Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
psyhoza

psyhoza

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 416
  • Znaleziska 219
  • Mikroblog 197
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Dumle007
Dumle007
20 godz. i 26 min temu
  • 2
W kwietniu byłem u dermatologa że co raz to więcej i ostrzejszej łuszczycy mi wychodzi (na Mirko wrzucałem czasem zdjęcia łuszczycy). Więc pani doktor dermatolog stwierdziła że powinienem dostać ponownie leczenie biologiczne lekiem "Skyrizi".
Dostałem termin żeby wstawić się na oddział dermatologi na 4 dni na początku czerwca.
W tym czasie stan łuszczycy troszeczkę się polepszył (przez maści i opalanie się na plaży).
Stawiam się na dany termin na godzinę 8 rano. Przychodzi komisja (przewodzi
Dumle007 - W kwietniu byłem u dermatologa że co raz to więcej i ostrzejszej łuszczycy...

źródło: 1000145868

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 16 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@Dumle007 Awokado, oliwa z oliwek, kolagen rybi, muszynianka, pokrzywa i szałwia z darów natury, cynk z formeds, guma do żucia zamiast petów, sauna
  • Odpowiedz

944

Trzech lekarzy z Wielkopolski wystawiło w rok prawie 57 tysięcy zwolnień.

Trzech lekarzy z Wielkopolski wystawiło w rok prawie 57 tysięcy zwolnień.

Uruchomienie procedury wyjaśniającej dało efekt. Miesięczna liczba zwolnień wystawianych przez trzech lekarzy spadła o połowę

maakumba
z
epoznan.pl
dodany: przedwczoraj, 09:07:47
  • 100
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    l4
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    zus
psyhoza
psyhoza przedwczoraj, 19:55:43 via Wykop
  • 5
jest taki jeden typ na youtube chwalący się swoim milionowym e-biznesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
psyhoza - jest taki jeden typ na youtube chwalący się swoim milionowym e-biznesem ( ͡...

źródło: aaa

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MikSob1985
MikSob1985
22.06.2026, 22:34:40
  • 3
W najbliższy piątek 26 czerwca br. o godzinie 18.00 odbędzie się sesja Rady Dzielnicy Oliwa 💪

Do zobaczenia 👋

➡️ https://www.facebook.com/share/p/1D4bcMYrR3/

#gdansk #oliwa #radadzielnicyoliwa
MikSob1985 - W najbliższy piątek 26 czerwca br. o godzinie 18.00 odbędzie się sesja R...

źródło: 1000165435

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza przedwczoraj, 04:48:15 via Wykop
  • 2
@MikSob1985: te tablice ze znikającymi nazwami ulic to skandal, zamienili fajne stare metalowe, które były solidnie wykonane na jakiś tani chłam, który zaraz trzeba będzie wymieniać w całym mieście, znowu kasa w błoto
  • Odpowiedz

392

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

Spadek umiejętności po wprowadzeniu AI- badanie

[EN] Badanie pokazujące spadek umiejętności diagnostycznych lekarzy wykonujących endoskopię po wprowadzaniu AI (analiza zdjęć). W powiązanych link do Lancelot

To_ja_moze_pozamiatam
z
nature.com
dodany: 21.06.2026, 11:25:51
  • 86
  • #
    lekarz
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    nature
psyhoza
psyhoza 22.06.2026, 06:35:27 via Wykop
  • -2
@sabboko2: właśnie ai ten prawdziwy sens życia przywraca i wskazuje drogę czym się powinni zajmować ludzie, a co jest oderwaną od rzeczywistości bzdurą
Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 22.06.2026, 06:31:31 via Wykop
  • 36
@Qurvinox: moja babcia jak jej dresiarnia siadała na stopniu przed klatką, to żeby tam nie siadali zaczęła polewać ten stopień wodą, a potem zamontowała taką ostrą wycieraczkę, że się na tym nie dało usiąść xD i to zadziałało, więc od tamtej pory uważam, że jeśli zwykła rozmowa i upomnienie nic nie dają, to czasami trzeba się uciec do takich inwazyjnych metod, oczywiście wszystko zależy od rodzaju szkodnika, bo nikt nie
  • Odpowiedz
psyhoza
psyhoza 19.06.2026, 15:19:26
  • 2
#systemkaucyjny może (lub nie) wpływać pozytywnie na układ odpornościowy polaków, czy jest coś piękniejszego dla białych krwinek niż zbieracz butelek wkładający brudny worek z butelkami wyciągniętymi ze śmietnika do wózka sklepowego i przenoszący na niego cenne dane treningowe, które później przesyłane są dalej na produkty żywnościowe następnego użytkownika ów wózka, a jeszcze lepiej, gdy taki zbieracz nie posiadający rękawiczek własnoręcznie ubogaca produkty nie kupując żadnego ale maca ich kilka, czego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza
Autor
19.06.2026, 17:09:38 via Wykop
  • 0
@Matpiotr: a czy tam butelkomaty są w środku sklepów? albo w małych sklepach jak żabki? na serio pytam, bo nie wiem
  • Odpowiedz

445

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko Polskie nie chce dłużej zajmować się zbieraniem plastikowych butelek i domaga się zmian w przepisach dotyczących

darino
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 05:29:49
  • 120
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    wojsko
  • #
    polska
psyhoza
psyhoza 17.06.2026, 08:52:35 via Wykop
  • 126
system kaucyjny to żart, okrutne i żałosne marnowanie czasu i potencjału Polaków, zamiast robić swoją robotę ludzie skupiają się na logistyce przewiezienia plastiku do sklepu, wykonują pracę sortowni, tracą czas stojąc w kolejkach za bezdomnymi, którzy od czasu wprowadzenia tego systemu nie trzeźwieją, do tego dochodzi stres gdy tych butelek nie można oddać przez zablokowany automat, niezgniecione butelki z żabek są wożone przez pół kraju i liczone przez więźniów, w sklepach brud,
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

psyhoza
psyhoza 17.06.2026, 09:52:24 via Wykop
  • 4
@Ociec2: i to jest prawdziwy bohater
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
15.06.2026, 08:17:34
  • 3
XDDDDD

#polskiedrogi #pedalarze #rower #heheszki #gdansk #bekazpodludzi #wtf #rowery #patologiazmiasta
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - XDDDDD 

#polskiedrogi #pedalarze #rower #heheszki #gd...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 15.06.2026, 18:22:17 via Wykop
  • 0
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: te krzaki do wywalenia
  • Odpowiedz

349

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

Ale jak to system kaucyjny nie pomaga na zaśmiecianie lasów? A jak może być inaczej jak np. w moim pojemniku na plastiki butelki stanowiły jakieś 10% całości a reszta to inne opakowania i odpady. Rozumiem, że nie każdy rządzący musi być tytanem intelektu, ale oni maja przeciez doradców

gineer
z
zielona.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 13:20:36
  • 114
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    polska
psyhoza
psyhoza 14.06.2026, 14:06:14 via Wykop
  • 10
potężne grzywny + nagroda dla zgłaszającego, ludzie sami by montowali kamerki i patrolowali okolice
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nickjuzmam
nickjuzmam
12.06.2026, 09:59:57
  • 4
Tak oto przestałem być śmieciarzem z workiem butelek pod automatem. Szklany dzbanek i elo
#systemkaucyjny #dafi #oswiadczenie #chwalesie
nickjuzmam - Tak oto przestałem być śmieciarzem z workiem butelek pod automatem. Szkl...

źródło: 1000086606

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 12.06.2026, 14:49:36 via Wykop
  • 0
@szarley: nie wszyscy mają tyle szczęścia, dla mnie woda z kranu jest okrutna, bez przegotowania nie mogę jej pić, bo mi jelito protestuje
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
09.06.2026, 16:19:13
  • 4
Ehhh, cały czas nie mogę się wyzbyć polaczkowej mentalności i jak kupuję coś do picia na mieście, to później jak zacofany, zaściankowy polaczek zgniatam butelkę/puszkę i wyrzucam do kosza, zamiast jak cywilizowany, postępowy niemiec zostawić ją na chodniku czy innyn murku.
#ekologia #systemkaucyjny #recykling #polska #niemcy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 09.06.2026, 16:24:31 via Wykop
  • 6
@poranna-sztyca: dzisiaj na mieście słyszałem jak kobieta mówi do dziecka: "nie zgniataj! to kaucyjna, schowaj do plecaka", to już nawet nie jest śmieszne xD
  • Odpowiedz

338

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

System kaucyjny, choć tak naprawdę dopiero się rozkręca, już mocno uderza po kieszeniach trójmiejskie składowiska śmieci. W Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku roczna utrata przychodów z tego tytułu może przekroczyć nawet 8 mln zł. Eko Dolina obsługująca Gdynię szacuje straty na 2,5 mln zł rocznie.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 05:05:56
  • 88
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
psyhoza
psyhoza 09.06.2026, 03:52:06 via Wykop
  • 0
@rychu-nalepa: ten ROP ma akurat sens
psyhoza
psyhoza 09.06.2026, 03:55:44 via Wykop
  • 0
@yuuuuuuiii: ja jestem ciekawy ile faktycznie kosztuje ich obsługa tego wszystkiego, i ile zarabiają na samych surowcach
AliPaczka
AliPaczka
07.06.2026, 14:46:17
  • 1
Cześć Mirki i Mirabelki!

Tu ekipa AliPaczka.pl, kojarzycie nas pewnie głównie ze śledzenia przesyłek, ale ostatnio pracujemy też nad czymś trochę innym.

Wypuściliśmy właśnie aplikację Butelkomaty Mapa i Vouchery i szukamy pierwszych osób, które realnie przetestują ją w boju. Tak jak alipaczka.pl, ta apka powstaje z realnej potrzeby, która dotyka też nas samych i ma na celu chociaż trochę ułatwić rzeczywistość w jakiej żyjmy.
AliPaczka - Cześć Mirki i Mirabelki!

Tu ekipa AliPaczka.pl, kojarzycie nas pewnie gł...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 07.06.2026, 15:43:47 via Wykop
  • 2
@AliPaczka: moim zdaniem to nie zadziała
- mapy już powstały ale praktycznie nikt z nich nie korzysta, bo automaty są zazwyczaj w każdym lidlu i biedronce, nic nie trzeba sprawdzać
- statusy butelkomatów nigdy nie będą działały dobrze, komu się będzie chciało to aktualizować? kolejkę też będziecie sprawdzać?
- największy sens ma tutaj portmonetka, ale większość ludzi i tak od razu idzie to wymienić, a taką i tak aplikacje już
  • Odpowiedz

378

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zdecydowało o włączeniu tzw. małpek do systemu kaucyjnego. Decyzja o harmonogramie wdrożenia zmian ma zapaść w drugiej połowie roku. Branża handlowa, zwłaszcza właściciele mniejszych sklepów, alarmuje, że nowe przepisy oznaczają dla nich ogromne koszty i problemy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 03.06.2026, 07:00:23
  • 189
  • #
    polska
  • #
    alkohol
  • #
    polityka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    handel
  • #
    pieniadze
psyhoza
psyhoza 03.06.2026, 07:16:34 via Wykop
  • 92
teraz to sobie mogą, dzięki systemowi kaucyjnemu bezdomni mają tyle kasy, że już się w małpki nie bawią, teraz całe flachy lecą xD
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
30.05.2026, 16:23:21
  • 4
Nazbierałem 6 worków butelek kaucyjnych. Powiem szczerze, że boje się je oddać jednocześnie. Może się okazać, że skarbówka mnie dojedzie. Wezwą na przesłuchanie i jak ja udowodnię, że to moje butelki, a nie zbierane po mieście jak już nie mam paragonów, a te co mam to wyblakły?

Nie chcę zostać przestępcą skarbowym, ani płacić podatku od kaucji.

Co polecacie? Zgłosić się najpierw do skarbówki po interpretację? Ile można jednorazowo oddać butelek?
Są jakieś limity?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 31.05.2026, 10:43:20 via Wykop
  • 2
@brygadzistausmiechnietejpolski: proszę przygotować dokumenty i worek do kontroli
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
28.05.2026, 19:13:58
  • 0
Umieściłem butelki w maszynie i dostałem kwitek. Poszedłem do kasy odebrać gotówkę to baba na kasie mi powiedziała, że nie wypłaci i w---------ć, bo to bon na zakupy. Zadzwoniła do kierowniczki i ona potwierdziła - takie zasady u nich panują.

#systemkaucyjny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 29.05.2026, 09:01:52 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: jak mi nie chcieli wypłacić i zadzwoniłem do wioś w bydgoszczy, to kobieta powiedziała mi, cytuję "nigdzie w ustawie nie ma pan wskazane, że to musi być gotówka" "na stronie ministerstwa jest błąd, jest wskazane, że jest ustawa o systemie kaucyjnym, a taka ustawa nie powstała, jest ustawa o gospodarce opakowaniami i tam jest określony system kaucyjny i jest wskazane, że kaucja ma być zwrócona, ale nie jest wskazane,
  • Odpowiedz

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
psyhoza
psyhoza 27.05.2026, 07:23:31 via Wykop
  • 9
podobno w Polsce choruje na to ponad 400 dzieci, gdyby każdemu miano refundować tą terapię, to kosztowało by to 6 MILIARDÓW złotych, ale gdyby pieniądze które zebrano na tę trójkę dzieci (40 milionów złotych) podzielono na te 400, to każdy miałby 100 tysięcy na rehabilitacje, na poprawę warunków życia i na zabawę zanim stracą możliwość poruszania się (co następuje nawet po przyjęciu leku, który nieznacznie odracza to w czasie), ta kasa mogła
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

psyhoza
psyhoza 27.05.2026, 11:59:08 via Wykop
  • -2
@jeblotojeblo: i czy ciebie to dziwi, że ktoś kto zbudował kilkaset tysięcy obserwujących swoją twórczością potrafi trafić do większej ilości ludzi niż gość co ma po 5 polubień pod postami, lubi jeździć rowerem i życzy sobie, żeby ludzie za to wpłacali gdzieś hajs?
luke-mat
luke-mat
luke-mat
25.05.2026, 12:29:50
  • 0
Haha, rzeczywiście tak jest.
->regularność, pass
->działalność w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, pass

"Eksperci podatkowi ostrzegają, że osoby zbierające opakowania kaucyjne są w myśl prawa przedsiębiorcą zobowiązanym do rejestracji w CEIDG i płacenia składek ZUS" – pisze polityk na portalu X.

Chodzi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 25.05.2026, 15:31:03 via Wykop
  • 0
@luke-mat: już widzę te kontrole worków przy butelkomatach i naloty na meliny bezdomnych prowadzących nierejestrowaną działalność xDDD
  • Odpowiedz
text
text
24.05.2026, 07:27:23
  • 53
Wiecie, że terapia na którą zbierają #latwogang została wstrzymana? Pamietacie Ignasia, na którego zbierał m.i. Stano podczas wyborów?

"Terapia wstrzymana. FDA reaguje po tragediach
Radość z zebrania astronomicznej kwoty nie trwała długo. Jak poinformowali rodzice Ignasia, leczenie w USA zostało wstrzymane decyzją producenta leku, firmy Sarepta Therapeutics, na wniosek amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Powodem były dwa przypadki śmiertelne wśród starszych pacjentów, którzy przyjęli tę samą terapię genową.'

https://bydgoszcz.tvp.pl/88059289/zbiorka-zakonczona-sukcesem-ale-leczenie-w-usa-wstrzymane-co-dalej-z-terapia-ignasia-z-jacewa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psyhoza
psyhoza 24.05.2026, 07:52:33 via Wykop
  • 7
@text: nie została wstrzymana, po prostu zostały wprowadzone ograniczenia

Following reports of severe liver injury and fatalities, the FDA updated the prescribing information on November 14, 2025, which added a boxed warning for acute liver failure and removed non-ambulatory patients from the official indication. It is currently approved only for ambulatory DMD patients.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking