Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5only
5only

5only

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2675
  • Znaleziska 637
  • Mikroblog 2038
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Afrobiker
Afrobiker
12 godz. i 30 min temu
  • 408
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 8 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 4
@Afrobiker: @Dadas77
Jak leżałem w szpitalu, to pan doktor wypisał mnie „online” ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tzn. pielęgniarki dały mi papiery do podpisania, że zapoznałem się ze wszystkim itd. i że muszę wyjść, bo w piątek nie było lekarzy na oddziale( Pani powiedziała wprost, ze doktor który mnie operował jest teraz w innym szpitalu na dyżurze!!) Miały tylko zadzwonić, gdyby coś się działo. Pani przy
  • Odpowiedz

1030

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Nowa ustawa rozszerza uprawnienia pielęgniarek i położnych. Naczelna Izba Lekarska sprzeciwia się wielu zmianom, choć zamiast merytorycznej polemiki dominuje obrona dotychczasowego monopolu lekarzy na część świadczeń i decyzji medycznych.

Ahmedzik09
z
facebook.com
dodany: wczoraj, 14:45:03
  • 79
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
5only
5only
5only 19 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 27
Lekarzy w POZ zastąpić pielęgniarkami - taniej i poradzą sobie z grypami itd równie dobrze jak lekarze( tak jest za granicą.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

576

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Dyskusja o zarobkach lekarzy nabrała rozpędu po ujawnieniu dochodów młodego lekarza z Warszawy, który w ciągu roku zarobił 1.6mln. Lekarze mówią wprost o swoich zarobkach. "Poniżej 220 zł za godzinę nie schodzę".

motvik
z
biznes.interia.pl
dodany: wczoraj, 14:01:00
  • 151
  • #
    biznes
  • #
    lekarze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
5only
5only
5only 22 godz. temu via Wykop
  • 1
Lublin 350zl /h x 160h =56 000zł a to jest minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°) standard to zazwyczaj 400zl i 200-250h na kontraktach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2976

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 19:16:07
  • 334
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
5only
5only
5only przedwczoraj, 19:49:37 via Wykop
  • 7
Od 350 zł/h na najbiedniejszym wschodzie lubelskie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

QuDos
QuDos
przedwczoraj, 19:09:08
  • 0
Hej,
Ponawiam pytanie o rozbiórkę Prada Paradigme Le Parfum. Zostało mi jeszcze 40 ml, także jeśli ktoś chciałby przetestować to zapraszam!
Odlewam po 4 zł/ml.
Dodatkowo mogę podesłać listę z mainstreamowymi damskimi i męskimi (odlewam od 3 ml)

#perfumy
QuDos - Hej, 
Ponawiam pytanie o rozbiórkę Prada Paradigme Le Parfum. Zostało mi jesz...

źródło: 15528851f8faa55a7b0e1c4c91820c2afa529e89e6316f4e9e24e66f47e7be17

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only przedwczoraj, 19:17:31 via Wykop
  • 0
Chętny na 10ml
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
przedwczoraj, 17:41:20
  • 23
Hejka, dzisiaj update do tego tematu: https://wykop.pl/wpis/86379073/no-hej-dzisiaj-niezbyt-mily-post-na-tagu-ale-i-tak
@FuriousViking jednak się zreflektował i znalazł czas na nadanie, niestety czekałem na to w sumie trzy tygodnie ( a finalnie odezwał się dopiero ten czwartek).
Mówił coś, że ma jakieś grube przenosiny i przez to tak, ale nadal to można napisać i do paczkomatu w sensowniejszym czasie podejść, niestety musiałem się wielokrotnie upominać z moją sprawą, co nie było ani dla mnie ani dla niego.

Ale wracając
@loopie96 +66
No hej, dzisiaj niezbyt miły post na tagu, ale i takie czasami trzeba.
Serdecznie nie polecam użytkownika @FuriousViking do robienia z nim jakichkolwiek interesów.
Tag rozbestwił mnie i od każdego tutaj oczekuję profesjonalizmu i sam taki też daję ,i jak mówię, o jakiejś dacie do której się zobowiązuje to
więcej
loopie96 - Hejka, dzisiaj update do tego tematu: https://wykop.pl/wpis/86379073/no-he...

źródło: 1000036492

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only przedwczoraj, 17:46:12 via Wykop
  • 1
@loopie96: jak byś opisał zapach pure xs night ? Ładny?
  • Odpowiedz
5only
5only
5only przedwczoraj, 18:54:11 via Wykop
  • 1
Dziękuję za odpowiedź, bylem ciekawy zapachu,mam pure xs i przypasował mi. Jakbyś chciał sie kiedyś pozbyć to jestem chętny( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only przedwczoraj, 19:05:22 via Wykop
  • 1
@loopie96: Jasne, udanego testowania.Dzięki za pamięć!
  • Odpowiedz

1993

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 19:20:51
  • 130
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
5only
5only
5only przedwczoraj, 17:19:07 via Wykop
  • 2
@RuchaczSpychacz: jeden konował wpadł z lubelskiego bo wpisał,ze przepracował wiecej godzin niz ma miesiąc ma godzin
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1254

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:07:42
  • 168
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
5only
5only
5only przedwczoraj, 15:58:23 via Wykop
  • 0
@kastrator2: lubelskie 350zl /h to podłoga
( ͡° ͜ʖ ͡°)
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
przedwczoraj, 07:07:38
  • 982
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only przedwczoraj, 08:56:41 via Wykop
  • 5
@kondor_20_zglos_sie: Najgorsze jest, że takie dyżurują, a w rzeczywistości nic nie potrafią. Jak to powiedzenie,, zdane za jajka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

392

Algorytm odmówił jej OIOM-u. Pięć dni później była martwa

Pokaż treści 18+

Algorytm odmówił jej OIOM-u. Pięć dni później była martwa

32-letnia pacjentka trafiła na ostry dyżur z kamicą żółciową, jej stan gwałtownie się pogorszył. System AI Core-MG przydzielił jej za niski priorytet, blokując transfer na OIOM. Rodzina: o ciężkości stanu decyduje teraz komputer, nie lekarz. Kobieta zmarła z powodu wstrząsu septycznego.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 15.06.2026, 14:05:46
  • 33
  • #
    ai
  • #
    medycyna
  • #
    technologia
  • #
    kontrowersje
5only
5only
5only przedwczoraj, 08:51:12 via Wykop
  • 4
AI to przyszłość i pomoże większej liczbie osób niż lekarz, ponieważ rzadziej się myli i dostrzega więcej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

28

Syrop na kaszel na PESEL. Szykują się zmiany: koniec turystyki aptecznej

Syrop na kaszel na PESEL. Szykują się zmiany: koniec turystyki aptecznej

Weryfikacja tożsamości nabywcy, rejestracja zakupu w systemie i blokada możliwości kupowania leków w kilku aptekach - takie rozwiązania są proponowane dla leków OTC zawierających pseudoefedrynę, kodeinę i dekstrometorfan

freedomseeker
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 14.06.2026, 19:11:53
  • 9
  • #
    afera
  • #
    leki
  • #
    polska
  • #
    apteka
  • #
    zdrowie
  • #
    farmacja
5only
5only
5only 15.06.2026, 14:30:50 via Wykop
  • -1
Wypisywacze recept za malo zarabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robią z człowieka de*ila. Większość lekow powinna być bez recepty tylko wtedy doktory by nie zarobiły
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1190

Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów placówek.

Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów placówek.

Kaznowska ocenia, że obecny model prowadzi do silnej presji finansowej na szpitale. Wynagrodzenia personelu pochłaniają już nawet 85-90 proc. kosztów funkcjonowania placówek, a dyrektorzy szpitali mierzą się z kolejnymi żądaniami podwyżek, szczególnie przed lipcowymi wzrostami płac.

ocynkowanyodpornynahejt
z
biznes.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 12:10:16
  • 114
  • #
    szpital
  • #
    wynagrodzenie
  • #
    pieniadze
5only
5only
5only 15.06.2026, 14:27:39 via Wykop
  • -8
@dziacha: pielęgniarka no może 8 lekarz za to 70 tys mniej nie ruszy palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stawki 350 w górę, norma 400/h wschodnia polska

2886

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 283
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
5only
5only
5only 14.06.2026, 12:12:18 via Wykop
  • 0
Ciekawe kiedy wezmą sie za lubelskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1772

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28-letni lekarz i radny zostal bez specjalizacji koordynatorem SOR. Jak to możliwe w takim wieku? Ktoś powinien zostac za to ukarany, i to nie powinien byc szpital lecz konkretne osoby. Nie pozwólmy by ta sprawa ucichła lecz trzeba jej się dokładnie przyjrzeć

danielbr3
z
wyborcza.pl
dodany: 13.06.2026, 13:26:42
  • 198
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
5only
5only
5only 13.06.2026, 16:24:09 via Wykop
  • -1
@kastrator2: możesz dopisać lubelskie skromne 400zl za godzinę dyżuru( ͡° ͜ʖ ͡°)
zbik_kretenski
zbik_kretenski
11.06.2026, 14:54:02
  • 1
Piszę ten wpis po konsultacji z #endokrynologia , moje objawy?
- niskie libido
- nie satysfakcjonują mnie moje efekty na siłowni

Według mnie testosteron jest za niski, lekarz zaproponował że w przyszłości mogę rozważyć
Klomifen, warto? Z pewnością teść urośnie, ale czy przełoży się to na wyniki siłowe + libido?
zbik_kretenski - Piszę ten wpis po konsultacji z #endokrynologia , moje objawy? 
- ni...

źródło: 21899

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 11.06.2026, 15:36:48 via Wykop
  • 2
@zbik_kretenski: ja próbowałem wszystkiego. Z 190 ng/dl na hcg clomifen wskoczyłem 423ng/dl a nawet raz 550ng/dl jednak nie czułem tego, wyszło po prostu w badaniach.
Od pół roku 100mg testosteron enanthate dzielone na dwa strzały w tygodniu.
Wyniki 800-1000ng/dl ale odczuwanie zupełnie inne niz dotychczas.
-samopoczucie nigdy nie było lepsze
-rekkmpozycja ciała.
-łatwiej
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 11.06.2026, 20:15:53 via Wykop
  • 0
@dobre_ziajty: możesz powiedzieć coś więcej? Zainteresowałeś mnie swoją historia
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 10.06.2026, 15:37:32
  • 2
Nawet Ładne te opakowania miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaka strona internetowa.

#perfumy
5only - Nawet Ładne te opakowania miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaka strona internetowa. 
...

źródło: Screenshot_20260610_173550_Facebook

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
10.06.2026, 16:05:30 via Wykop
  • 3
@anomaly_: I weź tu człowieku bądź pewny zakupu przez internet... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, jaki procent zwrotów stanowi proceder zamawiania oryginalnych produktów, a następnie odsyłania podróbek. Przecież osoba przyjmująca zwrot lub reklamację nie zawsze musi rozpoznać, że ma do czynienia z falsyfikatem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
10.06.2026, 16:37:26 via Wykop
  • 0
@Czypsy: haha no ciekawe
  • Odpowiedz

502

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

51-letni Rafał trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kielcach po nagłym zasłabnięciu. Kilka godzin później został wypisany do domu. Chwilę po powrocie zmarł na klatce schodowej. Partnerka mężczyzny mówi o ignorowanych objawach i zapowiada walkę o wyjaśnienie sprawy

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: 09.06.2026, 11:19:32
  • 71
  • #
    kielce
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    sor
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
5only
5only
5only 09.06.2026, 15:18:04 via Wykop
  • 11
@fittrenerka: Lubelskie tyle samo placa

1325

Rejestratorkia kpiła z Pacjenta? "Tak nie powinno się traktować ludzi"

Rejestratorkia kpiła z Pacjenta? "Tak nie powinno się traktować ludzi"

- Bardzo zaniepokoiłem się, kiedy zobaczyłem cztery nieodebrane połączenia z przychodni. (...) Zapytałem grzecznie w rejestracji o powód telefonu i wtedy pani rejestratorka na mnie naskoczyła. Zaczęła krzyczeć, że powinienem wiedzieć, po co do mnie dzwonili. Kpiła, że co ze mnie za pacjent...

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 09.06.2026, 08:39:41
  • 100
  • #
    polska
  • #
    rzeszow
  • #
    podkarpacie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
5only
5only
5only 09.06.2026, 14:32:28 via Wykop
  • -1
@chemiasmierci: leki powinny byc bez recepty
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
09.06.2026, 00:06:14
  • 270
To już nie są przelewki
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #waz
ChlopoRobotnik2137 - To już nie są przelewki 
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcrestt...

źródło: image_picker_BA6FC4C4-61CD-4B05-A545-E7DCF9979396-39756-0000038E310892E5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 09.06.2026, 02:04:50 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: zaskroniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Kaka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking