Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Astreuz

Astreuz

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 304
  • Znaleziska 276
  • Mikroblog 28
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

673

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Amstaff w centrum Piły atakuje psa a potem jego właścicielkę.

Dzisiaj w centrum Piły w parku na wyspie wolno biegający amstaff zaatakował psa.Włacicielka została pogryziona podczas próby ratowania psa.Slużby pod numerem  112 nie wysłały nikogo w ciągu 45minut ponieważ lokalizacja "Park na wyspie" nie jest dokładna i nikt nie będzie chodził i szukał.Kabare

Niedzwiedziowy
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 20:51:38
  • 64
  • #
    pila
  • #
    patologia
  • #
    pies
  • #
    wielkopolska

Astreuz
Astreuz 03.06.2026, 11:14:20 via Wykop
  • 0
Dobrze że nie szybko biegający. Jak wolno biegający był, to była szansa uciec. :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

507

Murzyn zaatakował Polaka w barze i uszkodził kręgosłup

Pokaż treści 18+

Murzyn zaatakował Polaka w barze i uszkodził kręgosłup

Murzyn, który w Lublinie zaatakował mężczyznę w barze, przez co ten trafił do szpitala, usłyszał bardzo łagodne zarzuty.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
nczas.info
dodany: 03.06.2026, 06:25:42
  • 121
  • #
    lublin
Astreuz
Astreuz 03.06.2026, 11:07:45 via Wykop
  • 0
@misk4cy: aparaty to zdjęcia najlepiej robią. A państwowe to już w ogóle jakość 480p

535

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
Astreuz
Astreuz 01.06.2026, 11:12:33 via Wykop
  • 2
@invit: dokładnie. 1+1 gratis. Cena 5.50 czyli jak drugie gratis, to płacisz 5.50. Myślisz tak? To biedronka ci pokazuje środkowy palec i takiego h..a! Tak naprawdę 11zł, bo de..le nie wiedzą, że jak za darmo gratis tj. 0.00000zł a nie 50% taniej i sobie weź chłopie i policz, a nie liczysz na gratis zakłamany.

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Astreuz
Astreuz 28.05.2026, 10:58:08 via Wykop
  • 0
@Kismeth: wiesz, ja parę dni temu napisałem do takiej jednej, że ten trudnogang to lipa, bo nie ma żadnych dowodów na to, że on cokolwiek dał na te dzieci. Wiesz co otrzymałem za odpowiedź? Że jestem staroświecki i ona nie będzie ze mną rozmawiała i mnie zablokowała xDDD

1765

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Fikołki i patologia w PLAY. Ustawowe 14 dni? Dla nich nie istnieje.

Mirki i Mirabelki, czas rozkręcić Małysza, bo to, co odwala fioletowy operator, przekracza już wszelkie granice korporacyjnej bezczelności. Play pluje na Ustawę o prawach konsumenta, robi z logiki kurtyzanę i próbuje mnie chamsko wydoić na prawie pół tysiąca złotych za swój własny, systemowy burdel.

Nahtaivel
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2026, 11:57:00
  • 180
  • #
    wykopefekt
  • #
    play
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    prawo
Astreuz
Astreuz 05.05.2026, 09:42:24 via Wykop
  • 0
Co za debile korzystają nadal z tej gównosieci, gdzie nie ma zasięgu poza większymi miastami i na każdym kroku są problemy ze wszystkim xD? To powinno zdechnąć z 10 lat temu xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Astreuz
Astreuz 06.05.2026, 11:13:10 via Wykop
  • 0
@Nahtaivel: i pewnie byś się kłócił ze mną gdybym ci wysłał wtedy prawdę, że to gównosieć i wychwalał ją w niebogłosy. xd

4023

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło ponad 200 skarg na odcinek programu Polsatu "Państwo w Państwie". Omawi

nilphilus
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.05.2026, 07:24:41
  • 573
  • #
    panstwowpanstwie
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
Astreuz
Astreuz 04.05.2026, 11:06:09 via Wykop
  • 0
@voot: czekam na gościa, który zrobi z milicją porządek. Gdy będą stali z włączonym silnikiem powyżej minuty bez sygnałów świetlnych łapiąc np piratów drogowych, to ich zgłaszać i nagrywać na yt

795

Zbiórka samotnego ojca na samochód który pomoże funkcjonować rodzinie. #nocnazmi

Zbiórka samotnego ojca na samochód który pomoże funkcjonować rodzinie. #nocnazmi

Mirek @Wloczykij2: wrzucił w nocy zbiórkę ( było 25k), przeczytałem opis i uważam że wykop mógłby pomóc ojcu, zwłaszcza że się nie przelewa i wszystko opisane ze szczegółami. Krótki opis w komentarzu.

