Ja to tylko tu zostawie... Mikołaj Raszek z Merogenomics omawia najnowszy preprint w ktorym naukowcy nawoluja do zaprzestania transfuzji krwi od zaszczepionych i ze wzgledu na toksycznosc samego kolca wytworzonego po szczepionce wylanie tejze do kosza... Podjecia dzialan prawnych i jak najszybszego uwzglednienia czy ktos byl zaszczepiony czy nie podczas pobierania krwi.

W preprincie jest podana cala lista wszystkich chorob i zaburzen, ktore wywolala szczepionka. Mikolaj to troche rozwija bo od dawna na
B.....t - Ja to tylko tu zostawie... Mikołaj Raszek z Merogenomics omawia najnowszy p...

źródło: blood_transfusion

Pobierz
B.....t - Ja to tylko tu zostawie... Mikołaj Raszek z Merogenomics omawia najnowszy p...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anomalocaracid: ale o kim mowisz? Jesli o Mikolaju Raszeku to jestes w totalnym bledzie... Wklejam dla leniwych:
"
Merogenomics Inc., based in Edmonton, Canada, was founded by Dr. Mikolaj Raszek in 2015, who currently manages the corporation. Dr. Mikolaj Raszek holds a degree in Honours Genetics as well as a doctorate degree in Biochemistry, both obtained at the University of Alberta in Edmonton. During graduate studies, Dr. Raszek became excited
  • Odpowiedz
Chociaż staram się uzyskać diagnozę prywatnie, może ktoś będzie w stanie coś zasugerować, bo zaczynają mi już powoli ręce opadać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Otóż około dwa i pół roku temu zaczął się mój wyjątkowo męczący problem zdrowotny. Początkowo był to suchy kaszel, który występował jedynie rano i wieczorem. Początkowo zbagatelizowałem problem, no bo jak to tak to się kaszelkiem przejmować jak się ma 22 lvl. Taki kaszelek trwał może z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kornik885: uderzaj tutaj: https://csim.pl To światowej sławy centrum mowy i słuchu, które zajmuje się tematami laryngologicznymi itd. Można na NFZ, ale długo się czeka. Warto iść prywatnie. Wszystkie badania robi się od ręki. Mają placówki praktycznie w całej Polsce, główna siedziba jest w Kajetanach pod Warszawą.
  • Odpowiedz
Czy jest tu jakiś ekspert, który mógłby mi pomóc w ocenie badań krwi mojej mamy? mama od kilku dni narzeka, że bolą ją kości, ciągle leży i jest osłabiona. Ciągle czyta i gada coś o nowotworze co na pewno wpływa na jej psychikę przez ten ból. Je normalnie, co prawdę nie je tyle co zawsze pewnie ze stresu. Miała robione prześwietlenie płuc, mimo że pali przez całe życie na płucach ani jednej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DaxLer: Pomóc Ci nie pomogę, bo moja wiedza opierałaby się tylko na sprawdzeniu czy wynik zgadza się w tych przedziałach. Ale rak napewno dałby jakieś oznaki w "CRP" i "OB". Mogę za to dodać historie z mojego życia - kiedyś okazało się, że chorowałem na nerwice. U mnie złożyło się pare średnich sytuacji w życiu i prawie roczny okres podczas którego zdarzyło mi się kaszlać z krwią, z takimi małymi
  • Odpowiedz
Jak to jest, że kiedy napisze, że w szpitalu gówniano płacą i nie mam siły to otrzymuje wpisy, że mam w takim razie #!$%@?ć, a jak napisze, że pracuje na wlasnej działalności to "gnido, konowale za nasze studiowałeś, obowiązek odpracowania". To jak to jest?

#medycyna #lekarz #szpital
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gracilis: jest taki cykl ksiazek - jedna ma tytul Jeżeli będę miał zły dzień, ktoś dziś umrze
generalnie jest pare z seri -Szwecki lekarz opisuje rzeczywistosc lekarska- pewnie i tak o niebo lesza od polskiej - ale tez ciagle nie wesola

trzymaj sie!!!
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg: no mógłbym ale wolę już jak wybiorę wszystko, tym bardziej, że już od paru miesięcy było wszystko ok i nie czuje nic niepokojącego
  • Odpowiedz
#zhdk #krwiodawstwo #leki #lekarz #szczepienia
Pytanko do szanownego grona, chcę się zaszczepić przeciw hpv, ponieważ przypadkiem odkryłem, ze jedna ze szczepionek ma refundację 100% dla zhdk. Czy u lekarza poz mogę wprost powiedzieć, że chciałbym tę z refundacją, ponieważ mam legitymację zhdk? Czy to zależy po prostu od lekarza, która mi przepisze. Korzystałem już z przywilejów podczas zapisywania się na wizyty do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde chyba jakichś wrzodów sie nabawiłem. Już któryś raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy po zjedzeniu czipsów albo jakiejś innej potrawy (często ostrej) dostaje strasznego bólu i uczucia ciężkości w nadbrzuszu, który trwa kilka godzin. Wczoraj to już ledwo mogłem znieść ten ból. Też od kilku miesięcy mnie pobolewa pod prawym łukiem żebrowym, jakby wątroba albo pęcherzyk żółciowy? Chyba czas się wybrać z tym do lekarza. Myślicie, że do internisty czy gastrologa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@queuele: wygląda na reakcję alergiczną po ugryzieniu jakiegoś bąka. Fenistil w kropkach + maść. Dla świętego spokoju możesz podjechać na opiekę świąteczną, to nic nie kosztuje.
  • Odpowiedz
@Elberus: widzę, że mamy millenialsa, dla którego na każde pytanie można odpowiedzieć "tak" lub "nie"... Nie, medycyna to nie jest filmik 15 sekund na TikTok.

Masz więc odpowiedź: kaszel i katar bierze się od kontaktu z patogenem.
  • Odpowiedz
@Elberus: to są same konkrety, że Tobie się wydaje, że dieta, naświetlanie słońcem i poprawna higiena życia (nie walka z brudem) są mało istotne, to będziesz do końca życia dymać się z przebierańcami w kitlach i płacić za nic, oczywiście są elementy medycyny także istotne, z punktu widzenia odporoności ale zazwyczaj są drugoplanowe
  • Odpowiedz