#pomocy #zegarki hej potrzebuje pomocy bo mi stanął ;-) zegarek vostok europe lunokhod 2 jak na zdjeciu. szukam serwisu ktory wymieni baterie i zrobi test szczelnosci. wiem ze te zwykle urzadzenia w dzielnicowych serwisach nie ogarniaja testu szczelnosci bo sa za słabe, juz to przerabialem u lokalsów. potrzebuje taki wydruk zeby serwis dolaczyl go do zegarka po wymianie baterii, przyda sie to przy sprzedazy zegarka jak sie na
n.....7 - #pomocy #zegarki hej potrzebuje pomocy bo mi stanął ;-) zegarek vostok euro...

źródło: comment_1641657700NfAd3jiES8VkWrwel2QUbO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZAPLUSUJ, TO ROZKAZ

Pomóżcie mi, potrzebuję pieniędzy na leczenie. Błagam was, udostępnijcie i wpłaćcie jeśli możecie. Nie jestem skąpy, chcę jedynie żyć, i to ty możesz uratować mi życie. Nie mam nic do stracenia wklejając ten link gdziekolwiek tylko mogę, bo od tego zależy moja przyszłość. Nie mam wiele do pisania na ten temat, to prawda i więcej informacji znajdziecie w linku. Błagam was wszystkich o pomoc.

https://fundacjarakiety.pl/marzenia/dawid-gebal

Edycja:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem z wifi. Router działa normalnie, w kompie jednak nie ma go na liście sieci. A jestem 2 metry od urządzenia. Telefon widzi, inne kompy też. Ten komputer inne sieci widzi, tylko tej nie. Jak to naprawic?

#wifi #komputery #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurna mircy #pomocy !!
Potrzebuje na już kupić AirTag 1 paczka. Nie te pakowane poczwornie. Szukam tego stacjonarnie od polowy grudnia i nie ma doslownie nigdzie!! A jutro musze to dac jako prezent (,) na allegro czy olx w obrebie #warszawa rowniez nie ma! Czy ktos wie gdzie moglbym kupic, albo czy ktos ma na sprzedaz nowa sztuke? #ispot #cortland
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ma ktoś jakiś pomysł? Monitor od komputera zaczął migać zaraz po włączeniu. Po kilkunastu minutach samo się naprawiało i było ok. Teraz już tak mruga cały czas i widać normalnie obraz przez ten ułamek sekundy. Sprawdzałem różne kable, na innym kompie, na różne wejścia i jest nadal to samo. Jak podłącze kabel HDMI to pojawia się ten komunikat i nic nie znika. Ktoś coś ? #pomocy #informatyka
Queen14K - Czy ma ktoś jakiś pomysł? Monitor od komputera zaczął migać zaraz po włącz...

źródło: comment_1641645371WQTSC9iTTmUuz6Qkf2mZ70.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TLDR: Usunięto mój formularz google, bo jest podobno niezgodny z zasadami!

Prowadzę na #wykop akcję #wolamyzbanowanych podczas której platynki mogą napisać list (np. z pozdrowieniami przyjaciół). List piszą uzupełniająć formularz - formularz 1 z listami nadal jest. Ale zawsze potem proszę platynki o wysłanie indywidulanego hasła do formularza 2, celem potwierdzenia tożsamości. Otwieram dziś formularz 2 - zobaczyłem taki screen (załącznik).

Potem wchodzę na dysk google, patrzę, że formularz 2
gimnazjumqqq - TLDR: Usunięto mój formularz google, bo jest podobno niezgodny z zasad...

źródło: comment_1641636592BDuNrxxQSl01gbiAGJ7Ajt.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gimnazjumqqq: google za to bylo rozbawione do lez gdy akceptowales niedobre dla siebie regulaminy bez przeczytania ich.

Masz nauczke aby cennych rzeczy nie hostowac u gigantow. Ja wiem ze latwo i "za darmo", ale cene placisz dzisiaj. W tamtej firmie absolutnie nikogo nie obchodzi twoj bol, a takich jak Ty sa tysiace dziennie
  • Odpowiedz
Mirki kupilem w sklepie #zabka elektrycznego papierosa firmy #iqos który okazał się wadliwy. Na drugi dzień poszedlem do sklepu żabka go zareklamować i usłyszałem, że oni go nie mogą zareklamowac, bo RODO i musze sam dzwonic do producenta i to załatwiać. Pytanie moje właśnie czy tak muszę zrobić? Kupiłem sprzęt od żabki i to chyba oni powinni mi to albo zareklamowac, albo oddać kasę, albo wymienić.

#pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chlopak_jak_z_plakatu: możesz pewnie w zabce ale będziesz długo czekać, iqos w paru miastach ma taką usługę że jak zgłosisz reklamacje to za 2 godziny pod drzwi podjeździe Ci ich przedstawiciel i da nowego iqosa do ręki
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki,
Zwracam się do Was jeszcze raz z historią małej Kasi.
Moja koleżanka z ławki, z czasów szkolnych ma małą, chorą na serce córeczkę. Przestały jej pracować zastawki w sercu. Mała ma w nim ubytek, który krew rozerwała już do wielkości 4,5 mm...
W zeszłym roku udało zebrać się odpowiednią sumę na operację w USA, która miała sprawić, że serce będzie pracować w prawidłowy sposób do wieku nastoletniego Kasi. Niestety, tak się
NicNowego - Hej Mirki i Mirabelki,
Zwracam się do Was jeszcze raz z historią małej K...

źródło: comment_16415765690FhuBnIoRyRcjn578g1eY6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caden_Forelli: przestajemy wciskać je w formie kłębka kabla do kieszeni, tylko ogarniamy jakąkolwiek metodę jego zwijania tak, by się nie plątał i konsekwentnie ją stosujemy? Bo da się, naprawdę. Od nawijania na kartonik począwszy, poprzez zwijanie na dłoni i przeplatanie na koniec końcówki naokoło jednej stronyuzyskanego pierścienia, na pierdylionie innych metod skończywszy.
  • Odpowiedz
Zwracam się z głęboką prośbą o pomoc. Otóż. Podejrzewam jakieś malware lub koparkę na swoim kompie.

Objawy:
- raz na dzień otwiera się i w ułamku sekundy zamyka wiersz poleceń,
- wpisując coś w google na chromie wyskakuje mi captcha do zaznaczenia (za każdym razem),
- zegarek na kompie spóźnia się 10 minut,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mam mały problem z grą Dead Island Riptied , problem polega na tym że gra uruchamia się normalnie ale gdy gram prolog to nie mogę używać myszki a także nie pojawiają się napisy czy ktoś mógłby mi pomóc z tym problemem ( dodam że już kiedyś grałem w tą grę na starym pc jeżeli to doda jakąś informację ) #gry #grykomputerowe #deadislandriptide #pomocy
Jewinho - Witam mam mały problem z grą Dead Island Riptied , problem polega na tym że...

źródło: comment_1641489668MQqhiQpWBgLHnxV0mTKZu1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach