#kikiswiat dawno nie ogladalem tego badziewia, jesu dalej udaje ze nie pije alkoholu i nie je slodyczy?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Devciooo
- 2

NieoznaczonaReklama
via Wykop- 2
@Devciooo: od mamusi je słodycze i dalej w aplikacji sobie wmawia, że nie je. To tak jakby powiedział, że nie pije, chyba że ojciec bimber wyjmie na stół.
Endrula83
via iOS- 0
Morda spochnieta jakby go 5 os użądlo ale sprawia wrażenie ze unika alko.
- 6
#kikiswiat Przemo może zacierać ręce...bo nie zatrze...
źródło: Screenshot_20260613_062218_YouTube Morphe
PobierzChłop kupił rozbitą vectre za 3k zł xDDDDDDDDDD #kikiswiat
@WojownikZbombasu: skusił go pewnie pełny bak paliwa
@WojownikZbombasu: Będzie robił na nim kontent.
- 2
#kikiswiat oho nowy npc sie spawni na siedlisku - ogrodnik szymek
Sprzedam opla #kikiswiat
#kikiswiat
Jakiś fan jasia kupił vectre
Jakiś fan jasia kupił vectre
Szok i miliony pytań bez odpowiedzi
@Zamaloczasunalogin: Będzie sprzedawał relikwie: fiolka z ON ze zbiornika vectry kikiego.
- 1
#kikiswiat https://vm.tiktok.com/ZNRckGJe2/ ciekawe za ile poszła, 5k?
@superluki5: Podpisali się na podsufitce. Będzie relikwia, jedynie podpsiu Pszemka tam nie ma, pewnie tylko po nim kleksy na tylnim fotelu zostały. No i ojciec nie podpisał bo pewnie nie miał czasu, gdyż w tym czasie buduje jasiowi nowy dom i nie ma czasu na tak ważne rzeczy jak podpis dla kupującego.
@superluki5: 3k, mówił na nowym odcinku
- 4
#kikiswiat ale to jest p------a, nie dosc, ze nie pomaga ojcu w budowie domu, to jeszcze go odciaga od roboty do swojego 15 minutowego projektu ...
Cos czuje ze dom bedzie stal, a jasiu polegnie na glupiej szklarni
Cos czuje ze dom bedzie stal, a jasiu polegnie na glupiej szklarni
- 5
#kikiswiat co on p... przez 20min ze tak sprawdza wszystko. Od samego początku swojej działalności na YouTubie kikulec razem z kate (celowo z małej litery( robią błędy w tytułach — i to w każdym odcinku. Fasolki robią to samo, więc jak wygada jej edukacja domowa? jak nie zna podstaw języka polskiego. nie robi się przerw przed ! ? a oni robią to od lat i tacy ludzie biorą się za
@olnn: W dzisiejszych czasach coś innego jest ważne. Marka osobista. Ważne jest czy umiesz siebie sprzedać i wygenerować odpowiednie emocje u odbiorcy. Wiedza? Szkoła? AI to załatwi. W dzisiejszych bogatych czasach, gdzie ludzie mają zaspokojone wszsytkie podstawowe potrzeby będzie narastał popyt na emocje, negatywne lub pozytywne. To własnie zapewnia Internet i jasiowy kontent familijno-rozrywkowy z elementami niezdarności abyś móg się poczuć lepszy widzu.
- 1
@Mooher: tylko zaraz będzie tak ze kikulec nie będą wiedziały jak się podpisać prawidłowo będą się podpisywały w fomracie naziwsko imie...... brak słow
- 17
#kikiswiat Tata jasia to taki dzikus na robotę że nawet maszynę do cięcia styropianu zagrzał na amen. Szok und niedowierzanie jaką ten chłop ma energię w swoim wieku.
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
#kikiswiat Dzisiaj żeby nieść na budowe i sie jakoś wytłumaczyć to nagrał znowu jak mu sie ciężko montuje. Przynajmniej Ojciec ma lżej bo nie musi tyle klikać w kąnkuter
@Djdjdjdjjsjdjd: jak załatwi montażystę to będzie musiał robić na budowie, a wtedy robota pójdzie 2x wolniej
@zuru1337: to w sumie może i lepiej że nic nie robi niż żeby budował to
#kikiswiat czemu wy na Kamila mówicie Jaś (Jasiek) i kim jest ten Przemek? (Nie siedzę na wykopie a osobiście oglądam Kamila na bierzaco od paru lat i zastanawiam się o co chodzi)
- 2
@Kernwaffe: a on wie że Kasia leci na bok? I czemu Jaś fasola
#kikiswiat u Jasia stabilnie, wpadł na działkę po poludniu, akurat ojciec juz skończył 12 godzinna szychte i składał sprzet, to jeszcze Jasio mu kazał spwrotem wszystko rozpakowac i podłączać żeby coś nagrac xD
- 3
#kikiswiat Ludzie, co z wami?
Dlaczego muzyczka Jasia nie została przez nikogo skomentowana? Toż to przecież była uciecha dla ucha 🤭
AI powinno się wstydzić, że nie tworzy tak wspaniałej muzyki!
Dlaczego muzyczka Jasia nie została przez nikogo skomentowana? Toż to przecież była uciecha dla ucha 🤭
AI powinno się wstydzić, że nie tworzy tak wspaniałej muzyki!
@betttti: zasada jest prosta im wiecej kom o jego twórczości tym wiecej tego g.. będzie dawał :) ale z drugiej storny niewolnik ojciec się będzie cieszył bo będzie miał spokój od natręta z dwiema lewymi recami, który nawet nie potrafi załatwić dobrego żwiru..
@Sardyna: być może musi wynająć jakąś szopę, magazyn lub mieszkanie na nowe studio do grania na organkach..
#kikiswiat ciekawe kto dostanie list od allegro
#kikiswiat 1000zł za ten samochód, jak ktoś chce zarobić jeszcze na nim to więcej nie da.
#kikiswiat czy nasz Rzymianin powiedział, że Poczciwemu Krzychowi oddałby Vectrę ZA DARMO?? Chyba trzeba wspomnieć Krzychowi coś o tym żeby Jasiu się zdziwił i musiał oddać za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kikiswiat
Dobrze, że przemo wie kiedy jasia nie będzie w Polsce
Dobrze, że przemo wie kiedy jasia nie będzie w Polsce
@Zamaloczasunalogin: wiesz przemowi to juz nie przeszkadza ze jasio jest, jasio nawet nasladuje ;)













