Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Codevein
Codevein

Codevein

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3695
  • Znaleziska 3663
  • Mikroblog 32
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

535

Kazali jej wytrenować chatbota i potem zwolnili. Pracowała przez 25 lat

Kazali jej wytrenować chatbota i potem zwolnili. Pracowała przez 25 lat

Australijski Commonwealth Bank zwolnił wieloletnią pracownicę, której obowiązki przejął system sztucznej inteligencji. Kathryn Sullivan, zatrudniona w instytucji przez 25 lat, ujawniła, że przez ostatnie miesiące jej praca polegała na trenowaniu i testowaniu chatbota AI, dziś obsługującego klientów.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 09.09.2025, 18:51:40
  • 139
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    chatbot
  • #
    technologia
  • #
    australia
Codevein
Codevein
Codevein 10.09.2025, 08:26:52 via Wykop
  • 2
@FrasierCrane: jakbys wiedzial jak durne zapytania wpadaja w wiekszosci na infolinie, to bys w pelni to rozumial

3668

Rosyjskie drony wlatuja do Polski. Przestrzen powietrzna nad Rzeszowem zamknieta

Pokaż treści 18+

Rosyjskie drony wlatuja do Polski. Przestrzen powietrzna nad Rzeszowem zamknieta

Przestrzeń powietrzna wokół lotniska Rzeszów-Jasionka w Polsce jest zamknięta z powodu nieplanowanych działań wojskowych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa, jak donosi NOTAM. Dzieje się tak w związku z doniesieniami o rosyjskich dronach wlatujących do Polski.

Dorodny_Wieprz
z
notamify.com
dodany: 09.09.2025, 22:51:15
  • 865
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    swiat
Codevein
Codevein
Codevein 10.09.2025, 08:18:48 via Wykop
  • 0
@KolorowyWielkiSwiatPolski: a ja myslalem, ze dlatego, ze tej samej nocy byl zmasowany atak dronami na ukr.
Codevein
Codevein
Codevein 10.09.2025, 08:20:00 via Wykop
  • -1
@dict: wytrzyj usta, ruski sok ci kapie.

614

Niemce ze Słowacją przegrały 0:2

Niemce ze Słowacją przegrały 0:2

Słowacja - Niemcy 2:0 w eliminacjach do mistrzostw świata 2026 w piłce nożnej.

Bobito
z
wykop.pl
dodany: 04.09.2025, 20:43:02
  • 99
  • #
    niemcy
  • #
    slowacja
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    europa
Codevein
Codevein
Codevein 05.09.2025, 09:22:32 via Wykop
  • 0
@alex-newsky: co tam placzesz, soyboyu?
Codevein
Codevein
Codevein 08.09.2025, 12:06:39 via Wykop
  • 0
@alex-newsky: ale to ty dzwonisz, platku

954

"Syn ma trzydziestkę. Nie wyprowadza się, nie dokłada do czynszu, nie sprząta"

"Syn ma trzydziestkę. Nie wyprowadza się, nie dokłada do czynszu, nie sprząta"

Wyborcza w formie SYN... według wyborczej to mężczyźni tylko GNIAZDUJĄ. Kolejny artykuł który szczuje na mężczyzn. -> co dalej?

wojciech-slo
z
wyborcza.pl
dodany: 07.09.2025, 06:26:55
  • 682
  • #
    feminizm
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    wyborcza
Codevein
Codevein
Codevein 08.09.2025, 12:00:09 via Wykop
  • -13
@kobiaszu: no ale moze pracowac, mieszkajac u rodzicow (za free), budujac swoj kapital i skillsy. przeciez to idealnie (nie musi wynajmowac), wiec len i tyle. potem bedize mial 35-40 lat i co? rodzice schorowani, wtedy to bedzie pikachu.jpg
Codevein
Codevein
Codevein 08.09.2025, 12:02:20 via Wykop
  • -11
@command_dos: chyba ty. 500 mil przychodow firma postawiona od zera (pol-sierota od dziecka, wypadek ojca), dom, 2 auta premium. pozdro smieszku.
Codevein
Codevein
Codevein 08.09.2025, 12:03:28 via Wykop
  • -7
@ChickenDriver2: tam chodzi bardziej o "nie doklada sie do czynszu, nie sprzata" (itd). typowy lamus.
Codevein
Codevein
Codevein 08.09.2025, 12:05:22 via Wykop
  • -13
@razem: ta, super zrobil ma za darmo chate i wyzywienie, to zamiast wykorzystac szanse i budowac kapital, gra w gry. za 10 lat bedize mial 40tke bez zadnych umiejetnosci, rodzice sie pochoruja I bedzie pikachu.jpg

380

Coraz więcej Brytyjczyków wybiera Polskę. Nowy trend w migracji

Coraz więcej Brytyjczyków wybiera Polskę. Nowy trend w migracji

Na liście krajów wybieranych przez Brytyjczyków coraz wyżej plasuje się Polska. Najnowsze badanie ujawnia, że liczba Brytyjczyków mieszkających nad Wisłą wzrosła w ostatnich latach ponad czterokrotnie, a nasz kraj znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej wybieranych miejsc do życia

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 03.09.2025, 07:37:13
  • 110
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    polska
Codevein
Codevein
Codevein 04.09.2025, 09:43:16 via Wykop
  • 1
@StdPtr: przeciez jest sporo filmow na YT o tym, po co klamiesz?

437

Zmieniali koło, obaj zginęli

Zmieniali koło, obaj zginęli

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej koło Lublina. W nocy dwaj mężczyźni, zmieniając koło w samochodzie, zginęli potrąceni przez ciężarówkę.

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 31.08.2025, 06:52:47
  • 181
  • #
    lublin
  • #
    lubelskie
  • #
    policja
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
Codevein
Codevein
Codevein 31.08.2025, 15:02:58 via Wykop
  • -1
@PasswordExpired: stal trojkat:/

511

Zrobił przycisk atomowy na wypadek zwolnienia z pracy. I odpalił go

Zrobił przycisk atomowy na wypadek zwolnienia z pracy. I odpalił go

Amerykański sąd uznał byłego pracownika za winnego sabotażu systemów IT. Spodziewając się zwolnienia, mężczyzna stworzył "kill-switch", który w momencie zamknięcia jego kont "zabił" wszystkie komputery należące do firmy.

VoxClamantisInDeserto
z
spidersweb.pl
dodany: 22.08.2025, 15:40:29
  • 181
  • #
    praca
  • #
    pracait
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    pracbaza
  • #
    usa
Codevein
Codevein
Codevein 23.08.2025, 01:23:10 via Wykop
  • -2
@Sinti: "np ktoś format zrobi, albo przeprogramuje kluczowe elementy programu itd" :D

490

W Polsce powstanie wielka, nowoczesna fabryka prochu

Pokaż treści 18+

W Polsce powstanie wielka, nowoczesna fabryka prochu

Polska Grupa Zbrojeniowa planuje znacząco zwiększyć krajowe zdolności produkcyjne w zakresie amunicji. Jednym z kluczowych elementów tej strategii jest budowa nowoczesnej fabryki prochu. W jakiej lokalizacji powstanie? Jaki będzie jej koszt? Więcej informacji o tej kluczowej inwestycji:

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 16.08.2025, 13:14:05
  • 106
  • #
    ciekawostki
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Codevein
Codevein
Codevein 17.08.2025, 12:54:55 via Wykop
  • 2
@woskrosenie: co ma do tego fabryka intela dzbanie?

1649

Wykop macie ochotę utrzeć komuś nosa ?

Wykop macie ochotę utrzeć komuś nosa ?

Pomożecie utrzeć nosa 12 krajom, które atakują nas w grze, ale nie wiedzą, że w polsce jest coś takiego jak wykopefekt ?

D3SP3RO
z
wykop.pl
dodany: 16.08.2025, 09:36:59
  • 222
  • #
    wykopefekt
  • #
    wykop
  • #
    gry
  • #
    discord
  • #
    mmorpg
Codevein
Codevein
Codevein 17.08.2025, 12:53:44 via Wykop
  • 0
@DonGrubas: ta, kek;)
stuparevic
stuparevic
07.07.2025, 03:39:14
  • 4049
Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad polskim morzem. #polska #heheszki
stuparevic - Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 376
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 07.07.2025, 14:16:46 via Wykop
  • 0
@Sprus: Wlochy to jeden wielki syf, co ty pierdzielisz lol
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
25.06.2025, 05:34:08
  • 2648
Jajecznica (z 3 jaj) hej panocku!

#zakopane #januszebiznesu #paragonygrozy
picasssss1 - Jajecznica (z 3 jaj) hej panocku! 

#zakopane #januszebiznesu #paragonyg...

źródło: IMG_20250625_073356

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 25.06.2025, 13:20:05 via Wykop
  • 0
Zarabiam duzo (25k+, 2 firmy). Co trzeba miec w bani, aby zaplacic 44zl za cappucino. Za uja byl nie zaplacil
  • Odpowiedz
P.....L
konto usunięte 25.01.2024, 13:00:13
  • 333
Lotnicy - Polska gra honorująca lotników z II WŚ - Za darmo
Wykop: https://wykop.pl/link/7345439/polska-gra-honorujaca-lotnikow-z-ii-ws-za-darmo

Studio Chronospace wypuściło dzisiaj swoją kolejną grę stworzoną na zlecenie Instytutu Pamięci Narodowej. Deweloperzy zasłynęli z Gry szyfrów, krótkiej edukacyjnej gry wydanej w 2022 roku. Ich najnowszą propozycją są Lotnicy, czyli kolejna produkcja historyczna, która w interaktywnej formie tym razem prezentuje polskie lotnictwo z czasów II wojny światowej.

#gry #gryzadarmo #historia #
P.....L - Lotnicy - Polska gra honorująca lotników z II WŚ - Za darmo
Wykop: https://...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 26.01.2024, 00:08:44 via Wykop
  • 0
"za darmo"
  • Odpowiedz
hermie-crab
hermie-crab
hermie-crab
17.12.2023, 12:05:42
  • 381
Czy ojcowie są dyskryminowani w polskich sądach?

w 2016 ojcowie sprawowali opiekę (pełną lub łączoną) w 51.6% przypadków https://rozwodowecentrum.pl/opieka-nad-dzieckiem/

połączmy to z faktem iż koło połowa polskich ojców nie wnosi wniosku o opiekę w ogóle.
Wychodzi że prawie każdy ojciec, który wniósł o opiekę to ją dostał (pełną lub dzieloną)
hermie-crab - Czy ojcowie są dyskryminowani w polskich sądach?

w 2016 ojcowie sprawo...

źródło: OPIE

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 18.12.2023, 14:09:11 via Wykop
  • 3
4% vs 46,6% . Ty tak celowo wprowadzasz ludzi w blad? Nie wstyd ci? Jak ty w lustro patrzysz?
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
04.11.2023, 08:08:58
  • 2067
#mcdonalds #inflacja

Ceny drwala na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.
vulfpeck - #mcdonalds #inflacja 

Ceny drwala na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat...

źródło: 20231104_090640

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 05.11.2023, 07:35:47 via Wykop
  • 0
@Notabene: not. kazdy amerykanin jedzacy w pl macu powie ci, ze u nich sa trociny i gowno w porownaniu do jedzenia z MC u nas.
  • Odpowiedz
Grzegorz05
Grzegorz05
Grzegorz05
24.08.2023, 16:22:40
  • 3195
Chciałbym wszystkim podziękować za tak liczne wykopanie tematu: https://wykop.pl/link/7191331/wplacilem-18-tys-zl-wplatomatem-mbanku-na-potwierdzeniu-widnial-inny-nr-karty
Dziś bank oddał mi pieniądze
#banki #bankowosc #mbank #bankomat #afera
Grzegorz05 - Chciałbym wszystkim podziękować za tak liczne wykopanie tematu: https://...

źródło: orca-image-1721161716

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 24.08.2023, 20:22:23 via Wykop
  • 1
@maszszluga: musza byc takie procedury, inaczej mialbys 50000 fejkow dziennie, come on.. ktos rykoszetem oberwie (ale po sprawdzeniu zawsze bedzie ok), jakby tego nie bylo to chlopie lol
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
28.07.2023, 09:47:08
  • 0
Co tam się dzieje z tym #ktsweszlo? Bo na Twitterze widzę, że trenduje i tylko #stanowski o----ł akcjonariuszy i oczywiście milion memów, ale nic konkretnego. W googlie, w wiadomościach (przynajmniej teraz) nic nie widzę.
#kanalsportowy #weszlo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 28.07.2023, 11:57:59 via Wykop
  • 4
W sprawozdaniu finansowym jest 130k aktywow, przy czy 120k zobowiazan. Innymi slowy 10.000 zl aktywow na czysto. Pasywow jakos 130k. To teraz zagadka, gdzie te prawie 5MIL ktore wydaly osoby kupujace akcje;).
  • Odpowiedz
Codevein
Codevein
Codevein 18.08.2023, 13:31:04 via Wykop
  • 0
@WhiteRaven12: nie widzialem (ew. mi umknelo)
  • Odpowiedz
ZACIENTY_CAPSLOCK
ZACIENTY_CAPSLOCK
17.07.2023, 03:59:23
  • 3992
Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...

źródło: IMG_4822

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 17.07.2023, 18:33:25 via Wykop
  • 2
Piekna sprawa!
Ja niedawno zainstalowalem sie w rodzinnym nowo wybudowanym domu (+siostra, szwagier, 3 dzieciakow) i wzieta matula lat 63 (byla nauczycielka); ojciec zginal w wypadku jak mialem lat 7, generalnie wiekszosc zycia bieda (obecnie prowadze 2 firmy, kasa duza), mama stawala na glowie (jakims cudem jedzac chleb ze smalcem i sloiki skonczylem PW, dojezdzajac). Co jakis czas mi mowi teraz, ze nigdy w zyciu nie sadzila, ze kiedykolwiek zamieszka w takim
  • Odpowiedz
krisip
krisip
26.01.2023, 12:11:26
  • 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 27.01.2023, 08:28:49 via Wykop
  • 0
@Stallion45: na szczescie nasi dziadkowie mieli odmienne zdanie i dlatego mozesz pisac na polskim wykopie 2.0.
  • Odpowiedz
m__b
m__b
m__b
22.01.2023, 17:57:08
  • 5371
PRZEPRASZAM…

W minionym tygodniu opublikowalismy nowa odslone serwisu, ktora powstawala przez niemal 3 lata i miala byc odpowiedzia na problemy poprzedniej wersji. Niestety - wyszło słabo. Zapomnielismy o najwazniejszej rzeczy, ze sercem Wykopu jest dyskusja. I trzeba jasno przyznac, ze wprowadzone przez nas zmiany, te dyskusje znaczaco utrudnily.

Nie doszacowalem skali zmian, ktore przygotowalismy oraz tego, jak mocno wplynely one na Wasz komfort korzystania z serwisu. To powazny blad, za ktory chcialbym Was wszystkich
  • 1555
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 23.01.2023, 01:25:53 via Wykop
  • 0
@s---k: sorry, pomijajac cala kwestie wykoplol 2.0, piszac "shutdown -h now z roota" widac, ze nie masz kompletnie pojecia, machasz grzechotka jak 2 latek. ogarnij sie
  • Odpowiedz
Codevein
Codevein
Codevein 23.01.2023, 01:32:48 via Wykop
  • 0
@T1oo: "backupu"? zyjesz w kodowaniu lata '90 ?;)
  • Odpowiedz
w.....i
konto usunięte 17.01.2023, 03:51:37
  • 106
Ludzie przetestujcie najpierw wszystko a potem oceniajcie. Są nowe opcje w panelu ustawień, nowy layout i świetna wydajność. Poprzedni wykop to była epoka kamienia łupanego i obecny layout jest 1000x lepszy. W końcu trzeba iść do przodu ʕ•ᴥ•ʔ

Jeszcze tylko zbanować tagi przegryw, patostreamy, wraz z użyszkodnikami i gicik. 21 wiek wita. Jest OK. Przydałaby się czystka jak na Reddit.

PS. Pewnie będą jeszcze wprowadzane różne poprawki także
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codevein
Codevein
Codevein 17.01.2023, 08:59:39 via Wykop
  • 0
@whats_up_boi: obecna wydajnosc aka 10s zaladowanie glownej, wpisu czy komentarzy - no zajebiste. nawalone restapi bez jakiegokolwiek profilowania i testowania wczesniej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 8 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking