Wpis z mikrobloga

@JaBentas: @JustMightBe jeszcze raz - to jak podczas bycia chorym, mam normalną temperaturę typu 36.4 - to jak sprawdzić, czy to jest tak że faktycznie jej nie mam - czy raczej tak że normalnie bym ją miał, ale organizm tak tylko oszukuje pokazując że jej nie mam, a problemy są jakieś poważniejsze bo powinna być?
  • Odpowiedz