PiersiowkaPelnaZiol
z
wykop.pl
dodany: 29.04.2026, 10:45:39
  • 72
  • #
    wykop
  • #
    zbiorka
  • #
    samochody
  • #
    wykopefekt
  • #
    polska
  • #
    pomagajzwykopem
Astreuz
Astreuz 30.04.2026, 11:05:54 via Wykop
  • 4
Kurde, zróbcie też na mnie zrzutkę. Też bym przytulił samochód za 50-60 tys xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1887

Wsparcie dla konfitury

Wsparcie dla konfitury

Pokazmy wsparcie dla konfitury ktoremu Polsat probuje szargac wizerunek, za to ze mu zalezy na zdrowiu i wygodzie innych. Wraz z żoną opowie o ostatnich wydarzeniach, tj. awanturze na Wiertniczej, a także tezach stawianych w ostatnim programie

oink_oink
z
youtube.com
dodany: 29.04.2026, 10:46:06
  • 371
  • #
    konfitura
  • #
    strefawolnaodlogiki
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
Astreuz
Astreuz 30.04.2026, 10:59:42 via Wykop
  • 1
@dwaplusdwatocztery: z tym, że go cenisz to okej. Ale serio, wyssyłanie hajsu jakiegokolwiek youtuberom? Xddd Jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby takie coś robić. Weź te pieniądze spał w kominku albo daj komuś potrzebującemu w zbiórce, a nie xD

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
Astreuz
Astreuz 27.04.2026, 14:44:16 via Wykop
  • 1
@floojd: A ja patrzę bliskości miejsca, w którym chcę się zatrzymać. Nie ma miejsca? Objeżdżam dookoła wszelakie ulice, aż coś znajdę legalnego do zaparkowania. Daleko jest od miejsca zatrzymania i komuś z towarzyszy się nie chce tyle iść? Wsiadam w tramwaj albo mpk i jadę. xD

743

CSI Wykop. Graficiarz zniszczył wiele zabytkowych elewacji w Krakowie.

CSI Wykop. Graficiarz zniszczył wiele zabytkowych elewacji w Krakowie.

Pewien osobnik zniszczył w ten weekend świeżo odnowione zabytkowe elewacje i bramy w centrum Krakowa, straty idą w dziesiątki tysięcy złotych. Jest to ścisłe centrum, więc wszędzie wkoło jest miejski monitoring, dodatkowo masa kamer ze sklepów i restauracji (na co najmniej czterech zdjęciach opublik

Ojcowski_Park_Narodowy
z
wykop.pl
dodany: 21.04.2026, 10:31:15
  • 109
  • #
    csi
  • #
    csiwykop
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    graffiti
  • #
    graficiarzecwele
Astreuz
Astreuz 22.04.2026, 10:36:35 via Wykop
  • 1
@Frygus96: niby dla beki, ale przyjdzie jakiś debil i stwierdzi że prawdę piszesz, bo teoretycznie niby domniemując od tego są. Lepiej poprawkę wziąć na takie coś.

700

Jak wygląda kobieca przemoc i jak uzyskują dominację nad mężczyznami?

Jak wygląda kobieca przemoc i jak uzyskują dominację nad mężczyznami?

Przemoc kobiet wobec mężczyzn jest rzadko omawiana, przez co wiele kobiet unika odpowiedzialności za nią. Dla społeczeństwa kobiety zwykle były płcią chronioną, a mężczyźni tą, która musi być silna i nie ma prawa być ofiarą. W ten sposób wielu kobietom przemoc uchodziła na sucho.

wardenga
z
swiadomosc-zwiazkow.pl
dodany: 20.04.2026, 11:24:03
  • 207
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    rownouprawnienie
Astreuz
Astreuz 21.04.2026, 11:16:58 via Wykop
  • 0
@PROpagoTOR: nie może mówić, bo nie stoisz koło niego. Co najwyżej może napisać, ale tylko wtedy jak zechce.
Astreuz
Astreuz 22.04.2026, 10:28:03 via Wykop
  • 0
@PROpagoTOR: to musielibyśmy meeting jakiś zrobić i się spotkać wszyscy xD

1161

Dożywocie za zabicie dwóch kobiet w wyścigu samochodowym w Niemczech.

Dożywocie za zabicie dwóch kobiet w wyścigu samochodowym w Niemczech.

Dwaj bracia ścigali się po mieście i przy prędkości 130 km/h jeden z nich wjechał w prawidłowo jadące kobiety zabijając obie. Sprawca został skazany za morderstwo na dożywocie, a drugi uczestnik na 13 lat za próbę morderstwa. W komentarzu link do artykułu PL z zeszłego roku na ten temat.

2nd_Wave
z
swr.de
dodany: 09.04.2026, 13:55:46
  • 153
  • #
    majtczak
  • #
    wyscigi
  • #
    wyrok
  • #
    sprawiedliwosc
Astreuz
Astreuz 10.04.2026, 17:22:15 via Wykop
  • 3
Aż się chce wspomnieć o.........majtczaku xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

815

Polscy kierowcy należą do najbardziej trzeźwych w Europie

Polscy kierowcy należą do najbardziej trzeźwych w Europie

99,8% badanych kierowców jest trzeźwych, 97,2% pamięta o pasach, 97,1% nie trzyma telefonu w ręku, ale tylko 21,1% respektuje limity prędkości w obszarze zabudowanym.

matixrr
z
elektromobilni.pl
dodany: 29.03.2026, 14:36:58
  • 284
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
Astreuz
Astreuz 30.03.2026, 10:23:02 via Wykop
  • 2
Oj tam przesadzacie, ja zawsze zdejmuję nogę z gazu....

I przyśpieszam tempomatem. Szkoda mi nogi na gazie trzymać xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

799

Bezpieczna droga samochodem do szkoły

Pokaż treści 18+

Bezpieczna droga samochodem do szkoły

Po raz kolejny dzieci w samochodach są ważniejsze, niż dzieci piesze. Policja robi wszystko, by można było zaparkować pod samym wejściem szkoły podstawowej. Utrudnianie ruchu to pojęcie nieznane służbom w okolicy ul. Astronautów w Warszawie. Samochody są po prostu święte. Chcesz wesprzeć moją działa

maria_kiribati
z
youtube.com
dodany: 12.10.2025, 07:02:17
  • 217
  • #
    stopcham
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
Astreuz
Astreuz 12.10.2025, 17:01:45 via Wykop
  • 3
@text: No widzisz, a jak widzą samochód który stoi gdzieś na poboczu, to nagle będą zjeżdżali na drugi pas ( jak nie na krawężnik z drugiej strony), byle tylko go ominąć. Albo stoją jak ostatnie łajzy, choć zmieściliby się i korkują drogę. A ja, z racji tego, że sam jeździłem rowerem przed pewnym incydentem w moim życiu w tym roku, robię w sposób odwrotny. Zjeżdżam na drugi pas, aby rowerzysta
Astreuz
Astreuz 12.10.2025, 17:09:11 via Wykop
  • -6
Ogólnie przydałby się na youtube jeden kanał ala Audyt Obywatelski, który się nie pieprzy z pokazywaniem wizerunków itd. Tylko tutaj istotną rolę nie grałoby chodzenie z kamerką i nagrywanie tego, co można, a komuś się wydaje że nie. Tylko właśnie przeciwdziałanie takim osobnikom, skargi na milicjantów konkretnych ( bądź upublicznianie ich wizerunku dla linczu publicznego -> składanie skarg na danych osobników) i ogólnie uprzykrzanie kierowcom życia w legalny, ale dosadny sposób, aby
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Astreuz
Astreuz 13.10.2025, 15:59:52 via Wykop
  • -2
@staszaiwa: Myślisz że rowerzysta będzie patrzył, czy w samochodzie ktoś jest, czy kogoś nie ma? Proszę cię, rowerzyści nawet asfaltówkami jeżdżą nie widząc drogi rowerowej, a ty myślisz że będą się za człowiekiem w samochodzie patrzyli.

510

Śmietniska zamiast kontenerów na odzież. Tak nowy zakaz zmienił miasta

Śmietniska zamiast kontenerów na odzież. Tak nowy zakaz zmienił miasta

Kontenery PCK znikną z polskich miast. To efekt działającej od stycznia przymusowej segregacji tekstyliów, m.in. zużytej

starnak
z
money.pl
dodany: 30.08.2025, 05:59:26
  • 155
  • #
    polska
  • #
    smieci
  • #
    odpady
  • #
    pck
  • #
    odziez

Astreuz
Astreuz 30.08.2025, 10:24:34 via Wykop
  • -4
Te mobilne szoty to nie są takie złe. Ciekawe ile za jednego szota wołają. W shotgunie w kielcach jeden szot 5zł.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1083

Złe opony, ponad 300 km/h. i łuk. Tak Sebastian M. wpadł na auto rodziny.

Złe opony, ponad 300 km/h. i łuk. Tak Sebastian M. wpadł na auto rodziny.

Sebastian M. miał mocno zmodyfikowane BMW i jechał co najmniej 315 km na godz., ale opony w jego aucie dostosowane były do maksymalnie 300 km na godz. To za szybka jazda spowodowała, że nie utrzymał się na łuku autostrady i wpadł na środkowy pas, uderzając w rodzinę w kii. Prokuratura w akcie oskarż

airaG
z
onet.pl
dodany: 04.08.2025, 08:57:14
  • 229
  • #
    sebastianm
  • #
    policja
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska

Astreuz
Astreuz 05.08.2025, 10:16:21 via Wykop
  • 0
@DzikWesolek: Ja tam myślę, że na papugę to go nie stać. Ale na wronę, srokę czy innego bociana jak najbardziej.

Astreuz
Astreuz 04.08.2025, 15:27:12
  • 0
Miał ktoś doczynienia z firmą Jakuwik Team ? Jest to wypożyczalnia samochodów, tylko że coś mi tutaj nie gra. Strona im nie działa, na facebooku mają tylko mazdę. Ktoś coś więcej wie? Podaję linka do ich facebooka: https://www.facebook.com/profile.php?id=100078742662103

#motoryzacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

603

Autobus pełen migrantów wjechał w środku nocy do 4-gwiazdkowego hotelu

Autobus pełen migrantów wjechał w środku nocy do 4-gwiazdkowego hotelu

Pewna liczba migrantów została w sobotę przeniesiona do hotelu Britannia International w Canary Wharf. Zdjęcia pokazywały autobus wysadzający grupę we wczesnych godzinach porannych, kilka dni po protestach, które odbyły się przed hotelem.

NevermindStudios
z
express.co.uk
dodany: 02.08.2025, 18:35:14
  • 92
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    londyn
  • #
    multikulti
  • #
    imigranci
  • #
    poangielsku
Astreuz
Astreuz 03.08.2025, 14:36:31 via Wykop
  • 0
Kuźwa myślałem że w polsce, a tu anglia. Pieprzyć ich, tam mogą siedzieć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2161

InPost NIE JEST polską firmą!

InPost NIE JEST polską firmą!

Rafał Brzoska posiada jedynie 12.49% akcji InPostu (poprzez spółkę A&R Investments Ltd). Resztę wyprzedał zagranicznym inwestorom. Aktualnie największy akcjonariusz (28.75% akcji) to czeska spółka PPF Group N.V.

trottta
z
inpost.eu
dodany: 02.08.2025, 10:09:35
  • 455
  • #
    paczkomaty
  • #
    polska
  • #
    biznes
Astreuz
Astreuz 02.08.2025, 12:28:33 via Wykop
  • 12
Dokładnie. A sebixy będą nadal pisały, że inpost jest polski i warto wspierać polskie firmy. Inpost jest tak samo polski, jak Skoda czeska, albo biedronka polska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

621

Warszawa: 39-letni obywatel Ukrainy uprowadził kobietę

Pokaż treści 18+

Warszawa: 39-letni obywatel Ukrainy uprowadził kobietę

Dzięki skutecznej interwencji funkcjonariuszy z komend w Ciechanowie i Mławie doszło do zatrzymania 39-letniego mężczyzny, który bez zgody pozbawił wolności młodą kobietę, mieszkankę Warszawy. Mężczyzna, nie zważając na sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, przewoził kobietę wbrew jej woli z Warszawy n

Makavlani
z
informacje.wp.pl
dodany: 29.07.2025, 11:57:53
  • 47
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
Astreuz
Astreuz 30.07.2025, 14:23:39 via Wykop
  • 0
Upadlina...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.11.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking