Aktywne Wpisy

sprynek +70
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
źródło: IMG_6434
Pobierz
reventon +200
Okazuje się że w Polsce mamy zatrzęsienie ukrytych po piwnicach zielonowlosych Van Goghów, Bachów i Norwidów którzy rozkwitnęliby i obdarzyli nas swoją wyjątkową sztuką gdybyśmy tylko rzucili im trochę więcej kasy z podatków.
#lexkapela
Elity XD
#artysci #polska #podatki #gospodarka
#lexkapela
Elity XD
#artysci #polska #podatki #gospodarka
źródło: 1000021370
Pobierz


Miał ktoś z was taki przypadek że po wybudzeniu z paraliżu leżeliście na plecach z rękami wyprostowanymi na maxa za głową? Dosłownie tak jakbyście podnosili ręce na stojąco gdyby ktoś do was celował z broni, tylko że leżąc.
Nigdy w taki sposób nie zasypiam, a budzę się w ten sposób tylko po paraliżach, normalnie się nie zdarza. Dosyć dziwne bo ciało musi się w taką pozycję wprowadzić jakoś samoistnie podczas snu, gdzie ja zasypiam na boku albo na brzuchu a budzę się na plecach i jeszcze z rękami w takiej pozycji xd