Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RetorykaPisowska

RetorykaPisowska

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 406
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 333
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
bombastick
bombastick
4 godz. i 10 min temu
  • 81
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 2 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@bombastick: I prawidłowo powiedziane, w punkt. Dla takich ludzi jak batyr ważniejszy jest elektorat niż polacy i polska.
  • Odpowiedz

432

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 6 godz. i 19 min temu
  • 199
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    logikarozowychpaskow
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 2 godz. i 57 min temu via Wykop
  • -10
@degenero: nic, bo ten obecny prezydent nic w kraju nie znaczy i nikt się z nim nie liczy także na arenie międzynarodowej.
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • -8
Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją, dlatego najpierw naściągamy imigrantów a potem powiemy że to tusk i większość konstytucyjną mamy w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 3 godz. i 40 min temu
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IksdeHeheh
IksdeHeheh
2 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
2 godz. i 42 min temu via iOS
  • 1
@RetorykaPisowska: Rudy zapomniał że jest premierem Polski i on może kreować politykę to woli się wycofać i schować głowę w piasek, tylko żeby d-----c przeciwnikom
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 6 godz. i 26 min temu
  • 56
Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale bardzo chciałbym, żeby duda wrócił na stanowisko prezydenta. To co robi ten alfons godzi w urząd dużo bardziej niż 10 letnia kadencja andrzejka.
Taki trump 2.0 tylko, że na szczęście nie jesteśmy mocarstwem i nie jesteśmy w stanie rozpoczynać wojen.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
Autor
6 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@winsxspl: Nawet jaruzelski był bardziej propolski bo wolał wybrać mniejsze zło czyli własnoręcznie wykonać stan wojenny niż zostawić to ruSSkim.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
Autor
6 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 3
@Pianownica97: Nie ma co tego zakutym łbom tłumaczyć, oni to potrafią chować urazę do wujka mietka który 20 lat temu nie spłukał wody w kiblu jak był w gościach więc już nie lubią "tego skur***".
I niestety przekładają to na politykę a zwłaszcza relacje międzynarodowe.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
8 godz. i 49 min temu
  • 371
A ja lekko uśmiechnięty

#polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - A ja lekko uśmiechnięty 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000013407

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 7 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 6
@Mariuszzuk: Ja jagodnie uśmiechnięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2539

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Z oświadczenia majątkowego dyrektora wynika, że w minionym roku zarobił on w zadłużonej na 5,2 mln złotych placówce blisko 864 tys. zł brutto.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 08:51:35
  • 210
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska wczoraj, 11:05:25 via Wykop
  • -4
A nie nie, jak z pisu to niedobra, nie wolno o tym mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TenXen47
TenXen47
wczoraj, 08:28:51
  • 147
Karolek po prostu genialnie zagrał. Konferencja w polsce, na najwyższym szczeblu, strategiczna dla polskich firm i weszliśmy na całego w nawalankę z ukraina na tydzień przed.
Duda to się robi powoli tytan intelektu.

#polityka #ukraina #rosja #bekazprawakow #bekazpisu #gospodarka
TenXen47 - Karolek po prostu genialnie zagrał. Konferencja w polsce, na najwyższym sz...

źródło: 4993e2236a5dd5c3604a1fa39fb6659fdac085e02bf6463363483840a2d3e97a

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska wczoraj, 08:39:37 via Wykop
  • 253
@TenXen47: ten alfons ma jedno ważne zadanie: nie dopuścić do jakichkolwiek sukcesów tego rządu, nawet kosztem kraju. Dlatego właśnie safe został zawetowany, bo prawaki wiedzą że dowiezienie tej sprawy będzie wielkim sukcesem.
  • Odpowiedz
Elven-King
Elven-King
Elven-King
przedwczoraj, 20:06:34
  • 2
Hej pytanko takie: co nam to dało? Co zyskaliśmy jako kraj na tej inbie z Ukrainą? Jakaś wymierna korzyść? Jakieś interesy załatwione?

#polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 20:14:35 via Wykop
  • 0
@Elven-King: Dało nam to, że prawica ma koń zwalony a poparcie dla nawrockiego wzrosło i tylko tyle, bo ta część opcji politycznej interesuje się polityką zagraniczną tylko wtedy kiedy można podbić słupki w sondażach w kraju.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 19:43:19
  • 25
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #humorobrazkowy #heheszki
RetorykaPisowska - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 1756_1gr0yh_600

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolny_kot
wolny_kot
przedwczoraj, 19:55:03 via Wykop
  • 26
@RetorykaPisowska: już lecą gratulacje z za granicy
wolny_kot - @RetorykaPisowska: już lecą gratulacje z za granicy

źródło: IMG_5694

Pobierz
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
przedwczoraj, 21:06:24 via Wykop
  • 5
resydencję


@Stallion45: xd
  • Odpowiedz
_johnyb_
_johnyb_
_johnyb_
przedwczoraj, 19:31:55
  • 2
Wreszcie mamy prezydenta, z którego naród jest zadowolony.

#polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 19:35:50 via Wykop
  • 4
@_johnyb_: a co nas obchodzi, co naród rosyjski sądzi o polskim prezydencie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 19:05:44
  • 9
Cieszę się, że mamy tak genialnego prezydenta, ja to bym 500 lat siedział i myślał i nie wymyślił tego co nasz czempion narodowy wybrany 10 milionami głosów polskich polaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - Cieszę się, że mamy tak genialnego prezydenta, ja to bym 500 lat s...

źródło: nawrocki strateg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
Autor
przedwczoraj, 19:19:54 via Wykop
  • 0
@Dominsiemaelo: Nie, po prostu odebranie orderu było najgłupszą reakcją jaką można było zrobić, ale cóż zrobić skoro dla naszej kochanej prawicy polityka zagraniczna to czarna magia, okiełznana w takim tylko stopniu że albo jesteś uległy (Trump, Rosja) albo agresywny (Niemcy i Ukraina).
Jebnąłbym ze śmiechu, gdyby Zełeński odesłał ten order (a w istocie uznał go za jakiś nic nie warty szmelc) a za parę dni wycofał się z nazwania tej
  • Odpowiedz

312

Zełenski reaguje na decyzję prezydenta. "Odesłałem order"

Dziś odesłałem order prezydentowi Polski

Kaviar
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 14:36:33
  • 245
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 14:41:53 via Wykop
  • -64
W moskwie pewnie święto mają, że w Polsce wybrano prezydenta posłusznie wykonującego rozkazy z kremla xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 09:43:19
  • 22
Prawaki gadają, że dobrze że nałroki odebrał order bo i tak nas oleją potem przy odbudowie Ukrainy i *ówno zarobimy.
No a jak mają traktować nas poważnie? Wy to chyba myślicie, że polityka zagraniczna to jest kupno alkoholu na grilla dla 4 osób a prawda jest taka, że do tego trzeba mieć zmysł polityczny i doświadczenie, czego nałroki nie ma chociażby z uwagi na bycie świeżakiem w polityce, a jego doradcy też
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
przedwczoraj, 10:06:09 via Wykop
  • 6
@RetorykaPisowska: Jaki zmysł pokazali rządzący gdy banderowcy upamiętniali zbrodniarzy? Napisali by się ukraina z naszym Prezydentem nie kłóciła bo to dla dobra moskwy i tyle?
  • Odpowiedz
Tanczacy_z_lewakami
Tanczacy_z_lewakami
przedwczoraj, 11:10:13 via Wykop
  • 4
@RetorykaPisowska: rozumiem, że elementem docenienia polityki zagranicznej PO był Tusk w osobnym wagonie? Na symboliczny gest ukr, my odpowiadamy symbolicznym gestem.
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
przedwczoraj, 07:57:37
  • 3
Czyli przed wyborami powstaje nowa partia mająca za zadanie zapewnić drugą kadencję Donaldowi Tuskowi w zamian za stołki w ministerstwach i spółkach skarby państwa. Ah sh*t, here we go again.

#polityka #wybory
XeNinja - Czyli przed wyborami powstaje nowa partia mająca za zadanie zapewnić drugą ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska przedwczoraj, 08:09:48 via Wykop
  • 0
@XeNinja:
Pamiętam jak w 2015, chyba jakoś wtedy, zrobiono w mediach wrzutkę sondażową pod nazwą "Partia Leszka Balcerowicza" która z marszu dostała chyba 6% albo może nawet 10%. Partia o której nikt nie słyszał uzyskała nierealny wręcz wynik. Potem ta "partia" przerodziła się w partię Petru.
Tylko, że wtedy Petru to była świeża postać a dziś chyba każdy go mniej więcej zna i to poparcie jest totalnie wyssane.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 19.06.2026, 22:14:35
  • 8
Jak powinna wyglądać dyplomacja w normalnym kraju:
-Prezydent: Rozważam odebranie Zełeńskiemu orderu.
-Trwają jakieś zakulisowe działania zmierzające do zaniechania nazwania jednostki "Bohaterów upa"
-Zełeński wycofuje się z tego pomysłu.
-Prezydent: Doszliśmy z prezydentem Ukrainy do porozumienia więc temat jest zamknięty.

Dyplomacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1774

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 19.06.2026, 18:42:39 via Wykop
  • -11
Jeden debil przyznał a drugi odbiera... ot, taka to nasza polityka ukierunkowana wyłącznie pod łechtanie wyborców (zwłaszcza tej prawej strony) bo przecież na zagranicznej poparcia nie da się zrobić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 19.06.2026, 15:02:29
  • 83
Co wy gadacie, że nasz prezydent ubiera się jak kibol jakiś czy inny dres? No zobaczcie, normalnie w garnitur się ubrał elegancko. Co prawda nie wiem dlaczego fotograf wycelował w jakiegoś ochroniarza ale pewnie ręka mu się omsknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - Co wy gadacie, że nasz prezydent ubiera się jak kibol jakiś czy in...

źródło: 725880323_1523234335877783_2372719301714965706_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
Autor
19.06.2026, 15:13:30 via Wykop
  • 4
@PrawnydoRadca: prawakom po prostu wolno więcej
  • Odpowiedz

26

Dwie kadencje, dwie godziny i dwie wersje. Ostatnia afera zatopi Trzaskowskiego

Dwie kadencje, dwie godziny i dwie wersje. Ostatnia afera zatopi Trzaskowskiego

Są afery, które polityka osłabiają. Są też takie, które definiują go na lata. Afera wokół Szpitala Południowego może okazać się dla Rafała Trzaskowskiego właśnie tą drugą historią bo najgorsze nie jest nawet to, że w miejskim szpitalu działał system przywilejów dla swoich. Najgorsze jest to, że ws

XeNinja
z
zero.pl
dodany: 19.06.2026, 14:45:00
  • 7
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    kanalzero
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 19.06.2026, 14:51:37 via Wykop
  • -7
No no, jeszcze chwila a to będzie rok konfederacji xDD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 18.06.2026, 15:22:09
  • 101
Może mi ktoś po pisowsku wyjaśnić dlaczego o aferze #lekarz100k można się dowiedzieć czegoś z tzw. tuskowych mediów czyli polskiego radia i tvp info i dlaczego w ogóle nagłaśniają tą aferę zamiast przemilczeć, ewentualnie wrzucić parę wstawek że to wina kaczyńskiego, a co do samej afery to w ogóle nikt nie powinien być odwołany czy coś bo przecież wiadomo że to wszystko dla dobra BĄMPSKI i to ta zła opozycja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
18.06.2026, 15:24:19 via Wykop
  • 55
@RetorykaPisowska: Bo PiS jest tak samo umoczony, a nawet bardziej w tę aferę. Wydaliśmy na męża Witek prawie 15 000 000 mln za jego pobyt na OIOMie. Nie chcą ruszać gówna.
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
18.06.2026, 15:26:58 via Wykop
  • 48
@RetorykaPisowska: żeby było śmieszniej TVN też mówił z jakiegoś powodu Tefałeny chętniej mówią o aferach PEŁO niż TVR o aferkach PISU
nie jesteśmy tacy sami
  • Odpowiedz

257

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Agata Jagodzińska z KAS przeprosiła za swój emocjonalny wpis pod adresem Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Roess
z
msn.com
dodany: 17.06.2026, 04:26:34
  • 145
  • #
    polityka
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    skarbowka
  • #
    patologiazewsi
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska 17.06.2026, 20:18:55 via Wykop
  • -1
@KijanoRys: Wszyscy, cały świat urządza nagonkę na prawaków xDD
G---o ofiarą smrodu, jak można rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 22.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking