Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
beer_man

beer_man

Dołączył 13 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42462
  • Znaleziska 926
  • Mikroblog 41536
  • Obserwujący 60
  • Obserwowane 273
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
3 godz. i 17 min temu
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 2 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@Famine: Fajną masz koleżankę, taką nie za mądrą.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
4 godz. i 37 min temu
  • 0
O co chodzi, że jak podpinam baterię e-bike do ładowarki, to przestaje działać klawiatura na USB? #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 4 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 3
@SendMeAnAngel: Po co podpinasz baterię od e-bike do kompa?
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man 2 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: To wywal listwę z temu czy innego chińczyka i kup normalną, albo masz w gniazdku spięcie.
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
4 godz. i 48 min temu
  • 16
trzeba by rozważyć chodzenie spać nawet o 21 żeby móc wstawać o 4:30 bo latem do godziny 9 go są najpiękniejsze godziny
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 4 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
@Soothsayer: i pewnie jeszcze pedałować będziesz jak te inne tam?
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man 4 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Soothsayer: A czym się różni sezon rolkarski od ped... no tego drugiego?
  • Odpowiedz
Grywalnie
Grywalnie
4 godz. i 52 min temu
  • 0
Rockstar Games poinformowało, że pre-ordery GTA VI ruszają 25 czerwca o północy czasu lokalnego 🔥😎 W PL 00:00 w nocy z 24 na 25 czerwca 😎 Będziemy koczować! 😍
GTA VI na PlayStation 5 i Xbox Series X/S - https://grywalnie.pl/przedsprzedaz-gta-vi-na-playstation-5-i-xbox-series-x-s/
GTA VI Edycja Kolekcjonerska (Grand Theft Auto VI) - kto wie, może? - https://grywalnie.pl/gta-vi-edycja-kolekcjonerska/
Grywalnie - Rockstar Games poinformowało, że pre-ordery GTA VI ruszają 25 czerwca o p...

źródło: GTA VI PlayStation 5 GTA 6

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 4 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Grywalnie:
beer_man - @Grywalnie:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Bela_Talbot
Bela_Talbot
Bela_Talbot
8 godz. i 8 min temu
  • 110
Skończyłam dziś 40 lat (ʘ‿ʘ) #happybirthdaytome
Bela_Talbot - Skończyłam dziś 40 lat (ʘ‿ʘ) #happybirthdaytome

źródło: 655

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 4 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
oczywiście że 86 najlepszy


@sinusik: No i musiał naje@#nym wujkiem polecieć.
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man 4 godz. i 56 min temu
  • 3
#bnt #banot Zapewne tylko prolog, bo na pewno tak szybko nie zmontował
beer_man - #bnt  #banot Zapewne tylko prolog, bo na pewno tak szybko nie zmontował
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teuvo
Teuvo
wczoraj, 21:34:33
  • 7
czy japończycy jedzą lody pałeczkami
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man wczoraj, 21:39:10 via Wykop
  • 0
@Teuvo: Tam jest za ciepło i nie ma lodów, chyba
  • Odpowiedz
ziemniac
ziemniac
wczoraj, 21:24:38
  • 2
Nie kupujcie dysków SSD z #aliexpress. Ten ze zdjęcia pokazuje pojemność 4TB. W komentarzu zbliżenie tej zawartości.
#oszukujo #komputery #ssd #pcmasterrace #aliexpressporn
ziemniac - Nie kupujcie dysków SSD z #aliexpress. Ten ze zdjęcia pokazuje pojemność 4...

źródło: IMG20260622163352

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man wczoraj, 21:32:52 via Wykop
  • 2
@ziemniac: To po co to kupiłeś?
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man wczoraj, 19:02:24
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man
Autor
wczoraj, 20:51:54 via Wykop
  • 1
@Esior: Kuń też był średni, ale nie wiem skąd był. Co do pochodzenia kangura to nie ma wątpliwości, ale ja nie będę kupował mięsa z kangura tylko znów kotu podjem
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 20:39:12
  • 12
czy jest sens iść się myć skoro nawet się dzisiaj nie spociłem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man wczoraj, 20:41:22 via Wykop
  • 4
@Teuvo: Oczywiście, że nie, może jeszcze skarpetki wrzucasz do prania po powrocie do domu?
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man wczoraj, 20:48:26 via Wykop
  • 1
@krzysiekGD: Jak codziennie?
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 20:26:01
  • 31
bezsensowne nudne życie które polega na jedzeniu spaniu klikaniu w komputer i czasem trzeba jeszcze wyjść do sklepu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man wczoraj, 20:28:25 via Wykop
  • 0
@Teuvo: Sidequesty są gorsze (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
wczoraj, 19:18:16
  • 6
lód zjedzony tera pytanie czy otwierac pifko czy se na jitro zostawic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man wczoraj, 19:42:45 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: pifko nie można
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man wczoraj, 19:48:21 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: A po co to komu, a dlaczego?
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man wczoraj, 20:23:09 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: Ja takie coś kupuje nawet smaczne, cenowo też spoko i wydajne nawet.
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
wczoraj, 11:08:52
  • 55
Nie zapominajcie o zwierzętach
#psy #heheszki #cypis
Zblizeniowy - Nie zapominajcie o zwierzętach 
#psy #heheszki #cypis

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man wczoraj, 11:15:02 via Wykop
  • 12
@Zblizeniowy: Lepiej zostawić, należy mu się za darcie mordy w bloku
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
przedwczoraj, 19:27:16
  • 8
#koty jak sobie radzicie z upałem dla kotów? Bo w jednym mieszkaniu mam 26 stopni, w drugim 24,5, obydwa pod strychem i widzę, że go ciemięży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Momento83 - #koty jak sobie radzicie z upałem dla kotów? Bo w jednym mieszkaniu mam 2...

źródło: temp_file8222321303721269378

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man przedwczoraj, 19:33:56 via Wykop
  • 3
@Momento83: Kot sobie sam poradzi, tak samo jak potrafi znaleźć słońce tak samo znajdzie chłód w mieszkaniu.
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
przedwczoraj, 16:56:26
  • 1
Jakaś alternatywa dla #torrentleech ? Ja grzeczny seeduje
#torrent #torrenty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man przedwczoraj, 16:59:10 via Wykop
  • 2
@luke-dolla7: PTT miało otwartą rejestrację, ale zaspałeś, średnia ale zawsze jakaś alternatywa. A do jakich treści?
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man przedwczoraj, 19:17:30 via Wykop
  • 0
@luke-dolla7: To masz przecież publiki, większość idzie znaleźć
  • Odpowiedz
javelin
javelin
przedwczoraj, 18:51:47
  • 0
Czy z butelki wódki Stock da się jakoś wyjąć dozownik?
#a-----l #alkoholizm #wodka #barman
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man przedwczoraj, 19:06:22 via Wykop
  • 0
@javelin: one man one jar tam znajdziesz wyjaśnienie jak zdjąć
  • Odpowiedz
haabero
haabero
21.06.2026, 15:45:12
  • 2
Stan klimatyzacji w tramwajach:
Albo jest -30 albo nie ma i jest +30
#warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 21.06.2026, 15:49:58 via Wykop
  • 0
@haabero: Wczoraj jechałem i było przyjemnie jakoś koło 17-20 stopni
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man przedwczoraj, 15:50:59 via Wykop
  • 0
@haabero: Dobra zmieniam zdanie, jechałem lodówką na ochotę, a wróciłem piekarnikiem, co prawda autobus nie tramwaj, ale wciąż. A to przedział czasowy między 9:30 a 11:30 był tylko
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
przedwczoraj, 11:52:37
  • 0
Na #allegro jest kod na 3 mies #disneyplus nie zapomnijcie anulować promocji aby przypadkiem z karty nie zeszło

MrPawlo112 - Na #allegro jest kod na 3 mies #disneyplus nie zapomnijcie anulować prom...

źródło: obraz_2026-06-22_135141960

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man przedwczoraj, 11:57:28 via Wykop
  • 0
@MrPawlo112: U mnie brak, ale i tak bym oddał bo nie potrzebuję.
beer_man - @MrPawlo112: U mnie brak, ale i tak bym oddał bo nie potrzebuję.

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man przedwczoraj, 12:00:53 via Wykop
  • 1
@MrPawlo112: Na pewno nie bo tylko ja korzystam z tego konta, a disneya nigdy nie używałem, pewnie dla wybranych osób.
  • Odpowiedz
NzeroZeroB
NzeroZeroB
21.06.2026, 20:26:22
  • 3
Zastanawia mnie jedno, czemu #odyn i #korsir tak ukrywają swoje partnerki, dziewczyny, czy kij wie co tam maja, Felga czy Ragon normalne współpracują z swoim kobietami/siostrami a ci dwaj kombinują żeby chociaż kawałka palca kobieciny nie pokazać, wychodzi brak relacji z płcią przeciwną w przeszłości.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man 21.06.2026, 20:29:20 via Wykop
  • 40
@NzeroZeroB: Bo ich nie mają xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Dzisiaj każdy jest pojebem, więc ja wolę być normalny. Bo jak wszyscy to psychole, to nikt nie jest oryginalny. Każdy chce być unikalny, więc ja wolę być przeciętny. Oryginalniej być zwyczajnym, niż być zwykle pierdolniętym.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • VIP
    od 23.12.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 21.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking