Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rhimdir

Rhimdir

Dołączył 14 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8260
  • Znaleziska 1852
  • Mikroblog 6408
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 133
Ranger
Ranger
11 godz. i 46 min temu
  • 0
Jeśli złodziejom prywaciarzom tak zależy na zmianach czasu ze względu na światło słoneczne, to dlaczego okna w dachach hal i magazynów instalują po stronie północnej, zamiast południowej? #zmianaczasu #ciekawostki #kiciochpyta
Ranger - Jeśli złodziejom prywaciarzom tak zależy na zmianach czasu ze względu na świ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 11 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@Ranger: Wystarczająco działają jak piekarnik
  • Odpowiedz
fat_boy
fat_boy
fat_boy
wczoraj, 12:35:32
  • 146
#ukraina #rosja #wojna
( ͡° ͜ʖ ͡°)
fat_boy - #ukraina #rosja #wojna
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir wczoraj, 13:16:58 via Wykop
  • 16
@fat_boy: Z tego co mówili dzisiaj w cepie to ta gotowość to warunki z początku wojny, czyli właściwa kapitulacja Ukrainy. Trzeba jeszcze poczekać
  • Odpowiedz
adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
22.06.2026, 13:21:09
  • 7
Dla tego kraju nie ma ratunku (╥﹏╥)
#polityka #lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #bekazlewactwa #bekazprawakow
adam-kminek - Dla tego kraju nie ma ratunku (╥﹏╥)
#polityka #lekarz #lekarski #medycy...

źródło: obraz_2026-06-22_152036190

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 22.06.2026, 13:26:21 via Wykop
  • 7
@adam-kminek: Blisko 50% że dobrze, więc nie rozumiem. 40% to zwolennicy pisu i targowicy którzy co by się nie działo będą że jest źle. Osobiście uważam że cały system jest do przebudowy i koalicja robi za mało, ale na pewno za pisu nie zrobili by nic.
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
20.06.2026, 08:38:27
  • 2
Najgorsze, że #batyr zabrał kokainiście order za gloryfikowanie zbrodnii z przed 80 lat a nie za ataki na cele cywilne w Rosji i całą masę zbrodni jakiej klaun dokonuje, nie będzie to dla nas dobre jeżeli Putin na poważnie zajmie się konfliktem z nato … #rosja #ukraina #polska #wojna #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 20.06.2026, 08:41:07 via Wykop
  • 0
@Molestern: Kto interesuje się tym co robi batyr oprócz osób które w ciemno głosują na pis
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
18.06.2026, 19:01:30
  • 23
#gry #gownowpis
Takie mam obecnie gierki widzowie
vulcanitu - #gry #gownowpis
Takie mam obecnie gierki widzowie

źródło: 1000007235

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 18.06.2026, 19:02:49 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: Żadna z Polski...
  • Odpowiedz
Rhimdir
Rhimdir 18.06.2026, 19:22:36 via Wykop
  • 0
@psspspspsp: Piranha Bytes was a prominent German video game developer based in Ess
  • Odpowiedz

67

"Financial Times": Ukraina na drodze do wygrania wojny

"Financial Times": Ukraina na drodze do wygrania wojny

Tak dobrych nastrojów wśród ukraińskich żołnierzy nie było od dawna. Kraj odbił się od dna. Ratunek nadszedł z niespodziewanej strony - z wewnątrz. Masowa produkcja dronów zmieniła reguły gry na froncie. Rosja traci więcej żołnierzy niż rekrutuje. Na Kremlu popłoch

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 31.05.2026, 09:37:56
  • 31
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
Rhimdir
Rhimdir 02.06.2026, 05:17:50 via Wykop
  • 0
@kwanty: kilka lat i korporacje wrócą do moskowy
smutny_kojot
smutny_kojot
29.05.2026, 16:52:22
  • 57
#ukraina #kanalzero #stanowski #polityka
smutny_kojot - #ukraina #kanalzero #stanowski #polityka

źródło: 28048

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 29.05.2026, 17:03:20 via Wykop
  • 84
@smutny_kojot: Tu ma racje, jedno to jakieś lokalne akcje wiesniaków, inne to gdy robi to ich prezydent któremu cały czas wypominamy Wołyń
  • Odpowiedz

3

Ranking armii świata 2026 według Global Firepower. Oto siła Polski

Global Firepower zaktualizował ranking najpotężniejszych armii świata w 2026 roku. Na liście nie brakuje zmian, a Polska

ZaczarowanyLump
z
forsal.pl
dodany: 26.05.2026, 04:05:35
  • 3
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
Rhimdir
Rhimdir 26.05.2026, 07:47:19 via Wykop
  • 1
Wydaje mi się że Ukraina powinna być o wiele wyżej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikuuuus
Mikuuuus
23.05.2026, 15:38:19
  • 28
22.05.2026/23.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat
Mikuuuus - 22.05.2026/23.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bez...

źródło: 1000012049

Pobierz
Mikuuuus - 22.05.2026/23.05.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bez...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 23.05.2026, 16:23:21 via Wykop
  • 5
@Mikuuuus: Zajebisty ten celownik w kształcie serduszka xD
  • Odpowiedz
text
text
13.04.2026, 19:40:59
  • 3
Komentarz typowego Polaka XD

Pomijając już to, że p------------a się do gratisów, to
taka uwaga dla laików, jeżeli bidon przecieka po pewnym czasie to zapewne odkształcił się na max słońcu lub mrozie, lub używane zbyt długo, generalnie bidony są na sezon, dwa.
Ale wrzucam bo rozbawiło mnie ost zdanie XD
Ile to jest połowa ceny z darmowego?
text - Komentarz typowego Polaka XD

Pomijając już to, że p------------a się do grati...

źródło: IMG_8362

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 13.04.2026, 20:04:06 via Wykop
  • 0
@tajek: I jak ty to czyścisz?
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
12.04.2026, 17:39:43
  • 1
#wegry
Ciekawe ile głosów na Fidesz i jaka frekwencja z ambasad, domów starców, szpitali itd.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 12.04.2026, 17:51:16 via Wykop
  • 1
@GalNonimus: Oni tam pewnie wysyłają korespondencyjnie spisując ludzi z nagrobków w cmentarzach
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
12.04.2026, 13:28:05
  • 7
#polityka #wegry #wybory

Info z bazaru:

Lawasz 56,3%
Leczo 43,7
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 12.04.2026, 13:36:16 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: å måle partie?
  • Odpowiedz
miekki_am
miekki_am
miekki_am
11.04.2026, 21:55:31
  • 11
Byłem przez tydzień w Budapeszcie, typowo turystycznie, plus parę wypadów za miasto. Według mnie poziom życia ludzi w stolicy jest dość niski. I widać to na pierwszy rzut oka. Kiepskie ciuchy, kiepski zapach, słabe zakupy w sklepie i puste restauracje (nie liczę turystów). Nie ujmując nic zabytkom, bo te są na wysokim poziomie, szczególnie architektonicznie, to infrastruktura, drogi, srodki transportu, czy poziom utrzymania nieruchomości, są na poziomie znacząco różnym, na minus, od
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 11.04.2026, 21:57:54 via Wykop
  • 1
@miekki_am: Teraz byłem w trójmieście, na jednym przystanku pani żulica prosiła mnie o pomoc w odkręceniu butelki z piwem, a na drugim przystanku żuł nie miał ognia żeby dopalić papierosa
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
11.04.2026, 16:04:16
  • 14
Fajnopolackie standardy w pigulce xDDD

gutowszczyzna - Fajnopolackie standardy w pigulce xDDD
SPOILER
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 11.04.2026, 21:30:22 via Wykop
  • 1
Nie działa, ZIELONKOOOOOOOOOOOO
  • Odpowiedz
Rhimdir
Rhimdir 10.04.2026, 07:16:56
  • 0
Czy ktoś wie gdzie w Gdyni albo Gdańsku kupię kuchenkę turystyczną z butla na gaz z możliwością napełniania na stacjach? W większości sklepów są kuchenki na kartridże, ale nie jest to zbyt ekonomiczne rozwiązanie. Potrzebuję na dzisiaj także internet odpada.
#trojmiasto #gdansk #gdynia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir
Autor
10.04.2026, 07:58:55 via Wykop
  • 0
@przyboj9: no właśnie kuchenek jest sporo, tylko się zastanawiam gdzie butle kupić, taka z końcówka do napełniania. Widziałem takie coś kiedyś na mopie we Włoszech a tak to wszędzie tylko zordtaey na kartridże
  • Odpowiedz
Rhimdir
Rhimdir
Autor
10.04.2026, 15:11:17 via Wykop
  • 0
@brck89: Są jakieś gówna na kartridże...
  • Odpowiedz
smutny_prencik
smutny_prencik
09.04.2026, 20:31:44
  • 0
Mireczki, robie szafe na wymiar od stoalrza do wnęki, dzis przy pomiarach wyszlo, ze niedopilnowalem pijanych majstrow i wneka na dole ma 100cm szerokosci, a u gory 101.5cm. Stolarz co wydaje mi sie logiczne, dopasuje sie do mniejszego rozmiaru, jest jakas opcja zeby zamaskowac te szpary, ktore pozostana? Dociac kartongips, wkleic i wykonczyc jak sciane? Takie sprawy w ogole sie rozwiazuje czy raczej trzeba sie przyzwyczaic? #remontujzwykopem #meble
smutny_prencik - Mireczki, robie szafe na wymiar od stoalrza do wnęki, dzis przy pomi...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 10.04.2026, 03:45:36 via Wykop
  • 1
@smutny_prencik: Ci co piszą o skuwaniu są oderwani od rzeczywistości. Daj listwę ozdobną, drewnianą czy aluminiową niech zasłoni szpare i możesz wracać do csa
  • Odpowiedz
Adiog
Adiog
09.04.2026, 11:59:53
  • 168
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 09.04.2026, 12:18:34 via Wykop
  • 188
@Adiog: To Rosjanka
  • Odpowiedz
pospolityrobak
pospolityrobak
pospolityrobak
05.04.2026, 21:13:35
  • 0
Jakbyście mieli teraz sprzedać mieszkanie w PL i wyemigrować z rodziną to jaki byłyby to kraj w europie?

#pytanie #emigracja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 06.04.2026, 01:53:28 via Wykop
  • 0
@pospolityrobak: Hiszpania må fajny klima, tylko zarobki trochę średnie.
  • Odpowiedz
gimemoa
gimemoa
28.03.2026, 21:59:20
  • 1
Pierwszy region w Tainted Grail ukończony. Słyszałem, że to polski Skyrim. W sumie rozumiem skąd to się wzięło, tylko że to stoi parę klas wyżej niż gry Bethesdy XD Ale klimat, Muzyka i fabuła ciekawa.

Tylko kurna ten nierówny poziom trudności. Oczyściłem cały region, idę się nawalać z Galahadem. Wszystko składałem w miarę prosto. I nagle trafiam na gościa, który mnie składa na dwa hity, ma spell który cię obala i bije
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 28.03.2026, 22:05:38 via Wykop
  • 0
Słyszałem, że to polski Skyrim. W sumie rozumiem skąd to się wzięło, tylko że to stoi parę klas wyżej niż gry Bethesdy XD


Po zwiastunie wygląda gorzej niż Skyrim który ma już półtorej dekady za sobą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Daj ko­muś ogień, a będzie mu ciepło przez je­den dzień, ale wrzuć go do og­nia, a będzie mu ciepło do końca życia. Terry Pratchett
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.05.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking