Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KlawiaturowyKomandos

KlawiaturowyKomandos

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 74
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 72
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos wczoraj, 12:03:35
  • 0
Hej! Potrzebuje na tym balkonie ze zdjecia powiesic banner. Problem polega na tym, ze nie moge tego zrobic na elewacji, nie moge tez powiesic czegos na balkonie powyzej. Musi wiec to byc banner, ktory:

- przymocuje jakos do tej poręczy balkonu (nie wiem w sumie jak)
- albo kupie dwa stojaki (takie ogrodowe) i na nich powiesze na trytytkach.

Czyli kupie takie dwie podstawy:
KlawiaturowyKomandos - Hej! Potrzebuje na tym balkonie ze zdjecia powiesic banner. Pr...

źródło: Screenshot 2026-06-06 at 14.00.42

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
wczoraj, 12:30:26 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: o tak to wyglada z drugiej strony :)

hmmm, moze i masz racje... banner bezdie mial juz gotowe takie dziurki specjalne wiec w sumie jak dam te kije przymocowane mocno trytytkami to powinno sie udac.... o to Ci dokladnie chodzi?
KlawiaturowyKomandos - @Jarek_P: o tak to wyglada z drugiej strony :)

hmmm, moze i m...

źródło: CB1B2E75-B38E-41EA-8788-296223C82038_1_201_a

Pobierz
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
wczoraj, 13:29:04 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: ok, ale teraz muszę zmienić szerokość bannera - muszę wymierzyć dokladniebodleglosc miedzy tymi słupkami, skoro do nich przymocuje kijki, dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
wczoraj, 13:29:31 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: btw one muszą być długie, na około 230cm… gdzie takie mocne kupić?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 28.05.2026, 11:26:14
  • 0
Zastanawiam się nad wzięciem w wynajem długoterminowy Forda Capri. Oferta jest świetna: wpłaca się 6900 + 1700 rata miesięcznie na 3 lata. Mieszkam jednak w bloku i wynajmuje garaż - mam tam prąd i własny licznik. Ładowanie z gniazdka to mordęga, 10-100% potrwa jakieś 24h... Czy mogę zainstalować w garażu wallboxa? Jak to jest prawnie?

#ford #ev #capri #samochodyelektryczne #samochody #tesla
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
28.05.2026, 13:22:05 via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: Super! Muszę się zorientować. @drakan8 No jasne, że wiem @kobrys13 w sensie, że czasem robią problemy?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
28.05.2026, 20:07:24 via Wykop
  • 0
@Ciuralla1: na ile lat?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
28.05.2026, 20:21:49 via Wykop
  • 0
@sztefen_muller: w wieku 60 lat to ja będę mial juz w------e generalnie na wszystko xd @bidzej gdzie jest lepiej? i na co?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
31.05.2026, 11:07:25 via Wykop
  • 0
@bidzej: @Ciuralla1 @Ciuralla1 @sztefen_muller kurde... serio możecie mieć racje. Octavia to w sumie fajne auto.
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
02.06.2026, 09:17:07 via Wykop
  • 0
@Sir_Lucifer: byc moze, ale elektryk to max 2-3 lata - potem balbym sie o degradacje baterii...
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 31.05.2026, 11:06:28
  • 0
Szukam materaca 200x90 dla syna. Ma 12 lat, wazy około 50kg, wzrost 167cm. To mały sportowiec, ma 5-6 treningów tygodniowo, ważna jest dla niego regeneracja. Materac ma być dobrej jakości. Zupełnie się nie orientuje co jest lepsze, widzę, ze są jakieś piankowe i sprężynowe. Tak samo z twardością... No i może macie jakiś konkretny sklep do polecenia?

#materac #materace #ikea #meble #sen
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
31.05.2026, 11:44:47 via Wykop
  • 0
@nemesis238: dzieki! a piankowy nie jest lepszy?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
31.05.2026, 17:41:58 via Wykop
  • 0
@LightMenago: nawet dla dziecka? @hrumque Polecisz coś?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
31.05.2026, 19:10:09 via Wykop
  • 0
@LightMenago: no tak, ale twardy to chyba zły wybór dla nastolatka, bo masa nie jest taka duża - on wazy obecnie około 50kg
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 24.05.2026, 14:21:24
  • 4
Hej! Stuknęło mi niedawno 40 lat... Cale życie marzyłem o życiu w USA. Pracowałem z wieloma firmami z NY do tej pory... Zastanawiam się czy mam jeszcze czas i możliwość, żeby to zrealizować. Wiem, ze była loteria wizowa, która potem uruchamiała procedurę zielonej karty - ale obecnie jest to zablokowane przez Trumpa.

Czy obecnie jedyna możliwość, żeby żyć i legalnie funkcjonować w USA to rozpoczęcie pracy w firmie, która zapłaci za wizę
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 14:43:33 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: mam żonę i dwoje dzieci... wiec docelowo pewnie bym ich tam sprowadził... nie wiem czy to bardzo obniża moje szanse czy nie... wiesz może?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 20:28:58 via Wykop
  • 0
@Boska_Klaudia: byłem juz w USA... bardzo mi się podobało :) oczywiście na wizie turystycznej, tydzień... @Cztero0404 wiem... ale wydaje mi się, ze mentalność Amerykanów bardziej by mi odpowiadała... @animuss ooo, na jakich zasadach byles? chętnie dowiem się więcej @jast 12 i 10... moim zdaniem spokojnie sobie poradzą :) dal mnie usa to raj pod względem pracy i zleceń - istna żyła złota
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 20:35:37 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: no tak bywa... ale ja w pracy lubiłem zawsze ich sposób bycia... wiem, ze często ich uśmiech to fasada, ale dla mnie o wiele lepiej robi się z nimi biznesy, niż z europejczykami
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 20:42:57 via Wykop
  • 1
@Cztero0404: dokladnie. to się zauważa - moim zdaniem moi koledzy z usa, którzy robią to samo co ja, ale na niższym poziomie, żyją dużo łatwiej, w większym komforcie i zarabiają o wiele więcej. to taki dziwny paradoks.
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 20:56:33 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: no tak... można zarobić +15k USD miesięcznie jako designer (w mojej specjalizacji)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 23:39:23 via Wykop
  • 0
@animuss: kurde... żałuję, ze się nie obroniłem... nie napisałem pracy mgr :( do H1B wymagane jest wykształcenie wyższe z tego co wiem
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.05.2026, 23:39:51 via Wykop
  • 0
@animuss: ale w sumie nie pracuje w swoim "zawodzie" który studiowalem :):):)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 07:21:57 via Wykop
  • 0
@inna-rzeczywistosc: why? @animuss nie no, to raczej nie wchodzi w grę :):):) na to na pewno jestem za stary :D
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 08:49:45 via Wykop
  • 0
@jast: rozumiem... myślę, ze u mnie rozwiązaniem może być tez po prostu mocne wejście tam zawodowo, ale z PL i po prostu tam co chwile latać... w sumie może to i lepiej? :) nie wiem juz sam.
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 22:50:23 via Wykop
  • 1
@lukasz-maurer: no właśnie... dla mnie L1 jest odpowiednia... musze się tym mocno zainteresować! dzięki! w jakim stanie mieszkasz? @kowalzmetina no myślę, ze mógłbym powalczyć o wize pracownicza... juz kiedyś mi jedna firma proponowała, ale nie chciałem tracić pierwszych lat życia moich dzieci... dzisiaj na pewno będzie trudniej, ale co mi tam, warto się chyba otworzyć na nowe opcje :):):)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 22:51:15 via Wykop
  • 0
@animuss: w sensie pracować dla nich przez rok z PL a potem poprosić o wize pracownicza, tak?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 22:54:55 via Wykop
  • 0
@animuss: no ale jak to? przecież studia są tam płatne? czy ja czegoś nie rozumiem?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 25.05.2026, 00:04:43
  • 0
Szukam nowego łóżka dla syna - lat 12. Potrzebuje łóżko na 180cm. Szukam czegoś w IKEA i kurde ciężko mi cos sensownego znaleźć.
Myślicie, ze cos z tego ma sens?

https://www.ikea.com/pl/pl/p/vihals-rama-lozka-z-2-pojemnikami-bialy-lillhaellan-s19615579/

https://www.ikea.com/pl/pl/p/mandal-rama-lozka-z-szufladami-brzoza-bialy-10272076/
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 00:09:12 via Wykop
  • 1
@KladzSie: hmmmm, no gra w kosza, ale myślę, ze 200cm na długość styknie xd :D
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.05.2026, 09:29:24 via Wykop
  • 0
@Senuyo: i jakie są najlepsze? :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 11.05.2026, 05:47:20
  • 1
Mam obecnie 3 numery w PLAY. Skończyły mi się na nie umowy. Zastanawiam się nad przejściem do ORANGE, dostałem ofertę od przedstawiciela ORANGE, ale... musiałbym się związać z nimi na 2 lata. Oferta jest fajna, mam w niej sporo bonusów i nawet place jakieś grosze za pierwsze 6 miesięcy, ale wrzucając ją do chatGPT i porównując do czegoś takiego jak Orange FLEX - ta oferta nie jest o wiele lepsza. Nie wiem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 12:17:38 via Wykop
  • 1
@sberatel: to po co ludziom abonament?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 17:26:32 via Wykop
  • 1
@sberatel: @Rubbik @mateo7-pl a teraz serio: co przemawia za abonamentem? co jest niby wygodniej albo lepiej?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 19:12:46 via Wykop
  • 0
@mateo7-pl: co Ty masz z tymi serwerami?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
12.05.2026, 22:18:21 via Wykop
  • 0
@KaluHeHe: nie no, mam światłowód i mam 42 za 1 numer, 15zl za 2 numer i potem jakoś 32zl za następne...
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
15.05.2026, 15:37:39 via Wykop
  • 1
@KaluHeHe: Ale i tak Orange Flex jest tańszy xd
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 11.05.2026, 04:26:05
  • 6
Hej! Mam obecnie iPhone 14 pro. No i w sumie oprócz tego, ze zjechałem juz baterie (80%), to telefon działa idealnie. Jest szybki, ma fajny ekran, robi świetne zdjęcia. Do tego używam go czasem jako kamerki internetowej podczas calli - jakość jest po prostu rewelacyjna. Zastanawiam się czy jest sens wymiany tego modelu na nowy, ale nie widzę po prostu żadnych argumentów. Wymienię baterie za około 300zl i będzie idealnie. Co myślicie?
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 04:32:30 via Wykop
  • 0
@xmas78: dzieki :) no ale może to nie wąż, tylko rozsądne gospodarowanie pieniędzmi? ;) naprawdę - ja nie widzę powodu... mam obecnie 4 numery do przeniesienia z PLAY do ORANGE i zastanawiałem się nad wzięciem jakiegoś telefonu... ale to po prostu nie ma sensu.
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 04:46:05 via Wykop
  • 6
@TSoprano: co to znaczy o wiele dłuższy czas pracy na baterii? po co mi więcej RAM? serio - ten telefon działa dalej jak złoto. @trx87 egzakli... to przy cenie nowego telefonu wydaje się zabawne
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 05:00:22 via Wykop
  • 0
@blahajo: @enron no właśnie... musze tylko córce kupić telefon - no i tutaj pewnie jej sprawie cos z androidem, żeby nie było płaczu jak go rozwali... ale nie ukrywam, ze aelowskie FindMy byłoby super, bo miałbym dokładna jej lokalizacje
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 05:03:41 via Wykop
  • 0
@TSoprano: no spoko, ale cena za najtańszy pro to... 5799 zł :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 05:44:22 via Wykop
  • 0
@myidioci: o kurde... no to spokojnie mam sporo czasu, żeby go używać! :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 05:51:25 via Wykop
  • 0
@enron: ale 16 czy 16e? bo ona ma 10 lat :):):)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 05:54:35 via Wykop
  • 0
@enron: chociaż to trackowanie jej pozycji w findmy jest bardzo kuszące... nie wiem czy na ajfonie mogę mieć w jakikolwiek sposób lokalizacje innego telefonu z androidem
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 12:20:28 via Wykop
  • 1
dziękuję wszystkim! telefon zostaje i wymieniam baterie :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 11.05.2026, 04:26:47
  • 0
Hello! Zaczynam przymiarki do mojego kanału na YouTube :) Szukam jakiegoś fajnego statywu na aparat:

1. Na biurko
2. Stojący na podłodze, wyższy

Musi być dobry stosunek jakość/cena :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
11.05.2026, 07:55:55 via Wykop
  • 0
@puexam: mam z manfrotto plecak i jest git! a jakiś konkretny statyw od nich masz?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 30.04.2026, 22:06:04
  • 0
Hello!

Za kilka dni przyjdzie do mnie Sony A7 IV :)

Znalazłem w necie cos takiego: https://www.cyfrowe.pl/smallrig-hybrydowa-modulowa-klatka-do-sony-alpha-7-iv-p.html?gad_source=1&gad_campaignid=23592951551&gbraid=0AAAAA9zJPt878nAVIwYV77hIPXrM7poes&gclid=CjwKCAjw-8vPBhBbEiwAoA39WkXCRv7rWW0EaH-2XIoJ7rJaGk4j2XtfVN9kcfskx1aWoo8sDjfG5RoC2cQQAvD_BwE

Używacie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
30.04.2026, 22:39:55 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: hmmm, ale to co ja podlinkowałem to nie jest taka typowa klatka, tylko raczej cos w rodzaju osłony na aparat, zerknij w link pls
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
01.05.2026, 08:15:32 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: a co polecasz? :) @Jarek_P no jak nie? sorry, jestem zielonka :D
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
01.05.2026, 09:06:26 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: ok, dzięki! będę wiedział na przyszłość :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
01.05.2026, 19:08:48 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: dzieki! super jest ten uchwyt na plecak!!! ale kurde 400 :D trochę drogie te zabawki :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
01.05.2026, 19:58:41 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: ech, w sumie fakt... ale powiem Ci jak juz trochę zaoszczędziłem... zobaczyłem, ze w komputroniku był a7 mark 4 za 8000 tydzień temu... napisałem do nich i mi dali taka sama cenę ze nowy aparat... do tego pewnie wjadą jakieś promocje od sony, maja nawet cashback dla studentów, wiec pewnie tez to ogarnę :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
02.05.2026, 20:45:22 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: @Jarek_P Panowie mam A7 IV i jestem przeszczęśliwy :) Względem A7 III to jest jednak pewna różnica, nawet w zakresie UX aparatu... :) Mam teraz kilka spraw, pls pomóżcie <3

1. Chce dokupić baterie i ładowarkę... Te oryginalne sony są baaaardzo drogie. Czy bez problemu mogę kupić np. ładowarkę od Smallrig i w sumie baterie będą w dobrym stanie? https://www.bemixmedia.pl/produkt/4087-smallrig-ladowarka-do-baterii-np-fz100/ Tak samo z bateriami - oryginalna sony to ponad
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
02.05.2026, 21:03:49 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: dzieki za odpowiedzi!

1. a jak z ładowarka? bo ta oryginalna ma tylko jeden slot... no i tez jest bardzo droga :)

2. ok

3. ale kręcisz nią video? zapisuje Ci się video w większej rozdzielczości? ja mam cos dziwnego z aparatem - jak podepnę aparat pod kompa, to widzę zdjęcia, ale nie widzę video... dziwne, dlaczego?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
02.05.2026, 21:23:13 via Wykop
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: dzieki! działam :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 23.04.2026, 09:05:15
  • 0
Siema! Chce wystartować z nauka fotografii.
Zawodowo jestem projektantem, wiec jakiś pierwszy trening oka pewnie mam za sobą.

1. Mam obecnie Sony A7 Mark3 i jest bardzo spoko. Mogę go jednak oddać w ciagu 14 dni i wziąć Mark4 - widzę, ze body można kupić nawet za 8000, wiec to jakieś 1500zl więcej. Wiem, ze Mark4 jest dużo lepszy pod względem wideo, a to tez zamierzam robić. Myślicie, ze warto zmienić, skoro body
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
23.04.2026, 18:53:55 via Wykop
  • 0
@kecajek: dziękuję! :) no tak... lubie fotografie portretowa i uliczna :) na razie zostanę z tym szkłem 50mm, kosztowało tylko 1000zl a jest świetne, fajnie rozmywa tło :)

viltroxa właśnie odebrałem, 14mm... nie wiem czy nie jest za szeroki :) potestuje :)

postanowilem ze oddam mark3 i wezmę mark4 - bardzo chce robić dobre fotki, a sprzęt przecież może inspirowac :):):)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
23.04.2026, 20:32:41 via Wykop
  • 0
@LukasVanEldzej: dziękuję bardzo! mega mi pomogłeś! :) teraz jestem pewny, ze musze zmienić aparat na ten mark 4 :) a obiektywy... no w sumie dobrze, ze można potestować i oddać, chociaż się troche wstydzę, bo to trochę cebula...
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 06:50:36 via Wykop
  • 0
@kecajek: @LukasVanEldzej Panowie a jak z plecakami? :) Te które podałem nadają się do czegoś? :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 09:04:43 via Wykop
  • 1
@kecajek: ten Tenba Axis II spoko, ale raczej za darmo go do samolotu nie weźmiesz, co? :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 10:41:33 via Wykop
  • 1
@kecajek: dzięki! Ten Thule wygląda spoko. Przede wszystkim chcę mieć łatwe chowanie i wyciąganie aparatu. No to pora na zakupy ;)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.04.2026, 18:31:00 via Wykop
  • 0
@LukasVanEldzej: dasz link? Może to też dobry pomysł :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.04.2026, 23:54:57 via Wykop
  • 0
@LukasVanEldzej: kurde, nawet mnie nie strasz, bo będę oddawał a7 III do sklepu na dniach :D z 1000 fotek aparatem cyknąłem...ale x-kom nigdy nie robił problemów ze zwrotem w sumie
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
29.04.2026, 07:34:51 via Wykop
  • 0
@LukasVanEldzej: hej :) jeszcze nie :) dzisiaj dopiero odsyłam A7M3 i będę brał A7M4 na raty :)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 24.04.2026, 20:02:15
  • 0
Hello! Mam obecnie 3 obiektywy do Sony A7 III.

1. Sony 50mm 1.8

Ten uwielbiam. Portrety wychodzą super. Nie był drogi, a robi robotę.

2.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 20:14:50 via Wykop
  • 0
@jas0n-statham: hehe no tak... ale zawodowo zajmuje się projektowaniem, wiec szybko wbijam levele ;)
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 20:19:25 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: dzięki! no ale np zrobie nim portret z takim ładnym bokeh czy nie? w sumie to jest teleobiektyw, no nie?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 21:05:24 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: dzięki! wypożyczę go sobie na test! rozumiem, ze np mecz syna w kosza nim spokojnie zrobie? na hali? :) @ruffio dzięki! no ja lubie to 50mm bo z nim musze się mocno poruszać i to jest fajne! zupełnie inaczej się robi fotki
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
24.04.2026, 23:08:40 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: od ilu mm zaczyna się teleobiektyw do sportu?
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
Autor
25.04.2026, 00:06:46 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: tak, chodzi o boisko do kosza :) mogę się podsuszyć na mecz wzdłuż boiska, albo cykać zza kosza…

A nie jest większym problemem to, że na hali jest zazwyczaj ciemno?
  • Odpowiedz

2170

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Przemysław Kral, szef upadającej giełdy kryptowalut Zondacrypto, od tygodnia jest już w Izraelu ustalił Onet.

DuchZoliborza
z
onet.pl
dodany: 24.04.2026, 04:44:24
  • 294
  • #
    polska
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    kryptowaluty
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 24.04.2026, 06:49:37 via Wykop
  • 1
Jak jest z tym pozyskaniem izraelskiego paszportu? Każdy może o to wnioskować czy jak? Wystarczy zapłacić odpowiednio dużo?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos 24.04.2026, 07:00:47 via Wykop
  • 0
@MatteoCommerciante: żydem jesteś po matce, czyli rozumiem, ze ma takie obywatelstwo po mamie?

Dawid

  • Jestem komandosem.

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking