Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 3
Śniło mi się dzisiaj, że nawiązałem relację towarzyską z osobą płci żeńskiej, jak to w snach osobą mi nie znaną. Relacja ta nie miała żadnego podtekstu erotycznego, przypominam, że to sen. W tym śnie poprosiłem ją o numer telefonu, odrzekła, że mi nie da numeru ale żebym jej podał swój numer, jak się zastanowi to oddzwoni. I teraz pytanie: jak myślicie, oddzwoni?
#sen #pytanie trochę #heheszki
#sen #pytanie trochę #heheszki
od paru miesiecy biore tritico, zeby ulatwic zasypianie. na pewno jest lepiej, ale czasami dzialanie jest troche za slabe (waze ponad 90 kg, a przyjmuje 75mg).
czasami od partnerki podbieram ketrel. to mnie faktycznie zwala z nog, ale z wyspaniem sie po tym to tak 50/50 - jezeli nie bede sie budzil zeby np pojsc sie odlac to nawet sie w miare wyspie, ale jezeli sie zbudze to kaplica i caly dzien
czasami od partnerki podbieram ketrel. to mnie faktycznie zwala z nog, ale z wyspaniem sie po tym to tak 50/50 - jezeli nie bede sie budzil zeby np pojsc sie odlac to nawet sie w miare wyspie, ale jezeli sie zbudze to kaplica i caly dzien
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: Sleep Apnea Syndrome - idz na diagnostyke. Chemia jest ujowa.
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: Spróbuj Zolpiden. Tylko niechętnie go wypisują, za to walą Tritico, które głupia.
5
"Szukasz dźwięków do zasypiania? "

Szukasz dźwięków do zasypiania? Prowadzę kanał z długimi nagraniami natury bez reklam, bez głosu. Szum morza w nocy Śpiew ptaków w lesie Deszcz i kominek Dźwięki natury Wszystkie filmy trwają od 3 do 4 godzin bez przerwy Może Ci pomoże: https://www.youtube.com/[$~2ffbd9fc7bc684ba97e1958cb3
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Dzisiaj śniło mi się, że byłem na wczasach i będąc w tej miejscowości takim must have było odwiedzić takie jedno miejsce, cały sen był o tym, że chciałem się tam dostać i za każdym razem błądziłem. Suma summarum nie dotarłem do tej atrakcji. Najgorzej.
#sen
#sen
- 0
#pytanienasniadanie #sen #sny Dzisiaj mi sie śniło że ten Pan stał na jakimś chodniku i chyba miał prysznic nad sobą i kręcił sie w kułko na jednej nodze i ten Pan był cały goły podkreślam - cały goły i kamera go pokazywała ze wszystkich stron całego na golasa
źródło: Pan
Pobierz- 0
Monitorujecie sen na smartwatchach? Pomaga to w czymś?
#smartwatch #android #pytaniedoeksperta #pytanie #zdrowie #sen #huawei #samsung #amazfit
#smartwatch #android #pytaniedoeksperta #pytanie #zdrowie #sen #huawei #samsung #amazfit
- 2
#sen #zdrowie #leki #depresja #nerwica #stres #lekarz
Praktycznie od początku tego roku mam duże problemy ze snem z powodu stresu, śpię 4-6 godzin (mój zdrowy sen to 8 i pół godziny) - zasypiam szybko ze zmęczenia, ale potem budzę się przedwcześnie, przewracam się z boku na bok, każde bodźce z zewnątrz mnie rozbudzają; próbuję jakoś medytować/uspokoić mózg aby przywrócić
Praktycznie od początku tego roku mam duże problemy ze snem z powodu stresu, śpię 4-6 godzin (mój zdrowy sen to 8 i pół godziny) - zasypiam szybko ze zmęczenia, ale potem budzę się przedwcześnie, przewracam się z boku na bok, każde bodźce z zewnątrz mnie rozbudzają; próbuję jakoś medytować/uspokoić mózg aby przywrócić
Udało mi się ostatnio wydłużyc spanie do zawrotnych 6:30 h. Jasne, są dni, kiedy nawet 7 dociagnę... Ale są dni, kiedy śpię 4. Jednak jest odrobinę lepiej. Cały miesiąc walczyłam o 15 minut dłuższego snu xD budzę się jak w zegarku o 5, ale teraz potrafię przysnąć.
Powiedz jeszcze, potrafisz robić sobie drzemki? Jakie masz BMI? P której jesz kolację?
Powiedz jeszcze, potrafisz robić sobie drzemki? Jakie masz BMI? P której jesz kolację?
- 0
@Akayari: Badałem tylko krew, wszystko w porządku.
Melatonina 5mg, ale nie było znacznej poprawy, po kilku dniach powrót do skróconego snu. Teraz tylko biorę Trittico.
Zaśnięcie nie jest problemem, bo z reguły jestem zmęczony i szybko zasypiam - problemem jest to, że budzę się zbyt wcześnie i brakuje mi conajmniej 2-3 godzin snu, potem nie mogę zasnąć bo organizm jest w stanie czuwania i wszystko go rozbudza - słońce za
Melatonina 5mg, ale nie było znacznej poprawy, po kilku dniach powrót do skróconego snu. Teraz tylko biorę Trittico.
Zaśnięcie nie jest problemem, bo z reguły jestem zmęczony i szybko zasypiam - problemem jest to, że budzę się zbyt wcześnie i brakuje mi conajmniej 2-3 godzin snu, potem nie mogę zasnąć bo organizm jest w stanie czuwania i wszystko go rozbudza - słońce za
1
https://www.youtube.com/@NocnyRelaks]
![https://www.youtube.com/@NocnyRelaks]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/dbe230e25a6d118ef193aed3f976f9b17e773a0beead11883ff36b579c010bd3,w220h142.png)
Creé un canal con sonidos de la naturaleza para dormir y relajarse Ya tengo videos de: Los sonidos del bosque y el canto de los pájaros El sonido del mar por la noche Lluvia y chimenea Sonidos de la naturaleza Todo sin publicidad, sin voz, sólo pura naturaleza. Los vídeos duran de 3 a 4 horas s
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Szukam materaca 200x90 dla syna. Ma 12 lat, wazy około 50kg, wzrost 167cm. To mały sportowiec, ma 5-6 treningów tygodniowo, ważna jest dla niego regeneracja. Materac ma być dobrej jakości. Zupełnie się nie orientuje co jest lepsze, widzę, ze są jakieś piankowe i sprężynowe. Tak samo z twardością... No i może macie jakiś konkretny sklep do polecenia?
#materac #materace #ikea #meble #sen
#materac #materace #ikea #meble #sen
@KlawiaturowyKomandos: Ja kupiłem taki ostatnio też dla syna i jest ok bardzo wygodny.
źródło: 2609
Pobierz@hrumque a jakie inne są wieczne? Lateks i tak pożyje dłużej niż piankowe
✨️ Jak radzić sobie z chronicznym zmęczeniem? Ⓘ
Jest tu ktoś kto też wiecznie niedosypia? Staram się spać po 8-10h, gdyby nie praca to pewnie bym spał po 9-12h. Wystarczy że śpie leciutko poniżej 8h i czuje się jak chory ale nawet po tych 8-10h czuje się ciągle zmęczony i muszę się ratować kawą. Wszystkie badania mam dobre i nieraz mówiłem internistce że jestem zmęczony i śpiące 24/7. Właściwie to już nie mam
Jest tu ktoś kto też wiecznie niedosypia? Staram się spać po 8-10h, gdyby nie praca to pewnie bym spał po 9-12h. Wystarczy że śpie leciutko poniżej 8h i czuje się jak chory ale nawet po tych 8-10h czuje się ciągle zmęczony i muszę się ratować kawą. Wszystkie badania mam dobre i nieraz mówiłem internistce że jestem zmęczony i śpiące 24/7. Właściwie to już nie mam
@mirko_anonim: wit d w normie? B12, żelazo, ferrytyna. Moze masz insulinoopornosc? Glukoza, insulina na czczo badane? Tsh w normie?
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@andrzej-tata-000000: mieszkanie w okolicy bez ludzi.
@andrzej-tata-000000: 3M Yelow Neons
Szukam nowego łóżka dla syna - lat 12. Potrzebuje łóżko na 180cm. Szukam czegoś w IKEA i kurde ciężko mi cos sensownego znaleźć.
Myślicie, ze cos z tego ma sens?
https://www.ikea.com/pl/pl/p/vihals-rama-lozka-z-2-pojemnikami-bialy-lillhaellan-s19615579/
https://www.ikea.com/pl/pl/p/mandal-rama-lozka-z-szufladami-brzoza-bialy-10272076/
Myślicie, ze cos z tego ma sens?
https://www.ikea.com/pl/pl/p/vihals-rama-lozka-z-2-pojemnikami-bialy-lillhaellan-s19615579/
https://www.ikea.com/pl/pl/p/mandal-rama-lozka-z-szufladami-brzoza-bialy-10272076/
@KlawiaturowyKomandos: może większe? Jak urośnie większy? 12lat to wystrzeli w górę niedługo
Bo taka lezanka to się chyba nie nadaje do spania codziennie?
@KlawiaturowyKomandos: a czemu nie
wydaje mi się, że najwięcej będzie zależeć od materaca
- 19
Od dziecka śpię na wersalce i nigdy nie miałem materaca. W zeszłym roku w październiku wyszło mi obniżenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 po treningu siłowym + skrzywienie prawostronne kręgosłupa. I tak właśnie się zastanawiam czy kupno nawet taniego materaca trochę by odciążyło kręgosłup czy dodatkowo poprawiło sen. Co sądzicie o tym - dobry pomysł, czy bardziej „mit i marketing"?
#fizjoterapia #zdrowie #przemyslenia #materac #sen
#fizjoterapia #zdrowie #przemyslenia #materac #sen
Polecam te ksiazke, wylapalem w Biedronce na przecenie, moze tez znajdziecie
Zawiera caly rozdzial o LD ze wspomnieniem technik jak MILD, WILD, SSILD
Nasza grupka na telegramie
https://t.me/psychomagowie
#sen #sny #swiadomysen #swiadomesny #ld #swiadomesnienie #ksiazki
Zawiera caly rozdzial o LD ze wspomnieniem technik jak MILD, WILD, SSILD
Nasza grupka na telegramie
https://t.me/psychomagowie
#sen #sny #swiadomysen #swiadomesny #ld #swiadomesnienie #ksiazki
źródło: IMG_20260520_094632
Pobierz@billuscher: Właśnie kupiłem w Amazonie za 8,55 EUR
- 1
@GlobalneOcipienie: Ja kupilem w Biedronce za 25 - 26 zl ogolnie nie mialem w planie ale wzialem do kasy by poczytac i tak skoncxylem z ta ksiazka w plecaku
- 1
W tej nocy miałem taki #sen albo #sny jak kto woli
Otóż śniło mi sie że w #awanturaokase niebiescy zagrali wabank i mieli pytanie z 2 odpowiedziami i kapitan nie znał odpowiedzi na to pytanie więc chciał zrezygnować z gry i chociaż typował tą pierwszą to ostatecznie strzelił w drugą odpowiedź i mu się udało
Coś mi się śniło jeszcze z jakimś domkiem letniskowym takim drewnianym
Otóż śniło mi sie że w #awanturaokase niebiescy zagrali wabank i mieli pytanie z 2 odpowiedziami i kapitan nie znał odpowiedzi na to pytanie więc chciał zrezygnować z gry i chociaż typował tą pierwszą to ostatecznie strzelił w drugą odpowiedź i mu się udało
Coś mi się śniło jeszcze z jakimś domkiem letniskowym takim drewnianym
@Lawsonik: Mnie się inne rzeczy śniły ostatnio ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale żeby szmatwizja się śniła, to ja nie wiem. proponuję jakąś terapię np. elektrowstrząsy czy rozciąganie kołem (。◕‿‿◕。)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki macie jakiś patent na to jak przestawić się na stałe wstawanie wcześnie?
Chciałbym zaczynać dzień o godzinie 6:15-30. Mimo że jestem chyba bardziej nocnym mareczkiem to czasem uda mi się wstać rano, wtedy wykorzystuję dzień dużo bardziej, zabieram się za robienie rzeczy od razu, mam motywacje i energię do wszystkiego: poczytam książkę, pogram na instrumencie, pójdę na spacer, zrobię rzeczy które miałem do zrobienia od dawna itd, gdzie wstając później po prostu
Chciałbym zaczynać dzień o godzinie 6:15-30. Mimo że jestem chyba bardziej nocnym mareczkiem to czasem uda mi się wstać rano, wtedy wykorzystuję dzień dużo bardziej, zabieram się za robienie rzeczy od razu, mam motywacje i energię do wszystkiego: poczytam książkę, pogram na instrumencie, pójdę na spacer, zrobię rzeczy które miałem do zrobienia od dawna itd, gdzie wstając później po prostu
- 1
@Wrrronika: Tak się składa że mam taki nawyk wypracowany tylko robię go właśnie jak faktycznie wstanę wcześniej :D wychodzę na balkon się dotlenić, szybki trening na pobudzenie krążenia, prysznic i książka z herbatką. Jak obudzę się później to myślę sobie "kurna ale późno już, znowu przespałem" i ostatecznie nie robię nic co chciałem rano zrobić.
- 1
@lunaria: W ogóle to moim zdaniem fizyczny zegar sam w sobie zaburza nam ten naturalny. Ostatnio miałem taką rozkminę bo byłem za granicą w strefie czasowej przesuniętej o 2h, czyli jak tam była 23 to u nas w Polsce 21.
Całkiem sprawnie dostosowałem się tak że przed tą 23 chodziłem lulu. Jak wróciłem do Polski to sobie myślałem że hm przekładając na czas tamtejszy do którego się przyzwyczaiłem to po
Całkiem sprawnie dostosowałem się tak że przed tą 23 chodziłem lulu. Jak wróciłem do Polski to sobie myślałem że hm przekładając na czas tamtejszy do którego się przyzwyczaiłem to po


























źródło: 1213
Pobierz