Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
levzor

levzor

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52192
  • Znaleziska 8894
  • Mikroblog 43298
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 33
Guide
Guide
7 godz. i 56 min temu
  • 1
jak można zrobić tak anty fun rzecz w grze jak triale do ascendacji w dwójce, jakbym spotkał dewelopera który to wymyślił i stwierdził, że spodoba się ludziom to bym go chyba tam zmasakrował na miejscu, tak, piszę to na w-----e jak zmarnowałem 1h życia na trial of sekhema
#pathofexile #pathofexile2 #gry #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 7 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Guide: jest gównem, ale jest też dużo lepsza niż była ze 2 pacze temu
ilość honoru skaluje się z life i es na postaci jakbyś nie wiedział
  • Odpowiedz
staley
staley
staley
21 godz. i 17 min temu
  • 0
#pathofexile #pathofexile2

Ktos atakuje Phrecie za pare dni? Czym ruszacie?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 16 godz. i 10 min temu via Android
  • 0
@staley: armour stacker arystokrata
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo
przedwczoraj, 20:48:14
  • 32
#raportzpanstwasrodka Tajemnicza khmerska technologia budowlana wstawiania okien ( ͡° ͜ʖ ͡°) Machajowane.
PanZuo - #raportzpanstwasrodka Tajemnicza khmerska technologia budowlana wstawiania o...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor przedwczoraj, 21:00:09 via Wykop
  • 6
@PanZuo: cycolina stawia barak pod kątent za 5000zł, a ludzie dziwią się czemu to nie wygląda jak prawdziwy dom xd
  • Odpowiedz
Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
przedwczoraj, 18:01:08
  • 10
#f1 Robert bez koszulki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor przedwczoraj, 18:07:59 via Wykop
  • 18
@Mehhhhhhh:
levzor - @Mehhhhhhh:

źródło: f9cc7d1ee5551d2074a4ff7215805e05951fc80519ed4322dbeb554ae864a1ca

Pobierz
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
21.06.2026, 16:13:24
  • 9
Ehh rodzynek jedzie ale nie mam TYMEK TV więc została mi tylko relacja na powrutroberta peel
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
levzor
levzor 21.06.2026, 16:19:26 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
assninja
assninja
20.06.2026, 09:47:43
  • 0
TOTA wraca, fajnie bo w oryginał nie grałem. Dodatkowo znowu phrecia. I mirage jednocześnie :D

Mam tylko nadzieję że tym razem bez gauntleta bo to jest upierdliwe

Czym tu grac, czym tu grać?!

#pathofexile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 20.06.2026, 10:24:55 via Wykop
  • 1
@assninja: nie będzie modów gaunteltowych
tota była spoko, na początku nienawidzona, ale jak ludzie odkryli sposoby cheesowania to się zrobiła fantastyczna xd
i tu absolutny klasyk, piękne to były czasy jak nic nie było balansowane XD

https://www.twitch.tv/carn_/clip/MuddyEsteemedSquidPartyTime-Y9k5FijBeztYlv1E?filter=clips&range=all&sort=time
levzor - @assninja: nie będzie modów gaunteltowych
tota była spoko, na początku niena...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
19.06.2026, 20:49:55
  • 20
#f1 Muszę przyznać - rozbawiło mnie to xddddd ahahahahah
RitmoXL - #f1 Muszę przyznać - rozbawiło mnie to xddddd ahahahahah

źródło: IMG_9383

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 19.06.2026, 20:57:41 via Wykop
  • 13
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: no nie wiem, gerwazy wygląda na zbyt ucieszonego
levzor - @lubiewachacstopy_siostrze997: no nie wiem, gerwazy wygląda na zbyt ucieszon...

źródło: 8ff357111e41c525b1a6f47145ee08b8b59c9606d726e52ad228daac051352e2

Pobierz
  • Odpowiedz
jacas
jacas
19.06.2026, 19:50:54
  • 15
Mag 7 wygląda coraz atrakcyjniej, zaraz zbliżymy się do wycen z 2022. W lipcu po wynikach pompen machen.

#gielda
jacas - Mag 7 wygląda coraz atrakcyjniej, zaraz zbliżymy się do wycen z 2022. W lipcu...

źródło: IMG_7962

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 19.06.2026, 19:56:22 via Wykop
  • 6
@jacas: daj mag6 bez tesli to będzie jeszcze lepiej xd
  • Odpowiedz
levzor
levzor 19.06.2026, 19:48:04
  • 2
człowiek pojeździł by sobie po gekonie a tu trzeba czekać jeszcze tydzień
#f1
levzor - człowiek pojeździł by sobie po gekonie a tu trzeba czekać jeszcze tydzień
#f...

źródło: 86920d7dff81bd517173003b64c072009f5a38af8e2c8f1cb96851940f5efb07

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12
19.06.2026, 19:54:46 via Wykop
  • 4
@levzor: co ta Doriane Pin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
19.06.2026, 20:32:45 via Wykop
  • 2
@levzor: dzięki tobie muszę myć telefon po zabrudzeniu najgęstszą melą jaką w życiu wytworzyłem
  • Odpowiedz
Shagal
Shagal
19.06.2026, 18:33:25
  • 5
#wojna #moskwa
Shagal - #wojna #moskwa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 19.06.2026, 18:36:46 via Wykop
  • 1
@Shagal: piękne, karzeł w bunkrze sra pod siebie
  • Odpowiedz
levzor
levzor 19.06.2026, 11:32:36
  • 14
Bo Ferrari jakimś fartem udało się nic nie s-------ć przez 3 wyścigi i nagle pół-murzynowi wręczają kolejne wdc
Śmiechu warte

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
19.06.2026, 11:38:27 via Android
  • 9
@levzor: Jeszcze Wygrana Czarka, DNF Lewisa, k-------e, że go sabotują i wracamy do normalności
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.06.2026, 12:00:59 via Wykop
  • 4
@ArmandoDiAlonso: jeszcze Stroll w punktach i można umierać
  • Odpowiedz
minor983
minor983
19.06.2026, 10:31:14
  • 10
Wczorajszy zakup znajomego
#gielda
minor983 - Wczorajszy zakup znajomego 
#gielda

źródło: msft

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 19.06.2026, 10:39:34 via Android
  • 1
@minor983: long time no see you dirty slut
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
18.06.2026, 21:10:58
  • 27
#f1
Przegiołem co
UsmiechnietyAnon - #f1
Przegiołem co

źródło: 1000018054

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 19.06.2026, 10:36:13 via Android
  • 0
@UsmiechnietyAnon: to powinien być Cugowski w cyckach Roberta
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.06.2026, 16:28:18
  • 13
#trzecieoko

Czy mi sie wydaje czy ludzie obecnie wrzucają filmy ktore tu nie pasują? Maja niewiele wspólnego z początkiem tagu.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 17.06.2026, 16:38:19 via Wykop
  • 4
@Rudz1elec: ale w sensie? tag od początku był głównie z gifami z wypadkami wynikającymi z ludzkiej głupoty + jakieś randomowe rzeczy
  • Odpowiedz
levzor
levzor 17.06.2026, 17:22:31 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: tag powstał w maju 2022, możesz sobie przewinąć w archiwum, po gifach zostały jpg, ale to są literalnie wypadki więc chyba coś źle pamiętasz
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
16.06.2026, 15:41:40
  • 1
Odnośnie pewnych zysków - ostatnio GOOG był po 349, naganiałem, najłatwiejsze 7% w moim życiu z zerowym ryzykiem. Żałuję tylko, że więcej wolnej gotówki nie miałem, trzeba było do bociana dymać

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 16.06.2026, 15:47:01 via Wykop
  • 0
Żałuję tylko, że więcej wolnej gotówki nie miałem


@Herm1t: otwórz konto na ibkr, mają tani margin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
16.06.2026, 15:37:29
  • 12
#gielda za króla Trumpasa jedz pij i dokupuj SaaSa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 16.06.2026, 15:40:57 via Wykop
  • 3
@nabla-delta: ile jeszcze
levzor - @nabla-delta: ile jeszcze

źródło: clipart2011215

Pobierz
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 16:42:19
  • 2
WDC w las vegas?
koronacja najbardziej kryndżowego kierowcy na najbardziej kryndżowym "torze"
fani motorsportu kochają takie historie

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
15.06.2026, 17:00:30 via Wykop
  • 6
koronacja najbardziej kryndżowego kierowcy na najbardziej kryndżowym "torze"


@levzor: ktoś będzie koronował werstapena?
  • Odpowiedz
KMDZ
KMDZ
KMDZ
15.06.2026, 15:40:42
  • 12
#gielda 2 zielone k--------y sie dziś dobrały na zielono
KMDZ - #gielda 2 zielone k--------y sie dziś dobrały na zielono

źródło: 1000029646

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 15.06.2026, 15:55:32 via Wykop
  • 0
@KMDZ: nie może być tak, że się zawsze zarabia, przyzwyczaisz się i kto później będzie wyskakiwał z papieru na korektach?
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 10:29:30
  • 2
Gotowi na "Opcję" by Szczur? Jaki to jest chitrus to ja nawet nie xD

"Wszystkie opcje dostępne na platformie XTB są rozliczane wyłącznie gotówkowo. Oznacza to, że nie dochodzi do fizycznej dostawy aktywa bazowego. Zamiast tego obliczana jest różnica między ceną wykonania a ceną rynkową, a wynikowa kwota jest dopisywana lub odejmowana od rachunku tradera. Takie rozwiązanie upraszcza proces rozliczenia, eliminuje konieczność transferu aktywów i zapewnia sprawne zarządzanie pozycjami."

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor 15.06.2026, 10:49:32 via Android
  • 0
@Griev: jedyne pytanie czy będą je lewarować czy nie
Bo dla 1:1 jedyna różnica dla zwykłego zjadacza chleba, to że nie będziesz mógł ich wykonać
A jak będą lewarować to straty będą mogły rosnąć w nieskończoność, gdzie na zwykłych masz max 100% (jeśli kupujesz, a nie sprzedajesz)
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 10:59:52 via Android
  • 0
@Griev: chodzi mi tylko i wyłącznie o stratę na pozycji
widziałem kiedyś mośka co miał -900% w longach na natgasie, bo nakpuil jak ten był po 10$
Lewarowane CFD to syf największy
  • Odpowiedz
levzor
levzor 15.06.2026, 14:03:58 via Android
  • 0
@Griev: nie bez powodu CFD w USA jest zabronione, a rynek opcyjny jest regulowany m.in. minimalnym NAV
Tylko u nas jak w lesie, 100zl blikiem i zapraszamy do kasyna
Ochrona tych co zaczynają przygodę z giełdą i nie wpłacają gigantycznych kwot na początku powinna być priorytetem i na rękę wszystkim, a potem wychodzi taki czop i mówi, że inwestowanie to tylko w beton, bo na giełdzie to się tylko traci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • "Credulous at best, your desire to believe in angels in the hearts of men"

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking