Mirki i mirabelki jest sprawa. Bliska osoba ma covid i nie może dostać leku w #krakow
Lek to Miflonide Breezhaler (proszek do inhalacji w kapsułkach) i pomógłby z oddychaniem, bo jest ciężko. Czy jakaś dobra dusza mogłaby odsprzedać, albo odstąpić, bo w całym Krakowie nie ma i po najbliższy trzeba jechać 60 klocków, a nie bardzo kto może to zrobić... Jak nie całe opakowanie, to chociaż kilka dawek żeby poczekać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej
potrzebna pomoc

jak uruchomić android bez przycisku power?

mam włączone debuggowanie ale niestety adb devices zwraca unauthorized i nie mogę wysłać polecenia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki,
ogarnia ktoś temat ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta, albo geodezje, albo umie te ich mapki czytać?

Mam kilka pytań odnośnie pewnej sytuacji związanej z pasem drogowym i granicami działki

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #prawobudowlane #geodezja #geodeta #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

byczki, jak wpisujecie cokolwiek do paska w przegladarce, to macie propozycje. obok jest krzyzyk. Ja tez krzyzyk przez przypadek nacisnalem i teraz portal, ktory czesto odwiedzam sie nie wyswietla i musze wpisywac recznie. Cos da sie zaradzic? Z czasem i czestym uzytkowaniem powroci?

#komputery #internet #kompjuter #pomocy #technologia #google #chrome #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polecane kamery wifi?
Ciotka potrzebuje w celach do obserwacji swojej mamy, bo się martwi co robi w domu gdy ona w pracy.
Nie muszą być wymyślne z niewiadomo jakimi bajerami i 4k, bo budżet też okrojony. Najważniejsze to żeby było coś widać, łatwe w konfiguracji dla laika i z możliwością przewiniecia wstecz o chociaż te 2 godziny.

Dodatkowo może macie jakieś polecane urzadzenia dbające o bezpieczeństwo seniora?

#pomocy #technologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co zrobić żeby srajfon nie rozłączał mi co kilka minut hotspota? Udostępniam wifi na laptopa z telefonu i po kilu minutach mi zrywa połączenie.
#iphone #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@topol: Kabel lightining usb A lub C do laptopa. Chyba przez apke na PC do przesylania plikow.
Zreszta podsunalem pomysl wpisz w neta, ja tam znalazlem te informacje zeby sobie pomoc…
Nie jest to wygodne ale w tamtym czasie bylo mi niezbedne
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni czego oni tak właściwie oczekują?

Zrobiłem zdjęcia dowodu osobistego aparatem na messengerze. Stamtąd wrzuciłem w załączniku na pocztę. Zarówno awers jak i rewers dowodu mają poniżej 1MB.

Provide us with uncompressed images. Make sure that the size of the sent file exceeds 1 MB.

Send the requested files through the full version of your email service web-site.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cotidiemorior:

You should make a selfie, holding your ID document near your face. Also next to you should be the computer (or mobile device) where we can see your inbox messages from security department (this mailing).

Your face, your document in the hand and the dialogue with the Security department opened on any device should be fully and clearly seen on the same photo. All data should be clearly visible
  • Odpowiedz
Drogie Wykopki.
Potrzebuję zidentyfikować #chrzaszcza jak na załączonym zdjęciu. (Google podpowiada 3 rodzaje) pojawił się, po zmontowaniu szafki z naturalnego drewna dębowego (dokladniej, są to pieńki dębowe według stolarza suszone, zaimpregnowane ole olejowane).

Oraz jak go zwalczyć, zanim całe drewno pójdzie w wiór?

#chrzaszcze #las #lesnictwo #lesnictwo #walkazpotworami #dezynsekcja #pomocy
slava - Drogie Wykopki. 
Potrzebuję zidentyfikować #chrzaszcza jak na załączonym zdj...

źródło: comment_1642084545sJFkRWS5z97xGluFgCtQ4M.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Mirabelki,
Zwracam się do Was jeszcze raz z historią małej Kasi.
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
W zeszłym roku udało zebrać się odpowiednią sumę na operację w USA, która miała sprawić, że serce będzie pracować w prawidłowy sposób do wieku nastoletniego Kasi. Niestety, tak się
NicNowego - Hej Mirki i Mirabelki,
Zwracam się do Was jeszcze raz z historią małej Ka...

źródło: comment_1642069492VfW9R6ilcEjJWudMfz1DyH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyszedł mi mandat z #belgia. Wszystko sie zgadza, w liście są moje dane i w tym czasie przebywałem w Antwerpii. Mandat jest za emisje w mieście.
Natomiast list nie został wysłany z belgii tylko przez Dc Management Joanna Sieniakowska, przynajmniej ten podmiot jest nadwcą. List przyszedl wczoraj a dzisiaj jest deadline bo inaczej kara. Jak próbuje sie skontaktować z tą firmą to nie odbierają.
Miał ktoś podobną sytuację ?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tussipini: napisalem maila z zapytaniem, jak cos bede wiedzial to dam znac. Jeszcze dobrze sie nie obudzilem a juz mi cisnienie podnioslo, jak takie papiery mozna do kogos wyslac, toz to wydrukowane na drukarce ze smieci wyciagnietej lepiej by wygladalo
  • Odpowiedz
@blargotron: jak nie zależy Ci na profesjonaliście tylko tak o, na rozmowie, możesz do mnie napisać, jak się polubimy pogadam za darmo, pomogę wybrać rzeczy w necie o ile nie są to samochody, mieszkania i jakieś idk, mechaniczne części do mechanicznych rzeczy xD
  • Odpowiedz
#pomocy
nigdy nie piłem kawy, wieć postanowiłem sobie kupić. pije właśnie 4 w ciągu godziny i myśle że umieram
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach