Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidleq: do PIP z tym, jeszcze do UODO można podesłać, jeśli do tej pory nie uchwalili możliwości przetwarzania danych medycznych przez pracodawcę
  • Odpowiedz
Co możemy z tym zrobić?


@kidleq: na tą chwilę nic - czekać spokojnie aż coś zrobią. na razie to tylko groźby i szukanie naiwnych. a jak będą próbować coś mocniej, to warto złożyć pismo do pracodawcy z solidną podstawą prawną , dać im 7 dni na wycofanie się z tych gróźb jak nie to UODO + PIP . W sytuacji zwolnienia do Sądu Pracy. Oczywiście, pójście na starcie z pracodawcą
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Hej Wam. Czekam na 8 do pracy i chyba zaczęłam się nad sobą użalać bo nie mogę się zmotywować do wprowadzenia diety, ćwiczeń... Wiem że to głupia wymówka ale złożoność mojej sytuacji życiowej sprawia że stanęłam w martwym punkcie, który sprawia że nie mogę ruszyć z miejsca choć bardzo chce. To jest troxhe jak wołanie o pomoc do was.. Tak, wiem, jak sama nic nie zrobisz to nic się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Dopóki nie doprowadzisz psychiki do ładu, ciężko będzie działać na innych płaszczyznach. Sam po sobie wiem że jak mam coś z tyłu głowy, co mnie męczy, nie jestem w stanie skupić się w 100% na innych rzeczach. Chociaż z takimi sytuacjami jak Ty nigdy nie miałem do czynienia. Znajdź w czymś terapie/ukojenie, uspokój złe myśli i powoli wróć do osiągania innych celów.
  • Odpowiedz
silne duszności, prawdopodobnie nerwica, silne kołatanie serca po wysiłku..


@AnonimoweMirkoWyznania: Takie objawy fizyczne kwalifikują się jednak pod pomoc lekarza specjalisty.

Natomiast zimowe pogorszeniejest niestety spodziewane. Ale znasz już chociaż jedno potencjalne źródło komfortu oprócz jedzenia, które łatwo rozszerzyć np. na hodowlę rzadkich roślin doniczkowych i sprzedawanie nadwyżek za grube $. Można na przykład przygarnąć zwierzaka, ale to trzeba przemyśleć czy przez 10+ lat będzie się miało ku temu warunki.

Traktowanie
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Hej Wam. Czekam na 8 do pracy i chyba zaczęłam się nad sobą użalać bo nie mogę się zmotywować do wprowadzenia diety, ćwiczeń... Wiem że to głupia wymówka ale złożoność mojej sytuacji życiowej sprawia że stanęłam w martwym punkcie, który sprawia że nie mogę ruszyć z miejsca choć bardzo chce. To jest troxhe jak wołanie o pomoc do was.. Tak, wiem, jak sama nic nie zrobisz to nic się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Mirabelki, potrzebuję pomocy w znalezieniu apletu przedstawienia podróży na stronie a'la Indiana Jones. Mapa w tle się przybliżała i oddalała w toku narracji. Gość u którego to pierwszy raz zobaczyłem miał stronę w temacie wycieczki do Egiptu i wzdłuż nilu. Strona była prywatna i na pewno miał był to plugin/aplet. Szukam namiaru na stronę lub aplet.
Kiedyś trafiłem na to na wypoku i nie mogę znaleźć.

#pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kochane Mirki,

potrzebuje Waszej pomocy…

w wypożyczonym, ubezpieczonym (FDW - full damage wiever) samochodzie SIXT na Cyprze dokonałem kolizji uderzając prawym bokiem w auto Cypryjczyka.
Zapłaciłem mu za szkodę i odjechałem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RugFlipper podstawki tzn podstawowe wersje - najtańszy Jameson i najtańszy JB.
Jameson masz w wielu dodatkowych wersjach- serie cask finish, leżakowane przez dłuższe okresy, jakieś edycje Reserved, vintage, okazyjne, smakowe itd.
Łączenie obie te marki mają ponad 150 różnych wersji, a my ze sklepów znamy tylko kilka
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: magazyn samoobsługowy chyba zawsze jest bezpośrednio przy kasach. Możesz wejść przez kasę samoobsługową. Ewentualnie znajdź pracownika, najlepiej faceta i powiedz, że potrzebujesz krótkiego wprowadzenia, bo jesteś w Ikea pierwszy raz. Pracownicy mają żółte bluzy z niebieskimi akcentami oraz logo ikea. Na pewno znajdziesz ich przy kasach (a te są przy wyjściu).
  • Odpowiedz
Mam dziwny problem, ciężko jest mi to ubrać w słowa, ale po prostu giną mi rzeczy, nie wiem jak nie wiem gdzie pokój mam zasuwany na klucz, może to jakiś problem z pamięcią. No, ale giną mi różne rzeczy. Ma ktoś jakiś plan by sobie z tym poradzić?
#pytanie #pomocy #pomoc #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To brzmi, jakbyś idealizował związek swoich rodziców; musisz sobie uświadomić, że każdy związek ma swoje kryzysy l i oni je pewnie też je mieli, tylko skrzętnie ukrywali przed tobą. To wygląda, jakbyś myślał, że relacja z drugą osobą ma tylko sens, kiedy nie ma w niej problemów; a wcale to tak nie wygląda, więc radzę Ci, żebyś jak najszybciej to sobie uświadomił bo więcej Ci to tylko zaszkodzi, niż
  • Odpowiedz
Pytanie do znawców tematu. Co lepsze? Hearts of Iron IV, Steel Division 2, Wargame: Red Dragon? Jest obecnie jak wiadomo promka na steamie, więc się zastanawiam nad kupnem.

Interesuje mnie taktyka na polu bitwy, ale również dyplomacja/ekonomia, zarządzanie ogólnie państwem, geopolityka aka Bartosiak #pdk W związku z tym ciężko jest mi się zdecydować na jakiś konkretny tytuł. Jakbyście mogli napisać jeszcze parę słów od siebie co do dodatków itp., bo

Co lepsze?

  • Hearts of Iron IV 50.0% (15)
  • Steel Division 2 13.3% (4)
  • Wargame: Red Dragon 36.7% (11)

Oddanych głosów: 30

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morguliusz: ogólnie z tego jako strategia to Wargame najlepsze moim zdaniem, ale zarządzania państwem i polityką to tam nie ma. Skupiasz się na strategii podczas walki na często dużyyych mapach.

Jeśli wolisz zatem to jw. to Wargame no a jeśli zależy Ci na zarządzaniu całym państwem itp to HoI4 w którym z kolei nie ma w ogóle taktyki na polu bitwy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Morguliusz:

Steel Division i Wargame RD mają bardzo fajne kampanie single player. Ale to ich multi to creme de la creme rts-ów.

Generalnie SD to jest taki bardziej user friendly Wargame, ale przez nadmierne uproszczenie mechanik gry brakuje mu z kolei głębi poprzedniczki. Wargame jest mocniej zorientowane na micromanagement jednostkami i wymaga więcej skilla. Poza tym, Red Dragon online jest koszmarem dla nowych graczy. Miną miesiące zanim świeżak będzie w
  • Odpowiedz
Siemka,
Posiadam monitor HP x32 gaming 165hz.
Probowalem na kazdy sposob ustawic 165hz na kompie lecz max to 144. Jedyna opcja jaka wyswietla sie gdziekolwiek wzmianka o 165 to jak na foto nizej podczas włączania monitora. Procesor i5 10400 z zintegrowana karta, myślicie ze moze nie obslugiwac takiego odświeżania? W ustawieniach monitora tez nic nie da sie zmienic :/
#komputery #monitory #informatyka #pomocy
mrvz - Siemka,
Posiadam monitor HP x32 gaming 165hz.
Probowalem na kazdy sposob ustaw...

źródło: comment_1640649283G5feNVjaQGp7Eia0RWf9ty.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrvz: musisz zainwestować w normalne GPU żeby w ogóle w grach mieć jakiś pożytek z tego monitora, fajnie jest mieć superpłynną myszkę na pulpicie ale to tylko tyle z codziennego użytkowania :P
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki co moge robić zdalnie, z domu, nie majać żadnego konkretnego skilla ale dużo czasu i determinacje? Cokolwiek, bym mógł się utrzymać z domu. czy poswiecajac minimum 20h tygodniowo, mogłbym wyciągnąć 1500 na miesiąc?
#praca #pomocy #depresja #szukampracy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach