#kikiswiat wiadomo, że z montażem schdzi ale

muszę czasem foldery tworzyć

()
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@superluki5: Podpisali się na podsufitce. Będzie relikwia, jedynie podpsiu Pszemka tam nie ma, pewnie tylko po nim kleksy na tylnim fotelu zostały. No i ojciec nie podpisał bo pewnie nie miał czasu, gdyż w tym czasie buduje jasiowi nowy dom i nie ma czasu na tak ważne rzeczy jak podpis dla kupującego.
  • Odpowiedz
#kikiswiat ale to jest p------a, nie dosc, ze nie pomaga ojcu w budowie domu, to jeszcze go odciaga od roboty do swojego 15 minutowego projektu ...
Cos czuje ze dom bedzie stal, a jasiu polegnie na glupiej szklarni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kikiswiat co on p... przez 20min ze tak sprawdza wszystko. Od samego początku swojej działalności na YouTubie kikulec razem z kate (celowo z małej litery( robią błędy w tytułach — i to w każdym odcinku. Fasolki robią to samo, więc jak wygada jej edukacja domowa? jak nie zna podstaw języka polskiego. nie robi się przerw przed ! ? a oni robią to od lat i tacy ludzie biorą się za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olnn: W dzisiejszych czasach coś innego jest ważne. Marka osobista. Ważne jest czy umiesz siebie sprzedać i wygenerować odpowiednie emocje u odbiorcy. Wiedza? Szkoła? AI to załatwi. W dzisiejszych bogatych czasach, gdzie ludzie mają zaspokojone wszsytkie podstawowe potrzeby będzie narastał popyt na emocje, negatywne lub pozytywne. To własnie zapewnia Internet i jasiowy kontent familijno-rozrywkowy z elementami niezdarności abyś móg się poczuć lepszy widzu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mooher: tylko zaraz będzie tak ze kikulec nie będą wiedziały jak się podpisać prawidłowo będą się podpisywały w fomracie naziwsko imie...... brak słow
  • Odpowiedz
#kikiswiat Tata jasia to taki dzikus na robotę że nawet maszynę do cięcia styropianu zagrzał na amen. Szok und niedowierzanie jaką ten chłop ma energię w swoim wieku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kikiswiat Dzisiaj żeby nieść na budowe i sie jakoś wytłumaczyć to nagrał znowu jak mu sie ciężko montuje. Przynajmniej Ojciec ma lżej bo nie musi tyle klikać w kąnkuter
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kikiswiat czemu wy na Kamila mówicie Jaś (Jasiek) i kim jest ten Przemek? (Nie siedzę na wykopie a osobiście oglądam Kamila na bierzaco od paru lat i zastanawiam się o co chodzi)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kikiswiat u Jasia stabilnie, wpadł na działkę po poludniu, akurat ojciec juz skończył 12 godzinna szychte i składał sprzet, to jeszcze Jasio mu kazał spwrotem wszystko rozpakowac i podłączać żeby coś nagrac xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kikiswiat Ludzie, co z wami?

Dlaczego muzyczka Jasia nie została przez nikogo skomentowana? Toż to przecież była uciecha dla ucha 🤭

AI powinno się wstydzić, że nie tworzy tak wspaniałej muzyki!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@betttti: zasada jest prosta im wiecej kom o jego twórczości tym wiecej tego g.. będzie dawał :) ale z drugiej storny niewolnik ojciec się będzie cieszył bo będzie miał spokój od natręta z dwiema lewymi recami, który nawet nie potrafi załatwić dobrego żwiru..
  • Odpowiedz
#kikiswiat czy nasz Rzymianin powiedział, że Poczciwemu Krzychowi oddałby Vectrę ZA DARMO?? Chyba trzeba wspomnieć Krzychowi coś o tym żeby Jasiu się zdziwił i musiał oddać za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach