Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kawkanorbert

kawkanorbert

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4883
  • Znaleziska 854
  • Mikroblog 4029
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 60
wfyokyga
wfyokyga
09.06.2026, 23:30:48
  • 561
wfyokyga

źródło: temp_file4590488797890953325

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 10.06.2026, 07:14:02 via iOS
  • 1
@wfyokyga: 32 letni ja*
  • Odpowiedz

777

"Polacy na Ukrainie byli okupantami-tak jak dziś są nimi Rosjanie" - dowódca Ukr

Dmytro Jarosz, były lider Prawego Sektora, zwrócił się do Polaków. Napisał, że Polacy na ukraińskiej ziemi byli okupantami, a Ukraińcy mieli absolutne prawo niszczyć najeźdźców i agresorów

Piotropatra
z
kresy.pl
dodany: 07.06.2026, 19:02:21
  • 247
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    wolyn
kawkanorbert
kawkanorbert 08.06.2026, 05:30:44 via Wykop
  • -35
@giorgioborgio: Mam tak samo dlatego też nie ufam Polakom :)
kawkanorbert
kawkanorbert 08.06.2026, 05:33:14 via Wykop
  • -4
kresy.pl - i wiadomo że bujda na resorach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kawkanorbert
kawkanorbert 08.06.2026, 05:33:29 via Wykop
  • -5
@kondensator_z_piekla: kresy.pl i wiadomo żę bujda xd
kawkanorbert
kawkanorbert 09.06.2026, 12:15:02 via Wykop
  • 0
@kondensator_z_piekla: kurde to miało iśc do autora znaleźiska nie do Ciebie :( Ty oczywiście plusik
kawkanorbert
kawkanorbert 09.06.2026, 12:15:33 via Wykop
  • 0
kresy.pl i wiadomo żę bujda xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kawkanorbert
kawkanorbert 07.06.2026, 19:51:25
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
07.06.2026, 19:53:16 via Wykop
  • 90
@kawkanorbert: laska ma taką urodę, że może mieć 15 i 35 lat jednocześnie xD
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
07.06.2026, 20:03:45 via Wykop
  • 151
@kawkanorbert: brzydka baba + przystojny chłop = komentarze od bab "pasujecie do siebie", "ładnie razem wyglądacie", "rozkwitasz kochana!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kawkanorbert
kawkanorbert 06.06.2026, 22:34:05
  • 0
Czy ja coś źle zrobiłem czy Rusek usunął EPG? #teleelevidenie #iptv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert
Autor
07.06.2026, 11:03:07 via iOS
  • 0
@danoneek: dobra mi chodziło o archiwum
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
03.06.2026, 01:11:53
  • 11
Specyfik ręcznej roboty jak to się mówi. Kto zgadnie co to? Podpowiedź: nie mocz.

#przegryw
Miguelos - Specyfik ręcznej roboty jak to się mówi. Kto zgadnie co to? Podpowiedź: ni...

źródło: image_picker_AF293E9F-EB49-4195-9759-CBD75CC79026-5011-000000824F0514FA

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 03.06.2026, 02:46:40 via iOS
  • 0
@Miguelos: agrestówka
  • Odpowiedz
kawkanorbert
kawkanorbert 02.06.2026, 10:05:49
  • 1
Mamy to! #gielda
kawkanorbert - Mamy to! #gielda

źródło: IMG_1646

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzysio_misio12
Krzysio_misio12
22.05.2026, 08:06:43
  • 265
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 22.05.2026, 10:26:37 via Wykop
  • 0
@Krzysio_misio12: ale chyba zalczyli mu areszt na poczet kary prawda?
  • Odpowiedz

347

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

"Sądzę, że kiedy wojna się zakończy, cała Unia Europejska powróci do zakupu rosyjskiego gazu, bo jest on tańszy"

FunkyLife
z
rp.pl
dodany: 21.05.2026, 18:50:52
  • 177
  • #
    wegry
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
kawkanorbert
kawkanorbert 22.05.2026, 09:36:43 via Wykop
  • 18
"Rosja stanowi zagrożenie dla całej Unii Europejskiej, dla całej Europy. To nie ulega wątpliwości."

- tego to już nie zacytujecie bo wam nie pasuje co?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
21.05.2026, 17:38:55
  • 86
Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie sobie żarcia samemu to wiocha, obciach, wstyd i w ogóle nie po to się jedzie na urlop żeby gotować, ale ja jakoś tak mam w dupie takie opinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
Krupier - Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie ...

źródło: 1000006133

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 21.05.2026, 22:45:37 via Wykop
  • 2
@Krupier: Ci co piszą że polskie morze tańsze po prostu nie byli nigdzie indziej
  • Odpowiedz
Arvin
Arvin
21.05.2026, 16:25:11
  • 90
Polska innowacja. Stojak na rower, a jednocześnie ławeczka i to tylko za 50 tys. złotych.
#przegryw #polska #heheszki
Arvin - Polska innowacja. Stojak na rower, a jednocześnie ławeczka i to tylko za 50 t...

źródło: 54574

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 21.05.2026, 17:09:17 via Wykop
  • 0
@sneez_33: I od teraz wszystkie bedą jawne :)
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
21.05.2026, 05:44:17
  • 16
New Bayerische Motoren Werke, pyłki latają, słoneczko świeci
lazysoul - New Bayerische Motoren Werke, pyłki latają, słoneczko świeci

źródło: image_picker_F534C2F8-A529-48F2-B370-BB3FE67690BD-36231-00000F756F5B39B1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 21.05.2026, 07:08:26 via iOS
  • 0
@lazysoul: Neue
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1059
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 20.05.2026, 14:07:09 via Wykop
  • 0
@codziennaKasia: Bo Polska nie gra
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
17.05.2026, 07:25:07
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 17.05.2026, 11:27:18 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: spoko, następnym razem nie pójdziesz do szpitala i coś Ci się stanie a wykop będzie klaskał uszami
  • Odpowiedz

574

A tymczasem. Grecja z nadwyżką budżetową po pierwszym kwartale

A tymczasem. Grecja z nadwyżką budżetową po pierwszym kwartale

Nadwyżka w budżecie wynosi ponad 5 mld euro

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 15.05.2026, 12:50:44
  • 193
  • #
    grecja
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
kawkanorbert
kawkanorbert 16.05.2026, 11:51:50 via iOS
  • 10
Czyli obywatele są biedniejsi o 5mld euro, jest się z czego cieszyć naprawdę
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kawkanorbert
kawkanorbert 16.05.2026, 11:53:39 via iOS
  • 0
@Navarre: Każdy kraj z własną walutą tak może nie tylko stany
kawkanorbert
kawkanorbert 16.05.2026, 11:54:31 via iOS
  • 0
@jan-kowalski-507464:Kiedy robiłeś ostatni przelew w markach polskich za długi Piłsudskiego?
kawkanorbert
kawkanorbert 16.05.2026, 15:19:22 via iOS
  • -3
@jan-kowalski-507464: długi gierka? To kiedy ostatni przelew robiłeś do państwa w starych złotych?
kawkanorbert - @jan-kowalski-507464: długi gierka? To kiedy ostatni przelew robiłeś d...

źródło: IMG_1434

Pobierz
obuniem
obuniem
14.05.2026, 16:48:54
  • 291
#frenpill #apustaja
JA PIKOLE!!!!!
Chop dostał 1500 ziko zwrotu podatku!!!!!!!
Może PlejStejszyn i telewizor będą jeszcze w tym miesiącu!!!!

ŁOOOOOOOOO!!!!!
obuniem - #frenpill #apustaja
JA PIKOLE!!!!!
Chop dostał 1500 ziko zwrotu podatku!!!!...

źródło: 1000000579

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 14.05.2026, 22:31:18 via Wykop
  • 1
@obuniem: jakim cudem?
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
11.05.2026, 20:01:18
  • 20
#przegryw Dzisiaj scrollowałem 14 godzin. Panie doktorze, proszę w końcu zrobić ten zastrzyk.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 11.05.2026, 21:39:51 via iOS
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: podobnie
  • Odpowiedz
rales
rales
05.05.2026, 14:52:57
  • 511
KWIECIEŃ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 247 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 195 mandatów (⬆ 0,6%)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 25,2% - 145 mandatów (⬆ 0,5%)
rales - KWIECIEŃ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 247 mandatów

1. Koalicja Obywatelsk...

źródło: canvas99

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 05.05.2026, 14:56:47 via Wykop
  • 137
Classic polska, jedyne partie chcące zrobić coś dla obywateli łącznie 4,9 %

6. Razem - 3,5% - (⬆ 0,3%)
8. Polska 2050 - 1,4% - (⬆ 0,1%)
  • Odpowiedz
kawkanorbert
kawkanorbert 06.05.2026, 13:47:01 via iOS
  • 1
@niemorzliwe: - wprowadzili jawne ceny ofertowe i transakcyjne
- zmusili korpodeweloperkę do poprawnego liczenia metraży i stosowania pełnej rekojmi
- wyblokowali dopłaty do kredytów
- a teraz pchają projekt pełnej regulacji airbnb
  • Odpowiedz

347

Czy pieniądze z OFE zostały skradzione przez rządzących? [Inwestomat]

Czy pieniądze z OFE zostały skradzione przez rządzących? [Inwestomat]

Na czym polegała reforma OFE z 2014 roku, jak działały OFE przed i po reformie z 2014 roku. Czy pieniądze Polaków (z OFE) zostały skradzione przez rząd. Jak ówczesny rząd tłumaczył tę reformę.

banzi
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 07:57:30
  • 140
  • #
    inwestycje
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gielda
kawkanorbert
kawkanorbert 05.05.2026, 14:17:30 via Wykop
  • 0
@qbek135: Państwo nie może stać się niewypłacalne we własnej walucie, dziękuje dobranoc
cheture
cheture
01.05.2026, 21:23:13
  • 33
cheture

źródło: IMG_5908

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawkanorbert
kawkanorbert 01.05.2026, 23:19:49 via Wykop
  • 0
@cheture: gdzie to
  • Odpowiedz

417

Dług publiczny USA przekroczył 100% PKB

Dług publiczny USA przekroczył 100% PKB

Biuro Budżetowe Kongresu USA prognozuje dalszy wzrost do 108% w 2030 i 120% w 2036 roku.

matixrr
z
crfb.org
dodany: 30.04.2026, 17:21:05
  • 93
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
kawkanorbert
kawkanorbert 01.05.2026, 10:26:51 via iOS
  • 24
A w Japonii 250% i wiecie co z tego? Wielkie nic. Skończcie z tym straszeniem długiem bo to nudne
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kawkanorbert
kawkanorbert 01.05.2026, 10:29:03 via iOS
  • 6
@KurczakiZiemniakiPorosty: Pięknie wyszkolony, zabrać ludziom oddać firmom xD
kawkanorbert
kawkanorbert 01.05.2026, 10:30:01 via iOS
  • 0
@WhiskeyIHaze: Moje oczy, co to za herezje.
kawkanorbert
kawkanorbert 01.05.2026, 10:31:43 via iOS
  • 2
@SaperX: Spłaciłeś już długi pradziadków? Kiedy ostatni przelew w markach polskich albo starych złotych wykonałeś?
kawkanorbert - @SaperX: Spłaciłeś już długi pradziadków? Kiedy ostatni przelew w mark...

źródło: IMG_1300

Pobierz
kawkanorbert
kawkanorbert 01.05.2026, 14:27:32 via Wykop
  • 0
im prywatny bank xD


@WhiskeyIHaze: FED to prywatny bank?>
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Norbert Kawka

  • XD

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.09.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.09.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking