Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anakhin
anakhin

anakhin

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2046
  • Znaleziska 791
  • Mikroblog 1255
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
HoroLive
HoroLive
wczoraj, 06:47:58
  • 602
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:

Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.

Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anakhin
anakhin
anakhin 16 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:


Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.


Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)


@HoroLive: bzdury, na pierwsyzm miejscu to trzeba mieć legitymacje PO - dzięki temu dostajesz posade za melona więc i dom i auto się szybko kupi - a jak to masz to wpada Ci żona z automatu
  • Odpowiedz

397

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Deficyt budżetu po maju przekroczył 100 mld zł - wynika z szacunków Ministerstwa Finansów. W miesiąc wzrósł o prawie 19 mld zł.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: przedwczoraj, 17:13:30
  • 87
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
anakhin
anakhin
anakhin 22 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 3
to są już takie kwoty, których już zwykły człowiek nie ogarnia, to tak jakby w każd dzień pracujący - od pon - pt, państwo mogło budować dla obywateli.. 1 000 domów po 1mln złotych! codziennie! znika nam osiedle na tysiąc domów po mln zł! to jest tak astronomiczne zadłużenie, że sobie nie wyobrażamy - co roku 'znika' nam 300 000 domów po mln zł! Co roku byśmy mogli budować średniej wielkości miasto
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anakhin
anakhin
anakhin 22 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 2
@Odki: what? to Tussk idąc do wyborów razem z całą KO wrzeszczeli. że zadłużenie (60mld! za PIS) to wynik nieudolności i złodziejstwa poprzedniej władzy! że jak tyko dojdą do władzy to pozbędą się tak gigantycznego (60mld...) deficytu, dadza wsystkim podwyzki, kwote wolna i spelnia 100 konkretow. I co? zaduzenie wyyebalo w kosmos do poziomu, ktorego nie da sie juz kontrolwoac, podwyzki są - ale dla lekarzy z PO, a do
anakhin
anakhin
anakhin 22 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
Jakby dalej rządził PIS to byłoby już 100 miliardów dolarów. A konfa to by nie wiedziała jaki jest deficyt bo nawet swojego budżetu nie potrafią rozliczyć.


@chlopiec_kucyk: what? to Tussk idąc do wyborów razem z całą KO wrzeszczeli. że zadłużenie (60mld! za PIS) to wynik nieudolności i złodziejstwa poprzedniej władzy! że jak tyko dojdą do władzy to pozbędą się tak gigantycznego (60mld...) deficytu, dadza wsystkim podwyzki, kwote wolna i spelnia
anakhin
anakhin
anakhin 22 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 3
@Paradajek: what? to Tussk idąc do wyborów razem z całą KO wrzeszczeli. że zadłużenie (60mld! za PIS) to wynik nieudolności i złodziejstwa poprzedniej władzy! że jak tyko dojdą do władzy to pozbędą się tak gigantycznego (60mld...) deficytu, dadza wsystkim podwyzki, kwote wolna i spelnia 100 konkretow. I co? zaduzenie wyyebalo w kosmos do poziomu, ktorego nie da sie juz kontrolwoac, podwyzki są - ale dla lekarzy z PO, a do

1143

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 15:02:18
  • 135
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
anakhin
anakhin
anakhin przedwczoraj, 19:18:11 via Wykop
  • 49
bezczelne urwy, kradną z budżetu po 1mln rocznie a w styczniu przy kamerach przykleją sobie serduszko od Owsiaka i rzucą pare dych do puszki, że niby NFZ ratują. Więcej zarobią przez moment wyciągnięcia pieniędzy z portfela do momentu wrzucenia go do puszki niż ta wrzucona kwota. Bo oczywiście w trakcie wrzucania do puszki sa na fikcyjnym dyżuże.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anakhin
anakhin
anakhin przedwczoraj, 19:20:44 via Wykop
  • 4
@dr_Batman: a ty urwa nie powinienes na lewym dyżuże być?

1458

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 07:56:50
  • 168
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
anakhin
anakhin
anakhin przedwczoraj, 13:57:37 via Wykop
  • 25
Będzie tak, wyrzucą go ze szpitala i zawieszą w partii. Tak aby temat przycichł. Po kilku latach zostanie uniewinniony i postara sie o odszkodowanie i te utracone miliony dostanie z nawiazką. A w międzyczasie pojawi się gdzies w strykturach partyjnych w radach nadzorczych.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1683

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 628
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
anakhin
anakhin
anakhin przedwczoraj, 08:16:43 via Wykop
  • 10
niektórye zmiany w zatrudneniu łatwo ukryć w statytykach gdyż, np. zagraniczne korpo zwalnia 1k osób z biur w dobrze płatnych stanowiskach klepaczy klawiatur, a za to otwiera się magazyn przetwórstwa ryb w zachodniopomorskiem za najnizsza krajowa i szukaja 1200 osób. Więc wg GUS - bezrobocie spada i jest dobrobyt :)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anakhin
anakhin
anakhin przedwczoraj, 09:28:18 via Wykop
  • -2
@anakhin: Gdyby tak się stało, to jest jasny znak, że rynek potrzebuje 1200 roboli a nie białych kołnierzyków i tak naprawdę rządowi nic do tego.


@oppserwatorr: rolą każdego rozwiniętego kraju jest to aby w kraju pojawiały się stanowiska lepiej płatne a znikały te słabo płatne - wtedy nei trzeba majstrować płacą minimalną aby sztucznie podnosic wynagrodzenia. Więc tak - rządowi jest jak najbardziej do tego aby zająć się

4639

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 537
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
anakhin
anakhin
anakhin 10.06.2026, 13:50:47 via Wykop
  • 61
nie daliśmy rady rozbić kasty sędziowskiej to tym bardziej nie damy rozbić lekarskiej bo wiecie - doktur leczy dzieci z raka więc każda krytyka w ich kierunku to tak jakby zabić dzieciaczka. nasz jedyny ratunek to zapisac sie do partii aby moc troche nachapać się publcznych pieniedzy bo tam juz wszelkie hamulce puscily, kradna na potege bo .. wszyscy kradną - a tylko niektorzy maja dostep do worka z publiczna kasa gdzie
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anakhin
anakhin
anakhin 11.06.2026, 11:49:23 via Wykop
  • 0
@anakhin: ja pierniczę a wykop dalej z ta kasta sędziowską. Zrozum ze lekarz zarabia miliony rocznie, - publicznie i prywatnie. Sędzia, MA STALA STAWKĘ i NIE MOŻE DORABIAĆ. Kasta sedziowska-prokuratorska to jest zapracowana kasta za psi pieniądz. Lekarz z


@P4ncak3:

@mlodygustaw:

Ale wy tak serio czy sobie jaja robicie z pogrzebu? Daleko szukając, myślisz, że Minister Sprawiedliwośći niejaki 'zupa' zdobył te swoje nieruchomości (nadal utajiona lista
anakhin
anakhin
anakhin 11.06.2026, 11:52:01 via Wykop
  • 3
@anakhin: cały trybunał, SN, KRS są roz...bane w mak. W polsce jest taki rozpierd... prawny jakiego od 30 lat nie było. A wy dalej o tej "kascie sędziowskiej". Miałeś chamie złoty róg w postaci trójpodziału władzy, to żes nasłuchał się dyrdumałów i zagłosowałeś za tym by sędziów wybierali politycy.


@Gluptaki: a skąd przypuszczenie, że ja uważam, że PIS chciał rozbić kastę sędziowską? on chciał jedną kastę zastąpić drugą!
anakhin
anakhin
anakhin 11.06.2026, 12:24:53 via Wykop
  • 2
@anakhin: to skoro lista nieruchomości jest utajniona to skąd o nich wiesz xDD. Sędziowie mają coś takiego jak postępowanie dyscyplinarne które jest wszczynane za np otrzymanie mandatu. Za dużo mentzena.


@mlodygustaw: a wiesz czym jest śledzwto dziennikarskie a osobiste składanie oświadczenia? dopóki nie złożysz własnego oświadczenia to zawsze możesz mówić - że to kłamstwo dziennikarskie albo manipulacja (bo dziennikarz rzeczywiście kłamie bo powiedział, że ma 10 mieszkań a

2616

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
anakhin
anakhin
anakhin 10.06.2026, 12:39:02 via Wykop
  • 28
no i powstrzymaliśmy ucieczkę naszych lekarzy na zachód ;) tylko frajer by wyjechał zarabiają w PL więcej niż USA czy Szwajcarii mając tutaj ksozty życia kilkukrotnie niższe. Nie wiem czy jest jeszcze na świecie tak opłacalny zawód niż lekarz w PL - bo uwaga, uczył się w szkole (szok!)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2100

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów budzi ogromne emocje. Przeciwnicy punktują faworyzowanie jednej grupy zawodowej, wysokie koszty oraz tworzenie rozbudowanej administracji (Rada i Komisja na 160 osób) dla "partyjnych kolegów".

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 05:14:55
  • 215
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    polityka
anakhin
anakhin
anakhin 29.05.2026, 07:35:35 via Wykop
  • 5
Tylko przypomne, że ta babka pcha się w ten sam paragraf za który ściagają Zi0bro. Za stworzenie funduszu na setki milionów zł i wydawanie go wg. własnych upodobań - głównie do własnego elektoratu (rada programowa będzie o tym decydować). Ciekawe czy minister sprawiedliwości będzie za nią wydawać listy gończe po całym świecie ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2634

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Wg exit Poll Polsat News frekwencja wyniosła 33,4%

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 19:02:28
  • 610
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
anakhin
anakhin
anakhin 24.05.2026, 20:47:37 via Wykop
  • 1
Pieknie, nieich to bedzie przestroga dla wszystkich politykow i samorzadowcow, a dla obywateli pokaz, ze wladze mozna obalic gdy nie spelnia oczekiwan, ktore im powierzono.


@JestemTuByDrwicZLewakow: no to pa tera - polowa z tych samorzadowcow co poleci z rady miasta w Krakowie (a ci z legitymacja PO to wszyscy) wyladuja niedlkugo na cieplych posadkach we wroclawiu/lodzi/poznaniu - nawet nie beda musieli za czesto dojezdzac na rady miasta. Ale i to
anakhin
anakhin
anakhin 24.05.2026, 20:47:53 via Wykop
  • 3
no to pa tera - polowa z tych samorzadowcow co poleci z rady miasta w Krakowie (a ci z legitymacja PO to wszyscy) wyladuja niedlkugo na cieplych posadkach we wroclawiu/lodzi/poznaniu - nawet nie beda musieli za czesto dojezdzac na rady miasta. Ale i to sie im zwroci w dodatkowych premiach :) To co zaoszczedzi Krakow na tych pasozytach - to inne miasta sfinansuja. Ten rak ma juz przerzuty - szkoda tylko żywiciela.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
anakhin
anakhin
anakhin 24.05.2026, 11:00:19 via Wykop
  • 34
@Sathanas_Gloriam: co wy macie z tymi ruskimi? Jak ktoś nie popiera KO to automatycznie ruski?


@Zurii: ruski i pisior - bo jeżeli wytykasz zlodzieii w PO to na bank jestes pisowcem, bo gdybys nim nie byl - to bys udawal, ze nic sie nie dzieje. To taka sama sekta jak ci co komentowali urywek z polsatu gdy.. chyba Gawryluk podala jako przyklad, ze nie tylko Nawrocki podaje reke
Piotrek7231
Piotrek7231
21.05.2026, 15:10:43
  • 366
#uk
Zdjęcie samo się komentuje.
Piotrek7231 - #UK 
Zdjęcie samo się komentuje.

źródło: HIyoLawXcAAxaae

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anakhin
anakhin
anakhin 21.05.2026, 17:28:24 via Android
  • 0
@Piotrek7231: u nas powinny podobne autokary jeździć, Tussk zadłuza nas 1,5mld Funtów tygodniowo :D
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
20.05.2026, 08:01:04
  • 472
Dzisiaj ABW zatrzymała 3 "polaków" pracujących na rzecz rossji
I tutaj przychodzi mi na myśl pytanie: jaką k... trzeba być aby mając w pamięci okupację sowiecką, zniewolenie w czasie prl, wywózki na syberię, katyń, walkę z podziemiem niepodległościowym itd działać w interesie ruskich
#polska #wydarzenia #rosja #wojna
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anakhin
anakhin
anakhin 20.05.2026, 11:06:59 via Wykop
  • 0
@ScypioAfricanus: jak widać ludzie zapominają dawne krzywdy - niemieckie już dawno zapomniane :)
  • Odpowiedz

3090

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Dwa miliardy złotych przychodu i niewiele ponad 11 mln zł podatku dochodowego - ta niepokojąca relacja (niektórzy nazywają ją wprost "skandalem") to wyniki wykazane za ubiegły rok w naszym kraju przez polską odnogę cyfrowego giganta - spółki Meta (m.in. Facebook i Instagram).

otonavauni
z
biznes.interia.pl
dodany: 19.05.2026, 11:17:57
  • 438
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    antykapitalizm
  • #
    bekazlibka
anakhin
anakhin
anakhin 19.05.2026, 18:24:15 via Wykop
  • 0
@Sark: pomarańczowy się nie zgodzi. Zagrożą wycofaniem wojsk lub wyrzuca z salonów Nawrockiego. Nie do przyjęcia.


@dymaczdusz: jeżeli to Nawrockiego mieliby wywalić z salonów to dlaczego Ryży dał bana Gawkowskiemu na procedowanie tej ustawy od opadkowania wielkich korporacji? :D przecież to samograj dla rządu - daliby gorący kartofel dla Nawrockiego i gdyby zawetował na polecenie hamburgerów to by pokazali obywatelom, że Nawrocki to marionetka i działa w interesie
anakhin
anakhin
anakhin 19.05.2026, 18:27:15 via Wykop
  • 4
@motvik: dlaczego kłamiesz? przecież ta zawetowana ustawa odnosiła się do cenzurowania platform cyfrowych a nie ich opodatkowania. tzn rozumiem, że ty bys chciał cenzurę bo jestes zbyt glupi aby odróżnić kłamstwo od prawdy i to urzędnik musi ci powiedziec?

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
anakhin
anakhin
anakhin 19.05.2026, 07:56:49 via Wykop
  • 1
Ciekawe jaka byłaby afera gdyby za czasów PIS wyszedł rzecznik i opowiadał, że podczas zatrzymania Giertycha - ten się zesrał w dziurawe majty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DziobakPepe
DziobakPepe
17.05.2026, 15:13:36
  • 112
Zdjęcie: Młody chłopak z dumą zdobywa autograf swojego ulubionego pisarza.
#drugawojnaswiatowa #hitler #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki #fotografia
DziobakPepe - Zdjęcie: Młody chłopak z dumą zdobywa autograf swojego ulubionego pisar...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anakhin
anakhin
anakhin 17.05.2026, 20:29:04 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe: ten pisarz w jury eurowizji chyba nie dalby 12 punktow beznapletnkom
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.05.2026, 08:33:45
  • 1205
Uprzejmie przypominam, że Polska jest JEDYNYM KRAJEM UE, w którym wiek emerytalny kobiet i mężczyzn nie jest równy ani nie jest w trakcie zrównywania.

Niestety, takie są skutki wybierania prawactwa i libków do władzy od 20 lat.

Na obecnym etapie prędzej spodziewałbym się podwyższenia wieku emerytalnego dla mężczyzn (np. do 70 lat) i obniżenia dla kobiet (np. do 55) - bo wtedy już na pewno, na sto procent, kobiety zechcą rodzić dzieci.
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anakhin
anakhin
anakhin 15.05.2026, 18:05:19 via Android
  • 1
@czerwonykomuch: PISiory odwróciły podniesienie wieku emerytalnego i dzięki temu wygrali wybory. Teraz nikt nie odważył się majstrować przy wieku emerytalnym z obawy o przegrane wybory. Hatfu
  • Odpowiedz

4069

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Zróbcie głośno o mecenasie... na podstawie: Art. 177 2 Spowodowanie nieumyślnie wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, poprzez naruszenie, chociażby nieumyślnie, zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym. LD KWP Łódź

Michal85pl
z
poszukiwani.policja.gov.pl
dodany: 04.05.2026, 09:51:44
  • 386
  • #
    polska
  • #
    poszukiwanipolicja
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
anakhin
anakhin
anakhin 06.05.2026, 10:15:07 via Wykop
  • 0
@Jacoos1: pewnie znajdą i wiesez co - i g---o mu zrobią. Dostanie jakieś prace społeczne. Kasta kaście łba nie urwie.

1924

Kulisy skandalu w TVP Wrocław. Telefony z ratusza i blokada materiału.

Kulisy skandalu w TVP Wrocław. Telefony z ratusza i blokada materiału.

Prezydent Wrocławia nie uczestniczył w zajęciach, nie zdawał egzaminów, dyplom MBA uzyskał za łapówkę, a potem wykorzystał go, by bezprawnie zasiadać w spółkach miejskich w Tychach, Gliwicach i Kolejach Dolnośląskich, gdzie zarobił ponad 490 tys. zł. TVP Wrocław zablokowała materiał filmowy o tym.

wscieklykabanos
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 28.04.2026, 08:58:43
  • 138
  • #
    wroclaw
  • #
    tvp
  • #
    polityka
anakhin
anakhin
anakhin 28.04.2026, 20:48:06 via Wykop
  • 5
wiu nie możecie się zebrać i go odwołać w referendum czy o co chodzi? Przecież, to jest skorumpowany, obleśny typ. C


@lesio_knz: wrocławianie nie mają neistety zbyt dużych wymagań, dla nich liczy się to aby nie rządził PIS. Wybraliby pedofila/zoofila/złodzieja byleby nie był z PIS. Tak zostali wytresowani. Tak jest w większosic wielkich miast. Dlatego partie pozwalają sobie na mianowanie przestępcó na prezydentó bo duże miasta ich wybiorą.

401

Zadłużenie Skarbu Państwa się nie zatrzymuje. Kolejne miliardy na minusie

Zadłużenie Skarbu Państwa się nie zatrzymuje. Kolejne miliardy na minusie

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec marca 2026 r. wzrosło o 0,6 proc. (13,1 mld zł) mdm i wyniosło ok. 2 bln 50,6 mld zł - poinformował resort finansów w szacunkowych danych.

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 21.04.2026, 19:31:15
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
anakhin
anakhin
anakhin 22.04.2026, 10:57:52 via Wykop
  • 18
zakop! nieprawdziwa informacja - konfedaruskie i pissowskei trolle to dodaly. Tusk przed wyborami mowil, ze drozyzna i zadluzenie PL wynika z nieudolnosci PIS. Ze jak dopuscimy PO do koryta to nagle bedzie git. Wiec jest GIT i ten artykul to fejk.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anakhin
anakhin
anakhin 23.04.2026, 18:57:38 via Wykop
  • 0
A teraz grubych inwestycji jest dużo.


@deeprest: o czym ty pie do isz?!! jakich grubych inwestycji? nic nie ruszylo, jedyne dali wiekszy socjal w stylu babciowe plus i roz yebali pozyczke KPO na yachty dla kumpli i burdele dla znajomycy - to nazywasz gruba inwestycja?

584

5 tysięcy złotych z KPO za szkolenie jak klikać w kalendarz dla salonu beauty

5 tysięcy złotych z KPO za szkolenie jak klikać w kalendarz dla salonu beauty

Patrzcie na co mogą iść pieniądze z KPO oraz KFS. Polecam sobie przejrzeć całą kategorię "Informatyka i telekomunikacja" w BUR (Baza Usług Rozwojowych). Ostrzegam, będziecie musieć rozchodzić.

jeronimooo
z
uslugirozwojowe.parp.gov.pl
dodany: 21.04.2026, 19:41:04
  • 80
  • #
    bur
  • #
    kpo
  • #
    kfs
  • #
    afera
anakhin
anakhin
anakhin 22.04.2026, 08:15:52 via Wykop
  • 15
autorem KPO jest rząd Morawieckiego.


@N331: aha, czyli jeżeli nieudacznicy z PISu zrobili astronomiczną głupotę - jak to mają w zwyczaju. To ci co przyszli po nich już nie mają mózgu i nie potrafią zatrzymać głupich pomysłów? Tylko idą na łatwiznę na zasadzie 'może i p------------y na bzdury pożyczkę, którą bedą spłacały pokolenia ale przynajmniej kase rozdajmy my i idzie to do naszych ludzi a po drugie to wina PIS'
anakhin
anakhin
anakhin 22.04.2026, 10:53:03 via Wykop
  • 1
Zadaniem kolejnego rządu nie jest dodatkowa weryfikacja i zatrzymywanie projektów poprzedniej kadencji,


@Elaviart: o czym ty czlowieku gadasz?! jak to nie jest ich zadaniem? to co co tuskapana jest tym zadaniem? po co nam rzad, który nie kontroluje glupot i przekrętow poprzednikow - powiem ci (chociaz sekciarz tuska nigdy nie rozumie niczego co by wymagalo myslenia) - zaden rzad nie zatrzymuje 'glupich' pomyslow poprzednikow jezeli moze na nich zyskac -
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2020

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 27.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking