#anonimowemirkowyznania
witam mirki
nie długo moja różowa zacznie brać tabletki antykoncepcyjne, i moje pytanie jest takie, po jakimś czasie już będę mógł w niej dochodzić? po kilku dniach jak zacznie brać czy już będzie można po kilkunastu godzinach? czy jednak nadal są jakieś szanse i nie ryzykować i nadal w gumie? pytam się bo nie chce ryzykować i może ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie. Tabletki marki vinus.
#
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mimo wszystko spróbuj skonsultować się z psychologiem. Przewlekły brak odczuwania pozytywnych emocji i motywacji do działań to dystymia, będąca mniej nasiloną, przewlekłą formą depresji. Może trwać latami bez jakiegoś wyraźnego dołka z szybkim pogarszaniem nastroju. Typowe leczenie to terapia poznawczo-behawioralna i leki. Zobacz jaki jest najbliższy gabinet psychiatry (on może potem kierować na terapię) i umów się przez telefon.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dystymia
  • Odpowiedz
Mirki potrzebna pomoc.

Widziałem kiedyś akcję w jakiejś kreskówce typu Regular Show albo Adventure Time jak ciasto spadło na ziemię w zwolnionym tempie brudząc wszystkich dookoła a w tle leciała nuta Ave Maria.

Możecie pomóc? To ważne.

#poranaprzygode #regularshow #pomocy #kreskowki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej kojarzycie grę Różową Pantere gdzie Pazura robił dubbing, moja własna różowa bardzo chciała by odpalić ale system albo co według mnie jest bardziej prawdopodobne karta graficzna jest za nowa.
Specjalnie na starym lapku próbowaliśmy to odpalić gdzie jeszcze króluje windows 7 i pojawia mi się taki komunikat o trybie niezgodności z systemem i 64 bitowym czy 32 bitowej grafice.

Najlepsze jest to że Patera NA kłopoty działa bez lipy, nawet dźwięk śmiga bez
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam teledysku w którym dwa statki walczą na morzu przy pomocy armat. Z tego co pamiętam to teledysk z lat 80-90 i kojarzę to z EUROPE - the final countdown ale nie mogę tego odnaleźć. #pomocy #muzyka #youtube
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wcześniejszy post nie trafił do zbyt wielu Mirków, więc spróbuję jeszcze raz o "lepszej" porze.

Witajcie Mirki,
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w ludzi, w Waszą siłę.

Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
NicNowego - Wcześniejszy post nie trafił do zbyt wielu Mirków, więc spróbuję jeszcze ...

źródło: comment_1641404530bwaYqUVDjj9IlFFE2QOlf4.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamięta ktoś jak nazywał sie kanał na youtube chłopaka i dziewczyny (chyba rodzeństwa), który był całkiem popularny około 2012/13? Pamiętam, że na filmach dużo przeklinali, były raczej krótkie, śmieszne (przynajmniej wtedy xD), mieli ich chyba mało, a potem zniknęli albo całkiem usunęli kanał. Na pewno mieli jeden film gdzie narzekali na minecrafta, a wtedy był bardzo popularny i dużo osób tym striggerowali + wydaje mi się że ich nazwa zaczynała się od
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Ma ktos poratowac linkami do zbiorow starych fotografii wiejskiej ludnosci? Interesuje mnie glownie europa srodkowa i wschodnia, ale to zaden mus. To nie z lenistwa, moje frazy "old rural russian photos" czy "old eastern europe folk pictures" prawie nie daly wynikow.
#pomocy #historia #fotografia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZSXTC: I jeszce jedno, jak szukasz foto z tej części Europy, to przetłumacz sobie za pomocą translatora frazę na czeski, węgierski, chorwacki czy jakiś inny język i wpisz ją w wyszukiwarkę.
To i tak cud, że zamiast po angielsku nie wpisywałeś tego po peruwiańsku.
  • Odpowiedz
#pomocy
Witam Mirki spotkała mnie dość dziwna sytuacja i potrzebuje pomocy, otóż dnia 24.12.2021 przyszła do mnie paczka z dpd za pobraniem (nie pamiętałem żebym coś zamawiał ale zapłaciłem kartą 255zł.) po otwarciu okazało się że przyszła kurtka warta pewnie 10 zł której nie zamawiałem!! piszę na maila że chcę oddać towar a on odpisuje że może jedynie 30% oddać mirki jak to rozwiązać ()
K.....2 - #pomocy
Witam Mirki spotkała mnie dość dziwna sytuacja i potrzebuje pomocy...

źródło: comment_1641383059ey6mMwGx1DDLVlMXWWDC56.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mirki,
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w ludzi, w Waszą siłę.

Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
W zeszłym roku udało zebrać się odpowiednią sumę na operację w USA, która miała sprawić, że serce będzie pracować w prawidłowy sposób do wieku nastoletniego Kasi.
NicNowego - Witajcie Mirki,
Nigdy nie sądziłam, że dodam tu taki wpis, ale wierzę w l...

źródło: comment_16413816797fEb7Pd1o1mhu27LhXEmnn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam earworma. Jest utwór:
- lata 90'
- z kategorii znanych, ale rzadko grany w radio RMF
- damski wokal, w miarę wysoki, łagodny, piosenka śpiewana na półgłosie
- zwrotki powolne przytłumione, refreny ciut żywsze
- gatunek pop, w stylu dido
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ech mama mi znowu na psychę wsiadła że nie mamy czasu w niedzielę na obiad przyjechać (a widujemy się co weekend albo i częściej) a ona specjalnie dla mojego niebieskiego urodzinowy obiad robi i że nie doceniamy bla blaa... Jak się uodpornić na takie coś? Bo prawie 30 lat na świecie i nie wiem. #pytanie #rodzina #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach