Tak solidarnie, wszyscy na raz - bo są zgraną grupą zawodową, która potrafi bronic swoich interesów w przeciwieństwie do #programista15k który zawsze podkopuje jeden drugiego.
I co wtedy będzie? Wszystkie szpitale staną, a nawet placówki prywatne. Lekarze są zarobieni. To oni są rentierami #nieruchomosci. Poradzą sobie bez dochodów przez miesiąc, może






![[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów](https://wykop.pl/cdn/c3397993/945694e99ce5e6cb048da37cd23ecba58b59781f7f9bd41cf669d6c50f4f82b3,w220h142.jpg)










Planujecie kupić preorder Grand Theft Auto VI? Jaki jest powód takiej decyzji?
źródło: obraz
Pobierz