@polskimurarzpl: Moim zdaniem nie będzie większej różnicy, tutaj raczej będą liczyć się decybele. Nota bene słuchawki dokanałowe tkwią głębiej w kanale, więc należało by słuchać ich ciszej niż np. nauszne. Warto odnotować, że w przypadku IEM'ów jest spotęgowana możliwość infekcji ucha, jeżeli się nie dba o higienę słuchawek, co może mieć wpływ na samo zdrowie uszu.

Since earbuds sit right inside your ear and are very close to the ear
  • Odpowiedz
Siema Mirki, dziewczyna jechała uberem, przejazd 60 zł tylko, że chłop sobie stwierdził, że jej zrobi wycieczkę krajoznawczą po Śląsku xD, z przejazdu 30 min się zrobiło 90 minut, złotówiarz się tłumaczył błędem w GPS XD, dojechali w końcu na chate a tu rachunek nie 60, a 240 XDD + cymbał nie wyłączył przejazdu bo dojechaniu, reklamacja e-mailem poszła. Wiecie jak się na to rozpatruje uber?
#uber #taxi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam problem z Lapkiem Lenovo, zawiesza się przy uruchamianiu na logo windowsa, a gdy chciałem włączyć tryb awaryjny z obsługą sieci to zawiesza się tak jak na foto. Wydaje mi się ze padł dysk bo już od jakiegoś czasu zaczął coraz częściej wywalać blue screeny, dziwne dźwięki wydawał. Mam racje ze to dysk czy może tylko Windows się uszkodził ?
#informatyka #komputery #laptopy #problem
alawans - Witam, mam problem z Lapkiem Lenovo, zawiesza się przy uruchamianiu na logo...

źródło: comment_1641774432deIbMQaEiaSww7n2wHZ3kF.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pomocy!
Posiadam laptopa HP omen, który przed chwilą podczas pracy z wordem poprostu sie wyłączył i przestał dawac snaki życia. Po podłączeniu do zasilania nie swieci sie dioda informujaca o ładowaniu. Bateria byla napuchnieta juz jakis czas, juz zamówiłem nowa i wlasnie czekam na dostawę. Jakieś pomysły co moglo byc przyczyną?
Ps. Podczas wyłączenia laptop byl podłączony do zasilacza.
#komputery #pytaniedoeksperta #it #serwislaptopow #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakie imie dla syna? pomóżcie.

#rodzina #rodzicielstwo #pomocy #ankieta #dzieci

Jakie modne imie dla syna

  • Żanklod 20.8% (193)
  • Belzebub 8.5% (79)
  • Żyraf 9.0% (83)
  • Myszon 7.9% (73)
  • Kewin 2.0% (19)
  • Bonawentura 16.6% (154)
  • Alfons 3.8% (35)
  • Adolf 18.4% (171)
  • Barnaba 6.8% (63)
  • Bazyl 6.1% (57)

Oddanych głosów: 927

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że najprawdopodobniej moja prośba pozostanie bez echa, ale jakbyście mogli chociaz udostępnić zrzutkę na swoich facebookach to już jest coś. Otóż kilka miesięcy temu u ojca mojej przyjaciółki zdiagnozowali śmiertelna chorobę, oczywiście aby była szansa wyzdrowienia, bądź jej spowolnienia, potrzebne są fundusze. Koleżanka założyła zrzutkę, poniżej link:

https://zrzutka.pl/8knwzb?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1Guc671QJLa8lOoE0gF0BuoIaNTtn_1OGw0DyD4eT9Q75bjiKgCJddysI

Z góry dzięki, zastanawiałem się nad tagami, więc jak coś pominąłem, możecie napisać.

#zrzutka #pomocy #gruparatowaniapoziomu #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meecedes W210 E220 polift 2.2

W czym może być problem?

Przy odpalaniu potrafi odpalić dopiero po n-tej próbie, gdzie n jest losowe.

Wiadomo,
Felynsky - Meecedes W210 E220 polift 2.2 

W czym może być problem?

Przy odpalaniu p...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felynsky: a próbowałeś ten kluczyk potrzymać w pozycji rozruchu?
Bo ja rozumiem że pewnie auto normalnie samo kręci aż odpali, ale gdybyś tam trzymał kluczyk to by mu nie pomogło?

Ogólnie widać że coś przerywa procedurę rozruchu - albo ECU myśli że silnik już odpalił, albo wystąpił inny czynnik który przerywa kręcenie rozrusznikiem.
Może to nadal być zbyt niskie napięcie w instalacji, niekoniecznie musi być winny akumulator ale np. słaby
  • Odpowiedz
Ludziska, szukam aplikacji, strony, czegokolwiek do nauki jezykow obcych. Najlepiej gdyby byla to platforma w ktorej mozesz sobie czatować z ludźmi z calego swiata w roznych jezykach. Np cos na zasadzie twoj angielski za moj polski czy cos takiego. Jest takie cos?
#nauka #naukajezykow #naukaangielskiego #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Habitican na lang-8 nie da się już od dawna zarejestrować konta, a italki już nie jest narzędziem do wymiany językowej, tylko co najwyżej do szukania korepetytora i pisania w notatniku, by praktykować język.
  • Odpowiedz
Hej mireczki, mam problem z wodą na oknach (tzw. płaczące okna? XD), ogólnie pojawia się woda na dole okien. Oczywiście jest codziennie wycierana ale pleśń na uszczelkach i tak się pojawia. Tu moje pytanie, co można z tym zrobić? Zmieniłem tryb okien na zimowe, nie pomogło. Wiem że są nawiewniki żeby cyrkulacja powietrza była odpowiednia i taki jest na oknie, czuć że wlatuje nim powietrze ale nad nim też jest pełno wody.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poolaq: Prędzej je rozszczelnić zamiast przestawiać na tryb zimowy.
Częściej wietrz mieszkanie i dogrzewaj.
Możesz kupić pochłaniacze wilgoci na wkłady i je postawić na parapecie, trochę pomogą.
Ale najważniejsze jest wietrzenie
  • Odpowiedz
Mircy pomozcie… ziom mi nie chce uwierzyc a ja nie moge sobie przypomniec ktory to polski raper kiedys kiedys spiewal disco polo, taki chudy blondynek w okularach #rap #discopolo #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwracam się do ekspertów z tagu #inwestujzwykopem #inwestycje #inwestowanie

Mircy, polećcie mi proszę czym warto się zainteresować żeby uchronić się przed inflacją. Chciałbym dobrze podpowiedzieć ojcu w co tu zainwestować kasę bo ma całkiem nie mało oszczędności na koncie, na które harował na zmiany w kołchozie latami i z każdym dniem traci mnóstwo kasy.. Rozważałem kilka opcje m.in:

a) dywersyfikacja portfela na obce waluty

b)
trzeciarzesza - Zwracam się do ekspertów z tagu #inwestujzwykopem #inwestycje #inwest...

źródło: comment_1641668650V6dxOVVkVeQp7Z67Pz9Bwf.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A) to spekulacja
C) fundusze są drogie, jak chcesz w tym kierunku to spójrz na serię o ETFach na inwestomat.eu, jest taniej i lepiej.
B) to wymaga najwięcej zaangażowania, nie wiem co powiedzieć - ja teraz z dużą ilością gotówki bym mieszkania nie kupował.
D) obligacje indeksowane inflacją, jeśli tata woli nie ryzykować utraty kapitału, jest to najbezpieczniejsza opcja.
  • Odpowiedz
@trzeciarzesza: Koledzy Ci mądre rady dali. Ja od siebie też pragnę podkreślić, że inwestomat.eu to bardzo dobre źródło wiedzy. Pisałeś, że masz problem z oceną atrakcyjności tych opcji. Myslę, że właśnie ten blog (czy inny, który też polecam, przynajmniej na start - marciniwuc.com) dużo wyjaśnią. Możesz też podsunąć je ojcu, razem poczytacie i ocenicie :)
  • Odpowiedz