Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bakx
Bakx

Bakx

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12509
  • Znaleziska 10991
  • Mikroblog 1518
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24

1172

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 10:04:06
  • 252
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
Bakx
Bakx
Bakx wczoraj, 09:46:59 via Wykop
  • 8
A potem wielkie zdziwienie że w momencie w którym w tak ewidentnych sprawach dochodzi samosądu. Nikt nie liczy się z tym ile muszą się nacierpieć ofiary - a sąd ma czas... bez pośpiechu. jak by tam nie pracowali ludzie którym powinniśmy ufać. Taka sprawa w miesiąc powinna się zamknąć. A gościa zamknąć bez opcji wyjścia plus kara pieniężna wartości jego majątku... do zera wyczyścić drania
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2042

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

Główny truciel śmieje się ludziom w oczy, płaci kary i dalej zatruwa. Poproszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

chaberr
z
bielsk.eu
dodany: 09.06.2026, 17:12:06
  • 136
  • #
    bialystok
  • #
    podlasie
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
Bakx
Bakx
Bakx 10.06.2026, 12:21:36 via Android
  • 6
Tymczasem Twój sprawny technicznie samochod ale o rok starszy od dopuszczalnej normy euro w Krakowie SCT - mandacik płaci pan od razu czy kredytowy?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

629

Zamiast likwidacji zakazu handlu w niedzielę będą dalsze ograniczenia pracy skle

Zamiast likwidacji zakazu handlu w niedzielę będą dalsze ograniczenia pracy skle

Tylko cztery niedziele handlowe w roku zamiast obecnych ośmiu i zakaz handlu w soboty dłużej niż do 21.00 to główne

starnak
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 11:54:43
  • 217
  • #
    handel
  • #
    sklep
  • #
    zakupy
  • #
    niedzielahandlowa
Bakx
Bakx
Bakx 09.06.2026, 11:34:30 via Wykop
  • 3
22:00 w sobote to byla dla mnie pora na zakupy... czasowo... bo w niedziele sie nie da. Całkiem ich pogrzało.A co tam, niech gospodarka zwalnia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

522

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

W Luksemburgu 1 lipca wchodzą nowe przepisy, chroniące pracowników przed wykonywaniem obowiązków służbowych po pracy. A w polskim januszeksie masz być niewolniku na każde skinienie Pana i spróbuj nie odebrać - mam 5 ukraińców na twoje miejsce

Buckshot_00
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:23:19
  • 176
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
Bakx
Bakx
Bakx 09.06.2026, 11:30:43 via Wykop
  • 1
@chlopiec_kucyk: trudno to skomentować... bez obraźliwych słów... niewolnika szuka
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
01.06.2026, 20:54:10
  • 60
nie moge usnac bo zobaczylem tego tik-toka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
modeltrzyzmianowy - nie moge usnac bo zobaczylem tego tik-toka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bakx
Bakx
Bakx 02.06.2026, 16:42:23 via Android
  • 1
@damch: po Łarszawsku
  • Odpowiedz

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
Bakx
Bakx
Bakx 02.06.2026, 08:41:59 via Wykop
  • 3
jak to było - kim są sprawdzi się później
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

Zostawiasz klucz w zamku na noc? Ślusarz wyjaśnia, czym to grozi

Zostawiasz klucz w zamku na noc? Ślusarz wyjaśnia, czym to grozi

Wiele osób jest przekonanych, że pozostawienie klucza w zamku na noc zwiększa bezpieczeństwo. Tymczasem w niektórych prz

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 01.06.2026, 09:16:22
  • 22
  • #
    dom
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    pytanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Bakx
Bakx
Bakx 02.06.2026, 08:40:49 via Wykop
  • 0
a wsunięcie klucza tylko częściowo np 60%?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2506

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
Bakx
Bakx
Bakx 02.06.2026, 08:25:30 via Wykop
  • 1
dostaną ze względu na trudne i szkodliwe warunki pracy. Nie jakiś tam hydraulik, spawacz w trudnych warunkach, oparach trujących... tyle to nie...

gdzie my żyjemy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

296

Konwojenci zgubili worek z milionem złotych. Gdzie podziała się gotówka?

Konwojenci zgubili worek z milionem złotych. Gdzie podziała się gotówka?

Prokuratura postawiła zarzut przywłaszczenia miliona złotych 51-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego. Według śledczych miał on znaleźć pieniądze, które zgubili podczas transportu konwojenci. Mężczyzna nie przyznał się. Do tej pory nie odzyskano gotówki.

martty
z
bankier.pl
dodany: 29.05.2026, 20:02:44
  • 142
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
Bakx
Bakx
Bakx 01.06.2026, 10:51:21 via Wykop
  • 0
A konwojenci sa bez żadnych problemów pt niedopełnienie obowiązków służbowych? Niech płacą jak zgubili. Wiedzieli co wiozą...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1586

Toruń: sportowe pedały do gazu w wymogach przetargu dla UM są dla bezpieczeństwa

Toruń: sportowe pedały do gazu w wymogach przetargu dla UM są dla bezpieczeństwa

...z powodu ich antypoślizgości, a conajmniej 280KM w urzędowych samochodach ma zapewniać dynamikę podczas manewrów. Tak tłumaczy się marszałek Całbecki z wymogów w przetargach dla jego urzędu w odpowiedzi na zapytania Adriana Zandberga.

bylemtampotwierdzam
z
portalkujawski.pl
dodany: 20.05.2026, 15:47:34
  • 167
  • #
    calbecki
  • #
    zandberg
  • #
    bydgoszcz
  • #
    kujawskopomorskie
  • #
    afera
  • #
    polityka
Bakx
Bakx
Bakx 21.05.2026, 13:07:35 via Android
  • 0
Byle trumna na kolach dla plebsy nie będą jeździć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
Bakx
Bakx
Bakx 20.05.2026, 05:47:59 via Android
  • -1
Ciekawe
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Imigranci zabrali sie do pracy. Nowy trend na postępowym zachodzie.

Imigranci zabrali sie do pracy. Nowy trend na postępowym zachodzie.

U nas jeszcze teg nie ma (i oby sie nie pojawiło). Rodowici Niemcy powinni podziękować merkelowej. Postępowy zachód.Chcieli żeby przybysze z dalekich stron pracowali... to pracują... nikt nie mówił ze ma być to uczciwa praca, prawda?Osobiście mnie to przeraża. Pamiętajcie że są śruby zabezpieczające

Bakx
z
youtube.com
dodany: 14.05.2026, 08:44:10
  • 1
  • #
    postepowy
  • #
    imigranci
  • #
    niemcy
  • #
    inzyniery
  • #
    zachod
  • #
    zlodzieje
Nighthuntero
Nighthuntero
13.05.2026, 08:20:41
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bakx
Bakx
Bakx 13.05.2026, 19:31:59 via Android
  • 0
A to wszystko za kasę podatników
  • Odpowiedz

383

Gość buduje replikę audi z pełną mechaniką silnika

Gość buduje replikę audi z pełną mechaniką silnika

Coś zajebistego :D

Harmonijka_w_Gsus911
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 16:50:32
  • 27
  • #
    diy
  • #
    samochody
  • #
    replika
  • #
    audi
  • #
    embedded
  • #
    modelarstwo
Bakx
Bakx
Bakx 13.05.2026, 19:17:26 via Android
  • 1
Trzeba mieć nie lada zdolności na taki projekt
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M4rcinS
M4rcinS
10.05.2026, 10:58:57
  • 1059
#konfitura w ripoście na materiał Polsatu przypomniał to złoto. xD
M4rcinS - #konfitura w ripoście na materiał Polsatu przypomniał to złoto. xD
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bakx
Bakx
Bakx 11.05.2026, 14:18:56 via Android
  • 3
Cieszy mnie ze Polacy nie boją sie pomoc innym. Brawo dla Pana. Szkoda ze mu nie obil mor... twarzy bardziej

Mioduch jak to bedzie?

Pan przechodzień po oddaniu jedenastu ostrzegawczych strzałów, odpowiedział ogniem. Mógł zabić, a trafił tylko w kolano - taki bedzie raport wąski... widzisz

/z killera
  • Odpowiedz
Bakx
Bakx
Bakx 11.05.2026, 14:20:35 via Android
  • 0
@Orlenc: its prank bro....
  • Odpowiedz

342

Niemcy mierzą się z problemem nadpodaży energii z OZE

Niemcy mierzą się z problemem nadpodaży energii z OZE

"Jeśli chcecie zrobić coś dobrego dla bezpieczeństwa dostaw i transformacji energetycznej oraz budżetu federalnego, to wYłączcie jutro swoją instalację fotowoltaiczną" - apelował do Niemców wieczorem 1 maja w mediach prof. Lion Hirth.

Poludnik20
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 10.05.2026, 13:21:15
  • 209
  • #
    niemcy
  • #
    oze
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    prad
  • #
    energia
Bakx
Bakx
Bakx 11.05.2026, 14:07:45 via Android
  • 0
Mogą ładować auta i kopać bit coiny ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

856

Google NIE CHCE, żebyś to znał! F-Droid, sklep z otwartoźródłowymi aplikacjami

Google NIE CHCE, żebyś to znał! F-Droid, sklep z otwartoźródłowymi aplikacjami

Hej! Na dziś chcę omówić alternatywny sklep z aplikacjami otwartoźródłowymi o nazwie F-Droid. Wszyscy znają Google Play, ale mało kto wie, że są też inne sklepy, w tym taki, który pozwala zainstalować wyłącznie, lub głównie otwartoźródłowe aplikacje na telefony z Androidem

olinuksieprzykawie
z
youtube.com
dodany: 09.05.2026, 20:15:54
  • 81
  • #
    smartfon
  • #
    android
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Bakx
Bakx
Bakx 10.05.2026, 14:38:40 via Android
  • 3
Dzięki za info– o takie informacje się walczyło na wykopie – to jest cała kwintesencja wykopu jaka dawniej tu przyświecała
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

269

Tadeusz Tański: konstruktor pierwszego polskiego samochodu osobowego

Tadeusz Tański: konstruktor pierwszego polskiego samochodu osobowego

W połowie lat 20. konstruktor postawił przed sobą ambitny cel: stworzenie pierwszego polskiego samochodu osobowego. Tak narodził się CWS T-1, samochód, który przeszedł do legendy nie tylko ze względu na swoją elegancję, ale przede wszystkim dzięki unikalnej w skali świata koncepcji technologicznej.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 05.05.2026, 17:02:35
  • 44
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    inzynieria
Bakx
Bakx
Bakx 06.05.2026, 11:56:49 via Android
  • 0
Jak dobrze pamiętam auta które były produkowane były konstruowane przez niego można było naprawić za pomocą klucza 10 – tak żeby było łatwiej prościej a nie trzeba było setek różnych narzędzi o różnych rozmiarach
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bakx
Bakx
Bakx 06.05.2026, 12:59:06 via iOS
  • 0
@lukascws: moja pomyłka - choć wielka szkoda bo Niemcy mają Bmw a my byśmy mieli CWS
Bakx
Bakx
Bakx 06.05.2026, 13:34:04 via Android
  • 2
Jak izera?

240

[EN] Dlaczego wykopanie dołu o głębokości 19 km jest praktycznie niemożliwe?

[EN] Dlaczego wykopanie dołu o głębokości 19 km jest praktycznie niemożliwe?

Najgłębszy otwór, jaki kiedykolwiek wywiercono w Ziemi, ma zaledwie 12,3 km głębokości, co stanowi około 0,2% odległości do jądra planety. Realizacja tego przedsięwzięcia supergłębokiego odwiertu na Kolie z czasów radzieckich zajęła ponad 20 lat. I mimo dziesięcioleci postępu technologicznego

Dereg
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 21:19:16
  • 85
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    geofizyka
  • #
    geologia
  • #
    geologiainzynierska
  • #
    fizyka
Bakx
Bakx
Bakx 06.05.2026, 12:02:51 via Android
  • 0
Ciekawe czy byłaby to opcja na całkiem odnawialną łatwą energię- pomijając kwestie trudności tak głębokiego odwiertu – Byłaby to w bardzo fajna kwestia na przykład ogrzewania w miejscach gdzie panuje niska temperatura – na przykład skandynawia- mówię to oczywiście czysto hipotetycznie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1820

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome po cichu instaluje na twoim urządzeniu model AI o rozmiarze 4 GB

Google Chrome pobiera na komputery użytkowników model Gemini Nano o rozmiarze 4 GB bez ich zgody bez opcji włączenia, bez opcji wyłączenia, bez pytania o pozwolenie.

KingaM
z
thatprivacyguy.com
dodany: 05.05.2026, 16:49:22
  • 273
  • #
    komputery
  • #
    chrome
  • #
    informatyka
  • #
    google
  • #
    sztucznainteligencja
Bakx
Bakx
Bakx 06.05.2026, 11:46:23 via Android
  • 13
Za chwilę google bedzie przez chrome kopac krypto gdy nie uzywacie komputera
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking