Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gbsh

gbsh

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10850
  • Znaleziska 1833
  • Mikroblog 9017
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7
plusikdziczku
plusikdziczku
4 godz. i 27 min temu
  • 50
plusikdziczku
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 1 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 18
fiutowiatrak


@plusikdziczku: XDDD
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh 12 godz. i 25 min temu
  • 38
Nie no wszystko się kupy trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) on chyba nawet u zakolaka prowadzi jakis program XD do wyborów chcą wywalić ze stołka każdego prezydenta w miastach wojewódzkich który nie jest w z nadania pisu? #polityka #bekazpisu #bekazmariuszy
gbsh - Nie no wszystko się kupy trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) on chyba nawet u zakolaka prowadzi...

źródło: IMG_1161

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 16
@gbsh: no dokładnie tak jak każde niezależne, obiektywne media, tj. zaRublika, stare tvpis czy wDupalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
11 godz. i 49 min temu via iOS
  • 3
@gbsh: szybko poszło.
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
wczoraj, 07:52:17
  • 170
#ukraina Potezny kartoflany imperator obsral zbroje przed komikiem i narkomanem - kto to widział ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Atryu - #ukraina Potezny kartoflany imperator obsral zbroje przed komikiem i narkoman...

źródło: IMG_7814

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 21 godz. temu via Wykop
  • 9
@Atryu:
gbsh - @Atryu:

źródło: 2026-06-25_13-03-09

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
wczoraj, 03:52:14
  • 771
Ale to trzeba być zwykłą k bez mózgu żeby pałować swojego motocyklowego zloma do odciny po mieście o 5 rano
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh wczoraj, 05:53:20 via Wykop
  • 25
@PodniebnyMurzyn: NIE ROZUMIESZ, MOTOCYKL MUSI BYĆ GŁOŚNY ŻEBY BYŁO WIADOMO ŻE JEDZIE, PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE, PEWNIE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM BEZ PASJI, AAAAAAAAUUUUUUU.
gbsh - @PodniebnyMurzyn: NIE ROZUMIESZ, MOTOCYKL MUSI BYĆ GŁOŚNY ŻEBY BYŁO WIADOMO ŻE...

źródło: 2026-06-25_07-52-43

Pobierz
  • Odpowiedz
masskillah
masskillah
przedwczoraj, 10:30:59
  • 6
Ciekawe kiedy dywizja Großukraine

#ukraina
masskillah - Ciekawe kiedy dywizja Großukraine

#ukraina

źródło: obraz_2026-06-24_122924535

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh przedwczoraj, 11:14:31 via Wykop
  • 9
@masskillah: Coraz lepiej tam w kacapstanie idzie robienie fejurów.
gbsh - @masskillah: Coraz lepiej tam w kacapstanie idzie robienie fejurów.

źródło: 2026-06-24_13-13-12

Pobierz
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh przedwczoraj, 11:17:02 via Wykop
  • 0
@masskillah:
gbsh - @masskillah:

źródło: 2026-06-24_13-16-30

Pobierz
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh przedwczoraj, 11:55:33 via Wykop
  • 3
nazywali swoje oddziały tak jak faszystowskie


@Haisenbberg: no nazizm ma sie w Niemczech widać cały czas dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gbsh - >nazywali swoje oddziały tak jak faszystowskie

@Haisenbberg: no nazizm ma sie...

źródło: 2026-06-24_13-54-49

Pobierz
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh przedwczoraj, 09:35:09
  • 10
Co wy tam w tym ko wiecie o wpychaniu sie w kolejkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) amatorka #polityka #bekazpisu
gbsh - Co wy tam w tym ko wiecie o wpychaniu sie w kolejkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) amatorka #poli...

źródło: 2026-06-24_11-33-23

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
przedwczoraj, 09:43:48 via Android
  • 2
@gbsh: prawicy wolno więcej.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 07:01:01
  • 418
POLAKÓW MORDUJO,
TRUPY PO KIBLACH LEŻO!
ZWŁOKI W TOMOGRAFIE SIĘ KRĘCO JAK KURY NA ROŻNIE!

To może doktor zgłosi to do prokuratury?

Nie
Fatalista1988 - POLAKÓW MORDUJO,
TRUPY PO KIBLACH LEŻO!
ZWŁOKI W TOMOGRAFIE SIĘ KRĘCO...

źródło: mariusz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh przedwczoraj, 08:51:58 via Wykop
  • 1
@Fatalista1988: dobrą robote robicie
gbsh - @Fatalista1988: dobrą robote robicie

źródło: 2026-05-26_07-23-05

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 07:14:06
  • 234
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #prawo #4konserwy

Balonowy chciał utajnienia procesu XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #prawo #4kon...

źródło: 1000080009

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh przedwczoraj, 08:48:08 via Wykop
  • 3
Balonowy chciał utajnienia procesu XD


@Kempes: czyli już chce kogoś pociągnąć ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh przedwczoraj, 08:01:31
  • 6
janusz kołchoznik wyraził swoje oburzenie XD I jeszcze to wycieranie sobie mordy Solidarnością używając czcionki i logotypu do napisania wulgaryzmu... #polityka #bekazprawakow #patologia
gbsh - janusz kołchoznik wyraził swoje oburzenie XD I jeszcze to wycieranie sobie mor...

źródło: 2026-06-24_09-59-17

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
przedwczoraj, 08:06:51 via Wykop
  • 3
@gbsh: Znowu ofiara redukcji w kołchozie na rzecz Saszki zza Buga?
  • Odpowiedz
Zydbozy
Zydbozy
przedwczoraj, 09:17:21 via Wypiek
  • 1
@gbsh i oczywiście obowiązkowe użycie AI
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
23.06.2026, 17:42:41
  • 51
Po Jakim mamy drugiego Kirka z temu

Prawacy tak uwielbiają naśladować USA że jak by mogli to by Nawrockiego na pomarańczowo pomalowali żeby tylko do Trumpa upodobnić

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #wybory #usa #polityka
ProstyKrzywy - Po Jakim mamy drugiego Kirka z temu

Prawacy tak uwielbiają naśladować...

źródło: 1000136922

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh przedwczoraj, 05:07:03 via Wykop
  • 1
@ProstyKrzywy: O 13 to większość ludzi jest w pracy XD, czyli wiadomo, kto przyjdzie. Karyny 800+ z konkubentami na bezrobociu po dwóch małpkach. Dobrą robote robicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh 23.06.2026, 12:39:02
  • 339
Krzysiu szybko zmontował roleczke o posłance z KO która sobie skróciła wizytę po znajomości. Teraz na pewno będzie o mateckim i procesie o lewe zatrudnienie i wyłudzanie hajsu z funduszu za rządów pisu. Przecież to nowa jakość mediów ( ͡° ͜ʖ ͡°) # polityka #bekazkanaluzero #bekazpisu
gbsh - Krzysiu szybko zmontował roleczke o posłance z KO która sobie skróciła wizytę ...

źródło: IMG_1148

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szmichal
szmichal
23.06.2026, 12:58:49 via Wykop
  • 88
@gbsh: nie wiem czy to przypadek ale jakims dziwnym trafem Krzysio wali tylko w kobiety. Janoszek, Wysocka, uwziął się też na Michalik, na te kontrolerke z KAS, no cos z typem jest pod tym względem nie tak xd
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
23.06.2026, 14:20:26 via Wykop
  • 100
@szmichal: A kacprzyk, giertych, arłukowaicz, tusk, wołoszański, trzaskowski to też kobiety? Padły te nazwiska w tym odcinku pomimo innej bohaterki
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
23.06.2026, 11:12:12
  • 15
Fajny most kolejowy na Krym (na północy), byłoby smutno gdyby coś z nim się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #krym
hansschrodinger - Fajny most kolejowy na Krym (na północy), byłoby smutno gdyby coś z...

źródło: HLfmPEuXcAAkUVu

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 23.06.2026, 11:55:35 via Wykop
  • 3
@hansschrodinger: pilnuj mostu bo wykipi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.06.2026, 10:03:18
  • 41
W pierwszej chwili myślałem, że to Matecki, ale on przecież potrafi jedynie zaszczuć niewinne dziecko. Do dorosłych, na żywo to bałby się wystartować.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #ukraina
Turin89 - W pierwszej chwili myślałem, że to Matecki, ale on przecież potrafi jedynie...

źródło: 1000004646

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 22.06.2026, 11:42:33 via Wykop
  • 0
W pierwszej chwili myślałem, że to Matecki,


@Turin89: głowa za mała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niedasieukryc
niedasieukryc
niedasieukryc
22.06.2026, 09:37:06
  • 52
Dobrze. Otwieramy posiedzenie wykopowego krakoskiego sztabu kryzysowego. Proszę o raporty z poszczególnych dzielnic. Na Bieńczycach mamy nowy wodospad i oczko wodne.

#krakow
niedasieukryc - Dobrze. Otwieramy posiedzenie wykopowego krakoskiego sztabu kryzysowe...

źródło: 1000022500

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 22.06.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 2
@niedasieukryc:
gbsh - @niedasieukryc:

źródło: EbGPzsaXkAEcFse

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
22.06.2026, 09:28:23
  • 367
Ciekawe cz w kanale zero powiedzą o tej aferze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#afera #polityka #kleszcze #bekazpisu #kanalzero
KRZYSZTOFDZONGUN - Ciekawe cz w kanale zero powiedzą o tej aferze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000103176

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 22.06.2026, 10:42:41 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ciepło jest, grilla trzeba robić
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh 22.06.2026, 07:51:05
  • 84
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
gbsh - #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow

źródło: pppppppppppppppp

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
22.06.2026, 08:15:03 via Android
  • 80
@eSUBA94: ciekawe komu na rękę jest brak Polski w UE i brak Ukrainy w UE. Jakie to może być państwo?
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
22.06.2026, 08:17:17 via Wykop
  • 25
zawsze mam bekę z konfopisu co są przeciwko wejścia ukrainy do unii skoro przecież bycie w unii jest złe i nieszczy kraj, to chyba dobrze że ukraina po wjeściu do unii będzie miała gorzej nie?


@eSUBA94: Im starszy jestem tym bardziej uważam, że to jest po prostu kwestia taniego populizmu. Czytaj : oni dobrze wiedzą ile Polska jako kraj i Polacy jako społeczeństwo zyskują na byciu w Unii Europejskiej, ale
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
22.06.2026, 07:14:19
  • 265
#lekarz #konowalposting #warszawa #trzaskowski #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero #bekazestanowskiego
Stanowski w ciągu ostatnich kilku dni był wyjątkowo aktywny. Co za szczęście się trafiło, że mógł tak dobrze opisać aferę i akurat nie miał pilnego grilla. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Krs90 - #lekarz #konowalposting #warszawa #trzaskowski #bekazpisu #bekazprawakow #sta...

źródło: obraz_2026-06-22_090559169

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 22.06.2026, 07:38:36 via Wykop
  • 165
@Krs90: jak szmatecki ma proces za kradzież publicznych pieniedzy i zatrudnianie sie na fałszywych etatach - grill
jak pierwsza dama z pałacu zakłada fundację charytatywną i przy okazji zakładają jej konto w NBP - grill
giertych sie zesrał - Hurr durr, 3h filów na kanale g---o.
Urzędniczka wykonała swoją robotę i biedny przedsiębiorca dostał 2,5 tys. mandatu – publiczny lincz, 4 h filmików dla mariuszy.

I tak to się żyje.
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
21.06.2026, 19:04:10
  • 19
#takaprawda #humorobrazkowy #darksouls #gry
miodeksmrodek - #takaprawda #humorobrazkowy #darksouls #gry

źródło: IMG_2262

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 22.06.2026, 05:56:12 via Wykop
  • 0
@Chrystus: i popijanie z flaszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh 19.06.2026, 07:53:41
  • 5
#gorunc
gbsh - #gorunc

źródło: df615af946303746c4d2e89f75c68dcb621c49573a9dce17e051f6266ac319e7

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
19.06.2026, 07:57:04 via Wykop
  • 0
@gbsh: u mnie nie będzie aż tak gorąco, trzymajcie się tam na zachodzie
winsxspl - @gbsh: u mnie nie będzie aż tak gorąco, trzymajcie się tam na zachodzie

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
19.06.2026, 07:57:48 via Wykop
  • 0
@gbsh: tak jak u mnie to może trochę się człowiek podpoci, ale nie będzie płynąć
winsxspl - @gbsh: tak jak u mnie to może trochę się człowiek podpoci, ale nie będzie ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 977
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbsh
gbsh 19.06.2026, 05:21:59 via Wykop
  • 0
Dobrze ze jest numer to mozna podzwonic w sprawie innych aut i pokrecic beke


@szatanEK666: albo wystawić na olx betoniarkę za darmo i podać numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.06.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 10.10.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 23.02.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking