Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Same story bro
- 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Mimo wszystko spróbuj skonsultować się z psychologiem. Przewlekły brak odczuwania pozytywnych emocji i motywacji do działań to dystymia, będąca mniej nasiloną, przewlekłą formą depresji. Może trwać latami bez jakiegoś wyraźnego dołka z szybkim pogarszaniem nastroju. Typowe leczenie to terapia poznawczo-behawioralna i leki. Zobacz jaki jest najbliższy gabinet psychiatry (on może potem kierować na terapię) i umów się przez telefon.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dystymia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dystymia
Mirki potrzebna pomoc.
Widziałem kiedyś akcję w jakiejś kreskówce typu Regular Show albo Adventure Time jak ciasto spadło na ziemię w zwolnionym tempie brudząc wszystkich dookoła a w tle leciała nuta Ave Maria.
Możecie pomóc? To ważne.
#poranaprzygode #regularshow #pomocy #kreskowki
Widziałem kiedyś akcję w jakiejś kreskówce typu Regular Show albo Adventure Time jak ciasto spadło na ziemię w zwolnionym tempie brudząc wszystkich dookoła a w tle leciała nuta Ave Maria.
Możecie pomóc? To ważne.
#poranaprzygode #regularshow #pomocy #kreskowki
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Hej kojarzycie grę Różową Pantere gdzie Pazura robił dubbing, moja własna różowa bardzo chciała by odpalić ale system albo co według mnie jest bardziej prawdopodobne karta graficzna jest za nowa.
Specjalnie na starym lapku próbowaliśmy to odpalić gdzie jeszcze króluje windows 7 i pojawia mi się taki komunikat o trybie niezgodności z systemem i 64 bitowym czy 32 bitowej grafice.
Najlepsze jest to że Patera NA kłopoty działa bez lipy, nawet dźwięk śmiga bez
Specjalnie na starym lapku próbowaliśmy to odpalić gdzie jeszcze króluje windows 7 i pojawia mi się taki komunikat o trybie niezgodności z systemem i 64 bitowym czy 32 bitowej grafice.
Najlepsze jest to że Patera NA kłopoty działa bez lipy, nawet dźwięk śmiga bez
- 1
Ten?

@SilesianBear: nostalgie motzno :D
1267
Kradzież samochodu Hyundai Tucson Warszawa Wola, prośba o #wykopefekt

Cześć, proszę o #wykopefekt, mojemu bratu ukradziono samochód: Hyundai Tucson trzeciej generacji, nr rejestracyjny WZ 6880X w kolorze ciemny szary. Miało to miejsce 05.01.2022 około godziny 21:00, samochód stał przy ul. Okocimskiej 2 w Warszawie na Woli.
z- 188
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Macie może pomysł jak usunąć zaschnięty klej z odzieży? zrobiła się "skorupa" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wypróbowane metody : zmywacz do paznokci, ocet, moczenie we wrzątku z proszkiem do prania nie pomogły
#pytanie #sprzatanie #problemypierwszegoswiata #pomocy
wypróbowane metody : zmywacz do paznokci, ocet, moczenie we wrzątku z proszkiem do prania nie pomogły
#pytanie #sprzatanie #problemypierwszegoswiata #pomocy
@PapaSar: Myślałem o czymś w sprayu, one do -50 potrafią:)
- 0
531
Ukradziono auto!! Proszę o pomoc w znalezieniu sprawcy
Wczoraj koło północy na parkingu niedaleko apteki słonecznej, na przeciwko stacji circle został zaatakowany mój mąż od tyłu przez napastnika, który przyłożył mu coś do szyji i kazał rzucić kluczyki, po czym odjechał naszym autem.
z- 81
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Cedrik: pewnie masz jakies ograniczenia danych komórkowych włączone, spróbuj pod wifi
Wcześniejszy post nie trafił do zbyt wielu Mirków, więc spróbuję jeszcze raz o "lepszej" porze.
Witajcie Mirki,
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w ludzi, w Waszą siłę.
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
Witajcie Mirki,
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w ludzi, w Waszą siłę.
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
źródło: comment_1641404530bwaYqUVDjj9IlFFE2QOlf4.jpg
PobierzJak się nazywa ten wykopem co swój bebzon goły i owłosiony pokazuje? Nie pytajcie po co szukam XD
#kiciochpyta #pomocy
#kiciochpyta #pomocy
Ten??
- 1
@Yokoetneivvis: Tak ten, dzieki Mirku XD
- 0
Pamięta ktoś jak nazywał sie kanał na youtube chłopaka i dziewczyny (chyba rodzeństwa), który był całkiem popularny około 2012/13? Pamiętam, że na filmach dużo przeklinali, były raczej krótkie, śmieszne (przynajmniej wtedy xD), mieli ich chyba mało, a potem zniknęli albo całkiem usunęli kanał. Na pewno mieli jeden film gdzie narzekali na minecrafta, a wtedy był bardzo popularny i dużo osób tym striggerowali + wydaje mi się że ich nazwa zaczynała się od
@Yourisu: maciecioszki? xD Było coś takiego chyba, a laska która to tworzyła, to chyba iHanio miała swój pseudonim (i tak też ma zdaje się dalej na Insta)?
- 0
@gry-sa-sztuka: omg tak dziekuje
- 0
Witam,
Ma ktos poratowac linkami do zbiorow starych fotografii wiejskiej ludnosci? Interesuje mnie glownie europa srodkowa i wschodnia, ale to zaden mus. To nie z lenistwa, moje frazy "old rural russian photos" czy "old eastern europe folk pictures" prawie nie daly wynikow.
#pomocy #historia #fotografia
Ma ktos poratowac linkami do zbiorow starych fotografii wiejskiej ludnosci? Interesuje mnie glownie europa srodkowa i wschodnia, ale to zaden mus. To nie z lenistwa, moje frazy "old rural russian photos" czy "old eastern europe folk pictures" prawie nie daly wynikow.
#pomocy #historia #fotografia
@ZSXTC:
крестьяне 19 века фото
wpisz to w wyszukiwarkę yandex . ru
Nie mogę podac linku, bo wykop nie lubi rosyjskich stron
крестьяне 19 века фото
wpisz to w wyszukiwarkę yandex . ru
Nie mogę podac linku, bo wykop nie lubi rosyjskich stron
@ZSXTC: I jeszce jedno, jak szukasz foto z tej części Europy, to przetłumacz sobie za pomocą translatora frazę na czeski, węgierski, chorwacki czy jakiś inny język i wpisz ją w wyszukiwarkę.
To i tak cud, że zamiast po angielsku nie wpisywałeś tego po peruwiańsku.
To i tak cud, że zamiast po angielsku nie wpisywałeś tego po peruwiańsku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@blargotron: Co psychiatra na to?
@blargotron: polecam książkę "Dlaczego śpimy" M.Walker
#pomocy
Witam Mirki spotkała mnie dość dziwna sytuacja i potrzebuje pomocy, otóż dnia 24.12.2021 przyszła do mnie paczka z dpd za pobraniem (nie pamiętałem żebym coś zamawiał ale zapłaciłem kartą 255zł.) po otwarciu okazało się że przyszła kurtka warta pewnie 10 zł której nie zamawiałem!! piszę na maila że chcę oddać towar a on odpisuje że może jedynie 30% oddać mirki jak to rozwiązać (づ•﹏•)
Witam Mirki spotkała mnie dość dziwna sytuacja i potrzebuje pomocy, otóż dnia 24.12.2021 przyszła do mnie paczka z dpd za pobraniem (nie pamiętałem żebym coś zamawiał ale zapłaciłem kartą 255zł.) po otwarciu okazało się że przyszła kurtka warta pewnie 10 zł której nie zamawiałem!! piszę na maila że chcę oddać towar a on odpisuje że może jedynie 30% oddać mirki jak to rozwiązać (づ•﹏•)
źródło: comment_1641383059ey6mMwGx1DDLVlMXWWDC56.jpg
PobierzWitajcie Mirki,
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w ludzi, w Waszą siłę.
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
W zeszłym roku udało zebrać się odpowiednią sumę na operację w USA, która miała sprawić, że serce będzie pracować w prawidłowy sposób do wieku nastoletniego Kasi.
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w ludzi, w Waszą siłę.
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
W zeszłym roku udało zebrać się odpowiednią sumę na operację w USA, która miała sprawić, że serce będzie pracować w prawidłowy sposób do wieku nastoletniego Kasi.
źródło: comment_16413816797fEb7Pd1o1mhu27LhXEmnn.jpg
PobierzMam earworma. Jest utwór:
- lata 90'
- z kategorii znanych, ale rzadko grany w radio RMF
- damski wokal, w miarę wysoki, łagodny, piosenka śpiewana na półgłosie
- zwrotki powolne przytłumione, refreny ciut żywsze
- gatunek pop, w stylu dido
- lata 90'
- z kategorii znanych, ale rzadko grany w radio RMF
- damski wokal, w miarę wysoki, łagodny, piosenka śpiewana na półgłosie
- zwrotki powolne przytłumione, refreny ciut żywsze
- gatunek pop, w stylu dido
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Odczuwam_Dysonans: no to teraz spróbuj taką nutę znaleźć xD
Ech mama mi znowu na psychę wsiadła że nie mamy czasu w niedzielę na obiad przyjechać (a widujemy się co weekend albo i częściej) a ona specjalnie dla mojego niebieskiego urodzinowy obiad robi i że nie doceniamy bla blaa... Jak się uodpornić na takie coś? Bo prawie 30 lat na świecie i nie wiem. #pytanie #rodzina #pomocy
@choramuchomora pogadać. Ja pogadałem że mi to nie pasuje i jest lepiej, bo się rodzice zaczęli hamować z takimi zachowaniami.
@choramuchomora no to zostaje ignorować, zmieniać od razu temat, a najlepiej osobę do rozmowy (np na ojczyma).



























witam mirki
nie długo moja różowa zacznie brać tabletki antykoncepcyjne, i moje pytanie jest takie, po jakimś czasie już będę mógł w niej dochodzić? po kilku dniach jak zacznie brać czy już będzie można po kilkunastu godzinach? czy jednak nadal są jakieś szanse i nie ryzykować i nadal w gumie? pytam się bo nie chce ryzykować i może ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie. Tabletki marki vinus.
#