Jeśli złodziejom prywaciarzom tak zależy na zmianach czasu ze względu na światło słoneczne, to dlaczego okna w dachach hal i magazynów instalują po stronie północnej, zamiast południowej? #zmianaczasu #ciekawostki #kiciochpyta
@adam-kminek: Blisko 50% że dobrze, więc nie rozumiem. 40% to zwolennicy pisu i targowicy którzy co by się nie działo będą że jest źle. Osobiście uważam że cały system jest do przebudowy i koalicja robi za mało, ale na pewno za pisu nie zrobili by nic.
Najgorsze, że #batyr zabrał kokainiście order za gloryfikowanie zbrodnii z przed 80 lat a nie za ataki na cele cywilne w Rosji i całą masę zbrodni jakiej klaun dokonuje, nie będzie to dla nas dobre jeżeli Putin na poważnie zajmie się konfliktem z nato … #rosja #ukraina #polska #wojna #polityka
Tak dobrych nastrojów wśród ukraińskich żołnierzy nie było od dawna. Kraj odbił się od dna. Ratunek nadszedł z niespodziewanej strony - z wewnątrz. Masowa produkcja dronów zmieniła reguły gry na froncie. Rosja traci więcej żołnierzy niż rekrutuje. Na Kremlu popłoch
22.05.2026/23.05.2026 Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy #ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat
Pomijając już to, że p------------a się do gratisów, to taka uwaga dla laików, jeżeli bidon przecieka po pewnym czasie to zapewne odkształcił się na max słońcu lub mrozie, lub używane zbyt długo, generalnie bidony są na sezon, dwa. Ale wrzucam bo rozbawiło mnie ost zdanie XD Ile to jest połowa ceny z darmowego?
Byłem przez tydzień w Budapeszcie, typowo turystycznie, plus parę wypadów za miasto. Według mnie poziom życia ludzi w stolicy jest dość niski. I widać to na pierwszy rzut oka. Kiepskie ciuchy, kiepski zapach, słabe zakupy w sklepie i puste restauracje (nie liczę turystów). Nie ujmując nic zabytkom, bo te są na wysokim poziomie, szczególnie architektonicznie, to infrastruktura, drogi, srodki transportu, czy poziom utrzymania nieruchomości, są na poziomie znacząco różnym, na minus, od
@miekki_am: Teraz byłem w trójmieście, na jednym przystanku pani żulica prosiła mnie o pomoc w odkręceniu butelki z piwem, a na drugim przystanku żuł nie miał ognia żeby dopalić papierosa
Czy ktoś wie gdzie w Gdyni albo Gdańsku kupię kuchenkę turystyczną z butla na gaz z możliwością napełniania na stacjach? W większości sklepów są kuchenki na kartridże, ale nie jest to zbyt ekonomiczne rozwiązanie. Potrzebuję na dzisiaj także internet odpada. #trojmiasto #gdansk #gdynia
@przyboj9: no właśnie kuchenek jest sporo, tylko się zastanawiam gdzie butle kupić, taka z końcówka do napełniania. Widziałem takie coś kiedyś na mopie we Włoszech a tak to wszędzie tylko zordtaey na kartridże
Mireczki, robie szafe na wymiar od stoalrza do wnęki, dzis przy pomiarach wyszlo, ze niedopilnowalem pijanych majstrow i wneka na dole ma 100cm szerokosci, a u gory 101.5cm. Stolarz co wydaje mi sie logiczne, dopasuje sie do mniejszego rozmiaru, jest jakas opcja zeby zamaskowac te szpary, ktore pozostana? Dociac kartongips, wkleic i wykonczyc jak sciane? Takie sprawy w ogole sie rozwiazuje czy raczej trzeba sie przyzwyczaic? #remontujzwykopem #meble
@smutny_prencik: Ci co piszą o skuwaniu są oderwani od rzeczywistości. Daj listwę ozdobną, drewnianą czy aluminiową niech zasłoni szpare i możesz wracać do csa
Pierwszy region w Tainted Grail ukończony. Słyszałem, że to polski Skyrim. W sumie rozumiem skąd to się wzięło, tylko że to stoi parę klas wyżej niż gry Bethesdy XD Ale klimat, Muzyka i fabuła ciekawa.
Tylko kurna ten nierówny poziom trudności. Oczyściłem cały region, idę się nawalać z Galahadem. Wszystko składałem w miarę prosto. I nagle trafiam na gościa, który mnie składa na dwa hity, ma spell który cię obala i bije
źródło: obraz
Pobierz