Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
levzor

levzor

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52135
  • Znaleziska 8882
  • Mikroblog 43253
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 33
Koner1391
Koner1391
7 godz. i 44 min temu
  • 18
Jakiś czas temu pocił się na myśl o dziesięciu tysiącach dolarów, a kilka dni temu wyskoczył, że dostał super ofertę na zakup działki, tylko, że potrzebuje 350 tysięcy dolarów. Zuu jest na wymarciu i trzeba mieć pretekst do ewakuacji
#raportzpanstwasrodka
Koner1391 - Jakiś czas temu pocił się na myśl o dziesięciu tysiącach dolarów, a kilka...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 7 godz. i 34 min temu via Android
  • 5
@Koner1391: on to powinien założyć sektę jak ten Jim Jones, zwieść te wszystkie Grażynki do kampuczy, poupychać w szałasach i żyć z ich roboty
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
wczoraj, 16:28:18
  • 9
#trzecieoko

Czy mi sie wydaje czy ludzie obecnie wrzucają filmy ktore tu nie pasują? Maja niewiele wspólnego z początkiem tagu.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor wczoraj, 16:38:19 via Wykop
  • 3
@Rudz1elec: ale w sensie? tag od początku był głównie z gifami z wypadkami wynikającymi z ludzkiej głupoty + jakieś randomowe rzeczy
  • Odpowiedz
levzor
levzor wczoraj, 17:22:31 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: tag powstał w maju 2022, możesz sobie przewinąć w archiwum, po gifach zostały jpg, ale to są literalnie wypadki więc chyba coś źle pamiętasz
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
przedwczoraj, 15:41:40
  • 1
Odnośnie pewnych zysków - ostatnio GOOG był po 349, naganiałem, najłatwiejsze 7% w moim życiu z zerowym ryzykiem. Żałuję tylko, że więcej wolnej gotówki nie miałem, trzeba było do bociana dymać

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor przedwczoraj, 15:47:01 via Wykop
  • 0
Żałuję tylko, że więcej wolnej gotówki nie miałem


@Herm1t: otwórz konto na ibkr, mają tani margin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
przedwczoraj, 15:37:29
  • 12
#gielda za króla Trumpasa jedz pij i dokupuj SaaSa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor przedwczoraj, 15:40:57 via Wykop
  • 3
@nabla-delta: ile jeszcze
levzor - @nabla-delta: ile jeszcze

źródło: clipart2011215

Pobierz
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 16:42:19
  • 2
WDC w las vegas?
koronacja najbardziej kryndżowego kierowcy na najbardziej kryndżowym "torze"
fani motorsportu kochają takie historie

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
15.06.2026, 17:00:30 via Wykop
  • 6
koronacja najbardziej kryndżowego kierowcy na najbardziej kryndżowym "torze"


@levzor: ktoś będzie koronował werstapena?
  • Odpowiedz
KMDZ
KMDZ
KMDZ
15.06.2026, 15:40:42
  • 12
#gielda 2 zielone k--------y sie dziś dobrały na zielono
KMDZ - #gielda 2 zielone k--------y sie dziś dobrały na zielono

źródło: 1000029646

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 15.06.2026, 15:55:32 via Wykop
  • 0
@KMDZ: nie może być tak, że się zawsze zarabia, przyzwyczaisz się i kto później będzie wyskakiwał z papieru na korektach?
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 10:29:30
  • 2
Gotowi na "Opcję" by Szczur? Jaki to jest chitrus to ja nawet nie xD

"Wszystkie opcje dostępne na platformie XTB są rozliczane wyłącznie gotówkowo. Oznacza to, że nie dochodzi do fizycznej dostawy aktywa bazowego. Zamiast tego obliczana jest różnica między ceną wykonania a ceną rynkową, a wynikowa kwota jest dopisywana lub odejmowana od rachunku tradera. Takie rozwiązanie upraszcza proces rozliczenia, eliminuje konieczność transferu aktywów i zapewnia sprawne zarządzanie pozycjami."

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 15.06.2026, 10:49:32 via Android
  • 0
@Griev: jedyne pytanie czy będą je lewarować czy nie
Bo dla 1:1 jedyna różnica dla zwykłego zjadacza chleba, to że nie będziesz mógł ich wykonać
A jak będą lewarować to straty będą mogły rosnąć w nieskończoność, gdzie na zwykłych masz max 100% (jeśli kupujesz, a nie sprzedajesz)
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 10:59:52 via Android
  • 0
@Griev: chodzi mi tylko i wyłącznie o stratę na pozycji
widziałem kiedyś mośka co miał -900% w longach na natgasie, bo nakpuil jak ten był po 10$
Lewarowane CFD to syf największy
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 14:03:58 via Android
  • 0
@Griev: nie bez powodu CFD w USA jest zabronione, a rynek opcyjny jest regulowany m.in. minimalnym NAV
Tylko u nas jak w lesie, 100zl blikiem i zapraszamy do kasyna
Ochrona tych co zaczynają przygodę z giełdą i nie wpłacają gigantycznych kwot na początku powinna być priorytetem i na rękę wszystkim, a potem wychodzi taki czop i mówi, że inwestowanie to tylko w beton, bo na giełdzie to się tylko traci
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 09:24:48
  • 17
Wielu ludzi tutaj pyta gdzie wartość? Gdzie wartość?
A czy któryś z was kiedykolwiek napisał mu w komentarzu "dziękuję"?
Depresja mentora, brak kolejnej marki i wartości to wasza wina bambusy zaorane

#sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malpigaj
Malpigaj
15.06.2026, 12:31:40 via Wykop
  • 4
@levzor: Dziękuję
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 09:15:52
  • 3
Tremendous pompa, że nawet SaaS'y na zielono

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
15.06.2026, 09:55:33 via Wykop
  • 0
@levzor: nawet adobe rośnie :D
  • Odpowiedz
levzor
levzor 14.06.2026, 20:03:04
  • 11
4 lata temu luis prawie zszedł z tego świata od telepania na prostej w baku, a dzisiaj wygrał wyścig dla cyrku z maranello

niesamowita historia

#f1
levzor - 4 lata temu luis prawie zszedł z tego świata od telepania na prostej w baku,...

źródło: comment_1668963339odQWx4gneeIIqWSAsellPn,w400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
14.06.2026, 20:05:11 via Wykop
  • 4
@Goatifi: o 8 mistrzostwie Hamiltona
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
14.06.2026, 20:12:37 via Wykop
  • 3
@some_ONE: wiadomo „mistrzostwo na monzy”
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
14.06.2026, 17:31:20
  • 8
A gdyby tak założyć zrzutkę na wyjazd Gaca I Mileczarka na Le Mans 2027? Niech sobie tam jadą. Chodzą po padoku. Zrobią kilka łączeń telefonicznych. Ale niech nie komentują. :D Ile taki wyjazd mógłby kosztować, w bogatszej wersji? W 10n tys. dwie osoby by się zmieściły? Bo wtedy by wystarczyło że każdy obserwujący tag wpłaciłby po ok. 24 zł. :)
#lemans #f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 17:36:51 via Wykop
  • 7
@Gieekaa: giegac był "za swoje" na 100-lecie i co chwilę siedzieli z nim na telefonie i to w sumie było gorsze, bo jeszcze bardziej mieli wywalone na to co się dzieje na torze jak gadali o pierdołach xd
po prostu do pary muszą im wrzucać kogoś młodego nieślepego, ale nie wiem kiedy dyrekcja ES na to wpadnie.
  • Odpowiedz
levzor
levzor 14.06.2026, 14:36:17
  • 6
a ten co

#f1
levzor - a ten co

#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord
14.06.2026, 14:36:32 via Wykop
  • 0
@levzor: Kierowca testowy
  • Odpowiedz
levzor
levzor 14.06.2026, 14:27:47
  • 0
lockup u gekona
czy o tak wiele proszę?
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 14:26:08
  • 3
gekon ani razu?
to nie tylko my go nie lubimy?
#f1
levzor - gekon ani razu?
to nie tylko my go nie lubimy?
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
14.06.2026, 14:23:24
  • 0
A ten Eklerk ma bolid uszkodzony czy jak?

#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 14:23:38 via Wykop
  • 4
@ElLama: głowę
  • Odpowiedz
levzor
levzor 14.06.2026, 14:18:31
  • 4
HA TFU

#f1
levzor - HA TFU

#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 14:06:25
  • 4
gekon wpisze se do sybi, że prowadził przez największą liczbę okrążeń

#f1
levzor - gekon wpisze se do sybi, że prowadził przez największą liczbę okrążeń

#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 14:01:23
  • 0
będzie kara
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 13:53:13
  • 8
z sedesowego na nasze:
NO DAJ GEKONOWI WYGRAĆ

#f1
levzor - z sedesowego na nasze:
NO DAJ GEKONOWI WYGRAĆ

#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 14.06.2026, 13:41:38
  • 4
jaką gałę musi robić ta kim, że pół-czarny znowu skończy na p2

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • "Credulous at best, your desire to believe in angels in the hearts of men"

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking