Siema Mirki, mam pytanie.
Pracowałem, a raczej jeszcze pracuję na stacji benz. na umowę zlecenie, która skończyła się z dniem 31.12. Umówię mógłbym mieć przedłużoną, ale nie będę tam siedział cały czas na zleceniu (a tylko takie umowy mają wszyscy pracownicy co jest dla mnie żartem). Dziś grzecznie podziękowałem za dalszą współpracę, natomiast kierownik kazał mi przyjść do roboty jeszcze dziś ma nockę (bo tak było w grafiku na następny miesiąc). Zatem
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Witam
mam 19 lat ukończyłem niedawno kurs BV spawacz tig 141.

Dziś byłem na rozmowie w firmie ktorej nazwy na razie nie chce tu podawać. (Pracodawca zadzwonil do mnie poniewaz zostal poinformowany przez wlasciciela kursu ze taki i taki uczen po kursie szuka pracy) Oślepiony tym co mówił sam pracodawca podpisywalem umowy bez dokładnego przeczytania jej. Tak wiem jestem debilem, tak wiem zawsze czytaj co podpisujesz, ale zrobiłem to bez przeczytania.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Normalne wypowiedzenie jest 3 tygodnie jesli pracujesz w firmie mniej niz 3 lata, po 3 latach pracy u jednego pracodawcy jest juz okres 3 miesiecy, ale jak sam mowisz, umowa oparta na litewskim kodeksie pracy, to poszukaj na necie jak tam to dziala
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 804
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napotkałem problem przy montażu sofy friheten. Widoczna śruba (taka sama leży obok) utknęła między skrzynią, a oparciem. Kręci się w koło i ani w 1, ani w stronę nie chce wyjść. Jest wyczuwalny luz ok 1mm. Widocznie nakrętka która jest w oparciu wyskoczyła i kręci się razem z gwintem. Jakieś pomysły jak to teraz rozkręcić? Bo przy reklamacjach raczej nie przyjeżdża ekipa by rozłożyć wadliwą część tylko trzeba to zrobić samemu? A
neufrin - Napotkałem problem przy montażu sofy friheten. Widoczna śruba (taka sama le...

źródło: comment_1641237659L6x4J2waLVeBGRN64vz83u.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neufrin: masz dwa wyjścia.. pociągnąć to żeby nakrętka troche wyszła i przytrzymać ją przez tą szpare śrubokrętem i wtedy odkręcić, albo w drugą strone uderzyć to młotkiem i liczyć że nakrętka chwyci i wtedy wkręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki, co to może być, że po tym jak po raz pierwszy pojawił się blue screen "memory management", od tego czasu system ładuje mi się chyba z pół godziny, a przedtem wczytywał się w kilka sekund? Ten BSOD pojawia się od czasu do czasu w losowych sytuacjach, np. jak zamknę przeglądarkę i zechcę otworzyć ją ponownie, nagle wszystko się przycina i pojawia się ten blue screen. Czasem komputer chodzi normalnie przez tydzień,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam dziwną sytuację przy dodawniu produktu na Amazon. wrzucam swoje zdjęcie produktu ale Amazon wrzuca jakieś kompletnie inne całkowicie nie powiązane z ofertą. Dodam że produkt wrzucam jako pierwszy i nie ma ich w ofercie do tej pory #pomocy #pytanie #amazon #sellercentral
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,
korzystając z facebooka na przeglądarce Google Chrome, pisząc z kimś cały czas zacina mi w okienkach pisany przeze mnie tekst. Występuje to tylko w tej przeglądarce, jakieś rady co na to poradzić?
#facebook #pomocy #pytanie #komputery #chrome #google
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, założyłem sobie fake konto na facebooku żeby być na bieżąco z kilkoma grupami tematycznymi. Nie mam znajomych, mam zaobserwowane kilka stron i należę do kilku grup i przez brak znajomych i ich wysrywów, na tablicy wyświetlają mi się tzw. "proponowane posty" czyli jakieś gówniane tiktoki i inne gówna. Czyli zamiast być na bieżąco z moimi zainteresowaniami to muszę przewijać to szambo. Jak to wyłączyć?

#facebook #pomocy #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nadsztygar: mam ~100 znajomych, mimo tego że udzielam się w komentarzach na grupach, lajkuje to co mnie ciekawi i tak dalej, to te proponowane posty z tikotkami i innym gównem mam co drugi wpis, tego już nie przejdziesz xD Oni na tym zarabiają więc tak to jest ustawione na sztywno
  • Odpowiedz
Moj tata wlasnie ma krwotok z nosa, chcial pojsc sie umyc i zawolal mnie, gdy przyszedlem to krew mu sie lała z nosa jak z kranu. Probowalem mu pomoc, przynioslem krzeslo i podalem lod i reczniki ale mowil ze mam po karetke zadzownic. Na 112 wlasciwie nic nie powiedzieli, tylko tyle ze nie przyjada. On mowi ze jeszcze ma dosc miekkie nogi. Z nikim sie nie bil, nie uderzyl sie, krew sie
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tata wlasnie wrocil do domu, dostal tabletki i zastrzyki obnizajace cisnienie, spodowodowane to bylo bardzo wysokim cisnieniem o ktorym wczesniej nie mial pojecia, nie leczyl sie na nadcisnienie
teraz tak mysle ze dosc glupio wyszlo ze tutaj napisalem ale w zyciu nie widzialem tyle krwi, cale mieszkanie wygladalo jak jakies miejsce zbrodni a lazienka to calkowicie zmienila barwe na czerwien
dostal recepte na leki obnizajace cisnienie i polecenie aby codziennie je sobie
  • Odpowiedz
Mireczki, muszę kupić lodówkę wolnostojącą. Polećcie coś. Potrzebuję lodówki około 190 cm wysokości (idealnie 192), szerokość max 61, głębokość koło 67-69 cm. Im cichsza, tym lepsza. Im wyższa klasa energetyczna, tym lepiej. Nie potrzebuję żadnych kostkarek, dozowników wody, oranżady, bitej śmietany i innych cudów na kiju.

Czy są jakieś lodówki, które macie i polecacie? Albo jakieś, które odradzacie?

Z góry dzięks.

#agd #urzadzajzwykopem #pomocy #remontujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:
Idź na policję, nie idź sama. Weź ze sobą koleżankę, albo chłopa, kogokolwiek bliskiego. Przesłuchania się nie bój, pytania mogą być niewygodne, ale raczej policja jest dzisiaj bardziej taktowna w tych sprawach. Nie bój się płakać, masz do tego pełne prawo. Tylko proszę cię: nie ignoruj tego, bo gość może mieć coś z garem i znowu kogoś skrzywdzi, a na macaniu może się nie skończyć. Jeżeli czujesz taką potrzebę
  • Odpowiedz
Zaczęłam go gonić i mówić co odpier*$#! I żeby czekał


@AnonimoweMirkoWyznania: komicznie to musiało wyglądać XD, chociaż tobie pewnie do śmiechu nie bylo co zrozumiale.
Zgłoś sprawe na palicje i tyle, możliwe, że nie byłaś pierwszą jego ofiarą.
  • Odpowiedz
#tauron #prad #energetyka #kiciochpyta #pomocy

Hello,
wynajmuję mieszkanie i co jakiś czas podrzucam właścicielce wartości z liczników do wyliczenia.

Wygląda na to że w ciągu ostatniego półrocza Tauron wymienił liczniki (zmienił się numer na moim) i nagle w ciągu pół roku wartości z 1.8.0 skoczyło z 6500 do 14 400 (a przez 3,5 roku nabiłem 4500 około), rzecz jasna nie ma szans bym zrobił
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach