Wpis z mikrobloga

#paralizsenny #sen

Miał ktoś z was taki przypadek że po wybudzeniu z paraliżu leżeliście na plecach z rękami wyprostowanymi na maxa za głową? Dosłownie tak jakbyście podnosili ręce na stojąco gdyby ktoś do was celował z broni, tylko że leżąc.

Nigdy w taki sposób nie zasypiam, a budzę się w ten sposób tylko po paraliżach, normalnie się nie zdarza. Dosyć dziwne bo ciało musi się w taką pozycję wprowadzić jakoś samoistnie podczas snu, gdzie ja zasypiam na boku albo na brzuchu a budzę się na plecach i jeszcze z rękami w takiej pozycji xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wariacik_78942: a jesteś pewny że się budzisz w takiej pozycji? Imo wcale tak nie jest. Bardzo mało kto w ogóle się rusza podczas snu gdyż jego ciało jest kompletnie sparaliżowane. To o czym mówisz to jest najpewniej tzw fałszywe przebudzenie
  • Odpowiedz
@niezawysoki: nie fałszywe, bo budzę się z dużym pulsem, przeciągam ręce do normalnej pozycji i chwilę oddycham tak żeby się uspokoić po czym patrzę na telefon więc budzę się tak na 100% bo już to się zdarzyło kilkukrotnie
  • Odpowiedz