Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Heezy

Heezy

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3516
  • Znaleziska 1407
  • Mikroblog 2109
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

603

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Samorząd lekarski nie zamierza ustąpić w sprawie zbierania danych o zarobkach łączonych z PESEL

Mirasthrope
z
rynekzdrowia.pl
dodany: wczoraj, 11:33:27
  • 66
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Heezy
Heezy 13 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 4
Banda konowałów wzięła naród za zakładnika i wykłóca się z rządem. Paradne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

387

Czystka w krakowskim HSBC. Hindusi są tańsi

Czystka w krakowskim HSBC. Hindusi są tańsi

Krakowski rynek usług biznesowych właśnie otrzymał bolesne uderzenie od jednego z największych graczy na globalnej szachownicy finansowej. HSBC, brytyjski gigant bankowy, bez skrupułów tnie etaty pod Wawelem. Sentymentów na giełdzie nie ma - kiedy koszty w Europie Środkowej rosną, kapitał natychmias

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 12:13:58
  • 133
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    afera
Heezy
Heezy 13 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Patrilafea: exactly. Jeden problem, 5 specjalistów, wszystkim powtarzasz jak mantrę i żaden nie skuma. Chodziło o to, żeby po zmianie systemu była opcja generowania raportów jak dotychczas, nic wielkiego nawet
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
przedwczoraj, 15:03:11
  • 23
#gielda #gieldowegownowpisy

Jak powiedzieć żonie i dzieciom, że wakacji w tym roku nie będzie, szukaj
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heezy
Heezy przedwczoraj, 19:21:16 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: będą, będą, tylko musisz znaleźć pewniaczka o wejść bocianem na lewarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
przedwczoraj, 16:51:01
  • 535
#humorobrazkowy #konowalposting #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #konowalposting #heheszki

źródło: 1000019199

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heezy
Heezy przedwczoraj, 18:50:39 via Wykop
  • 3
@zbozowykombain: tomograf z obrotowym talerzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poczekalniaa
poczekalniaa
19.06.2026, 07:45:27
  • 25
To uczucie gdy jesteś tak chitry na wiedzę, że booking oferuje Ci hotel sprawiedliwy.
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
poczekalniaa - To uczucie gdy jesteś tak chitry na wiedzę, że booking oferuje Ci hote...

źródło: Screenshot_20260619_094250_Instagram

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heezy
Heezy 19.06.2026, 11:46:25 via Wykop
  • 9
@poczekalniaa: toż to wyciskacz do pioterów
  • Odpowiedz

2535

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?

SynMichaua
z
samorzad.gov.pl
dodany: 17.06.2026, 13:03:16
  • 177
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    konowal100k
  • #
    polska
  • #
    rynekpracy
Heezy
Heezy 18.06.2026, 12:58:21 via Wykop
  • 0
@Gjbgghbhhjj: a czy hajs ojca memcena pochodził z podatków?

649

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

Kraków musiał brać chwilówki, żeby zapłacić za prąd i wypłaty dla motorniczych MPK oraz nauczycieli. Brzmi jak ponury żart? Niestety, to rzeczywistość finansowa stolicy Małopolski. Choć oficjalne komunikaty urzędowe co roku przekonują, że wychodzimy

cogitos
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:29:49
  • 144
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
Heezy
Heezy 20.05.2026, 17:27:30 via Wykop
  • 6
@neffwt: w dupie byłeś, Kraków nie ma starówko

352

Kolejna fala zwolnień w Krakowie. Pracę może stracić 1300 osób

Kolejna fala zwolnień w Krakowie. Pracę może stracić 1300 osób

Sytuacja na rynku pracy staje się coraz trudniejsza. To między innymi efekt wzrostu bezrobocia. Ten jest spowodowany między innymi zwolnieniami grupowymi, które dotykają wiele miejsc w kraju. Tylko w Krakowie pracę może stracić ponad 1,3 tys. osób.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.05.2026, 09:59:07
  • 282
  • #
    krakow
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
Heezy
Heezy 08.05.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 164
Artykuł mówi o zwolnieniach grupowych, jednak to co robią korpo to trochę co innego - żeby nie wpadać w grupówki stosują kilka ciekawych metod, np likwidacje stanowisk pracy, rozwiązanie za porozumieniem czy "plany naprawcze". Sam shell w polsce w 2 lata zwolnił około 11% załogi, około 600 ludzi.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

428

Irańscy hakerzy włamali się na prywatny mail szefa FBI

Irańscy hakerzy włamali się na prywatny mail szefa FBI

Hakerzy powiązani z Iranem włamali się do prywatnej skrzynki szefa FBI i opublikowała prywatne zdjęcia oraz służbową korespondencję. Amerykański urzędnik potwierdził, że materiały wyglądają na autentyczne.

matixrr
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 27.03.2026, 17:50:40
  • 52
  • #
    usa
  • #
    niebezpiecznik
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    security
  • #
    hacking
  • #
    iran
Heezy
Heezy 27.03.2026, 21:24:28 via Wykop
  • 6
@legion84: powiedz, że to AI

31

Urzędnicy tropią najem w sieci. W Krakowie narasta konflikt o mieszkania

Urzędnicy tropią najem w sieci. W Krakowie narasta konflikt o mieszkania

Pan Aleksander kupił dwa mieszkania w Krakowie na Airbnb. Zdziwił się, gdy urzędnicy zagrozili mu karą i odmówili dopisania do rejestru obiektów noclegowych. - Bo nie miałem numeru NIP. A nie mam go bo nie prowadzę działalności gospodarczej.

DawidParzyk
z
krakow.wyborcza.pl
dodany: 23.03.2026, 11:12:15
  • 20
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Heezy
Heezy 23.03.2026, 19:51:13 via Wykop
  • 23
Gość nie ma NIPu nie dlatego, że nie prowadzi działalności gospodarczej, tylko dlatego że jej nie zarejstrował :) Bogdan Boner, z fakturą będzie drożej
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Heezy
Heezy 23.03.2026, 21:29:46 via Wykop
  • 5
@osetnik: a to już musisz zapytać w urzędzie skarbowym, ale obstawiam, że ten pan z artykułu to tak.
Heezy
Heezy 24.03.2026, 06:48:23 via Wykop
  • 0
@rordoflings: no akurat nie

8

Na Pomorzu powstanie gigantyczne, wieloetapowe centrum danych

Na Pomorzu powstanie gigantyczne, wieloetapowe centrum danych

Na Pomorzu startuje inwestycja, która może całkowicie odmienić pozycję Polski na technologicznej mapie Europy. Baltic Data Center Campus, realizowany przez WBS Power, ma osiągnąć moc 3,2 GW i stać się jednym z największych kampusów danych na kontynencie. Inwestycja za docelowo ok. 40 mld zł!

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 23.03.2026, 08:42:37
  • 2
  • #
    ciekawostki
  • #
    inwestycje
  • #
    technologia
  • #
    polska
Heezy
Heezy 23.03.2026, 21:18:45 via Wykop
  • 0
Ciekawe tylko jak z energią i wodą do chłodzenia. Może nie wystarczyć jak się patrzy na polską gospodarkę wodną i energetykę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Pierwsze od lat spadki cen domów jednorodzinnych

Pierwsze od lat spadki cen domów jednorodzinnych

Wbrew rosnącym cenom mieszkań i działek budowlanych, na rynku domów jednorodzinnych IV kw. 2025 r. przyniósł stabilizację cen ze wskazaniem na spadki wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Cenatorium.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 23.03.2026, 06:04:19
  • 34
  • #
    nieruchomosci
  • #
    dom
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
Heezy
Heezy 23.03.2026, 20:58:47 via Wykop
  • 0
@JasnyBanan: dwóch kolegów własnie zakończyli budowy i nie podzielają Twojej opinii.

18

Płyn Ludwik: jak 60 lat temu opracowano recepturę, która zmieniła polską chemię

Płyn Ludwik: jak 60 lat temu opracowano recepturę, która zmieniła polską chemię

Polski płyn do mycia naczyń opracowany w latach 60. pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów chemii gospodarczej w kraju i znajduje się w czołówce sprzedaży. Historia produktu Ludwik zaczęła się w 1964 roku w zakładzie produkcyjnym w Górze Kalwarii pod Warszawą.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 23.03.2026, 12:50:10
  • 3
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    chemia
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
Heezy
Heezy 23.03.2026, 19:57:40 via Wykop
  • 4
Płyn dobry, produkcja polska, ale polecam każdemu sprawdzić kto obecnie to produkuje i jak się tam pracuje :) katokołchoz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

20

Leśniczy uratował wycieńczonego psa uwięzionego w lesie. Zwierzę było przywiązan

Leśniczy uratował wycieńczonego psa uwięzionego w lesie. Zwierzę było przywiązan

Leśniczy z Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska uratował psa uwięzionego przy drzewie w lesie. Zwierzę było skrajnie wycieńczo

APOLL0
z
dobrewiadomosci.net.pl
dodany: 17.03.2026, 11:52:04
  • 6
  • #
    psy
  • #
    zwierzaczki
  • #
    pies
  • #
    zwierzeta
  • #
    las
  • #
    afera
Heezy
Heezy 18.03.2026, 10:06:54 via Wykop
  • 0
@Shemiaza: trzymanie psa na łańcuchu to celowe działanie.
Heezy
Heezy 23.03.2026, 19:40:05 via Wykop
  • 0
@Shemiaza: z doświadczenia wiem, że historie takie jak Twoja to jak jednorożec. Jak dla mnie łancuch = znęcanie i tyle.
pearl_jamik
pearl_jamik
18.03.2026, 10:46:38
  • 57
Jedyna (choć wielka) zasługa Kielc, to to że daliście nam majoneza kieleckiego.

#kielce #majonez #polska #swiat #opinie #opinia #jedzenie #kuchnia #miasta #podroze
pearl_jamik - Jedyna (choć wielka) zasługa Kielc, to to że daliście nam majoneza kiel...

źródło: Majonez_Kielecki

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heezy
Heezy 18.03.2026, 14:20:33 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: panie kochany a wersja chipotle to w ogóle wyższy wymiar
  • Odpowiedz
Heezy
Heezy 23.03.2026, 19:38:47 via Wykop
  • 1
@dumpmuzgu: ja biorę z Kauflanda, nie wiem czy są gdzieś jeszcze. I jak coś to jest delikatnie pikantny
  • Odpowiedz

189

IKEA ruszyła ze zwolnieniami. Setki ludzi tracą pracę

IKEA ruszyła ze zwolnieniami. Setki ludzi tracą pracę

Branża meblarska znalazła się w opałach? To odważne pytanie, które patrząc na to co dzieje się na rynku, czyli zwolnienia i zamykania zakładów produkcyjnych wydaje się mocno uzasadnione. Teraz do grona firm, które planują grupowe zwolnienia dołączyła Grupa Ingka, która zarządza większością sklepów I

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.03.2026, 11:02:36
  • 106
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Heezy
Heezy 23.03.2026, 19:36:05 via Wykop
  • 1
@Nietutejszy1988: nie przeczytałeś artykułu, co?
Apaturia
Apaturia
23.03.2026, 07:26:33
  • 59
A historii tego pudełeczka i tak byście nie -

A co tam, opowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczęło się jak zawsze: od wiadomości z zapytaniem, czy mogłabym wykonać personalizowane pudełko na pierścionek zaręczynowy, tym razem jednak w innych klimatach niż większość moich prac. Pudełeczko miało być bowiem inspirowane memem Let Me Do It For You. Zwizualizowanie projektu i przerzucanie się pomysłami trwało dość długo - projekt pieska z bardzo długim nosem
Apaturia - A historii tego pudełeczka i tak byście nie -

A co tam, opowiem ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: LetMe01

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heezy
Heezy 23.03.2026, 15:10:12 via Wykop
  • 1
@Apaturia: to jest świetne, zazwyczaj nie komentuję ale widać napracowanko i świetny pomysł
  • Odpowiedz

25

Dlaczego nie docenia się ojcostwa?

Dlaczego nie docenia się ojcostwa?

Pochylamy się nad zagadnieniem, z którym wielu z nas mogło mieć styczność, choć tak naprawdę nie miało o tym pojęcia, a mianowicie o deprecjacji roli ojca w społeczeństwie.

NWASD
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 18:32:52
  • 2
  • #
    nwasd
  • #
    youtube
  • #
    polska
  • #
    internet
Heezy
Heezy 11.03.2026, 12:15:02 via Wykop
  • 0
Ciężko mówić o roli ojca w kontekście polskiego społeczeństwa, bo ta rola przekazywana jest z pokolenia na pokolenie - to coś trzeba poczuć jako dziecko, zrozumieć, dostosować i zastosować w dorosłości. Tymczasem u nas wielu mężczyzn zwyczajnie wyparowało w konfliktach zbrojnych, Ci którzy zostali żyli z ciężkimi traumami, w skrajnej biedzie. Następnie PRL ich rozpijał. Mamy społeczeństwo w dużej mierze wychowane przez samotne matki i babcie i efekty tego widać na codzień.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking