Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lelele112233
lelele112233

lelele112233

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1320
  • Znaleziska 317
  • Mikroblog 1003
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 4
Beszczebelny
Beszczebelny
21.06.2026, 20:47:42
  • 0
Śródmieście nawet kropla deszczu nie spadła, a jak u innych? #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 20:51:27 via Wykop
  • 2
@Beszczebelny: Leśnica zaczęło padać.
  • Odpowiedz
Darknes17
Darknes17
21.06.2026, 17:20:09
  • 4
Czy tylko ja mam takiego pecha czy to standard w tym kraju z kartonu?
Już pewnie z 80zł w butelkach #kaucja mam w domu i myślicie, że to zbieram?
Otóż ide raz do sklepu, nie dziala automat, ide drugi raz nie działa. Idę do żabki też zaklejony automat. Za tydzień jade do lidla z wypełnionym bagażnikiem juz puszek i też 2 automaty nie działają, obsługa twierdzi, że dziś już nie bedzie.
Znowu jade
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 18:57:00 via Wykop
  • 0
@Darknes17:

Znowu jade do biedronki i to samo, nie dziala.
  • Odpowiedz
lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 19:06:25 via Wykop
  • 0
@Darknes17: Biedronka normalnie zatrudnia na UoP pod siebie:
https://careers.jeronimomartins.com/Biedronka/search/?createNewAlert=false&q=&locationsearch=wroc%C5%82aw&optionsFacetsDD_department=&optionsFacetsDD_customfield1=
  • Odpowiedz
lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 19:27:36 via Wykop
  • 0
@Darknes17: Nie znam szczegółów. Jak widzsz na stronie są oferty pracy bezpośrednio pod biedrą.
W biedrze w lesnicy w weekendy jest 1 dodatkowa osoba dedykowana maszynie, jak się zapełni to kasjerka dzwoni dzwonkiem i w ciągu 2 minut leci wymiana worka. Ogólnie nigdy dłużej jak 10minut nie czekałem na udrożnienie maszyny czy to w starej na trzmielowickiej czy tej nowej na średzkiej. Za to w lidlu mają to opanowane do
  • Odpowiedz
hell_naw
hell_naw
21.06.2026, 15:59:51
  • 0
jaki router na kartę SIM dla kawalera?
#komputery #siecikomputerowe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 16:34:30 via Wykop
  • 0
@hell_naw: Jak masz zasięg pasma n78/5g pojemnościowego to wieża typu CPE. Wykręcisz 600-700mbit.

Obecnie nowe najtańsze to te dwa modele:
https://www.alditalk.de/p/router-cpe-5s-stationarer-router-5g-wei-30041074A1
https://www.alditalk.de/p/router-zte-stationarer-router-g5ts-5g-wei-30040908A1
+
lelele112233 - @hell_naw: Jak masz zasięg pasma n78/5g pojemnościowego to wieża typu ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 184011

Pobierz
  • Odpowiedz
szczurek_87
szczurek_87
21.06.2026, 15:31:10
  • 0
Mam internet światłowodowy T-Mobile z ich firmowym routerem. Mam jedną nazwę sieci WiFi i sam router decyduje czy urządzenie podłączone pracuje na 2,4 czy 5 GHz. Do niedawna chodziło w miarę ok. Od jakiegoś czasu wszystko podłącza pod 2,4 GHz - najważniejsze urządzenia: TV, Laptopy, Telefony komórkowe, tablety... Pod 5 GHz podpina np. zmywarkę. Efekt jest taki że na kompie po WiFi zamiast dotychczasowej prędkości 300 osiągam np. 56 Mbps, You Tube
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 16:30:52 via Wykop
  • 1
@szczurek_87:

Teraz pewnie nie dadzą mi tego ONT

Dadzą. Cennikowo policzą 160zł asysta techniczna

Sieci rozdzielisz na infolinii.
  • Odpowiedz

2

Moja żonka

Moja żonka

Witam ja i moja żonka Jak wam się spodoba to będzie więcej 

TheSensualLove
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 09:20:40
  • 2
  • #
    szpilki
  • #
    cuckold
  • #
    polska
  • #
    cycki
  • #
    nogi
  • #
    ponczochy
lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 09:22:57 via Wykop
  • 2
Spotykacie się kochani? To może wzięlibyśmy żonke na 2 baty?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MM16
MM16
MM16
20.06.2026, 22:22:30
  • 1
#wroclaw
co to za fajerwerki lataja?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 21.06.2026, 05:55:51 via Wykop
  • 1
@MM16: Grand Prix na żuzlu zaczęli o 22 bo zalało park maszyn i tor. Strzelanie zaczełi o 00:20
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
20.06.2026, 08:48:03
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 20.06.2026, 09:10:42 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr:
Korki, brak kierowców bo okres urlopowy/niskie stawki, awaria taboru.

Wylosuj sobie dowolną opcje.

FYI: Nawet usunęli ze strony ogłoszeń o prace oferty b2b i UZ - została tylko UoP z podstawą 6200 brutto xD
  • Odpowiedz
lelele112233
lelele112233
lelele112233 20.06.2026, 09:28:08 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Był wybór: wszystkie 3 opcje, a nie narzucona jedna konkretna.
Usunęli bo albo coś się odwaliło grubego, albo zamiast skoczków chcą mieć stałych kierowców bo obecni odchodzą do innych prac/na stałe godziny pn-pt/emerytury.
  • Odpowiedz
lelele112233
lelele112233
lelele112233 20.06.2026, 09:51:00 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Tym się nigdy nie sugeruj. Oni biorą to po api z mpk które wystawione jest tutaj https://mpk.wroc.pl/strefa-pasazera/zaplanuj-podroz/mapa-pozycji-pojazdow .
Jak pojazd ma wyłączony gps lub awarie komputera który to spina (i np. nie wyświetla się nr linii tylko kierowca jeździ z tabliczką) to jest pojazdem widmo.

Zaraz zrobią podwyżkę cen biletów, zapłacą kierowcom wyższą stawke bazową to kursy nie będą wypadać xD
Teraz który młody się zgodzi jeździć z rozpieprzonym
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
18.06.2026, 10:36:40
  • 0
Kończy mi się umowa na Internet w tym miesiącu. Polecacie jakiś tani internet światłowodowy ? Do tej pory płaciłem 69zł w INEA

300 Mb które mam obecnie wystarcza w zupełności

#internet #informatyka #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 18.06.2026, 17:14:50 via Wykop
  • 1
@jimbim0972:
Infra netii tylko: 30zł za 300 https://www.netia.pl/pl/internet-300-za-30zl
Tmobile infra praktycznie każda (si/pśo/fiberhost/hfc vectry): 300mbit za 30zł
https://www.t-mobile.pl/d/oferta-internet-swiatlowodowy
nie sugeruj się ceną 35zł - regulamin dalej mówi o 30zł.
alternatywny link: https://www.t-mobile.pl/c/internet-swiatlowodowy - z darmowymi miesiącami
  • Odpowiedz
Baero
Baero
11.06.2026, 15:54:55
  • 0
Mam telewizję przez internet TVSmart od Jamboxa, ale nie ma kilku kanałów które mam w Orange TV. Istnieje jakaś aplikacja na Android TV, aby połączyć te 2 usługi i mieć wszystkie kanały w jednej aplikacji?
#androidtv #iptv #orange #vectra
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 11.06.2026, 18:26:29 via Wykop
  • 2
@Baero: kodi + repo https://github.com/mtr81/kodi_addons/tree/main/addons
  • Odpowiedz

5

Czy aby na pewno revolut jest ok?

Czy aby na pewno revolut jest ok?

Mamy Panski płaszcz i co nam Pan zrobisz ?

DonTyperos
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 00:48:15
  • 7
  • #
    revolut
  • #
    banki
  • #
    finanse
  • #
    pytanie
lelele112233
lelele112233
lelele112233 10.06.2026, 08:37:51 via Wykop
  • 0
@pepedros:

W normalnym banku byś przynajmniej do oddziału poszedł i wyjaśnił wszystko.


To tak nie działa. Najwyżej przyjęliby reklamacje i kazali czekać ustawowe 30dni na odpowiedź. W banku masz handlarzy którzy mają sprzedawać i ew. aktywować aplikacje/odblokować dostęp który se klient zablokował wpisując złe hasło + obsługa kasowa dla emerytów którzy codziennie chodzą po 20zł wypłacać, a nie departament aml & reklamacyjny.

2

Mistrzostwa FIFA 2026 - bez 4k

Mistrzostwa FIFA 2026 - bez 4k

Nie wydaje się Wam to dziwne, że taka impreza jak Mistrzostwa FIFA 2026 nie będzie transmitowana w 4K w Polsce? Nie jestem może jakimś strasznym kibicem, ale od czasu do czasu obejrzę dobry meczyk w TV. Tyle kasy przepalone z budżetu państwa na TVP, a jakość obrazu, za przeproszeniem, "z d#py".

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 07:48:58
  • 3
  • #
    pilkanozna
  • #
    tvp
  • #
    transmisje
  • #
    polska
  • #
    mecz
lelele112233
lelele112233
lelele112233 09.06.2026, 10:11:54 via Wykop
  • 2
Fifa nie produkuje sygnału 4K. Jedynie 1080 z hdr.
Podobny downgrade zaliczyła la liga, UCL czy nawet ostatnie euro - 1080 z hdr bo 4k się po prostu nie przyjęło - zbyt wysokie koszta.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LukaszTV
LukaszTV
08.06.2026, 20:31:16
  • 4
No i jest pierwszy w Polsce automat CHAD #systemkaucyjny #selgros #kaucja
LukaszTV - No i jest pierwszy w Polsce automat CHAD #systemkaucyjny #selgros #kaucja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
lelele112233
lelele112233
lelele112233 08.06.2026, 22:15:20 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: kerfur wrocław Hallera

https://m.youtube.com/watch?v=iq8dtkEIMuA&start=2060
lelele112233 - @LukaszTV: kerfur wrocław Hallera

https://m.youtube.com/watch?v=iq8dt...
  • Odpowiedz
adi0
adi0
02.06.2026, 10:50:50
  • 3
Tivimate ma teraz wbudowany aktualizator.
Aplikacja znów zniknęła ze sklepu Play więc jeśli ktoś ma starszą wersję bez tej funkcji i nie może jej zaktualizować to musi zrobić to ręcznie (np. pobrać plik ze strony lub poprzez Downloader).
#tivimate #iptv
adi0 - Tivimate ma teraz wbudowany aktualizator. 
Aplikacja znów zniknęła ze sklepu P...

źródło: 1000076026

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 03.06.2026, 15:44:26 via Wykop
  • 0
@adi0: fyi: naprawił w końcu uprawnenia dla zewnętrznych nośników, teraz wystarczy podłączyć pena/microsd i wskazywanie lokalizacji do backupu/nagrywania działa od ręki bez errora o scoped storage.
  • Odpowiedz
lelele112233
lelele112233
lelele112233 04.06.2026, 18:52:55 via Wykop
  • 0
@marlod: Instalujesz normalnie przez menadżer plików jakiś lub adb: adb install xx.apk
A jak nie odpala ikona z launchera to wystarczy wyczyścić dane aplikacji launchera (google tv) i bzika.

Z google play lecą wszystkie apki do iptv bo mundial się zbliża.
  • Odpowiedz
vanvolf
vanvolf
vanvolf
04.06.2026, 14:59:45
  • 0
Jak sobie radzicie z półmózgami, którzy zastawiają wam garaż? Szukam inspiracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 04.06.2026, 16:18:34 via Wykop
  • 2
@vanvolf:
Smar w klamki.
  • Odpowiedz
nonszalancki
nonszalancki
31.05.2026, 14:13:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 31.05.2026, 15:21:24 via Wykop
  • 0
@witam12: jest na krawieckiej i w kameleonie
  • Odpowiedz

0

Czy można mieć konta w kilku bankach jednocześnie i zbierać bonusy? Sprawdziłem

Nie wiedziałem że to tak działa dopóki sam nie sprawdziłem. Polskie prawo nie ogranicza liczby kont osobistych więc możesz mieć ich ile chcesz. Banki dają bonusy tylkko nowym klientom więc każdy bank to osobna pula pieniędzy.Policzyłem aktualne oferty samo pięć banków to 4650 zł brutto.

Kiepuss
z
zgarnij-bonus.pl
dodany: 30.05.2026, 10:29:24
  • 1
  • #
    finanse
  • #
    banki
  • #
    oszczedzanie
  • #
    kontabankowe
  • #
    bonusy
lelele112233
lelele112233
lelele112233 30.05.2026, 11:42:26 via Wykop
  • 1
Ty niczego nie sprawdziłeś tylko odkryłes afiliacje i próbujesz zgarnąć użytkowników i przytulić z nich kase pozycjonując się za darmo na vikop.pl
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemk0
Nemk0
27.05.2026, 19:29:06
  • 4
#biedronka #systemkaucyjny
Super z tą promocją. Tak by nie było zbyt fajnie to ten voucher wykorzystasz dopiero za 2 tygodnie, bo jak to, dać możliwość wykorzystania od razu? Jeszcze może klient nie miałby szansy o tym voucherze zapomnieć i b--ń boże z niego skorzysta
Nemk0 - #biedronka #systemkaucyjny
Super z tą promocją. Tak by nie było zbyt fajnie t...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 28.05.2026, 05:23:09 via Wykop
  • 0
@Nemk0: Przecież właśnie o to chodzi. Robisz im obrót, jak jesteś kumaty wpiszesz przypomnienie w kalendarz i wykorzystasz, jak nie to przepada, machniesz ręką i dalej kupujesz xD

Emeryci też przepłacają bo nie mają telefonów z aplikacjami do ofert aplikacyjnych/kuponów czy nie potrafią rozwiązywać rebusów które sklepy prezentują na półkach przy cenówkach.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
27.05.2026, 10:34:47
  • 0
Czy w waszych Lidlach w ramach systemu kaucyjnego przyjmowane są szklane butelki do zwrotu przy kasach? #lidl #systemkaucyjny #kaucja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 27.05.2026, 13:02:50 via Wykop
  • 1
@iksem: Lidl wycofał szkło zwrotne więc nie przyjmuje. A browary mają czas do 2029 do przystąpienia do systemu kaucyjnego.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
27.05.2026, 06:36:45
  • 1
#polska #systemkaucyjny
Takie pytanko techniczne. Nie dało się tak od razu ¯\(ツ)/¯


https://superbiz.se.pl/firma/koniec-kuponow-w-systemie-kaucyjny-w-polsce-kaucja-przechodzi-na-karte-aa-VdRS-wU4w-bGx8.html
Afrobiker - #polska #systemkaucyjny
Takie pytanko techniczne. Nie dało się tak od raz...

źródło: 1000006673

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lelele112233
lelele112233
lelele112233 27.05.2026, 07:25:40 via Wykop
  • 3
@Afrobiker: Kolejny wysryw AI artykuł typu z d--y.
Fiserv od dawna oferuje taką usługe - problem w tym, że nikt nie chce płacić prowizji za takowe transakcje dlatego wstawili kilka pokazowych automatów do sklepów ikea i to w sumie tyle xD

Teraz nowy janusz od butelkomatów ogłosił partnerstwo z nimi (dalej nie wiadomo kto odda swoją część z 50gr dla fiserv za obsługe płatności), w momencie gdy największe sieci handlowe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 13.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking