Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13588
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12616
  • Obserwujący 49
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 11 min temu
  • 0
Chcę poświęcić lipiec na podróże i co polecacie, aby nie zbankrutować?

1. Trenuję kolarstwo i nie chcę mieć przerwy dłużej niż tydzień - w miarę możliwości musi być opcja coś pojeździć albo to musi być kolarski camp, ale na campy kolarskie do ciepłych krajów jeździ się głównie w zimie.

2. W tym roku preferuję Polskę. Mogą to być wyjazdy rowerowe (ludzie tak jeżdżą, ale ja nie ogarniam, bo noclegi, bikepacking, itd.), mogą być to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
10 min temu via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: wpadaj do mnie na lubelszczyzne, duzo tras rowerowych, w razie czego mam nocleg na bookingu i miejsce na rower
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 40 min temu
  • 2
Od 2 tygodni Uber ma błąd, ze nie wyświetla numeru budynku. W normalnym systemie ktoś by to naprawił w 1 dzien. Ale nie w SCRUM-ie. Prswdopodobnie błąd trafił do backlogu i przeczeka tam kilka tygodni, aż na sprint planingu product owner powie, aby to wrzucić do kolejnego sprintu. Ale nie, chwila... zadanie trzeba jeszcze wycenić, a więc zespół musi się zebrać razem i zagrać w pokera. Jaka wycena? 3, 5, 10, 26?
SendMeAnAngel - Od 2 tygodni Uber ma błąd, ze nie wyświetla numeru budynku. W normaln...

źródło: Screenshot_20260615_111541_Uber_Driver

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BreathDeath
BreathDeath
19 min temu via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Wy tak pracujecie? JA większość życia spędziłem w korporacjach i to tak nie wyglądało.
  • Odpowiedz
armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
17 min temu via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel:
deploy sie zesrał bo na nowej wersji npm nie może się zbuildować
smutna sprawa, w następny poniedziałek spróbujemy znowu
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 2 godz. i 36 min temu
  • 0
Potrzebuję tani licznik co długo trzyma na baterii i sie synchronizuje ze Stravą. Nie Garmin, żeby te jazdy nie trafiły na Training Peaks. Co polecacie? #rower
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
2 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
Stravą -- pobierania segmentów na licznik nie ma, po prostu rejestruje przejazd a potem track trafia na Stravę.


@Polinik: tylko o zapis trasy i wrzucenie jej na Strave bo to do ebike
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
54 min temu via Wykop
  • 0
Jak odpalę Bolt Food Courier, to mi Stravę wywala i nie zapisuje trasy.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 08.06.2026, 12:36:23
  • 2
W #rzeszow można już zamawiać szamę na Bold Food. Nie wiem, czy dają jakieś kupony na start.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
57 min temu via Wykop
  • 0
@dawid110d: Może to zależy od tego, czy są dostawcy w okolicy. Miałem zamówienia tak jak na zrzucie ekranu. Kwoty brutto.
SendMeAnAngel - @dawid110d: Może to zależy od tego, czy są dostawcy w okolicy. Miałem...

źródło: Screenshot_20260615_112132_Bolt Courier

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 2 godz. i 45 min temu
  • 3
Teraz sczaili ze kapie z nowych rur a zrobili inaczej niż bylo ustalane, a jak im zwracam uwagę, to się bawią w psychologa i gadają coś o winie. Przecież wysyłałem im projekt no ale by musieli grzejnik przespawać. Mam dość i chyba melina idzie na OLX. #przegryw

TL;DR: Robią po swojemu i wyjdzie ch...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrp3t3r
mrp3t3r
mrp3t3r
wczoraj, 09:27:19
  • 0
Jakiś spoko fryzjer do polecenia w Rzeszowie, który normalnie umie normalnie obciąć huopa i nie kosztuje 100 zł?
#rzeszow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@mrp3t3r: Jak szybko i fachowo, to Damian na Jałowego 6A. Trzeba dzwonić. 790509045. Na SMS też powinien odpisać.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 11 godz. i 11 min temu
  • 9
#rzeszow #podkarpacie #tecza #fotografiamobilna
SendMeAnAngel - #rzeszow #podkarpacie #tecza #fotografiamobilna

źródło: 20260614_201359

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
11 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: w końcu ktoś tu wrzuca coś innego niż #rzeslon
  • Odpowiedz
kingcel
kingcel
10 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@LisekUrwisek: bo to #rzeslon to zdjęcie robił
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 12 godz. i 31 min temu
  • 5
Za tydzień lub dwa wychodzę z delivery, bo mnie to już wkurza, ale na razie robię to, bo na razie nie ma co innego robić, a na melinie nie da się siedzieć. To było fajne, aby po prawdziwej pracy pojeździć i się poruszać, to lepsze niż wygibasy na pakerni, ale robić to na pełny etat, to męczy. Nie wiem, dlaczego, bo co tu męczącego, ale padam po powrocie, a pod koniec tracę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
11 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
deliverka skończyła się w 2024 roku


@Anonim5: Czemu tak sądzisz? Rozwiń.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel wczoraj, 00:25:06
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
wczoraj, 00:25:35 via Wykop
  • 5
@SendMeAnAngel: Ostrożnie (!)
  • Odpowiedz
latajacy_napletek
latajacy_napletek
wczoraj, 00:33:50 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel:
latajacy_napletek - @SendMeAnAngel:

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 13:34:06
  • 0
Niedobry kur_ier #przegryw #glovo #delivery
SendMeAnAngel - Niedobry kur_ier #przegryw #glovo #delivery

źródło: Screenshot_20260610_135513_Glovo Rider

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
przedwczoraj, 22:03:49 via Wykop
  • 0
jak u ciebie z ciągłością ?


@Przedlak95: Różnie. Jak ludzie wychodzą na miasto, to nie ma ciągłości. Jak pogoda średnia, to jest ciągłość.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 02:24:32
  • 3
W kolarstwie to najgorszy sezon wyścigowy:
☔ beznadziejna pogoda
🔨 rozwalone mieszkanie
🥗 brak możliwości gotowania
🚲 opuszczam treningi
🛌 nie wysypiam się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel przedwczoraj, 02:05:26
  • 4
Czy u nas nie może być normalnej pogody, tylko albo zimno, albo gorąc i spiekota, albo 40°C i burze? Miałem jutro jechać na zawody, ale chyba odpuszczę. Jeśli prognozy się sprawdzą, to za tydzień na kolejnych zawodach będzie ekstremalny upał. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
przedwczoraj, 07:12:55 via Wypiek
  • 0
@SendMeAnAngel jak zawsze znajdzie się powód by wytłumaczyć swoje lenistwo
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 12.06.2026, 13:47:04
  • 5
#programista15k #linux #heheszki #przegryw #bsod #rzeszow #informatyka #lazienka #komputery
SendMeAnAngel - #programista15k #linux #heheszki #przegryw #bsod #rzeszow #informatyk...

źródło: kelner_panic(1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sirpingus
sirpingus
sirpingus
przedwczoraj, 12:37:08 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: ktoś ugotował malinkę?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 07:58:18
  • 3
Czarno widzę taki układ w tak małej łazience. Dlatego chciałem sam porobić różne wizualizacje.

Nie chce im sie doprowadzić wody pod umywalkę po lewej stronie? Sąsiedzi tam przenosili umywalki.

Albo trzeba wrócić do koncepcji, ze wszystko bedzie kompaktowe: pralka w lewym tylnym kącie, okrągły prysznic w prawym kącie i umywalka 40 cm.

Zaraz
@SendMeAnAngel +2
Muszę wrócić do tematu, bo po pół roku przerwy majster sam przyszedł i na siłę chce coś robić, nie czekając na koniec okresu grzewczego. Wrzucam propozycje łazienki, ale teraz możliwe są do wykonania tylko 1 i 4, gdyż po lewej jest zamontowany grzejnik.

1 - kompaktowo, mało przeróbek,
więcej
SendMeAnAngel - Czarno widzę taki układ w tak małej łazience. Dlatego chciałem sam po...

źródło: 20260610_092812(1)

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 09:02:00 via Wykop
  • 0
@Cudi3: Twój pomysł może jest dobry, ale pod pralką zrobiłbym miejsce na nogi, a na pralce umywalkę. Tylko że oni już chcą robić, bo nie przyjdą i robią, co chcą. Teraz kują w ścianach nośnych. Choć mogliby robić co innego, np. kuchnię.

Mi to od początku się nie podoba i dlatego nie chciałem kontynuować.

Nie chcą zrobić tak jak inni robili, że umywalka po
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 13:31:04 via Wykop
  • 0
Ale takie rzeczy to się uzgadnia przed wyceną fachowców, a nie na etapie jak oni wchodzą robić albo w trakcie prac, bo to jest robienie z nich głupich.


@Cudi3: Wiem. Presja była bardzo silna, aby zaczynać, bo ekipa ma termin.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 19:32:18 via Wykop
  • 0
wyjeb pralkę do kuchni jak dasz radę, nie na sensu trzymać pralki w tak małej łazience


@mkorsov: Pralka to najmniejszy problem. Większy to umywalka, jeśli ma być prysznic. W kuchni też mało miejsca.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 19:36:08 via Wykop
  • 0
n------i kolanek c--j wie po co.na tych pexach, zamiast powyginać i pomocować je normalnie.


@Smarek37: Pewnie było im wygodniej albo nie umieli. Swoją drogą, jeśli coś pęknie, to trzeba kuć posadzkę. Tak się chyba robi też w nowym budownictwie, ale czy to dobry pomysł?

A żebyś widział, jakie dziury powiercili. Nie spotkałem się jeszcze z
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 22:21:32 via Wykop
  • 0
To Ci da wbrew pozorom dużo miejsca pod prysznicem. W twoich wizualizacjach celowałeś głównie w rogowy co zajmuje dużo miejsca w małej łazience. Jak zrobisz węższy ale szeroki to spokojnie się umyjesz bez problemu zwłaszcza, że wcześniej tam miałeś wannę.


@ksiak: Myślałem nad tym, ale wanna nie była zabudowana od góry, a więc stojąc przy umywalce miałeś większą swobodę ruchu i tak samo stojąc w wannie (bo ja tak się kąpię)
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 22:24:42 via Wykop
  • 0
umywalka z szafką na lewo od drzwi tak samo kaloryfer


@mkorsov: tak miało być (umywalka po lewej), ale zrobili inaczej i raczej nie będą chcieli tego zmieniać
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 23:17:49 via Wykop
  • 0
nie wczytywałem się ale tam jest c---a zrobione


@mkorsov: A bo to wczorajsze zdjęcie. Niżej aktualne. Nie dam rady ich cały czas pilnować. Nie chcieli juz przerabiać na zlew po lewej.

Nie wiem, jak poprowadzili rury pod matą, bo nie pilnuję cały czas. Twierdzą, że będzie dobry spadek i nie będzie smrodu z odpływu.

Jednak cześć hydraulików odradzała prysznic po lewej i oni na początku też twierdzili, że się nie
SendMeAnAngel - >nie wczytywałem się ale tam jest c---a zrobione

@mkorsov: A bo to w...

źródło: 20260611_010129(1)

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 23:25:28 via Wykop
  • 0
@mkorsov: Nie wiem, po co wiercą tak duże dziury, pewnie pod puszki, a czy tak się robi?
SendMeAnAngel - @mkorsov: Nie wiem, po co wiercą tak duże dziury, pewnie pod puszki, ...

źródło: 20260611_010300

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 09:37:25 via Wykop
  • 0
@mkorsov: Zdjęcie po wczoraj. Cos mi tu nie gra, bo gdzie jest odpływ z pralki?

Szkoda, ze wtedy nie zgodziłem sie na tamten kompaktowy układ, bo by sie obyło bez kombinowania i dawno by bylo zrobione.

Jakoś tego nie widzę co oni teraz robią.
SendMeAnAngel - @mkorsov: Zdjęcie po wczoraj. Cos mi tu nie gra, bo gdzie jest odpływ...

źródło: 20260612_051538

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 09:57:13 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: pewnie im bylo wygodniej, a w ogóle zrobili inaczej niż bylo ustalane, bo umywalka miała byc naprzeciwko kibla

Nie mozna nic robić bez projektu.

Projekty są, ale tez skrytykowane
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 10:02:22 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: maja niby dać jakiś odpływ, ale boję sie, co wykombinują
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 10:04:47 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: skoro robią inaczej to juz nie chcę się w to angażować, ech...

Była mowa, ze normalny brodzik, to zrobili odpływ liniowy, bo im zostal z innej roboty

Tak samo te sufity bez pytania, bo im profile zostały z innych fuch i jak po fakcie, to juz nic nie mogę zrobic, mogłem ich pilnować, ale nie dam rady cały czas byc w mieszkaniu.

Dlatego musi być wybrany projekt i ekipa
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 11.06.2026, 18:00:06
  • 3
Przypominam, że w Rzeszowie wystartował Bols Food. Jak coś będziecie zamawiać, to obczajcie tam, bo chyba na start są lepsze ceny. No i brakuje mi 3 dostaw, aby dostać bonus, więc zamawiać. #przegryw #jedzenie #pizza #bolt #boltfood

https://bolt.eu/pl-pl/food/

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 23:35:53
  • 1
Skoro i tak robią po swojemu, a nie tak, jak było wcześniej ustalone, to ja się więcej nie angażuje. Dostaną projekty i ja już nie przyłożę ręki do tej dewastacji. Nie chciałem tego. Niech osoby, co nalegały, się tym zajmują. Ja tylko uległem i nie zatrzymałem tej katastrofy na czas. #przegryw

Na potwierdzenie poczytajcie wpisy z 2024 i 2025.

Nie chciałem zaczynać, dopóki nie będzie projektu, dopóki ktoś tu mieszka,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 23:31:13
  • 2
Leje cały czas i jak do całodobowego iść. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
10.06.2026, 23:31:58 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: co chcialbys tam kupic powiedz nam
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 10:11:49
  • 8
#dziendobry #rzeszow #przegryw #ebike
SendMeAnAngel - #dziendobry #rzeszow #przegryw #ebike

źródło: 20260610_120730

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamykowsky
kamykowsky
kamykowsky
10.06.2026, 10:16:16 via Wykop
  • 2
kamykowsky

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 121534

Pobierz
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
10.06.2026, 10:19:52 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Ten krwawy Jezus na krzyżu to niezła atrakcja
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 08:27:28
  • 1
Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewam nad tym, że to wszystko obrócono w pył. Podłogi idealne dla kogoś, kto uprawia kolarstwo, trzyma sprzęt i pracuje w domu. Jak naniesiesz syfu, to dywany to wchłoną, a wykładziny nie przepuszczą wody. Chodzi się miękko, co jest istotne na kolana i jak musisz przejść w butach SPD. Przyzwyczajono nas do płytek, teraz do paneli, ale jednak stare rozwiązania miały swoje zalety.
SendMeAnAngel - Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewa...

źródło: 3e773a634c18df30344263ff79ed07f7a15279a106f9fa03b715718183bf03b7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
10.06.2026, 09:35:52 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: ile chłop dał za to mieszkanie?
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
23 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Nie wiem co prawda dlaczego do końca, ale mam wrażenie iż jest to zajebiste strategiczne miejsce do tego żeby tam postawić komputer xD
Cztero0404 - @SendMeAnAngel: Nie wiem co prawda dlaczego do końca, ale mam wrażenie i...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-14_123359_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 17:26:24
  • 0
Jak jest w #mediaexpert Towar dostępny w sklepie (może być na ekspozycji) to znaczy, że był udostępniony do zabawy? Chcę kupić gogle VR Meta Quest, ale jak jest z ekspozycji, to odpuszczę i lepiej zamówię przez Internet. #zakupy #vr
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
09.06.2026, 17:43:16 via Wykop
  • 0
@kubako: zapytam, ale takie gogle często są na ekspozycji do zabawy i średnio mi się widzi takie kupować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking