Wszystko
Wszystkie
Archiwum
3
Lekarzom informującym o COVID grożą ścięciem głowy
- 3
- #
- #
- #
- #
#lekarz #medycyna #zdrowie #papierosy #statystyka #niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedoeksperta #pytanie #wykopsmokersclub
Moi Drodzy,
jako że od lat podejmuję próby rzucenia/ograniczenia palenia, a odkąd zacząłem jako smark 11 lat temu bardzo się boję (z uwagi na swój stan zdrowia i choroby w okresie dzieciństwa), mam ważne zapytanie. Przeczytałem tony wywiadów z profesorami chirurgii, onkologii, i czego jeszcze... tu szczególnie pytanie do wszelakich różowych i niebiskich z tematu medycyna. Nigdzie nie mogę dobić do konkretnych
Moi Drodzy,
jako że od lat podejmuję próby rzucenia/ograniczenia palenia, a odkąd zacząłem jako smark 11 lat temu bardzo się boję (z uwagi na swój stan zdrowia i choroby w okresie dzieciństwa), mam ważne zapytanie. Przeczytałem tony wywiadów z profesorami chirurgii, onkologii, i czego jeszcze... tu szczególnie pytanie do wszelakich różowych i niebiskich z tematu medycyna. Nigdzie nie mogę dobić do konkretnych
- 2
@Holzlevsky: Ogranicz zwykłe fajki na początek do maks. 3 dziennie i pal e-papierosa, później pal 1 tradycyjną fajkę dziennie, zrób sobie z tego jakiś rytuał na chill out, np. po pracy, a e-papierosa ogranicz do rozsądnej ilości. Będzie gites. Nie trzeba rzucać na siłę.
- 0
@Jurasik201: Nie mam wątpliwości.
#lekarz #medycyna #zdrowie #papierosy #statystyka #niebieskiepaski #rozowepaski #pytaniedoeksperta #pytanie #wykopsmokersclub
tl;dr problemy ze zdrowiem palaczy w młodym wieku/rzucanie palenia
Moi Drodzy,
jako że od lat podejmuję próby rzucenia/ograniczenia palenia, a odkąd zacząłem jako smark 11 lat temu bardzo się boję (z uwagi na swój stan zdrowia i choroby w okresie dzieciństwa), mam ważne zapytanie. Przeczytałem tony wywiadów z profesorami chirurgii, onkologii, i czego jeszcze... tu szczególnie pytanie do wszelakich różowych i niebiskich
tl;dr problemy ze zdrowiem palaczy w młodym wieku/rzucanie palenia
Moi Drodzy,
jako że od lat podejmuję próby rzucenia/ograniczenia palenia, a odkąd zacząłem jako smark 11 lat temu bardzo się boję (z uwagi na swój stan zdrowia i choroby w okresie dzieciństwa), mam ważne zapytanie. Przeczytałem tony wywiadów z profesorami chirurgii, onkologii, i czego jeszcze... tu szczególnie pytanie do wszelakich różowych i niebiskich
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@gardan: wiem, że współcześnie 60 lat to nie jest stanie nad grobem, a niejednokrotnie konsumowanie owoców pracy i dobry poziom życia (jak się kto postarał czy też miał farta albo dobry spadek...) ale to zawsze dość odległe. Interesuje mnie najbardziej przedział 25-40, jak tutaj. Doszukałem się pojedynczych przypadków, co nie zmienia faktun że zawały serca w tym przedziale to są dużo cięższe i dużo częstsze u palących, zaś "normalnie" choroby układu
W czym może być problem.. Dziwna sytuacja. Gdy ściągam łopatki do tyłu czuje uciskanie w klatce i pieczenie w okolicach lopatek. W klatce tak jakby mnie rozrywa w okolicach mostka. Klata niby rozciągnięta dobrze a takie coś mam
#fizjoterapia #zdrowie #mikrokoksy #silownia #lekkoatletyka #bieganie #lekarz #
#fizjoterapia #zdrowie #mikrokoksy #silownia #lekkoatletyka #bieganie #lekarz #
- 1
- 1
@Xabitka10: Nigdy nie ściągaj nadmiernie łopatek do siebie, a szczególnie do siebie i w dół. Jest to nienaturalne ustawienie łopatek, które prowadzi później do dyskinezy łopatki, niestabilności barków, bolów karku, mrowienia w rękach, objawów jest akurat multum w tym przypadku. Wyobraź sobie, że pod obojczykiem masz tzw 1 żebro, ono jest stosunkowo wysoko, między nim, a obojczykiem masz nerwy splotu ramiennego, tętnice i żyłe podoobojczykową i jeśli ty sciągasz łopatki do
- 0
6
Da się sprawnie: Baricitinib na oddziale w 5 dni od badań

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
To znaczy że masz sucho w gardle
#covid19
#lekarzpoz
#lekarz
#!$%@?, mam zwykłe zapalenie oskrzeli ale internista zamówił mi karetke, żeby pobrali wymaz na covid #!$%@? mnie w kwarantanne, nikt nie chciał słuchać, że zapalenia oskrzeli mam od ponad 10 lat
Orientuje się po jakim czasie taka karetka realnie przyjeżdza? Niby ma być w przeciągu 2 dni ale znając ten kraj z kartonu, to wolę podpytać, czy ktoś też się na to załapał i ile realnie czekał
#lekarzpoz
#lekarz
#!$%@?, mam zwykłe zapalenie oskrzeli ale internista zamówił mi karetke, żeby pobrali wymaz na covid #!$%@? mnie w kwarantanne, nikt nie chciał słuchać, że zapalenia oskrzeli mam od ponad 10 lat
Orientuje się po jakim czasie taka karetka realnie przyjeżdza? Niby ma być w przeciągu 2 dni ale znając ten kraj z kartonu, to wolę podpytać, czy ktoś też się na to załapał i ile realnie czekał
@michael93pl: trzymaj się mireczku i wołaj jak przyjadą albo jak poznasz wynik
@michael93pl: w 24h xD
Bardzo ciekawa informacja!
Dr.Tess Lawrie (Director of the The Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd ) stworzyła raport który potwierdza skuteczne działanie iwermektyny w leczeniu covid-19. Dr.Lawrie jest lekarzem który specjalizuje się w analizie danych i ich syntezie.
Ten film to jej wiadomość do premiera Wielkiej Brytanii o przyjrzeniu się iwermektynie jako leku na covid.
Można znaleźć inne filmy w których odnosi się bardziej szczegółowo odnośnie iwermektyny.
To jest film ze stycznia, niestety nadal
Dr.Tess Lawrie (Director of the The Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd ) stworzyła raport który potwierdza skuteczne działanie iwermektyny w leczeniu covid-19. Dr.Lawrie jest lekarzem który specjalizuje się w analizie danych i ich syntezie.
Ten film to jej wiadomość do premiera Wielkiej Brytanii o przyjrzeniu się iwermektynie jako leku na covid.
Można znaleźć inne filmy w których odnosi się bardziej szczegółowo odnośnie iwermektyny.
To jest film ze stycznia, niestety nadal

@hansschrodinger zrobiono, ivermektyna leczy się long covidowcow.. podobno daje dobre efekty
@IetrusI: co zrobiono?
7
Rząd podjął decyzję. Będą nagrody dla lekarzy

- Wykop Poleca
- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
27
Niepożądany Odczyn Poszczepienny.

- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
8
Pandemia dziurawi budżet NFZ. Będzie mniej pieniędzy na świadczenia i...

- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Macie listę leków/suplementów, które pomagają przetrwać COVID lub które należy brać aby lżej przejść to świństwo?
#covid #covid19 #koronawirus #lekarz #leki
#koronawirusfakty
#covid #covid19 #koronawirus #lekarz #leki
#koronawirusfakty
Tak gdzieś z 20-30 osób z mojego otoczenia podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) większość nawet gorączki nie miała. O tych mitycznych respiratorach dalej wiem tylko z tv i przekazów wypokowych.
@wladyslaw-krakowski: u mnie to samo, w pracy z 30 osób już było chorych, nikt nie był w szpitalu, wszyscy wrócili po 10 dniach narzuconych z góry, podobnie znajomi, nie znam NIKOGO, kto by przeszedł tak jak straszą
siemka mireczki. ile czasu (mniejwięcej) mija od czasu operacji (rekonstrukcji) więzadła do momentu kiedy będe mógł w miare normalnie chodzić?
#zdrowie #medycyna #sport #lekarz #rekonstrukcja
#zdrowie #medycyna #sport #lekarz #rekonstrukcja
@Cygan_Edek: może to jakaś Wenera a nie covidowe palce xDDD
- megawatt
- maniac777
- dreidel
- nm00
- konto usunięte
- +2 innych
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
1
Ograniczenie teleporad. Minister zdrowia podpisał rozporządzenie.

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
NFZ chce postawić w Kielcach wieżowiec. 50 mln na nową siedzibę

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Chirurdzy w Gliwicach uratowali skalp 39-letniej kobiecie po wypadku w pracy

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 0
Ktoś poleci dobrego dermatologa w Sosnowcu? Prywatnie, terminy żeby nie były liczone w latach świetlnych do przodu. Najlepiej bliżej Centrum.
#sosnowiec #lekarz #dermatologia #pomocy #leczenie
#sosnowiec #lekarz #dermatologia #pomocy #leczenie
@Niedzwiedzmin Dermatolog
32 290 00 35
https://maps.app.goo.gl/1sP8SgHc8GTBQnH48
Polecam, byłem w listopadzie. Pierwsze przyjęcie załatwione w ciągu tygodnia.
32 290 00 35
https://maps.app.goo.gl/1sP8SgHc8GTBQnH48
Polecam, byłem w listopadzie. Pierwsze przyjęcie załatwione w ciągu tygodnia.
2
Polska liderem w nowoczesnych technikach leczenia zaburzeń słuchu.

- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Kochani,
Jak zawsze daje tagi ostrzegawcze dla tych co źle reagują na takie tematy: #dzieci #choroby #udar #spiaczka #cukrzyca #neurologia #rehabilitacja #lekarz #zdrowiegucia #afazja #medycyna
Z Guciem jest coraz lepiej. Daleko nam do sytuacji idealnej ale jak przypominam sobie jego stan dokładnie rok temu, kiedy był jeszcze w śpiączce to jestem bardzo szczęśliwy z tego co udało nam się osiągnąć.
Teraz po kolejnym pobycie na turnusie rehabilitacyjnym zasugerowano nam, że Gucio jednak
Jak zawsze daje tagi ostrzegawcze dla tych co źle reagują na takie tematy: #dzieci #choroby #udar #spiaczka #cukrzyca #neurologia #rehabilitacja #lekarz #zdrowiegucia #afazja #medycyna
Z Guciem jest coraz lepiej. Daleko nam do sytuacji idealnej ale jak przypominam sobie jego stan dokładnie rok temu, kiedy był jeszcze w śpiączce to jestem bardzo szczęśliwy z tego co udało nam się osiągnąć.
Teraz po kolejnym pobycie na turnusie rehabilitacyjnym zasugerowano nam, że Gucio jednak
- lenovo99
- ciemnienie
- alla232
- erln
- RandomowyMirek
- +5 innych






















Komentarz usunięty przez autora