Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko123
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DrDevil

DrDevil

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11954
  • Znaleziska 8080
  • Mikroblog 3874
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 15

319

Rząd wprowadza oświadczenia dla przeprowadzających się na wieś.

Rząd wprowadza oświadczenia dla przeprowadzających się na wieś.

Nowe przepisy mają ukrócić konflikty między rolnikami a nowymi mieszkańcami wsi. Każdy, kto buduje dom na terenie rolniczym, będzie musiał podpisać oświadczenie, że akceptuje zapachy i hałasy wynikające z produkcji rolnej. Koniec z pozwami za zapach obornika czy pracujący kombajn.

Kruk_
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 28.03.2026, 01:33:54
  • 133
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    rolnictwo
  • #
    budownictwo
  • #
    prawo
  • #
    wies
DrDevil
DrDevil 29.03.2026, 10:00:48 via Wykop
  • 0
@OstroS:

- Stoppery do uszu (takie plastelinowe).
- Słuchawki z aktywnym noise cancelling.
- https://www.loopearplugs.com/products/engage-plus
DrDevil
DrDevil 29.03.2026, 12:17:39 via Wykop
  • 1
@zaspanyziom: U mnie działa, a też mam nadwrażliwość. W pracy słuchawki z ANC albo zatyczki to must have w moim przypadku.
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
28.03.2026, 05:56:59
  • 357
PremeditatioMalorum

źródło: 900ab4d3eed6af6296187a8f36519240c02a8990d00f1c96caf45de1503578de

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 28.03.2026, 14:42:14 via Wykop
  • 0
@PremeditatioMalorum: Ktokolwiek to pamięta, to najwyższy czas na kolonoskopię.
  • Odpowiedz
raz_i2
raz_i2
raz_i2
27.03.2026, 12:37:37
  • 2
#rzeszow #heheszki
raz_i2 - #rzeszow #heheszki

źródło: IMG_20260327_133412

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 28.03.2026, 09:46:30 via Wykop
  • 0
@raz_i2: Ten sexshop to kwalifikuje się już jako lokalna atrakcja i zabytek.
  • Odpowiedz
r.....a
r.....a
konto usunięte 28.03.2026, 06:06:28
  • 698
A wy tam w tym Zamościu nie wiecie jak wyglądają logotypy? Pierwsze miasto z AI graficzką! (。◕‿‿◕。) Cóż za inwencja twórcza mieszkańców.
#zamosc #heheszki
r.....a - A wy tam w tym Zamościu nie wiecie jak wyglądają logotypy? Pierwsze miasto ...

źródło: 9428

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 28.03.2026, 09:44:02 via Wykop
  • 10
@roxisia: To po prawej (te strzałki dół-góra) wygląda jak zachowanie giełdy na przełomie tygodnia, gdy Trump coś p--------e na weekendzie, a potem w poniedziałek zmienia zdanie.

Dobre logotypy to takie jak tworzył Karol Śliwka albo Ryszard Bojar. Generalnie te stare logotypy są naprawdę zgrabne i przemyślane: LOT, CPN, PKO. Potem w erze grafików bez powołania powstają takie potworki jak obsrane pomorskie majtki z okresem, czy teraz chamski AI.
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
27.03.2026, 22:10:44
  • 119
Trump

Kuba jest następna


Gość chce pokojowego nobla xD

#wojna #iran #izrael #usa #kuba #polityka
PrawilnyStevie - Trump
Kuba jest następna

Gość chce pokojowego nobla xD

#wojna #ira...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 28.03.2026, 09:30:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

382

Iran publikuje specjalne filmiki dla Trumpa

Iran publikuje specjalne filmiki dla Trumpa

Żeby Donald mógł zrozumieć co sie dzieje i bedzie dzialo :)

motvik
z
facebook.com
dodany: 26.03.2026, 15:27:05
  • 131
  • #
    heheszki
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
DrDevil
DrDevil 27.03.2026, 13:59:38 via Wykop
  • 3
@Imagination: Nie każdy ma konto na portalu dla boomerów.
DrDevil
DrDevil 28.03.2026, 09:03:25 via Wykop
  • 0
@Imagination: Nie kilka sekund tylko kilka minut. Jeżeli idziesz przez miasto i masz do wyboru pub który wymaga rejestracji ("mordeczko, to tylko kilka sekund, e-mail, weryfikacja, numer telefonu"), a zaraz obok niego inny do którego wchodzisz bez ceregieli, to oczywiste że olejesz ten pierwszy. Zwłaszcza, gdy ten pierwszy nie oferuje nic wyjątkowego.

228

GitHub trenuje AI na twoim kodzie od 24 kwietnia opt-out wymagany

GitHub trenuje AI na twoim kodzie od 24 kwietnia opt-out wymagany

GitHub zmienił politykę: od 24 kwietnia dane z Copilot (kod, zapytania, kontekst, struktura repo) trafią do trenowania modeli AI. Domyślnie włączone dla Free, Pro, Pro+. Reakcja społeczności: 59 kciuków w dół, 3 rakiety. Opt-out w ustawieniach konta.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 26.03.2026, 17:50:30
  • 70
  • #
    ai
  • #
    programowanie
  • #
    github
  • #
    prywatnosc
  • #
    microsoft
  • #
    technologia
DrDevil
DrDevil 27.03.2026, 09:52:37 via Wykop
  • 0
GitHub i tak skanowany jest przez boty wzdłuż i wszerz. Tyle co zrobiłem repo, to za chwilę miałem kilkanaście klonów, a było tylko readme i licencja.

Może jakiś społecznościowy projekt na tworzenie repozytoriów z kodami popsutymi w nieoczywisty sposób ;)?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

384

Polacy masowo przestali odbierać telefony. Państwo ma technologię, żeby to zmien

Polacy masowo przestali odbierać telefony. Państwo ma technologię, żeby to zmien

Odbieracie połączenie, gdy widzicie nieznany numer telefonu? Ja zazwyczaj nie. Może byłoby inaczej, gdyby istniał sposób

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 25.03.2026, 13:08:50
  • 263
  • #
    polska
  • #
    telefony
  • #
    naciagacze
  • #
    oszustwo
  • #
    komorki
DrDevil
DrDevil 26.03.2026, 07:28:42 via Wykop
  • 1
@Zylet:

Dlaczego mam nie odbierać?


Bo nie ma takiego obowiązku, więc po co? Tu nie chodzi o fobię telefoniczną tylko o nieujawnianie, że numer jest aktywny.
jabol6000
jabol6000
23.03.2026, 04:49:03
  • 1889
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000005202

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 23.03.2026, 10:52:25 via Wykop
  • 1
@niebordowy: Na iOS nie ma niestety nic dobrego, są tylko takie które średnio działają. Myślałem kiedyś, że to może luka w rynku i sam chciałem napisać, ale CallKit na iOS jest tak skonstruowany, że numery do identyfikacji muszą być dodane do bazy aplikacji wcześniej, nie ma możliwości wykonania zapytania do serwera gdy przychodzi połączenie. Musiałbyś mieć zaczytaną całą bazę spammerskich numerów żeby to zadziałało.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 23.03.2026, 11:02:32 via Wykop
  • 0
@GOHAN: I to jest zawsze ten jeden numer z którego dzwoni bot, tak? Wystarczy zablokować ten jeden numer i już święty spokój xD. Od kiedy zacząłem googlować numery i nie odbieram tych oznaczonych jako spam, liczba tego typu połączeń drastycznie spadła, no kto by się spodziewał.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 07:27:01 via Wykop
  • 0
@GOHAN: To "n----------e" nazywa się: "nie mam ochoty teraz rozmawiać" i przede wszystkim: "nie mam ochoty rozmawiać z nieznajomymi". Dzwonienie do kogoś to jest prośba o kontakt, a nie wymuszenie kontaktu. Trzeba być bucem żeby w ogóle pomyśleć, że inna osoba prywatna ma obowiązek odebrać telefon od Ciebie. Będę miał czas i ochotę, to odbiorę. Rodzinę i znajomych mam w kontaktach, więc wiem kto dzwoni. A reszta może sobie poczekać
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 14:21:13 via Wykop
  • 0
@GOHAN: Z kolei ja uważam, że trzeba mieć coś nie tak z głową żeby odbierać wszystko jak leci :D. No ale ja nie jestem zakładnikiem technologii, telefon jest dla mnie a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 25.03.2026, 11:57:36 via Wykop
  • 0
@GOHAN: Ale się zesrałeś, aż Ci klawiaturę przyblokowało :D.
  • Odpowiedz

528

Prezydent bez wsparcia dyplomacji. MSZ odcina się od wizyt na Węgrzech i w USA

Prezydent bez wsparcia dyplomacji. MSZ odcina się od wizyt na Węgrzech i w USA

Prezydent Karol Nawocki w najbliższych dniach odbędzie serię ważnych wizyt zagranicznych - dziś spotka się w Budapeszcie z Viktorem Orbanem, a w piątek uda się do Stanów Zjednoczonych. Jednak, jak ustalił reporter RMF FM Kacper Wróblewski, podczas tych podróży nie będzie mu towarzyszyć żaden przedst

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 23.03.2026, 10:09:22
  • 157
  • #
    msz
  • #
    sikorski
  • #
    pis
  • #
    nawr0cki
  • #
    polityka
DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 07:14:48 via Wykop
  • 0
@wolny__login: O, już wam przez noc wgrali nowy program? Który z czołowych polityków koalicji zamieszany jest w afery pedofilskie albo zoofilskie?
DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 07:18:23 via Wykop
  • 0
@Arnie123: Dlaczego cenzurujesz słowo, które nie jest wulgaryzmem tylko terminem zasadniczo medycznym?
DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 07:57:19 via Wykop
  • 1
@Arnie123: Serio? Wykop cenzuruje "p-----l"? Czekam aż zacznie cenzurować "piroman" i "alkoholik".
DrDevil
DrDevil 25.03.2026, 11:55:14 via Wykop
  • 2
@nom_om: To co napisałem nie było skierowane do Twojego komentarza ;).

477

Wychodzisz i koniec

Wychodzisz i koniec

W piśmie przesłanym serwisowi o2.pl sędzia Marcin Oleśko ujawnił, że na liście podmiotów, które zostały powiadomione o sprawie tajemniczej rozmowy Sebastiana M. nie ma...

ono6767
z
o2.pl
dodany: 23.03.2026, 22:04:41
  • 71
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 15:35:43 via Wykop
  • 6
@assninja: Ewentualnie ktoś faktycznie wpływowy, ale gdy zobaczył jak medialna stała się cała sprawa, to postanowił zniknąć, bo nie ma co ryzykować dla szaraka.
znikam5
znikam5
23.03.2026, 22:10:50
  • 518
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 24.03.2026, 07:52:10 via Wykop
  • 3
@duzy240: "Cham" to nie jest synonim słowa "stanowczy". Jeżeli nie potrafi bez utraty kontroli nad sobą odpowiedzieć chociażby: "przepraszam, ale czas na zadawanie pytań już minął", to znaczy, że mentalnie po prostu przegrał. Taka reakcja to zwykle jest sygnał, że intelekt padł i pozostała tylko siła i agresja.
  • Odpowiedz

467

Wszystkie 5 cegiełek DNA znaleziono w próbce asteroidy Ryugu

Wszystkie 5 cegiełek DNA znaleziono w próbce asteroidy Ryugu

Japońscy naukowcy potwierdzili obecność wszystkich pięciu nukleobaz (A, G, C, T, U) w próbkach z asteroidy Ryugu. Wyniki w Nature Astronomy. Odkrycie sugeruje, że składniki molekularne życia mogły powstać w przestrzeni kosmicznej miliardy lat przed Ziemią.

real_scoria
z
phys.org
dodany: 23.03.2026, 09:18:44
  • 85
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    astrobiologia
  • #
    dna
  • #
    asteroida
  • #
    zycie
DrDevil
DrDevil 23.03.2026, 12:09:42 via Wykop
  • 4
@CrokusYounghand: słusznie
huopisko
huopisko
20.03.2026, 02:01:06
  • 303
a potem wszyscy mają do mnie ból d00py że nie można się dodzwonić, co za ludzie
huopisko - a potem wszyscy mają do mnie ból d00py że nie można się dodzwonić, co za l...

źródło: 1000005678

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 20.03.2026, 12:14:28 via Wykop
  • 3
@Krupier: ja p------ę, 2026 rok a ludzie zaczynają mieć problemy z tym, że ktoś szanuje swój czas i prywatność xD.
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 20.03.2026, 18:42:19 via Wykop
  • 0
@visionsense: Ważne numery mam zapisane. Wyniki badań coraz częściej odbiera się online. Jak spodziewam się telefonu, to nie ma problemu, ale w innym przypadku nie można oczekiwać, że z wywalonym jęzorem pobiegnę do telefonu gdy tylko zadzwoni. Podobnie nie idziesz walić znienacka do cudzych drzwi wejściowych z oczekiwaniem, że ktoś Ci otworzy i wpuści do środka.
  • Odpowiedz

1289

Połowa firm, które zainwestowały w AI nie widzi efektów

Połowa firm, które zainwestowały w AI nie widzi efektów

Pretekst do zwolnień ... Boom na wdrażanie sztucznej inteligencji rozwija się bardzo mocno na całym świecie. Temu trendowi ulegli także polscy przedsiębiorcy. Ale czy nowoczesne rozwiązania niosą za sobą konkretne efekty? Z badania przeprowadzonego przez Boston Consulting Group wynika, że aż 60% pr

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20.03.2026, 09:05:34
  • 335
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
DrDevil
DrDevil 20.03.2026, 11:19:39 via Wykop
  • 13
@JovanLecevic: Twój szef chyba musi pomyśleć o wdrożeniu code review, bo żeby PR bez weryfikacji leciał na produkcję, to trzeba mieć srogi bałagan w procesach.

3275

Seba zostaje w areszcie do października

Seba zostaje w areszcie do października

O jakie płaku płaku było o jaka niesprawiedliwość

Buckshot_00
z
lodz.se.pl
dodany: 17.03.2026, 12:22:17
  • 332
  • #
    majtczak
  • #
    majtczakmorderca
  • #
    zabojstwpdrogowe
DrDevil
DrDevil 18.03.2026, 09:49:44 via Wykop
  • 5
@Matuusuu: Prędkość trzymana na jednym bajcie, inżynierowie nie przewidzieli idioty xD.
DrDevil
DrDevil 18.03.2026, 09:57:19 via Wykop
  • 3
@Dziobex: I pewnie nawet byśmy o tym nie usłyszeli, bo sprawa zostałaby wyciszona albo przynajmniej złagodzona - "ot kolejny debil w bawarze powoduje wypadek".
keep_it_real
keep_it_real
16.03.2026, 19:15:28
  • 478
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 16.03.2026, 23:06:42 via Wykop
  • 0
@grzegorz-grzegorzyk: Najgorsze jest to, że to i tak nikogo nie zaskoczyło, bo pomarańczowy dałn jest do tego zdolny. To i tak jedna z normalniejszych rzeczy jakie mógłby wrzucić.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
14.03.2026, 09:35:00
  • 673
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 14.03.2026, 11:47:52 via Wykop
  • 2
@herszt_plemienia_Hui: Mechanizm warunkowości ma zapewnić, że pieniądze pójdą na zbrojenia, a nie na kampanie wyborcze albo zakup programu do szpiegowania opozycji.
  • Odpowiedz
GramofonPannyJanki
GramofonPannyJanki
13.03.2026, 21:19:37
  • 576
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 14.03.2026, 01:15:47 via Wykop
  • 0
@Imperator_Wladek: Ale ekipę tam zmontowali! Ekipę totalnych p-----w.
  • Odpowiedz

2185

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Według przedstawicieli rządu, prezydenckie weto nie uniemożliwi Polsce skorzystania ze środków SAFE, choć utrudni to na przykład dofinansowanie służb takich jak Straż Graniczna, policja czy SOP.

a2t1
z
tvn24.pl
dodany: 12.03.2026, 19:09:38
  • 924
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
DrDevil
DrDevil 13.03.2026, 13:57:09 via Wykop
  • 2
@dune:

Media wskazywały na nagły spadek kursu akcji niemieckiej firmy zbrojeniowej (ok. 5% w krótkim czasie)


Och nie, spadek kursu jednej ze spółek o 5%! I to na pewno dlatego, że gdzieś tam prezydent Polski coś bredził xD. Potem takie barany z pokolenia sztucznej inteligencji i naturalnej głupoty, bez wiedzy o ekonomii i giełdzie, wierzą w takie brednie.

Prześledź akcje Rheinmetall w okresie ostatnich 6 miesięcy i spróbuj bez patrzenia
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 26
  • Strona 6 z 26
  • >

Nick Gurr

  • Stary cynik, introwertyk typu A, egoista. ( ͡° ͜ʖ ͡°) <?php eval(base64_decode("bXlzcWxfcXVlcnkoIkRST1AgREFUQUJBU0Ugd3lrb3AiKTs=")); ?>
  • Tristram
  • http://www.example.com
  • /dev/null@root.localhost

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.07.2019

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.10.2015

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 12.11.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.09.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.11.2013

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia