#tauron #prad #energetyka #kiciochpyta #pomocy

Hello,
wynajmuję mieszkanie i co jakiś czas podrzucam właścicielce wartości z liczników do wyliczenia.

Wygląda na to że w ciągu ostatniego półrocza Tauron wymienił liczniki (zmienił się numer na moim) i nagle w ciągu pół roku wartości z 1.8.0 skoczyło z 6500 do 14 400 (a przez 3,5 roku nabiłem 4500 około), rzecz jasna nie ma szans bym zrobił
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam pewien problem. Na zdjęciu widać mocowanie do haczyka, na którym można było wieszać np recznik (haczyk się urwał, a raczej odkręcił, na zdjęciu widać wystająca śrubkę do której powinien być dokręcony). Aby przypiąć z powrotem haczyk muszę ściągnąć to mocowanie tylko ze na zewnątrz nie ma żadnych elementów, które mógłbym odkręcić. Czy macie może pomysł jak mogę sobie z tym poradzić? Nie chce tego robić na sile. W komentarzu wysyłam
ejsap_kupno - Hej, mam pewien problem. Na zdjęciu widać mocowanie do haczyka, na któr...

źródło: comment_1641053183YhbC0mImsKczHJHvYUZxXQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lycoris: o jezu, masz genialny głos do czytania bajek! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety przy kryminałach może wyjść nieco infantylnie. Tak czy inaczej - rób. Komu się spodoba to spodoba, komu nie to nie, masz ładną dykcję i ciepły głos. Ja bym z ciekawości posłuchała. Wołaj jak coś nagrasz. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#pomocy #pytanie #usa #ameryka #statystyka

Potrzebuję pomocnej ręki - dyskutuję z kumplem o emigracji polskiej do stanów na przestrzeni lat i potrzeba mi statystyk o liczbie ludzi którzy wyjeżdżają do stanów z Polski - w podzieleniu na lata ( im większy przedział lat tym lepiej )

Gugluje to , ale nie moge znaleźć nic takiego, może nie mogę ogarnąć dobrej frazy wyszukiwania?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Złożyłem ze dwa miesiące temu do Plus gsm cesje żeby numery przeszły z powrotem na mnie (bo były na firmę, w której pracowałem) i mieli się ze mną skontaktować. Nikt się nie skontaktował, a dzisiaj numery zostały wyłączone no kurła. Dzwoniłem na BOK plus to nic nie mogą zrobić, bo numery nadal są na firme i że nic się nie zmieniło w kwestii cesji. (tak jakby nic do nich nie wpłynęło). Składałem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Specjalista_Plus: dobra już zadzwoniłem do salonu plusa, w którym składałem cesję 2 miesiące temu i dziwiła się, że się nikt ze mną nie kontaktował w tej sprawie. Zgłoszone do działu technicznego. Dzięki za chęci
  • Odpowiedz
Mirki nowy ekspres (ma 2 tygodnie i ok 80 kaw za sobą), w sumie od początku takie dźwięki wydaje jak na filmiku.
Trochę to niepokojące się robi bo na początku te 'skrzypienia' były krótkie ale z każą robioną kawą to skrzypienie jest coraz dłuższe i takie jakby "cięższe" jakby zaraz coś miało się tam urwać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tak się dzieje tylko jak parzy kawę.
Kupiłem dzisiaj smar, przesmarowałem blok zaparzający
Wasz_Pan - Mirki nowy ekspres (ma 2 tygodnie i ok 80 kaw za sobą), w sumie od początk...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wasz_Pan: Brzmi jak jedna z dziwnych usterek na które trafiłem tylko w ekspresach tego typu, Bosch lub stary Siemens, ale wygląda na to, że melitta odziedziczyła tego buga.
Mianowicie trzpień napędu jest jakby za gruby już firmowo i zbyt ciężko chodzi w otworze prowadzącym do zaparzacza. Ja to naprawiam papierem ściernym i drobnym pilnikiem, ale nie znam genezy tego problemu.
  • Odpowiedz
@kre-dens: zaloguj się do routera i w ustawieniach wifi masz wybór pasma. Nie posiadam akurat kryształowej kuli pod ręką, żeby powróżyć co Ty tam posiadasz.
  • Odpowiedz
Skręciłem właśnie kostkę i wróciłem samochodem do domu. Czy oprócz nogi w górze i okladów lodem mogę coś jeszcze zrobić? Słyszałem że trzeba na granicy bólu ruszać noga? Czy jakieś jeszcze złote rady oprócz fizjo? #fizjoterapia #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queen14K: co wy dzisiaj tak te kostki kręcicie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ode mnie to jeśli masz obrzęk to warto wprowadzić delikatne ruchy stopom góra dół żeby pobudzić krążenie w efekcie czego obrzęk ci szybciej zejdzie. Do około 2 godzin po kontuzji chłodzić, potem dać działać organizmowi
  • Odpowiedz
  • 2
Witam Mirki i Mirabelki ciezka sprawa, spedzilem ostatnie nascie lat na wykop.pl , pierwszy raz zdarza sie taka sytuacja. Rodzina mojej zony potrzebuje pomocy i wsparcia na SiePomaga.pl . Liczy sie kazda zlotowka, dziewczyna lezy w klinice budzik i potrzebuje stalej rehabilitacji. Niestety powiklania po Covid zrobily swoje i spustoszyly organizm dziecka, wiec jezeli macie kilka zlotowek zbędnych i chec pomocy przed nowym rokiem to bede bardzo wdzięczny. #siepomaga #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest ktoś w posiadaniu linku do filmu gdzie kobieta prowadzi seans spirytystyczny i krzyczy 'Udostępnienie mocy i ducha' a następnie mówi w jakimś dziwnym języku? Szukam w swojej historii od godziny i za nic nie potrafię znaleźć. Dzięki za pomoc!

#kiciochpyta #heheszki #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach