Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tas2000

tas2000

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34963
  • Znaleziska 33811
  • Mikroblog 1152
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 54

1231

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:03:37
  • 202
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
tas2000
tas2000 23.06.2026, 00:10:47 via Wykop
  • 1
@puto: już w tej chwili większość się w planach płatnych na podstawie wyników wyda lepsze diagnozy od szoszona z niepewnymi dokumentami.

383

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

Sukces po Amerykanach! Tajwański Foxconn wchodzi do Miękini.

To już oficjalne. Tereny inwestycyjne w gminie Miękinia, z których w zeszłym roku ostatecznie wycofał się amerykański In

Bartisss
z
echosredzkie.pl
dodany: 22.06.2026, 10:20:41
  • 60
  • #
    wroclaw
  • #
    foxconn
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    inwestycje
  • #
    intel
tas2000
tas2000 23.06.2026, 00:07:32 via Wykop
  • 11
Ogromny sukces Polski! Ten projekt pokaże naszą siłę i technologię czyli tanią siłę roboczą xDDD


@malkontent: siłę roboczą to oni sobie z Indii albo Pakistanu sprowadza.

2800

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 292
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
tas2000
tas2000 23.06.2026, 00:01:25 via Wykop
  • 2
ten pociąg to już dawno odjechał teraz to 50 za placek z koncentratem pomidorowym serem i ziołami XD


@Rwa_mac: Dlatego żabka ich j---e swoimi pizzami. Za 20 Zeta wcpromo jest pizza plus cola. Jakość podobna do przeciętnej pizerri aleccena już nie podobna. U nas nad morzem typ mający gownopizze koło żabki ma obroty 40 procent mniejsze.

1606

Śledztwo w sprawie urzędniczki przeglądającej dane Mentzena umorzone

Kobieta stwierdziła że nie przeglądała danych, karty dostępowej nie usuwa z czytnika jak wychodzi, a hasło trzyma pod klawiaturą. Trzymajmy kapelusze w dobie KSEF

kampro
z
facebook.com
dodany: 14.06.2026, 17:49:25
  • 136
  • #
    firma
  • #
    podatki
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    biznes
  • #
    polityka
tas2000
tas2000 14.06.2026, 19:57:10 via Wykop
  • 27
niż dziecko grające na komputerze. hasło pod klawiaturą... przecież za takie coś w jakiejkolwiek prywatnej firmie, banku czy korporacji człowiek wyleciałby z pracy w pięć minut z wilczym biletem


@KingaM: Nie wiem jak teraz, ale kiedys miały po kilka programów na kompie i w każdy hasło co miesiac wymuszona zmiana. Nie mogło być podobne do poprzedniego. Kolega informatyk w US caly czas je o--------ł bo głupie cipy sobie na karteczkach
tas2000
tas2000 21.06.2026, 18:31:03 via Wykop
  • 1
Trzeba być idiotą żeby wprowadzić taką politykę haseł, jeszcze do kilku programów bo SSO pewnie nie było. Dawno przetestowane i sprawdzone w wielu firmach i częsta rotacja powoduje ustawienie debilnych haseł albo podnoszenie roku czy innej cyfry o jeden przy każdej zmianie. Nie tędy droga


@preferencyjne_posty: ale czego spodziewasz sie po US? Tonjakies odgórne zalecenia a nie wymysl chłopaków.
tas2000
tas2000 21.06.2026, 18:32:31 via Wykop
  • 0
kilka programów i comiesięczną zmiana hasła? Pewnie jeszcze w różnych odstępach miesiąca...

No kto by nie przyklejał haseł?

Kto to wymyślił xD.


@Cozwykopem: To urzad skarbowy, Ty nei oczekuj tu logiki

751

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 193
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
tas2000
tas2000 09.06.2026, 19:08:42 via Wykop
  • 1
@KingaM: to funkcja słuchawek, jest czujnik w nauszniki i działa to w tym modelu c-----o. Potrafią się rozłączać w czasie odsłuchu, typowa wada.
tas2000
tas2000 09.06.2026, 19:18:56 via Wykop
  • 5
@ziomal1234: Ty się nie przejmuj takimi p--------i, Ty się przejmuj tym, że zaraz Ci się u-------i mocowanie nausznika. Typowa wada w tym j-----m gównie. Tysiące ludzi mają z tym problemy, częścią zamienna jest cały pałąk i w serwisie kosztuje tyle co drugie słuchawki. Mi się to g---o rozwaliło po dwóch stronach, słuchawki używane tylko w domu, praktycznie tylko przy kompie do pracy. Nawet roku nie miały. Jak się rozwali jest
tas2000
tas2000 09.06.2026, 19:21:41 via Wykop
  • 70
Sąd, koszta rzeczoznawcy, rozprawy, zastępstwa przed i procesowego - i tak z każdą rzeczą.

Inaczej nic się nigdy w tym kraju nie zmieni.


@real_scoria: Nie, po rostu Sony sobie leci w c---a bo to wada fabryczna w tym gównianym modelu. Nie tylko u nas ale na całym świecie robią w tym modelu takie walki.
tas2000
tas2000 09.06.2026, 19:25:13 via Wykop
  • 8
@Bill_Kilgore: Bo Sony tak jak Apple ma polskich użytkowników w dupie.
tas2000
tas2000 09.06.2026, 19:27:42 via Wykop
  • 4
Normalnie, po prostu chodzi o zasady, konsumencie DRUGIEJ kategorii.


@ipkis123: Nie, po prostu Sony na całym świecie ma problemy z tym modelem, nie naprawia pękających mocowań przegubów na których zawieszone są nauszniki. To wada fabryczna a wszędzie twierdzą, że uszkodzenie mechaniczne.
tas2000
tas2000 14.06.2026, 19:52:38 via Wykop
  • 0
@real_scoria: pisze w odpowiedzi na tezę, że tylko u nas sobie sony leci, leci na czym świecie i wszędzie konsumenci mają z tym problem

290

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 158
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
tas2000
tas2000 11.06.2026, 13:02:48 via Wykop
  • 2
Chyba dlatego go tam chcą. Za ten wygląd( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enterprize: W takiej roli to naturszczyk

369

"Nikt już jej nie zaufa". Fala komentarzy po reportażu o RPD

"Nikt już jej nie zaufa". Fala komentarzy po reportażu o RPD

Dziennikarze TVN24 ujawnili, że byli pracownicy Biura RPD skarżą się na współpracę z Rzeczniczką Praw Dziecka - tej co zabiera lody dzieciom z czerwonym paskiem

OkruszekBojowy
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.06.2026, 09:38:54
  • 48
  • #
    rpd
  • #
    ko
  • #
    polityka
  • #
    lody
tas2000
tas2000 11.06.2026, 12:59:49 via Wykop
  • 17
Pewnie sama w życiu nie dostała świadectwa z paskiem,


@MagicznyMariusz: Pasek to miała pewnie na dupie jak osoba ojcowska zobaczyła świadectwo

891

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Grafik 3D przekonywał KAS, że jego modele to sztuka, a komputer to po prostu "współczesne dłuto". Wszystko po to, by płacić 5,5% podatku zamiast 14%. Skarbówka była jednak innego zdania. Czy czeka nas fala "nowych artystów" uciekających przed podatkami i ZUS-em?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 06:19:11
  • 151
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
tas2000
tas2000 09.06.2026, 08:26:50 via Wykop
  • 29
@Zajomczek: Jak się patrzę na te obrazy malowane gównem to grafik 3 d jest przy nich zdecydowanie artysta.

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
tas2000
tas2000 09.06.2026, 08:25:28 via Wykop
  • 1
Nikt nie bierze pod uwagę że to będzie logowane, i w razie czego wykorzystane przeciwko Tobie.


@J3BACZ3000: Tak jest w Turcji, po fałszywej próbie puczu, Erdogan zamyka za cokolwiek. Typ w ramach protestu napisał donos sam na siebie, że ogląda telewizję jego przeciwnika. No i dostał 7 lat osiadki

2416

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 06.06.2026, 08:48:20
  • 305
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
tas2000
tas2000 07.06.2026, 09:52:56 via Wykop
  • 1
@JanPustostan: Ale miejscowe lumpy odżyły. Teraz w każdej żabce butelkowa i nikt nie odmówi przyjęcia butelek. Ostatnio chciał złotówkę to mu dałem dwe puste butelki
tas2000
tas2000 07.06.2026, 09:56:36 via Wykop
  • 0
@kastrator2: Ostatnio widziałem początek filmu z czasow napoleonskich. Ciągnęli jakies czupiradlo z rzadzocych na gilotynę. Dla takich widoków jestem gotów na drugi etat.

434

ASML - holenderska firma na której maszynach opiera się cały współczesny świat

ASML - holenderska firma na której maszynach opiera się cały współczesny świat

Holenderska firma ASML dominuje globalny rynek zaawansowanych systemów litograficznych, w tym posiada praktyczny monopol (ok. 100%) w technologii EUV wykorzystywanej do produkcji najnowocześniejszych chipów.

framugabezdrzwi
z
businessinsider.com.pl
dodany: 04.06.2026, 17:51:03
  • 154
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    geopolityka
tas2000
tas2000 05.06.2026, 08:12:03 via Wykop
  • 8
to byliśmy lepsi, bo za komuny długopis zenith byl kopia parkera, kulki byly importowane z Japonii, ale po czasie jakas krajowa fabryka to ogarnęła- w głębokiej komunie


@Radoslav_a: maszyny i kulki do produkcji wkładów były Szwajcarskie a tusz z RFN bo nasi nie potrafili go zrobić. Wiec mit o Wielkiej Polsce upadł.
tas2000
tas2000 05.06.2026, 08:13:42 via Wykop
  • 3
głównie z ich powodu Chiny chcą "jednych Chin"... ich zakłady produkcyjne i centra badawcze są głównie na Tajwanie.


@100piwdlapiotsza: Tylko te najważniejsze są zamontowane i w razie czego będzie wielkie bum zamiast przejęcia maszyn.
tas2000
tas2000 06.06.2026, 01:14:16 via Wykop
  • 0
@werfogd: Nadal z produkcją wkładów nie jest tak słodko. Kulka pomiędzy korpusem ma luzie kilka mikrometrów. Długopisy Xiaomi mają np wkłady produkowane w Szwajcarii a tusz sprowadzany z Japonii. Nadal szybkoschnący tusz jest bardzo ciężko stworzyć. W ogóle jeśli chodzi o przybory do pisania to Japonia króluje. Stosunek cena/jakość nie do pobicia.

351

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Na Kubie przestaną działać karty płatnicze Visa i Mastercard. To skutek zaostrzenia sankcji przez administrację USA i kolejny cios w pogrążoną w kryzysie kubańską gospodarkę, szczególnie w sektor turystyczny.

Victor_Manzon
z
money.pl
dodany: 04.06.2026, 05:30:39
  • 175
  • #
    ameryka
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    trump
tas2000
tas2000 05.06.2026, 02:00:42 via Wykop
  • 1
oni są już chyba przyzwyczajeni do biedy gorzej być nie będzie


@Skorvez_957_: Oni mają g---o do gadania, tam rządzi wojsko, praktycznie brak opozycji. Nic nie zrobisz, prędzej z głodu padną niż coś wykombinują.

375

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Na Steam zadebiutował wyczekiwany symulator mechanika z otwartym światem. Nostalgiczny powrót do Polski z lat 90. stał się faktem.

Victor_Manzon
z
gry-online.pl
dodany: 28.05.2026, 22:57:32
  • 71
  • #
    steam
  • #
    grykomputerowe
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    pc
tas2000
tas2000 30.05.2026, 08:50:17 via Wykop
  • 0
A teraz byle pierdek z JDG albo ktoś kto zarabia 7-8k może sobie wziąć na wynajem


@BornToDie69: No, wielu frajerów spieprza się na tym wynajmie. Cena niby super korzystna, ale jak zdajesz to wyliczają tu ryska, tam ryska i 20 tysiecy dopłaty. Dodatków teraz dochodzą tragiczne trwałości aut i potężne koszty naprawy. W hybrydach padają inwertery czy jakoś inne ustrojstwa, parowane są z konkretnymi egzemplarzami i przez to brak używek,

545

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Prochy Stepana Bandery mogłyby zostać przeniesione do jego kraju. Zgadza się na to rodzina dawnego przywódcy ukraińskich nacjonalistów. Grób Bandery znajduje się w Monachium, gdzie przebywał po II wojnie światowej. Szef ukraińskiego IPN Ołeksandr Ałfiorow przekazał, że istnieją jednak obawy o bezpie

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 14:34:17
  • 128
  • #
    wojna
  • #
    historia
  • #
    faszyzm
  • #
    bandera
  • #
    upa
  • #
    ludobojstwo
tas2000
tas2000 29.05.2026, 16:12:29 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Jeszcze trochę i to nie Rosja nas tylko my z Rosją będziemy Ukrainę n---------ć.

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
tas2000
tas2000 26.05.2026, 22:30:53 via Wykop
  • 0
Aktualnie jedynie używam niezalogowanego google maps, bo tu najciężej o odpowiednik.

Polecam


@dafto: Dla mnie mapy Google to straszliwe gowno. Poprowadziła mnie na przykład w mieście do budynku od d--y strony, to znaczy od strony kilkupasmowej drogi biegnąc przez miasto, tak, ze musiałem zmarnować ponad 20 minut by dotrzeć do wejścia. Sugerowanie jakichś debilnych tras, gdzie masz o minute szybciej, ale zapieprzasz przez jakies gruntowe, albo przedzierasz sie przez osiedle
tas2000
tas2000 27.05.2026, 16:19:22 via Wykop
  • 0
@rem222: Te opinię często o kant d--y rozbić. Teraz sporo punktów daje np jakiegoś gratia za danie 5 gwiazdek. Hotele w Turcji i Egipcie wysyłają pracowników by wypraszali u klientów pozytywne oceny

465

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Facet Ma Płacić Za Wszystko, a Kobieta "ZASZCZYCA" Obecnością.

Kto płaci na randce? W Polsce 61 procent z nas wciąż mówi: facet. Mimo że luka płacowa wynosi u nas około 4 procent jedna z najniższych w Unii. W sierpniu 2025 anonimowy mężczyzna opisał Onetowi randkę za prawie 600 złotych: Wybrała najdroższe danie z karty, a po randce mnie zablokowała".

HardWax
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 16:03:52
  • 179
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ciekawostki
tas2000
tas2000 25.05.2026, 14:13:49 via Wykop
  • 0
jak widzysz, ze baba zamawia najdrozsze danie z karty to od razu kończysz randkę.


@szaloneneutrino: Kolega kiedyś się z taką siezniczka umówił. W trakcie rozmowy w knajpie jeszcze zaczęła pieprzyć coś o swoich wielkich oczekiwaniach. Wyszedł do toalety i nie wrócił :)

2634

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Wg exit Poll Polsat News frekwencja wyniosła 33,4%

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 19:02:28
  • 610
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
tas2000
tas2000 25.05.2026, 07:58:29 via Wykop
  • 1
@Makavlani: K---a mać, w końcu coś się zwykłem społeczeństwu w walce z tą bandą świń prxy korycie, mającą zwykłych ludzi w dupie udało.
tas2000
tas2000 25.05.2026, 08:00:55 via Wykop
  • 1
@lesio_knz: We Wrocławiu będzie ciężko, tam nie ma kto głosować. Co drugi to Ukrainiec.
tas2000
tas2000 25.05.2026, 08:06:36 via Wykop
  • 0
@enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov: Problem z unia jest taki, ze opanowała ją j----e lewactwo, na coś innego sie pisaliśmy a całkiem coś innego robią, wieprdalaja sie do wszystkiego i chcą zrobić jeden wielki kołchoz. Niszczenie gospodarki w imię pseudo ekologii. Staniemy sie skansenie świata. Juz teraz widać poziom postępu technologicznego. Porównajcie sobie najtańsze auto elektryczne europejskie a chińskie. Przepaść technologiczna.

578

Podatek od kaucji za zwrócone butelki i puszki. Fiskus nie odpuści

Podatek od kaucji za zwrócone butelki i puszki. Fiskus nie odpuści

Niemal codziennie pojawiają się doniesienia o rekordowych kwotach uzyskiwanych przez zbieraczy opakowań objętych systemem kaucyjnym. Niektórzy w ten sposób dorabiają, odbierając kwoty sięgające nawet kilkuset złotych dziennie. Mogą się teraz zderzyć z fiskusem. Jeśli ktoś robi to systematycznie,..

KapitanTorpedal
z
fakt.pl
dodany: 25.05.2026, 03:10:34
  • 252
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
tas2000
tas2000 25.05.2026, 07:56:31 via Wykop
  • 29
@Xagog: Niech ich za to zamykają. Większość bezdomnych, szczególnie w zimie będzie zadowolona z wiktu i opiekunku

455

Takie są skutki weta Nawrockiego ws. SAFE

Takie są skutki weta Nawrockiego ws. SAFE

Rozstrzygnięte przetargi na sprzęt i wyposażenie dla służb podległych MSWiA, które miały być sfinansowane z funduszu SAFE zostaną unieważnione.

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2026, 12:10:28
  • 211
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    bekazpisu
  • #
    batyr
tas2000
tas2000 19.05.2026, 23:03:18 via Wykop
  • 3
Na pensje, emerytury, misje, cwiczenia, modernizacja i zakup nowego sprzetu to zaledwie okolo 1/4 budzetu MON.


@patykiem_pisane: Teraz nowa moda. Najbardziej tępe szony idą do WOT. Robiły jako kelnerki, robotę podsycały i teraz do woja idą. Dziewczyny wzrostu siedziecego psa, talerzy nie potrafiły donieść i nie wiem co o e robią w tym wojsku, ale się domyslam. Za to pensyjka zajebista.

1891

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 08:37:37
  • 305
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
tas2000
tas2000 19.05.2026, 18:26:52 via Wykop
  • 1
@Basiura89: Weź nie mów bo się w-------m. U nas w wodociągach nakupione nowych aut. Nówka pickup sobie jeżdżą wodę z wodomierzy spisywać.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Krawaty wiążę, usuwa ciążę.
  • Pcin Dolny

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.04.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking