Zastanawiam się nad wzięciem w wynajem długoterminowy Forda Capri. Oferta jest świetna: wpłaca się 6900 + 1700 rata miesięcznie na 3 lata. Mieszkam jednak w bloku i wynajmuje garaż - mam tam prąd i własny licznik. Ładowanie z gniazdka to mordęga, 10-100% potrwa jakieś 24h... Czy mogę zainstalować w garażu wallboxa? Jak to jest prawnie?
#ford #ev #capri #samochodyelektryczne #samochody #tesla
#ford #ev #capri #samochodyelektryczne #samochody #tesla


- przymocuje jakos do tej poręczy balkonu (nie wiem w sumie jak)
- albo kupie dwa stojaki (takie ogrodowe) i na nich powiesze na trytytkach.
Czyli kupie takie dwie podstawy:
źródło: Screenshot 2026-06-06 at 14.00.42
Pobierzhmmm, moze i masz racje... banner bezdie mial juz gotowe takie dziurki specjalne wiec w sumie jak dam te kije przymocowane mocno trytytkami to powinno sie udac.... o to Ci dokladnie chodzi?
źródło: CB1B2E75-B38E-41EA-8788-296223C82038_1_201_a
Pobierz