Nie no wszystko się kupy trzyma ( ͡°͜ʖ͡°) on chyba nawet u zakolaka prowadzi jakis program XD do wyborów chcą wywalić ze stołka każdego prezydenta w miastach wojewódzkich który nie jest w z nadania pisu? #polityka #bekazpisu #bekazmariuszy
@PodniebnyMurzyn: NIE ROZUMIESZ, MOTOCYKL MUSI BYĆ GŁOŚNY ŻEBY BYŁO WIADOMO ŻE JEDZIE, PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE, PEWNIE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM BEZ PASJI, AAAAAAAAUUUUUUU.
janusz kołchoznik wyraził swoje oburzenie XD I jeszcze to wycieranie sobie mordy Solidarnością używając czcionki i logotypu do napisania wulgaryzmu... #polityka #bekazprawakow #patologia
@ProstyKrzywy: O 13 to większość ludzi jest w pracy XD, czyli wiadomo, kto przyjdzie. Karyny 800+ z konkubentami na bezrobociu po dwóch małpkach. Dobrą robote robicie ( ͡°͜ʖ͡°)
Krzysiu szybko zmontował roleczke o posłance z KO która sobie skróciła wizytę po znajomości. Teraz na pewno będzie o mateckim i procesie o lewe zatrudnienie i wyłudzanie hajsu z funduszu za rządów pisu. Przecież to nowa jakość mediów ( ͡°͜ʖ͡°) # polityka #bekazkanaluzero #bekazpisu
@gbsh: nie wiem czy to przypadek ale jakims dziwnym trafem Krzysio wali tylko w kobiety. Janoszek, Wysocka, uwziął się też na Michalik, na te kontrolerke z KAS, no cos z typem jest pod tym względem nie tak xd
Dobrze. Otwieramy posiedzenie wykopowego krakoskiego sztabu kryzysowego. Proszę o raporty z poszczególnych dzielnic. Na Bieńczycach mamy nowy wodospad i oczko wodne.
zawsze mam bekę z konfopisu co są przeciwko wejścia ukrainy do unii skoro przecież bycie w unii jest złe i nieszczy kraj, to chyba dobrze że ukraina po wjeściu do unii będzie miała gorzej nie?
@eSUBA94: Im starszy jestem tym bardziej uważam, że to jest po prostu kwestia taniego populizmu. Czytaj : oni dobrze wiedzą ile Polska jako kraj i Polacy jako społeczeństwo zyskują na byciu w Unii Europejskiej, ale
@Krs90: jak szmatecki ma proces za kradzież publicznych pieniedzy i zatrudnianie sie na fałszywych etatach - grill jak pierwsza dama z pałacu zakłada fundację charytatywną i przy okazji zakładają jej konto w NBP - grill giertych sie zesrał - Hurr durr, 3h filów na kanale g---o. Urzędniczka wykonała swoją robotę i biedny przedsiębiorca dostał 2,5 tys. mandatu – publiczny lincz, 4 h filmików dla mariuszy.
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
@plusikdziczku: XDDD