Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pharos
Pharos

Pharos

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6249
  • Znaleziska 788
  • Mikroblog 5461
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
FLAC
FLAC
przedwczoraj, 20:48:59
  • 18
#nieruchomosci

Znajoma szukała mieszkania we #wroclaw i ludzie za ~35 m2 wielkiej płyty DO REMONTU wołają po 12500 do 14500 złotych za m2. Nie chcą spuścić nawet 10 tysięcy :D

Mógłbym zarabiać 20 tysięcy netto miesięcznie i dalej czułbym że nie stać mnie na mieszkanie we Wrocku. Ten kraj jest skazany na wymarcie bo betonowe złoto nie do ruszenia, a pensje tak opodatkowane żebyś czasem za dużo nie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos przedwczoraj, 21:01:08 via Wykop
  • 2
@FLAC: Może szukacie za blisko centrum. Za 81 m2 + komorka 3.6 m2 + garaz podziemny dwa stanwiska dalem w przeliczeniu na m2 10740 PLN. Wciaz w granicach administracyjnych Wrocławia, ale na totalnych obrzeżach. Aczkolwiek osiedle już rozwinięte. Stan deweloperski.
  • Odpowiedz
Pharos
Pharos
Pharos przedwczoraj, 21:06:16 via Wykop
  • 1
@FLAC: Głównie lokalizacja trzyma cenę w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
Pharos
Pharos
Pharos 20 godz. i 14 min temu via iOS
  • 1
@irish71: kupiłem na Lipie właśnie a nie na Maślicach. Poza tym pracuje zdalnie więc nigdzie się nie ruszam z osiedla przez większość czasu. No ale tak Wrocław jest fatalny pod względem planowania miasta a więc także transportu.
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
20.06.2026, 23:39:29
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos przedwczoraj, 20:52:43 via Wykop
  • 0
mi kiedyś dziewczyna wyszła z fochem na dwa dni


@notBart: to co to byo, że aż tak teatralnie zaregaowała, żeby potem jednak wrócić? Pytanie z ciekawości.
  • Odpowiedz
oficjalne_konto
oficjalne_konto
oficjalne_konto
przedwczoraj, 19:12:03
  • 1
Ja lat 29, ona 24. Żyjemy razem w dwójkę. Jesteśmy trochę odklejeni, głównie ja. Pierwszy raz bardziej zaudytowałem ile wydajemy na głupie jedzenie.

W jeden miesiąc do tyłu, na Glovo / Uber Eats poszło 4750 zł. Do tego około 1400 w Żabce i 350 zł w Biedronce. Ani jednego wyjścia jeść na miasto.

Razem 6500 zł. W miesiąc. Ja wszystko stawiam.

Lipa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos przedwczoraj, 20:45:53 via Wykop
  • 0
@oficjalne_konto: Trza se samemu gotować.
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
przedwczoraj, 19:22:56
  • 7
Młode słowiańskie Julki podczas Nocy Kupały

#blackpill #przegryw #nockupaly #nocswietojanska #logikarozowychpaskow #tradycja #slowianie #poganie #poganstwo
Varesi - Młode słowiańskie Julki podczas Nocy Kupały 

#blackpill #przegryw #nockupal...

źródło: snapshot

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos przedwczoraj, 20:44:40 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
przedwczoraj, 13:45:01
  • 4
Kto takie szeregi kupuje? 72 metry? 60 metrów "ogródka"? Cena prawie 9k/metr i to jeszcze w Olsztynie. Na górze pokoiki po 9 metrów i 11 metrów sypialnia.....to już lepiej w bloku siedzieć, niż przenosić się na osiedle domków jednorodzinnych i samemu siedzieć w czymś takim
#nieruchomosci #olsztyn #szeregowka
Zopyross - Kto takie szeregi kupuje? 72 metry? 60 metrów "ogródka"? Cena prawie 9k/me...

źródło: gto

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos przedwczoraj, 16:10:19 via iOS
  • 0
@Zopyross: Jacyś ludzie. Aczkolwiek wolałbym już po prostu mieszkanie w bloku niż taki szereg.
  • Odpowiedz
Cudi3
Cudi3
19.06.2026, 09:57:27
  • 2
Mirki mam do was pytanie, kupuję mieszkanie z rynku pierwotnego od dewelopera. Inwestycja jest już ukończona, nawet niektórzy już tam mieszkają. Dodam że dokonywałem wcześniej wielu takich transakcji na rynku pierwotnym, ale nigdy nie toczyło się to w taki sposób (dla mnie dziwny).

Mianowicie, mieszkanie kupuję na spółkę za gotówkę. Inwestycja jak wspomniałem jest oddana do użytkowania, podpisaliśmy z deweloperem umowę przedwstępną. Następnym krokiem jaki deweloper wymaga to wpłata wszystkich środków bezpośrednio
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 19.06.2026, 20:35:46 via Wykop
  • 0
@Cudi3: Nie zgodziłbym się na transakcję z wyłączeniem konta powierniczego u Notariusza. Mógłbym wpłacić zaliczkę u dewelopera na poczet umowy rezerwacyjnej, ale pozostała część wyłącznie przez notariusza. Niezależnie czy kupowałbym prywatnie czy na spółkę.
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
19.06.2026, 10:41:51
  • 3
Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położyłem się na ziemi z zmęczenia a ten: "kolega leżakuje, może martini przynieść?"

Dlaczego wykopki uważają, że maks genetyczny, estetyki to 70kg/180cm?
Dostawałem na ten temat elaboraty na pw, że to się podoba kobietom bo ma się ABS(na siłowni widziałem jak gadają uśmiechnięte z chlopami 100kg/180cm wyżyłowane ręce i nogi), na igrzyskach bebzonów to BMI w normie i samo zdrowie. Tymczasem ja 80.5kg/183cm pisano
przegro_pisarz - Kilka tematów:
Chłop się dzisiaj śmiał ze mnie na siłowni bo położył...

źródło: 1000043305

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 19.06.2026, 19:56:34 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: Chcesz to se tnij wagę, a jak nie to nie. Nikogo to nie obchodzi. xD
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
19.06.2026, 13:11:39
  • 14
Natura
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder
krystian-stepaniak - Natura
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder

źródło: IMG_0865

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 19.06.2026, 19:51:47 via Wykop
  • 0
@krystian-stepaniak: Sociale zryły ludziom beret. To się nie dzieje.
  • Odpowiedz
hejhej2
hejhej2
hejhej2
19.06.2026, 18:38:52
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 19.06.2026, 19:44:02 via Wykop
  • 1
@hejhej2: Wygląda trochę jakby facet próbował rozmawiać z pralką. A na końcu sam uruchomił protokół przychlasta.
  • Odpowiedz
najbardziej-lysy
najbardziej-lysy
najbardziej-lysy
16.06.2026, 08:42:22
  • 1
Jestem robiony w c---a? Warszawa, mieszkanie 78m2 i jedno miejsce w garażu, czynsz 1707pln. Z czego ok 500 utrzymanie części wspólnych. Za centralne ogrzewanie też nie wiem po c--j w lato nam pobierają 600pln.

#nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 16.06.2026, 20:02:00 via iOS
  • 0
@najbardziej-lysy: Wrocław, mieszkanie nowe, 81 m2, garaż podwójny, komórka lokatorska 3.6 m2. 1000 PLN.
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
16.06.2026, 06:30:10
  • 3
Dlaczego nie chcecie dać poczucia bezpieczeństwa polkom?😡 Wszystko wasza wina.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #zwiazki
Realizm123 - Dlaczego nie chcecie dać poczucia bezpieczeństwa polkom?😡 Wszystko wasz...

źródło: 9407

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 16.06.2026, 08:27:13 via iOS
  • 0
@Realizm123: zawsze pod takim tematem musi się jakiś przegryw lub Julka której odjechał pociąg zesrać i zrzucić winę na drugą płeć.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
16.06.2026, 07:24:49
  • 6
masz p0laku swoje okno na świat XDDDDD

#nieruchomosci #patologiazmiasta #midel #wynajem #warszawa
gr0m1t - masz p0laku swoje okno na świat XDDDDD

#nieruchomosci #patologiazmiasta #mi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 16.06.2026, 08:25:34 via iOS
  • 0
@gr0m1t: piękne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
15.06.2026, 12:59:15
  • 0
Kogo te developeruchy zatrudniaja na handlowcow
#nieruchomosci
Widze ze oddanie za pol roku, a jeszcze 1/3 mieszkan nie kupiona. Pojechalem wypytac o nieruchomosc. Gosc na dzien dobry dal mi rabat 5%. Statystycznie na rynku pierwotnym cena transakcyjna vs ofertowa jest 10% mniejsza. Zapytalem, wiec na koniec rozmowy o wiekszy rabat to chlop ze nie ma szans i zdziwiony co ja chce w ogole. To mu mowie ze u innego deva
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 15.06.2026, 20:22:36 via Wykop
  • 0
@fremmm: Za dużo naczytałeś się wykopu, że można ugrać nie wiadomo ile. A to wszystko po prostu zależy gdzie i jak do tego podejdziesz.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
15.06.2026, 11:40:19
  • 3
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć?
Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal?
Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie

Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 15.06.2026, 16:54:57 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: Kilka lat temu straciłem sporo kilogramów i to za sprawą zwykłych spacerów. Tylko po jakimś czasie chodziłem po 10-15 km dziennie. To jest spoko tylko spacer zajmuje czas. Ostatnio odkryłem pływanie i to chyba jest to co jak chce zrobić kardio to najbardziej mi się podoba.
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
14.06.2026, 19:32:51
  • 79
Kobiety nie potrafią tworzyć contentu
Jeśli nie mogą pokazać d--y czy cyca to sa martwe w memy

Takie gówna tworza faceci
Nie wiem po co
Chyba żeby generować ruch bo zawsze jakieś karyny napiszą BRAWO
elofrytki - Kobiety nie potrafią tworzyć contentu
Jeśli nie mogą pokazać d--y czy cyc...

źródło: IMG_6435

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 14.06.2026, 19:55:14 via Wykop
  • 18
@elofrytki: Jak kobieta robi sobie te doklejane ohydne paznokcie to jest out już na starcie.
  • Odpowiedz
del855
del855
14.06.2026, 17:22:27
  • 0
Nowy, lepszy orzech :)))

#nieruchomosci
del855 - Nowy, lepszy orzech :)))

#nieruchomosci

źródło: 1000049099

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 14.06.2026, 17:40:58 via Wykop
  • 3
@del855: Typowy naganiacz ze zmyśloną historią i fantazjami na temat studentów i wartości tej nieruchomości za 11 lat. Nic nowego.
  • Odpowiedz
Pharos
Pharos
Pharos 14.06.2026, 18:05:46 via Wykop
  • 1
@kokos24: Tak. Właśnie ten tego pozytywny ton o maksymalnym obłożeniu. Zero informacjo o zużyciu przez te 11 lat, o przypadkach losowych - ot zepsuła się pralka. Zero o ponadnormatywnym zużyciu, a przecież można się domyślić, że przez te 10 lat trzeba będzie to mieszkanie choćby raz odświeżyć. Dlatego to jest takie naciągane i najpewniej po prostu zmyślone. Zresztą nawet jak masz te wolne 800k i iść w takie coś, to
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
14.06.2026, 12:55:12
  • 9
#heheszki #psy #koty #zwierzaczki #zwiazki #polska
ukojenie - #heheszki #psy #koty #zwierzaczki #zwiazki #polska

źródło: 1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 14.06.2026, 15:57:26 via Wykop
  • 0
@ukojenie: Masowy atak psiar. Znikąd ratunku.
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
14.06.2026, 14:46:55
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pharos
Pharos
Pharos 14.06.2026, 15:50:45 via Wykop
  • 21
@Isouwa: Zawsze śmieszy, jak ktoś nie ma jakiś cech ekstremalnych, mówi o sobie w superlatywach i nie może sobie kogoś znaleźć. Oczywiście proces racjonalizacji dlaczego tak się stało zadział się tam na pełnej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.07.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking