Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stulejman_Beznadziejny

Stulejman_Beznadziejny

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3470
  • Znaleziska 340
  • Mikroblog 3130
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 68

1021

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Rząd przyjął projekt ustawy umożliwiającej zbieranie informacji o zarobkach medyków

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 16 godz. i 54 min temu
  • 114
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 11 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@lorafenus: Zawsze to jakiś krok w dobrą stronę i stworzenie przyczółku. Jak już zacznie to działać to z czasem będzie można rozkręcić nagonkę, że niby dane są ale dotyczą jakiegoś promila wszystkich i ustawa nie działa. Wtedy otworzy się szansa, aby pod presją zmodyfikować ustawę i oprócz peselu agregować po NIP. Lepsza taka ustawa niż żadna. Kropla drąży skałę.

229

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: przedwczoraj, 11:08:50
  • 165
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny przedwczoraj, 17:20:19 via Wykop
  • 38
@WujekDuch: od kiedy zakładanie związku zawodowego to wichrzycielstwo? Rozumiem, że pracownik który nie pracuje tylko działa w związku to kiepski pracownik, ale przez brak związków zawodowych i całą tą nagonkę IT stało się piekłem dla pracowników. Ciągle spadają pensje, zwolnienia z dnia na dzień, dokładanie obowiązków, pogarda od zarządu - to wszystko są efekty tego, że IT gardzi związkami. Prezesi miliarderzy ruchają programistów w dupę i się z nimi nie
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny przedwczoraj, 22:27:01 via Wykop
  • 4
@WujekDuch: Nie,mówię to całkiem serio jako ex-wolnorynkowiec, a obecnie socjalista. Kapitalizm pokazuje w ostatnich latach swoje prawdziwe oblicze -krwiożerczość, totalny brak szacunku do ludzi i gnojenie pracowników. Firmy osiągają najlepsze w historii wyniki a mimo to obcinają etaty, przenoszą je do Indii itd. żeby daleko nie szukać sprawdź co robi 3M we Wrocławiu jak przerzuca ludzi na outsourcing by uniknąć odpraw przy zwolnieniu. Brak związków zawodowych to czysta korzyść dla

535

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: przedwczoraj, 13:52:45
  • 132
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny przedwczoraj, 17:04:04 via Wykop
  • 9
To można być ot tak przeniesionym do zewnętrznej firmy bez zgody pracownika? Załóżmy że mam UoP na czas nieokreślony. Mam tam wpisanego pracodawcę 3M. Jak mam mieć umowę z Genpactem to muszą albo mnie zwolnić z 3M z odprawą lub za porozumieniem stron z moim udziałem i muszę podpisać nową umowę z nowym pracodawcą. Jeśli w grę wchodzi jakieś trójstronne porozumienie, ale nadal jest potrzebna zgoda pracownika. No chyba, że ludzie się
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny przedwczoraj, 17:49:21 via Wykop
  • 5
@jutubowy_kot: co za durny przepis xD do zmiany natychmiast
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 13.06.2026, 14:36:13
  • 1005
Lekarze tak boją się powiązania zarobków z NIPem, PESELem albo numerem prawa wykonywania zawodu, bo okaże się, że nie tylko radni czy posłowie lekarze zarabiają po 80-130 tys. miesięcznie tylko WIĘKSZOŚĆ wszystkich lekarzy w Polsce XD Wtedy @dr_Batman nie będzie już mogła mydlić nam oczu, że to są polityczni nominaci. Prawda jest taka, że oświadczenia majątkowe to jedyne rzetelne źródło informacji o całościowych zarobkach lekarzy. Wszelkie dane, rankingi czy odpowiedzi szpitali
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
13.06.2026, 15:01:25 via Wykop
  • 588
@dr_Batman: No to zróbmy porządne badanie z grupą kontrolną. Wszyscy lekarze niech składają oświadczenia i zobaczymy, czy jest różnica między politycznymi a zwykłymi lekarzami. Nie znam wyniku, choć się domyślam jaki będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi z kolei nie podoba się, że tacy jak wy, pracują za nasze publiczne pieniądze i nie jesteśmy jako społeczeństwo w stanie rzetelnie prześledzić na co te pieniądze idą. Lekarze torpedują centralną elektroniczną rejestrację
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
13.06.2026, 17:10:17 via Wykop
  • 49
@ali_baba: nie ja, a Ministerstwo Zdrowia. Zapowiedzieli, że będą chcieli połączyć dane z PITu z NIPem lub peselem na swoje ministerialne potrzeby że sprawdzić faktyczne zarobkii się całe środowisko zesrało o to. Ja się niczego nie domagam, to Ministerstwo chce na wewnętrzne potrzeby pozyskać dane i lekarze się oburzają o to.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
13.06.2026, 18:04:43 via Wykop
  • 34
@dr_Batman: Tylko, że to nadal daje informacje o jednej umowie. A lekarz mający taką umowę zwykle ma kilka innych z innymi placówkami. A w odpowiedzi na zapytanie szpital nie podaje lekarza z nazwiska. Nie mamy więc jak ustalić ile zarabia lekarz całościowo ze wszystkich umów jakie posiada, nie z jednej konkretnej w konkretnym miejscu. Bez tego nie da się rzetelnie rozmawiać o zarobkach. My tu dyskutujemy, że średnie zarobki z
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
13.06.2026, 19:54:55 via Wykop
  • 11
@dr_Batman: Ale ja nigdzie nie napisałem, że chce jego nazwisko xD Ale ci twoje zacietrzewienie przesłania logiczne myślenie.Tak się uczyłaś a jednak nie rozumiesz sedna problemu. Chodzi mi o to, że jako społeczeństwo rozmawiamy o zarobkach LEKARZY. Nie na jednym kontrakcie czy jednej umowie. Gdyby większość z was pracowało na jednej umowie jak większość społeczeństwa to by można postawić znak równości. Ale doskonale wiemy (od was samych zresztą), że standardem
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
13.06.2026, 22:50:57 via Wykop
  • 8
@dr_Batman: chcemy sprawdzić, czy te przypadki, które określasz jako ekstrema faktycznie nimi są, czy może raczej są normą. Skoro zarobki rzędu 80-100 tys. to ekstremum i pojedyncze przypadki, to jak sprawdzimy wszystkich to na pewno się to potwierdzi. Wam powinno w pierwszej kolejności zależeć na przejrzystości, żeby nie być wrzucanym do jednego wora z politycznymi nominatami, którzy stanowią odchył od normy. No chyba, że macie cos do ukrycia i to
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
14.06.2026, 14:58:28 via Wykop
  • 1
@GOHAN: Do celów analiz. I nie ja chcę to zrobić, tylko ministerstwo. NIP czy PESEL to po prostu dobry identyfikator, jest przypisany do tylko jednej osoby/firmy i występuje na każdej umowie, przez co można zagregować dane. Przecież nikt nie będzie wywieszać listy wstydu z nazwiskami kto ile zarobił
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
13.06.2026, 14:29:28
  • 0
#nieruchomosci Ile według was powinno dzisaj kosztować mieszkanie, żeby była to uczciwa cena? Tylko weźcie pod uwagę miejsce, metraż, pierwotny/wtórny
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 13.06.2026, 16:08:50 via Wykop
  • 1
@SoplicaTadeusz: Około 50-60% obecnych cen. Mieszkania w Polsce są za drogie o mnie więcej połowę. Mieszkanie 60m2 kosztuje prawie milion zł xD
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
11.06.2026, 07:05:15
  • 48
japierdacze jeszcze se kierowniczka do słonecznej Portugalii poleciała i wszystkie sprawy spadły na moją głowę, a ja nadal mam stawkę jakbym dopiero co tu się zatrudnił na najniższe stanowisko kwaeeeeeeeee spaduwa ode mn fajfusy, jo chca do dom!!(╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 11.06.2026, 08:18:41 via Wykop
  • 5
@zazdrosny: na ocenie rocznej ci powiedzą, że ocenili że ci nie dadzą podwyżki. Przerabiałem to u siebie. Najlepszy sposób na podwyżke to zmienić pracę
  • Odpowiedz
altknight1337
altknight1337
06.06.2026, 11:49:16
  • 7
Siedziałem nad skrzynką 45 minut, w końcu użyłem programu do wyliczenia rozwiązania - potrzebnych było 30 ruchów.

I w środku było 21 bryłek, jprld kto to wymyślił (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#gothic
altknight1337 - Siedziałem nad skrzynką 45 minut, w końcu użyłem programu do wyliczen...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 06.06.2026, 13:56:27 via Wykop
  • 2
@altknight1337: Boże, co za autysta projektował ten system xD
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 13:12:17
  • 318
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
05.06.2026, 13:28:34 via Wykop
  • 15
@darknightttt: a kto to przyszedł? Pan Maruda
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
05.06.2026, 18:51:54 via Wykop
  • 1
@kidi1: ja tylko skopiowałem mema z jbzd żeby zgarnąć trochę plusów xD
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
05.06.2026, 18:00:42
  • 7
To co, czekamy na moda który podmieni dubbing beziego na ten z oryginalnego g1? xD
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 18:02:04 via Wykop
  • 0
@marv0oo: a co zmienili aktora głosowego?
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
05.06.2026, 11:26:50
  • 0
Nie boicie się kupować kluczy w sklepach jak g2a, eneba itd?

Teraz czytam na necie, że taki klucz może pochodzić z nieautoryzowanego źródła i w najgorszym przypadku gra potem może zostać usunięta z biblioteki albo nie działać w Polsce.

Zastanawiam się nad kupnem Gothic Remake na premierę. Cena na steam to 210 zł, a w różnych "kluczykowniach" cena waha się od 130 do 170 zł i nie wiem czy jest sens ryzykować
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 16:43:12 via Wykop
  • 0
@maciorqa: mam bardzo wiele gier i DLC kupionych w sklepach z kluczami, zakupy na przestrzeni bardzo wielu lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Wybieraj po prostu sprzedawców z dobrymi opiniami, którzy tych opinii mają kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy i będzie dobrze. Wg mnie to gadanie o tym, że to kradzione klucze i zaraz ci konto zbanują są przesadzone. Minimum zdrowego rozsądku i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 16:44:41 via Wykop
  • 0
@maciorqa: Ja najczęściej kupuje na Eneba i Loaded (dawniej CDKeys) i Kinguin.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 17:59:28 via Wykop
  • 0
@maciorqa: za 38 zł różnicy to nie ma sensu tam kupować. Ja z reguły kupuję jak różnica jest powyżej 70 zł. Mój rekord to chyba koło 110 zł różnicy steam vs kluczownia. Bardzo chętnie bym kupował na steamie, ale obiektywnie jako Polacy mamy jedne z najwyższych cen na świecie, a często nawet najwyższe i przebijamy Szwajcarię. Jeśli mi nie wierzyć to wejdź na dowolną dużą i popularną grę na steam
  • Odpowiedz

61

Szefowie firm deweloperskich zarabiają miliony. Niektórzy ponad 6 mln rocznie

Szefowie firm deweloperskich zarabiają miliony. Niektórzy ponad 6 mln rocznie

Raport z rynku pokazuje ogromne różnice w wynagrodzeniach prezesów największych deweloperów. Część z nich inkasuje ponad 6 mln zł rocznie dzięki pensjom, premiom i programom motywacyjnym. W wielu firmach zarządy zarabiają wielokrotnie więcej niż przeciętni pracownicy

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 11:42:22
  • 25
  • #
    nieruchomosci
  • #
    deweloperzy
  • #
    pieniadze
  • #
    wynagrodzenia
  • #
    biznes
  • #
    polska
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 15:46:47 via Wykop
  • 23
Nigdy nie rozumiałem idei dodatków motywacyjnych dla członków zarządu. Do czego ma się ich motywować? Praca zarządu ma niewielki wpływ na wynik finansowy firmy o ile nie podejmują absolutnie debilnych decyzji strategicznych. Całość odpowiedzialności spoczywa na szeregowych pracownikach, którzy nic potem z tego nie mają.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 03.06.2026, 12:42:05 via Wykop
  • 13
@Polnischefuhrer: przecież IT to biedaki. Siedzą z dupami cicho bo się boją zwolnień i zmiękły im rury. Teraz w tłumaczeniu, że trzeba było się uczyć przodują lekarze, którzy uważają się za bogów i sól tej ziemi, 100 tys. miesięcznie na start po studiach to mało wg nich.
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 05.06.2026, 08:31:14 via Wykop
  • 1
@uciuuu: Wg danych które opublikowano niedawno jest ich ponad 600*. Gwiazdka polega na tym, że dane dotyczą lekarzy, którzy tyle mają z JEDNEGO kontraktu lub umowy i pracę w jednym miejscu. To jest szalenie istotne, bo lekarze pracują zwykle w kilku miejscach jednocześnie. Zwykle to jest szpital, przychodnia, prywatny gabinet albo 2 szpitale, kilka przychodni, różne konfiguracje są możliwe. Gdyby zmierzyc zarobki nie wysokością jednego kontraktu, który przekracza 100 tys.
Lexi20
Lexi20
03.06.2026, 14:02:14
  • 619
Pełczyńska 60% nieufności XDDDD gdzie ja żyję

#polityka #nieruchomosci
Lexi20 - Pełczyńska 60% nieufności XDDDD gdzie ja żyję 

#polityka #nieruchomosci

źródło: 1000012814

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 03.06.2026, 14:29:39 via Wykop
  • 38
@Lexi20: No co się dziwić jak po Pełczyńskiej jadą wszyscy posłowie KO, ich topowi politycy ciągle ją krytykują w mediach, robią pośmiechujki. Do tego Onet przoduje w atakowaniu Pełczyńskiej za nic, z wielką chęcią kolportują plotki na jej temat, których wiarygodność jest podobno jak "nie brak opinii" na TV Republika. Przy tak zmasowanym ataku, ciągłych zarzutach o histerię, brak współpracy czy rozbijanie jedności koalicji (xD) prowadzeniem samodzielnej polityki to wyborcy
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 03.06.2026, 18:22:38 via Wykop
  • 5
@emasele: Co się tak tego Hołowni wszyscy czepiają. No kolacja u Bielana w nocy słaba, ale nawet jakby się nie odbyła to co miał zrobić? Dokonać zamachu stanu i odmówić zaprzysiężenia Nawrockiego? Nie startować w wyborach? Miał do tego pełne prawo, umowa koalicyjna nie zabraniała mu tego. To Tusk p-------ł rzekomo nieprzegrywalne wybory. To nie Nawrocki był tak mocny tylko Trzaskowski miał tam mierną kampanię. KO kompletnie nie czuje nastrojów
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 03.06.2026, 16:45:21
  • 2
Czy znacie jakąś dobrą alternatywę dla Stravy? Zacząłem jeździć na rowerze i chcę sobie mierzyć czas, prędkość i spalone kalorie. Strava to g---o wg mnie. Za dużo się tam dzieje. Co chwile popupy żebym kupił subskrypcję, jakieś pytania z d--y czy chce poszukać znajomych albo udostępnić swoją trasę w jakimś rankingu. A już czarę goryczy przelało to, że zrobiłem trasę z włączoną apką i nie zmierzyło mi spalonych kalorii. Się okazało, że
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
03.06.2026, 16:54:01 via Wykop
  • 0
@MonsieurLaBoule: wiadomo, że są to dane potrzebne do dokładniejszego oszacowania, ale UX leży. Nigdzie nie piszą że mam podać te dane, przy zakładaniu konta nie proszą o nie. Znaleźć to w ustawieniach też nie jest łatwo. Ale za to zanim zdołałem kliknąć "start" mojej trasy to 3 razy zdążyli mnie zapytać czy na pewno nie chcę kupić subskrypcji albo poszukać znajomych xD Porażka jakaś
  • Odpowiedz

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 01.06.2026, 10:20:08 via Wykop
  • 34
@anarchisten: nie będą potrzebowali pieniędzy. Miliarderzy obecnie skupują i kontrolują coraz większą część rynku żywności. Będą kontrolować uprawy, źródła wody i będą swoim pracownikom np. ochronie płacić w dobrach materialnych i dostępie do jedzenia. Kontrola zasobów będzie nową walutą a pieniądz straci na znaczeniu. Ich firmy nie potrzebują pieniędzy. Zamiast płacić za prąd do centrów danych będą mieć swoje własne elektrownie (to już się dzieje).
Teuvo
Teuvo
31.05.2026, 20:26:39
  • 28
#anime
Teuvo - #anime

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 31.05.2026, 21:58:20 via Wykop
  • 4
@Teuvo: elf uszaty śmieszny
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
28.05.2026, 04:30:09
  • 151
Swoja droga, wyltumaczy mi ktos jaka jest geneza tej ksywki #latwogang ? Skreca mnie z zenady jak czytam nicki tych wszystkich jutuberow, mam wrazenie ze skladal je ktos po wylewie albo z generatora losowych slow xd
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 28.05.2026, 05:41:22 via Wykop
  • 11
@afghan-kush: przyjaciel pewnie żałuje swojego lenistwa patrząc na to, że Łatwo jest już prawdopodobnie milionerem albo zaraz nim będzie
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 28.05.2026, 07:19:12 via Wykop
  • 8
@majkkali: on nie jest popularny od zbiórki na raka tylko od dawna. Już 2 lata temu robił różne wyzwania i miał na swoich filmikach Quebonafide, Eda Sheerana, kręcił grube wyświetlenia na tiktoku, yt, insta i nie robił tego charytatywnie więc na pewno dużo siana przytulił wtedy, a teraz zbudował ogromną bazę fanów. Podwoił liczbę subów na YT od czasu streama. Czego teraz nie wrzuci na sociale co będzie niecharytatywne to
  • Odpowiedz

459

Pracownicy Dino wyszli na ulicę, zarząd wzywa policję

Pracownicy Dino wyszli na ulicę, zarząd wzywa policję

Protest, w którym biorą udział przedstawiciele związków zawodowych, a także innych organizacji wspierających pracowników w Polsce, odbywa się przed siedzibą Dino w Krotoszynie. Jednym z głównych postulatów protestujących jest rozmowa z zarządem spółki, do której mimo wielu próśb do tej pory nie dosz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 08:29:42
  • 120
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny 26.05.2026, 19:41:12 via Wykop
  • 32
@friesee: czy naprawdę wszędzie musimy dopatrywać się spisków? Twarde fakty są takie, że Dino traktuje pracowników jak śmieci, przecież temperatury z zakresu 0-8 stopni w środku zimy to jest nieludzkie, uwłaczające. Polityka jest taka, że na sklep przypada 2 pracowników, czasem 3. Nie mają żadnych benefitów socjalnych, beznadziejne pensje i warunki pracy. Obiektywnie to jest obóz pracy a nie miejsce pracy. Niemiec-kolonizator na więcej empatii do polskiego pracownika niż janusz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 28.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking