Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5only
5only

5only

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2911
  • Znaleziska 710
  • Mikroblog 2201
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
wczoraj, 18:02:40
  • 19
Prezent na dzień ojca. Spojrzał, powąchał I powiedział "elegancki". Już stoi w łazience w szafeczce obok mojego cudownego Brutala z Rossmanna za 11.99. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #perfumy #dzienojca
Baczny_Obserwator - Prezent na dzień ojca. Spojrzał, powąchał I powiedział "elegancki...

źródło: 1000003778

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only wczoraj, 18:11:09 via Wykop
  • 3
@Baczny_Obserwator: mój ulubiony. Mógłby miec większą trwałość
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
wczoraj, 08:11:46
  • 1317
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only wczoraj, 09:33:53 via Wykop
  • 4
@pahamakaa: lekarze np maja 1/4 etatu na oddziale po czym na innym oddziale dla przykładu sor. Maja kontrakt na 500zl/h x 200h = 100 000
  • Odpowiedz

1509

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

Kontrola NFZ w klinice Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA wykazała, że 97,1 proc. pacjentów przyjmowano poza kolejką, z pominięciem zasad. Zgodnie z badaniami pacjenci mający skierowanie z gabinetu prywatnego lekarza pracującego w publicznej placówce w 90 proc. przypadków czekają średnio o 20 pr

airaG
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 21:20:20
  • 105
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
5only
5only
5only przedwczoraj, 22:01:52 via Wykop
  • 62
Wchodzi kiedys strażak psp na sor w takim wlasnie szpitalu, pokazuje legitymację i mowi zeby go wziac bez kolejki i wzięli go.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GdzieSoLody
GdzieSoLody
przedwczoraj, 13:58:28
  • 7
Pod moim ostatnim postem czesc osob pisała o kontakt do Pani Karoliny.
Poniżej jej instagram:
https://www.instagram.com/charlottebrunette?igsh=MTZ4M3d3Zjh0MHh4ZQ==

No i tak jak jej słucham to te studia praktycznie nie różnią sie od reszty innych. Ba, nawet wydaje mi ze ona i reszta to nic nie robi bo i tak naucza sie na rezydenturze.
Ciekawostka: Pani Karolina ma juz 30lat i dalej gada jak jakas zmanierowana nastolatka. Mam nadzieję ze ona nigdy nie bedzie moim lekarzem
GdzieSoLody - Pod moim ostatnim postem czesc osob pisała o kontakt do Pani Karoliny.
...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only przedwczoraj, 19:20:05 via Wykop
  • 2
@GdzieSoLody: ciężkie studia to chemia fizyka matematyka i tym podobne. Lekarz tylko pisze recepty co mu chemik i biolog przyszykował
  • Odpowiedz

463

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Lekarza ze Szpitala Południowego ujawnili swoje pensje! Szokujące zestawienie

Zarobki lekarzy w 2026 roku stały się tematem ogólnopolskiej debaty po aferze w Szpitalu Południowym. Ujawnione przelewy

PIAN--A_A--KTYWNA
z
superbiz.se.pl
dodany: przedwczoraj, 08:05:31
  • 77
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
5only
5only
5only przedwczoraj, 18:59:30 via Wykop
  • 1
@761761761: oczywiście. Jest dodatek za pracę w nocy, za peqce w weekendy i święta, wysługa oraz dodatki o różnych wysokościach za prace na konkretnych oddziałach.
Np za pracę w noce oraz weekendy i święta jest średnio 27-30% pensji podstawowej! Więc robi się ładna kwota. Ktoś zarobi i 10 000k to ma prawie 3000 tys jednego dodatku

2324

Kolejny lekarz milioner - Krapkowice i 1,49 MLN PLN

Kolejny lekarz milioner - Krapkowice i 1,49 MLN PLN

Kolejny lekarz milioner. Lekarz, radna powiatu Krapkowice Łączny dochod z działalności lekarskiej w 2025 - 1,49 MLN PLN

krolkolow
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 07:51:41
  • 112
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    lekarze
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
5only
5only
5only przedwczoraj, 18:49:32 via Wykop
  • 1
@nieocenzurowany88: w Lublinie bym taki lekarz co wystawil fakturę na więcej godzin niz mial miesiąc i sie wydało xDDDD niestety nic poniósł żadnych konsekwencji
Lardor
Lardor
przedwczoraj, 06:32:24
  • 509
W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #dacia
Lardor - W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #d...

źródło: 1000095229

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only przedwczoraj, 08:44:42 via Wykop
  • 2
@Lardor: nigdy więcej daci
  • Odpowiedz
wszystkozajete12
wszystkozajete12
wszystkozajete12
21.06.2026, 09:07:34
  • 145
#from
wszystkozajete12 - #from

źródło: aaaaaaaaaaa

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 21.06.2026, 21:01:09 via Wykop
  • 0
@wszystkozajete12: lubie ten serial
  • Odpowiedz
Darten
Darten
21.06.2026, 10:29:13
  • 150
Trafiłem na instagrama jednej dziewczyny 27 lat, która ciągle chwali się podróżami i swoim bezstresowym życiem jako lekarka. Napisałem ironicznie tak jak na screenie i nie zaprzeczyła. Wiadomo, że pracuje jako lekarz w Toruniu. Czy można jakoś zweryfikować zarobki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lekarz #lekarz100k #lekarzpoz #konowalposting
Darten - Trafiłem na instagrama jednej dziewczyny 27 lat, która ciągle chwali się pod...

źródło: IMG_2439

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 21.06.2026, 20:11:34 via Wykop
  • 2
@Darten: słuchaj znajoma lekarka lat 60. Mowi, ze nie ma co z kasą robić i kupiła 5 działek na około jeziora... juz bym wolał żeby ludzie którzy naprawdę są mądrzy( inżynier,fizyk,chemik, biolog,informatyk) zarabiali te pieniądze, a nie lekarzyna który jedynie korzysta z wynalazków chemików, fizyków i inżynierów itd. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
21.06.2026, 12:09:45
  • 635
widzicie co żeście narobili wykopki? #lekarz100k teraz musi shitpostować w trakcie dyżuru jak to on ma źle. Musi wstawiać smutne zdjęcia na instagram, zamiast zdjęć z wakacji na Malediwach, eh

#konowalposting #bekazpodludzi
dobry-informatyg - widzicie co żeście narobili wykopki? #lekarz100k teraz musi shitpo...

źródło: IMG_3707

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 21.06.2026, 20:07:58 via Wykop
  • 1
@dobry-informatyg: moja siostra mówi ze te rezydentury i specjalizacje to jedna wielka zabawa. Odwiedza wszystkie oddziały, zero odpowiedzialności, hajs leci xDD
  • Odpowiedz
Matthew4769
Matthew4769
Matthew4769
21.06.2026, 15:52:45
  • 1
#mikrokoksy #silownia #wojskopolskie #strazgraniczna #kalistenika #sportywalki #sztukiwalki #pracbaza
Za rok, albo dwa chcę spróbować się dostać na zawodowego żołnierza, lub strażnika granicznego. Na razie trenuję w domu na drążku i poręczach do dipów. Czy oprócz kalisteniki dodać jakieś ćwiczenia na siłowni, albo czy warto pójść, pod względem przygotowań na kickboxing/bjj?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 21.06.2026, 19:56:23 via Wykop
  • 0
@Matthew4769: moi znajomi ze PSP po prostu przed egzaminami wchodzili na cykle sterydowe. Wszyscy sie dostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

604

Dyskryminacja mężczyzn. Ekspert o obszarach nierówności

Dyskryminacja mężczyzn. Ekspert o obszarach nierówności

- Dziś kobiety częściej kończą studia wyższe. To prowadzi do nierówności w rożnych obszarach - mówił Michał Gulczyński w Najważniejszych Pytaniach. Ekspert opowiadał o obszarach, w których obszarach mężczyźni są dziś dyskryminowani przez system

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 14:02:40
  • 361
  • #
    redpill
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    feminizm
5only
5only
5only 21.06.2026, 19:25:22 via Wykop
  • 1
@Pas-ze-mna-owce: wiele razy widuje kobiety lekarzy ze jak przyjdzie co do czego to pytają o podjęcie decyzji pielęgniarza mężczyzn xDDDD
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
20.06.2026, 11:58:11
  • 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
rolnik_wykopowy - Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie mia...

źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 20.06.2026, 17:19:32 via Wykop
  • 0
@GangKobry: pogotowie od 100zl/h
  • Odpowiedz

811

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Ministerstwo Zdrowia analizuje górny limit zarobków

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetagazeta.com
dodany: 19.06.2026, 09:34:50
  • 98
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polska
5only
5only
5only 19.06.2026, 15:48:08 via Wykop
  • -2
Minimalna z Lubelskiego 350zl za godzinę i 200h to daje 70 000 zł a często więcej zł/h oraz więcej godzin. Przykład 400 zl 250h = 100 000 zł
¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
5only
5only
5only 19.06.2026, 13:59:24 via Wykop
  • 0
Na oddziale 1/4 etatu a za to na np na sorze kontrakt 200h po 400zl za godzinę i 100k+ do ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zlodziej_Rdestu
Zlodziej_Rdestu
19.06.2026, 08:37:44
  • 2
#lekarz chirurg za pół etatu dostaje 4k, jak wam nie wstyd wykopki oczerniać ich? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zlodziej_Rdestu - #lekarz chirurg za pół etatu dostaje 4k, jak wam nie wstyd wykopki ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 19.06.2026, 08:39:46 via Wykop
  • 1
@Zlodziej_Rdestu: kłamstwo. Pensja salowej tyle wynosi
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 19.06.2026, 09:58:15 via Wykop
  • 1
@tangorola: gunwo to ty sie znasz albo kręcisz xD ustawa ustawa a pensje pensjami xD jeden doktór wstawił papierek żeby ludzie widzieli jako łun bidny xD Jakoś w szpitalu nie ma problemu by doktór pracował
na oddziale na 1/4 etatu po czym siedział w tym szpitalu np na sorze na kontrakcie 200h i zarabiał 100k xD Nie odpisuje więcej bo szkoda mojego czasu na wypisywaczy recept xD.
Ps: cale szczęście
  • Odpowiedz
vava22
vava22
18.06.2026, 14:45:30
  • 519
Dla przypomnienia jak ciezko wyrabiane sa dyzury przez nasza nadkaste lekarzy, dzieki ktorym wykrecają 250k miesiecznie w nagrode za przeczytany podrecznik od biologii. https://streamable.com/r5aces
#lekarz #lekarz100k #medycyna #afera #polska #warszawa
vava22 - Dla przypomnienia jak ciezko wyrabiane sa dyzury przez nasza nadkaste lekarz...

źródło: image

Pobierz
vava22 - Dla przypomnienia jak ciezko wyrabiane sa dyzury przez nasza nadkaste lekarz...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 18.06.2026, 22:12:24 via Wykop
  • 1
@MatyasHunyadi: To mit! Medycyna- lekarski w cale nie jest trudnym kierunkiem. Można powiedzieć, ze takim osobom dużo egzaminów i zaliczeń ktoś pisał bo nie ogarniali (chemia i matma) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
18.06.2026, 05:06:44
  • 461
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 18.06.2026, 09:34:29 via Wykop
  • 4
@Afrobiker: @Dadas77
Jak leżałem w szpitalu, to pan doktor wypisał mnie „online” ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tzn. pielęgniarki dały mi papiery do podpisania, że zapoznałem się ze wszystkim itd. i że muszę wyjść, bo w piątek nie było lekarzy na oddziale( Pani powiedziała wprost, ze doktor który mnie operował jest teraz w innym szpitalu na dyżurze!!) Miały tylko zadzwonić, gdyby coś się działo. Pani przy
  • Odpowiedz

1260

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Nowa ustawa rozszerza uprawnienia pielęgniarek i położnych. Naczelna Izba Lekarska sprzeciwia się wielu zmianom, choć zamiast merytorycznej polemiki dominuje obrona dotychczasowego monopolu lekarzy na część świadczeń i decyzji medycznych.

Ahmedzik09
z
facebook.com
dodany: 17.06.2026, 14:45:03
  • 99
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
5only
5only
5only 17.06.2026, 21:41:22 via Wykop
  • 35
Lekarzy w POZ zastąpić pielęgniarkami - taniej i poradzą sobie z grypami itd równie dobrze jak lekarze( tak jest za granicą.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

650

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Dyskusja o zarobkach lekarzy nabrała rozpędu po ujawnieniu dochodów młodego lekarza z Warszawy, który w ciągu roku zarobił 1.6mln. Lekarze mówią wprost o swoich zarobkach. "Poniżej 220 zł za godzinę nie schodzę".

motvik
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 14:01:00
  • 164
  • #
    biznes
  • #
    lekarze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
5only
5only
5only 17.06.2026, 19:36:46 via Wykop
  • 1
Lublin 350zl /h x 160h =56 000zł a to jest minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°) standard to zazwyczaj 400zl i 200-250h na kontraktach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Kaka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking