jak można zrobić tak anty fun rzecz w grze jak triale do ascendacji w dwójce, jakbym spotkał dewelopera który to wymyślił i stwierdził, że spodoba się ludziom to bym go chyba tam zmasakrował na miejscu, tak, piszę to na w-----e jak zmarnowałem 1h życia na trial of sekhema #pathofexile #pathofexile2 #gry #pcmasterrace
@assninja: nie będzie modów gaunteltowych tota była spoko, na początku nienawidzona, ale jak ludzie odkryli sposoby cheesowania to się zrobiła fantastyczna xd i tu absolutny klasyk, piękne to były czasy jak nic nie było balansowane XD
@Rudz1elec: tag powstał w maju 2022, możesz sobie przewinąć w archiwum, po gifach zostały jpg, ale to są literalnie wypadki więc chyba coś źle pamiętasz
Odnośnie pewnych zysków - ostatnio GOOG był po 349, naganiałem, najłatwiejsze 7% w moim życiu z zerowym ryzykiem. Żałuję tylko, że więcej wolnej gotówki nie miałem, trzeba było do bociana dymać
Gotowi na "Opcję" by Szczur? Jaki to jest chitrus to ja nawet nie xD
"Wszystkie opcje dostępne na platformie XTB są rozliczane wyłącznie gotówkowo. Oznacza to, że nie dochodzi do fizycznej dostawy aktywa bazowego. Zamiast tego obliczana jest różnica między ceną wykonania a ceną rynkową, a wynikowa kwota jest dopisywana lub odejmowana od rachunku tradera. Takie rozwiązanie upraszcza proces rozliczenia, eliminuje konieczność transferu aktywów i zapewnia sprawne zarządzanie pozycjami."
@Griev: jedyne pytanie czy będą je lewarować czy nie Bo dla 1:1 jedyna różnica dla zwykłego zjadacza chleba, to że nie będziesz mógł ich wykonać A jak będą lewarować to straty będą mogły rosnąć w nieskończoność, gdzie na zwykłych masz max 100% (jeśli kupujesz, a nie sprzedajesz)
@Griev: chodzi mi tylko i wyłącznie o stratę na pozycji widziałem kiedyś mośka co miał -900% w longach na natgasie, bo nakpuil jak ten był po 10$ Lewarowane CFD to syf największy
@Griev: nie bez powodu CFD w USA jest zabronione, a rynek opcyjny jest regulowany m.in. minimalnym NAV Tylko u nas jak w lesie, 100zl blikiem i zapraszamy do kasyna Ochrona tych co zaczynają przygodę z giełdą i nie wpłacają gigantycznych kwot na początku powinna być priorytetem i na rękę wszystkim, a potem wychodzi taki czop i mówi, że inwestowanie to tylko w beton, bo na giełdzie to się tylko traci
"Credulous at best, your desire to believe in angels in the hearts of men"
#pathofexile #pathofexile2 #gry #pcmasterrace
ilość honoru skaluje się z life i es na postaci jakbyś nie wiedział