Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RelaniU

RelaniU

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3239
  • Znaleziska 1004
  • Mikroblog 2235
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 12

33

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Czy drogie paliwo wywołało w Polsce nagły wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi? Nie. Udział elektryków mocno spada a wśród używanych aut sprowadzanych do naszego kraju królują klasyczne napędy. Polacy kochają benzynę i diesla

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 21.06.2026, 03:07:51
  • 34
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    benzyna
  • #
    diesel
RelaniU
RelaniU 21.06.2026, 13:16:57 via Wykop
  • -6
@7502-6038:

W osobówkach zależy od tego czy ktoś ma panele.

patrzysz tylko na swoje dupsko XD wczesniejsze przyklady (ktore oczywiscie ciebie nie dotyacza bo tymi pojazdami sie nie poruszasz) to opisywanie tego jak ktos inny ma sie poruszac, jak ty poruszasz sie glwonei autem, to wszystko zalezy czy ci to sie bardziej oplaca XD komenatrz jak z facebooka od mariusza brighton

559

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Jak w tytule

PiersiowkaPelnaZiol
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 15:01:17
  • 138
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazmiasta
RelaniU
RelaniU 16.06.2026, 19:21:37 via Wykop
  • -93
wykopkom w ogole przeszkadzaja jakies social interkacje. Nie istotne jest tutaj to ze jezdza na hulajdogach czy o zgrozo przekraczaja predkosc (o 10 kmh XD), tylko o to ze dziela pasje z innymi. No chyba ze graliby w szachy czy cos, tak to mozna, ale zloty motoryacyjne, czy takie jak tu, kluby, imprezy to nieee xDD
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RelaniU
RelaniU 17.06.2026, 22:49:11 via Wykop
  • 0
@projektant_doktorant: to siedz k----u w piwnicy i sie nie wychylaj, bo na kazdym kroku masz do czynienia z predkosciami ktore wywoluje takie g na twoim marnym organizmie, ktore robi z ciebie chmure
To ze ty jestes s---------y, wszystkiego sie boisz, siedzisz w domu, nie znaczy, ze kazdy ma sie do ciebie dostosowywac. Twoje marne nic nie znaczace zycie nie ma prawa wplywac na to ze wybitni beda sie nim przejmowac.
1-1-1-1
1-1-1-1
16.06.2026, 16:33:21
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 17.06.2026, 12:10:20 via Wykop
  • 0
@orange3443: 100% true. Na dwoch moich ostatnihc rankkach tj. wczoraj i przedwczoraj dziewczyny nie tylko zaplacily za siebie ale i za mnie XD
  • Odpowiedz

16

Na Wykopie pojawia się znalezisko dotyczące śmierci 21-letniej kobiety. Efekt?

Na Wykopie pojawia się znalezisko dotyczące śmierci 21-letniej kobiety. Efekt?

Na Wykopie pojawia się znalezisko dotyczące śmierci 21-letniej kobiety wskutek zaniedbania. Efekt? Masa żartów, memów i podśmiewywania. Nie jestem nowy w internecie, ale wyjątkowo zaskoczyło mnie jak wyglądała sekcja komentarzy pod przytoczonym znaleziskiem i nie tylko, bo pojawił się już bezduszny,

TrafnyTaktyk
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 09:47:17
  • 23
  • #
    moralnosc
  • #
    empatia
  • #
    psychologia
  • #
    internet
  • #
    patologia
  • #
    kultura
RelaniU
RelaniU 17.06.2026, 07:03:14 via Wykop
  • -3
to sa takie male zawistne psy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 650
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
RelaniU
RelaniU 15.06.2026, 14:02:52 via Wykop
  • -2
@kolega_z_sasiedztwa:

tak tak, ten legendarny Polski przedsiebiorca. Sól tej ziemi która kupuje u chińczyka i sprzedaje w Polsce z przebitką x2 albo i więcej. To ja już wolę zakupy bez pośredników.

tak tak, pomóż polskiemu przedsiębiorcy. Już Covid doskonale pokazał, jak wygląda pomaganie polskiemu przedsiębiorcy pod tytułem "zamów jedzenie, knajpy
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
14.06.2026, 09:18:44
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 14.06.2026, 10:34:21 via Wykop
  • 1
@krystian-stepaniak: ale one tego oczekuja. Sam tak robie- wciskam jej kity o tym ze zalezy mi na powaznym zwiazku bla bla bla a tak naprawde co dwa tygdonie mam inna dupe. Trzeba probowac, testowac, wyciagac wnioski, bo docelowo bede chcial miec kogos do konca zycia, ale to blizej czterdziestki ogarne sobie jakas 25 i bajka
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 09.06.2026, 13:10:17 via Wykop
  • 4
Niby tak, gorzej jak powie "z fakturą to drożej".


Za to gastrowały nawet bez paragonu każą sobie płacić pełne stawki.

@sberatel dlatego ^


@czerwonykomuch: czy wy przyglupy rozumiecie jak dziala VAT? XD
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU 09.06.2026, 13:15:55 via Wykop
  • 32
@czerwonykomuch: wykopek w pigułce. Dojebiecie sie do restauracji bo te po prostu widac. Widzicie pelna sale i ogrodek w sobote o 15:00 i myslicie ile ten k--w zarabia!!!!111 zazdrosne male chujki XD gdybyscie widzieli ile ludzi rucha was na hajs, ile podatkow placicie zeby utrzymywac ludzi ktorzy nic w zyciu nie robia, albo dostaja kosmiczne pensje za zasaiadanie w zarzadzie panstwowych spolek nie majac kompetencji... chyba bys jeden z drugim
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU 09.06.2026, 19:45:42 via Wykop
  • 1
@czerwonykomuch: ja p------e XD kazda buda z kebabem pol banki dostala dzieciaku XD
  • Odpowiedz

474

Szkoła luksusu i pogardy, czyli żeński redpill pierze mózgi kobietom(ANALIZA)

Pamiętacie słynne amerykańskie podcasterki tłumaczące, że facet bez 100k na koncie miesięcznie to podczłowiek? Ten rak oficjalnie zaszczepił się w Polsce, a algorytmy mediów społecznościowych pompują to do głów młodym dziewczynom na masową skalę.Podrzucam świetny materiał od @diendris

Swiezyy
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 12:49:57
  • 229
  • #
    redpill
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
  • #
    diendris
  • #
    randki
RelaniU
RelaniU 09.06.2026, 06:02:27 via Wykop
  • 2
Toż już teraz lochy 6/10 oczekuja ze za wszystko zaplacisz. Duzo spotykam sie z dupami i to jest dla nich naturalne ze nie tylko zaplacisz za zarcie, ale i za zakupy w rossmanie itp... I to nie sa biedne d--y, po prostu tego oczekuja. Dla mnie to jest szok bo nie sadze ze sa ze mna dla hajsu (bo jestem biedny ostatnio z kilku powodow), i one o tym wiedza, a mimo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Co się dzieje, kiedy pęka bańka mieszkaniowa?

Co się dzieje, kiedy pęka bańka mieszkaniowa?

Kiedy w 2022 kupowano rudery pod Auckland za $1.8M, wydawało się to świetnym biznesem. Ceny nieruchomości rosły o kilkanaście procent w skali roku, a banki rozdawały hipoteki jak darmowe cukierki pod osiedlową podstawówką. Dziś ludzie wyprzedają w panice, a rząd panicznie próbuje powstrzymać krach.

BArtus
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:37:08
  • 131
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    deweloperka
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
RelaniU
RelaniU 07.06.2026, 11:27:06 via Wykop
  • 2
@snorli12: i za to powinno sie rozstrzelac pisowcow. Doskonale wiedzieli ze doplaty do kredytow spowoduja nagle wzrosty, doskonale wiedzieli, ze masa ludzi przjedzie do sektora budowalnego i bedzie zakladala w nich firmy, doskonale wiedzieli ze ci ludzie nie potrafia przewidziec tego co sie stanie jak doplaty sie skoncza i doskonale wiedzieli o tym ze skazuja tym samym tych ludzi na glod.

1429

Clint Eastwood kończy karierę. Hollywood żegna 96letnią legendę

Clint Eastwood kończy karierę. Hollywood żegna 96letnią legendę

Po ponad 70 filmach i siedmiu dekadach pracy Clint Eastwood oficjalnie przechodzi na emeryturę. Jego syn potwierdził, że 96letni aktor i reżyser zakończył karierę po ostatnim filmie Juror No. 2. Kino traci jednego z ostatnich gigantów.

Nick7C5
z
ludzie.fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 15:46:25
  • 126
  • #
    eastwood
  • #
    hollywood
  • #
    emerytura
  • #
    aktor
  • #
    rezyser
  • #
    swiat
RelaniU
RelaniU 06.06.2026, 21:07:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

427

6 na 9 młodych nigdy nie pracowało. Do 2030 roku przybędzie 1,25 mln bezrobotnyc

6 na 9 młodych nigdy nie pracowało. Do 2030 roku przybędzie 1,25 mln bezrobotnyc

Rynek pracy staje się coraz trudniejszy w całej Europie. Doskonale widać to na przykładzie Wielkiej Brytanii, gdzie młodym coraz trudniej znaleźć zatrudnienie. Były minister w rządzie Partii Pracy Alan Milburn o obecny stan rzeczy obwinia rząd i prognozuje, że sytuacja w kolejnych latach będzie staw

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 12:56:24
  • 309
  • #
    praca
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
RelaniU
RelaniU 01.06.2026, 16:39:33 via Wykop
  • 4
Będzie długo ale polecam.
Czytałem ostatnio na FB ze od 1 lipca w Holandi ma byc nalozony 35% podatek od zyskow kapitałowych. W komentarzach od NPCtow oczywix slogany typu "komuna", "zlodzieje" itp.
Ale nikt nie powie o tym, ze ponad 50% twojej pracy jest opodatkowane XD
wplywy do budzetu z pit to 220 mld zl z czego 160 mld z sektora prywatnego a reszta to przezucanie kasy z budzetu panstwa do budzetu panstwa.
Samo
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RelaniU
RelaniU 01.06.2026, 19:31:30 via Wykop
  • -2
@karol-maroszczyk: ale tu nie chodzi o to zeby zabierac im te pieniadze, a o to ze pieniadze ktore nie pracuja sa niesprawiedliwe spolecznie. Mi nie chodzi o to by zabrac zlym milionerom, a o to by w koncu te pieniadze ruszyly w swiat i zarabialy, przez co moznaby obnizyc podatki dla klasy pracujacej. To co sie obecnie dzieje jest niesprawiedliwe, bo prowadzi do tego, ze posiadajac kapital mozesz palcem w
RelaniU
RelaniU 01.06.2026, 19:37:25 via Wykop
  • -3
@karol-maroszczyk: jest roznica miedzy 3,5 mln zl (1 mln dolarow) a milion zlotych, i wlasnie ta roznica to 100900 osob.

Polsce jest po prostu mało bogactwa i mało kapitału, polacy nie maja własnych firm czy marek więc go nie zbudują.


To jest wlasnie to co pisze, ze ludzie maja te pieniadze, ale je trzymaja w skarpecie zamiast np. w----c w gielde. Myslisz ze skad zachodnie firmy maja kapital obrotowy? Z
RelaniU
RelaniU 01.06.2026, 22:04:44 via Wykop
  • -4
@karol-maroszczyk: a kjim ty k---a jestes zeby w ogole komentowac moj wpis przyglupie? Pisze ci jasno jakbym tlumaczyl psu do czego prowadzi trzymanie hajsu w skarpecie, a ty mi wyjezdzasz z Kuba XD 2/10 bo odpisalem
RelaniU
RelaniU 02.06.2026, 02:03:50 via Wykop
  • -4
@karol-maroszczyk: pfff z przyglupem twojego typu nawet nie ma sensu wymieniac zdan, bo i tak nie zrozumialbys co do ciebie mowie :) nawet przeszlo mi przez mysl by pisac po raz 3 to samo tylko innymi slowami bys zrozumial, ale to nie ma sensu. Zyj tam sobie w swojej bance :) jestes dla takich jak ja tylko tlem ktory zyje w systemie by nam zylo sie lzej
RelaniU
RelaniU 02.06.2026, 14:29:43 via Wykop
  • -2
@karol-maroszczyk: dla takich jak ja obecny system tylko procentuje, bo mam kapital, ktory nie jets opodatkowany. Traca tacy jak ty jebiacy na tasmie, klikajac jeden guzik cale zycie :)
RelaniU
RelaniU 01.06.2026, 16:45:34
  • 0
wie ktos od kiedy nie dzialaja tagi?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
01.06.2026, 16:46:51 via Wykop
  • 4
@RelaniU: witam. Chyba od zawsze
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU 01.06.2026, 16:30:04
  • 2
RelaniU

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

882

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

27 maja 2016 roku pracownik lotniska @Go_Ask_Alice opublikował słynny wpis, a mirko nawiedziła niesłychanych rozmiarów afera, która odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach i całym internecie. ( ʖ )

wigr
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 06:00:02
  • 315
  • #
    wykop
  • #
    aferasamolotowa
  • #
    samoloty
  • #
    afera
  • #
    thebestofmirko
  • #
    narkotykizawszespoko
RelaniU
RelaniU 31.05.2026, 12:42:31 via Wykop
  • 150
@armiakrolewska: gorzej- 20 lat walil w nos ale jest czysty od pol roku i ma zamiar pouczac innych jak nie cpac (nacpaja sie na pierwszym spotkaniu)
RelaniU - @armiakrolewska: gorzej- 20 lat walil w nos ale jest czysty od pol roku i m...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-31 o 14.41.33

Pobierz

453

Najwyższe bezrobocie wśród młodych od lat

Najwyższe bezrobocie wśród młodych od lat

Młodym rynek oferuje bezpłatny staż, umowę śmieciową albo wymagania jak dla seniora za pensję juniora. Skoro oferty juniorskie to margines rynku, a bezrobocie wśród młodych jest dwa razy wyższe niż ogólne, to nie dziwmy się, że znowu pakują walizki do Niemiec i Holandii.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 28.05.2026, 10:37:39
  • 299
  • #
    praca
RelaniU
RelaniU 31.05.2026, 12:34:24 via Wykop
  • 0
@VibeUK:

35 - 45

Tamto pokolenie ksztalcono na przelomie ustrojow

obecni 35 latkowie konczyli studia 10 lat temu. Jakie zmiany ustrojowe wtedy zachodziły? XD
Zmiana ustroju byla 37 lat temu. Ludzie ktorzy wtedy sie ksztalcili maja
RelaniU
RelaniU 30.05.2026, 18:11:43
  • 6
RelaniU

źródło: IMG_4321

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

70

Wypadek motocyklisty na Puławskiej w Piasecznie

Wypadek motocyklisty na Puławskiej w Piasecznie

Kierowca osobówki wymusza pierwszeństwo przecinając trzy pasy , w tym linie ciągłą. Motocyklista ma zielone, ograniczenie 70 kmh. Niestety, motocyklista nie przeżył.

Me_Not
z
stop-cham.pl
dodany: 29.05.2026, 15:00:06
  • 104
  • #
    motoryzacja
  • #
    motocykle
  • #
    wypadek
  • #
    informacje
  • #
    drogi
RelaniU
RelaniU 30.05.2026, 11:31:54 via Wykop
  • 4
@CREATE_USER: wykopek to taki typ kierowcy na ktorego sie klnie na drodze
bArrek
bArrek
27.05.2026, 14:16:29
  • 56
Jechał dziś przede mną taki samochód coś ala suv Hyundai IONIQ miał zieloną tablice rejestracyjną więc podejrzewam że był samochodem elektrycznym taki dość zniesmaczony byłem bo nie dość że Hyundai to jeszcze elektryk no bleh i w pewnym momencie zagapiłem się na bok bo szła ładna dziewczyna w klapeczkach a gdy wróciłem wzorkiem na drogę to Hyundai ten był już dużo z przodu tak jakby nawet nie wiem kiedy tyle odjechał ale
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 28.05.2026, 01:04:42 via Wykop
  • 0
@bArrek: wpis prawdziwego przegrywa, az serce rosnie jak to czytam, tak sie ciesze ze taki nie jestem, ze chcialo mi sie k---a byc jakims czlowiekiem
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
27.05.2026, 16:32:19
  • 117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RelaniU
RelaniU 28.05.2026, 00:38:17 via Wykop
  • 0
@krystian-stepaniak: nie ma opcji zeby dac w ogole takiej w prawo, a co dopiero pisac, a w dodatku jakies smutne teksty. Nie rozumiecie ze do takeij trzeba maks dwie, trzy wiaodmosci, i sie ustawiasz. I taka jak ona ci na spokojnie o-------i berlo w samochodzie jak umiesz do niej podejsc, tj. dac emocje, pokazac ze jestes cos warty i niedostepny. Moge zrobic male faq jak sie z takimi obchodzic jak
  • Odpowiedz

472

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana za pieniądze podatników organizuje wystawę grafficiarzowi, który pobazgrał pół Krakowa i miał za to sprawę karną.

Marekkk12345
z
facebook.com
dodany: 26.05.2026, 09:22:08
  • 82
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rakcontent
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
  • #
    policja
RelaniU
RelaniU 26.05.2026, 15:23:07 via Wykop
  • -38
wszystko ma byc szare, masz jezdzic 50 kmh w sloneczna pogode, masz sie nie wyrozniac, pracowac na etacie bo przedciebiorcy zli. To jest wlasnie myslenie typowego wykopowego przegrywa
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RelaniU
RelaniU 27.05.2026, 01:58:58 via Wykop
  • -5
@Fernis: no i wlasnie ludzie ktorzy robi te murale robia tez pociagi po nocach, wiem, bo latami bylem graffiaciarzem
RelaniU
RelaniU 27.05.2026, 23:40:22 via Wykop
  • 0
@wrth: lepiej miec piekny umysl i pojsc siedziec niz byc zwyklym NPCtem :)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking