#anonimowemirkowyznania
Witam
mam 19 lat ukończyłem niedawno kurs BV spawacz tig 141.
Dziś byłem na rozmowie w firmie ktorej nazwy na razie nie chce tu podawać. (Pracodawca zadzwonil do mnie poniewaz zostal poinformowany przez wlasciciela kursu ze taki i taki uczen po kursie szuka pracy) Oślepiony tym co mówił sam pracodawca podpisywalem umowy bez dokładnego przeczytania jej. Tak wiem jestem debilem, tak wiem zawsze czytaj co podpisujesz, ale zrobiłem to bez przeczytania.
Witam
mam 19 lat ukończyłem niedawno kurs BV spawacz tig 141.
Dziś byłem na rozmowie w firmie ktorej nazwy na razie nie chce tu podawać. (Pracodawca zadzwonil do mnie poniewaz zostal poinformowany przez wlasciciela kursu ze taki i taki uczen po kursie szuka pracy) Oślepiony tym co mówił sam pracodawca podpisywalem umowy bez dokładnego przeczytania jej. Tak wiem jestem debilem, tak wiem zawsze czytaj co podpisujesz, ale zrobiłem to bez przeczytania.





























Pracowałem, a raczej jeszcze pracuję na stacji benz. na umowę zlecenie, która skończyła się z dniem 31.12. Umówię mógłbym mieć przedłużoną, ale nie będę tam siedział cały czas na zleceniu (a tylko takie umowy mają wszyscy pracownicy co jest dla mnie żartem). Dziś grzecznie podziękowałem za dalszą współpracę, natomiast kierownik kazał mi przyjść do roboty jeszcze dziś ma nockę (bo tak było w grafiku na następny miesiąc). Zatem