Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vladi_putin

vladi_putin

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Doceń
  • Akcje 7439
  • Znaleziska 149
  • Mikroblog 7290
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 8
perfumowyswir
perfumowyswir
37 min temu
  • 0
#gielda

Na uj SpaceX kupuje Cursora, skoro każdy takie IDE może sobie zvibecodować obecnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 28 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: bo to proxy z mocna marka do sprzedawania drozej tokenow innych xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 19 min temu via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: W niczym. Chodzi o dostęp do modeli raczej
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 12 min temu via iOS
  • 0
@Rogalikznadzieniem: nieee. Normalnie tych co sprzedają tokeny jako proxy xD ten ich composer to g---o straszne
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 11 min temu via Wykop
  • 0
@jacas: tylko CLI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin przed chwilą via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: Ale Claude tez ma CLI xD To tylko sposob w jaki uzywasz AI
  • Odpowiedz
siemando
siemando
przed chwilą
  • 0
Dwie godziny temu sprzedałem perspektywiczne pekaosa i kupiłem orlen, opłacało sie dać poniesc emocjom xd
#gielda
siemando - Dwie godziny temu sprzedałem perspektywiczne pekaosa i kupiłem orlen, opła...

źródło: 1000079299

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin przed chwilą via Wykop
  • 3
@siemando: Idealnie, akurat przed oficjlanym dealem z Iranem jak cena ropy ma spaść.
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
21 min temu
  • 6
#gielda jak dobrze że KNF i inni się tym nie interesują a gnębią biednego szczurka
ParadygmatYT - #gielda jak dobrze że KNF i inni się tym nie interesują a gnębią biedn...

źródło: IMG_4092

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 20 min temu via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: ale bym takiemu szczurowi naebał, jednom renkom. Druga na peroniarzy by byla
  • Odpowiedz
sforce
sforce
27 min temu
  • 9
#gielda Proszę Państwa @Zawod_Inwestor w gazetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sforce - #gielda Proszę Państwa @Zawod_Inwestor w gazetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: zi

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 21 min temu via Wykop
  • 8
Twój zawód to Zawód dla Matki i oszukanych wyk0pków
  • Odpowiedz

223

Co 11. Ukrainiec zdał - Alarmujące wyniki egzaminów lekarskich.

Co 11. Ukrainiec zdał - Alarmujące wyniki egzaminów lekarskich.

Zaledwie 8,8 proc. lekarzy z Ukrainy i 31,5 proc. z Białorusi zdało tegoroczny Lekarski Egzamin Weryfikacyjny

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: 5 godz. i 48 min temu
  • 58
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 20 min temu via iOS
  • -1
@Ahmedzik09: nawet nie wiesz co to za egzamin. To tylko świadczy o tym, że zagranica poziom nauki jest po prostu niższy xD
vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 19 min temu via iOS
  • 4
@Chelik: bo to LEW. pewnie ci Polacy kup…. Zdobyli papier na kijowskim uniwersytecie tak jak Saszki
Griev
Griev
1 godz. i 56 min temu
  • 0
#gielda hmm... nie linkuje bo nie chce promować ale hmm... brzmi jak niezły pomysł, ktoś tu kiedyś kminił zakup ziemi/nieruchomości na Ukrainie? Brzmi jak spoko pomysł inwestycyjny... coś jak niemcy kupujący nasze tereny/kamienice kiedy były za pół darmo...
Griev - #gielda hmm... nie linkuje bo nie chce promować ale hmm... brzmi jak niezły p...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 4
@Griev: Nie mozesz byc wlascicilem nieruchomosci tam (chyba, ze cos sie zmienilo) jako lach. Do tego...nieruchomosć w tak skorumpowanym kraju? Glupszym pomyslem jesst chyba tylko nieruchomosc w tajlandii kupiona od influencera (bez influ w sumie tez)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 4
@Griev: tylko ze to rotszyldzi i inni dawaj lapowki. Ty mozesz co najwyzej wydac kilkadziesiat k dolarow na ziemie, ktora ktos ci zaora, zasieje slonczniki a przed sadem w UA pokaze papiery, ze jego rodzina tam byla od pokolen
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 33 min temu via iOS
  • 1
@Griev: Mnie nie kusi nic a nic. żadnego biznesu z nimi bym nie robił xd
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
2 godz. i 11 min temu
  • 8
Myyyk kebab z boczkiem i serem żółtym żeby dywidenda mogła rosnąć jak mi cholesterol zapcha żyły. To dopiero myślenie przyszłościowe, a nie jakieś reinwestowanie #gielda
StdPtr - Myyyk kebab z boczkiem i serem żółtym żeby dywidenda mogła rosnąć jak mi cho...

źródło: 1000008730

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@pierwszyy_: dlatego ja biore w rzopu
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
2 godz. temu
  • 8
#gielda

Jeśli ktoś mnie spyta o najgłupszą rzecz jaką widziałem na giełdzie to nawet przez chwilę się nie zawaham i powiem, że ludzie którzy kupili SPCE bo mieli nadzieję że inni się pomylą i to kupią bo ogólnie nazwa niezbyt podobna, logo inne ale no może kto wie... różnie bywało.... XDD
KjatanSveisson - #gielda 

Jeśli ktoś mnie spyta o najgłupszą rzecz jaką widziałem na...

źródło: 1000008069

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 1 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 6
@KjatanSveisson: A ja kupilem, wyszedlem po 8.06$ i elegancko, skeszowany, wodki sie napilem, lego se kupilem
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
2 godz. i 33 min temu
  • 21
Co się odwlecze, to się nie uciecze (。◕‿‿◕。) Forza WIGuś, jedziemy z portfelem na 1kk USD.

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Co się odwlecze, to się nie uciecze (。◕‿‿◕。) Forza WIGuś, jedziemy z portf...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 o 11.38.18

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 9
@Rogalikznadzieniem: ale juz nigdy ine bedziesz tak gruby jak oni. tzw efekt scully :(
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
3 godz. i 20 min temu
  • 7
#gielda wyobraźcie sobie, że te miliony dla #lekarz100k polska służba zdrowia przeznacza na sprzęt Synektik i badania w Voxel i Diagnostyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@nabla-delta: A kto wtedy bedzie interpretował te badania jak przerucisz hajs z lekarzy na Diagnostyke? Ukrainiec z dwoma specjalizacjaim w wieku 30 lat, ktory uzywa translatora zeby sie dogadac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 41 min temu via iOS
  • 0
@nabla-delta: xD
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
2 godz. i 48 min temu
  • 3
Ale bym sobie zainwestował w jakąś małą spółkę, która produkuje coś, co będzie miało sens, tylko wtedy kiedy koszt wyniesienia czegoś na orbitę będzie wynosił około $100/kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #spacex
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: W zasadzie to kazda spolka taka moze byc. Nawet dildosy przydadza sie na orbicie.
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
2 godz. i 50 min temu
  • 7
PZU wypuści 2 nowe ETFy obligacyjne:

PZU ETF Obligacji Skarbowych Długoterminowych Portfelowy FIZ
PZU ETF Obligacji Skarbowych Zmiennokuponowych Portfelowy FIZ

https://www.sii.org.pl/19119/analizy/newsroom/nowe-etf-y-od-pzu-juz-niebawem-obligacje-w-dwoch-wydaniach.html
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 3
@pepedros: Dawaj ubezpieczycielorz, jeszcze tylko jakis dywidendowy i BETA moze sobie iść :(
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
5 godz. i 21 min temu
  • 1056
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 4
@Serrrek: daj mu spuchy niceh se podje
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
3 godz. i 25 min temu
  • 2
#gielda PAN OMAR to chyba powoli zamienia się w influ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=WQ7vz_o8yoo&list=TLPQMTUwNjIwMjZzbF31vLJegw&index=2
Dla ciekawskich
- w Polsce około 21% klientów w tym roku zawarło transakcje na CFD
- z klientów, którzy zaczęli inwestowanie od akcji i ETF ok. 13-13,5% kupiło jakiekolwiek CFD.
- Francja aktualnie TOP 2
-Majątek Omara to 99% akcji XTB
ParadygmatYT - #gielda PAN OMAR to chyba powoli zamienia się w influ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 2 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: w d0pie go mam, juz tylko kilka k $ u niego mi zostalo. I k0rwa nic dziwnego, ze tyle osób spróbowało CFD sokro wciska je na kazdym kroku a nawet promuje w wynikach wyszukiwania. ha tfu
  • Odpowiedz
202492
202492
4 godz. i 12 min temu
  • 2
Kupno IPO SpaceX $SPCX w ostatni piątek przyniosłoby już lepsze wyniki niż trzymanie $ETH przez ostatnie pięć lat.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@202492: guwno prawda xD
  • Odpowiedz
202492
202492
4 godz. i 33 min temu
  • 4
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE: Akcje SanDisk są oficjalnie najbardziej przewartościowane w historii, a wskaźnik RSI przekroczył poziom 99.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@202492: @cytr0netx99 @ja_tu_tylko_na_moment szczurish
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
4 godz. i 49 min temu
  • 3
odnośnie LPP

analitycy JP Morgan zdecydowali się obniżyć rekomendację z „przeważaj” (overweight) do „neutralnie” (neutral). Jednocześnie bank zdecydował się na istotne cięcie ceny docelowej akcji z 20,3 tys. zł do 18 tys. zł, którego realizacja oznaczałaby spadek o kolejne ~9%.


#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 5
@pepedros: a co te małpy sie znajom. SPCX niby $60 target a leci w kosmos auuuuuuuuuuuuuuuu
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
4 godz. i 49 min temu
  • 0
Ustawiacie stop-lossy?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 30
@andrzejpodloga:
vladi_putin - @andrzejpodloga:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
milpl
milpl
4 godz. i 56 min temu
  • 6
Top 3 geje na tagu #gielda
1. KRYPTO
2. ETFIARZE
3. "MYŚLICIELE/OŚWIECENI" KOPIUJACY TEKSTY Z ASYSTENTA AI NA WYKOP

przyklad numeru trzeciego : https://wykop.pl/wpis/86520709/rakieta-za-2-5-biliona-larwy-z-aprobata-fda-dzienn
@bywaj 0
Rakieta za 2,5 biliona, larwy z aprobatą FDA
⠀
#dziennawallstreet #gielda
⠀
15.06.2026
⠀
więcej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
3. "MYŚLICIELE/OŚWIECENI" KOPIUJACY TEKSTY Z ASYSTENTA AI NA WYKOP


@milpl: Którzy to XD Prosze pietnować i tagować
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 3
@milpl: absolutnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
nabrzmialy
nabrzmialy
4 godz. i 56 min temu
  • 10
Halo? Czy mogę rozmawiać z dyżurnym pociągu Synektik? Wysiadłem na stacji 304,5 na kebaba i zostawiliście mnie na peronie( ͡° ʖ̯ ͡°) #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin 4 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 10
@PodniebnyMurzyn: Blablacar dla peroniarza? Dla nich to autostop, bo za darmo xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 09.04.2026

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Koder
    od 29.04.2026

    Koder
  • Komentator
    od 29.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking