Czy tylko ja mam takiego pecha czy to standard w tym kraju z kartonu? Już pewnie z 80zł w butelkach #kaucja mam w domu i myślicie, że to zbieram? Otóż ide raz do sklepu, nie dziala automat, ide drugi raz nie działa. Idę do żabki też zaklejony automat. Za tydzień jade do lidla z wypełnionym bagażnikiem juz puszek i też 2 automaty nie działają, obsługa twierdzi, że dziś już nie bedzie. Znowu jade
@Darknes17: Nie znam szczegółów. Jak widzsz na stronie są oferty pracy bezpośrednio pod biedrą. W biedrze w lesnicy w weekendy jest 1 dodatkowa osoba dedykowana maszynie, jak się zapełni to kasjerka dzwoni dzwonkiem i w ciągu 2 minut leci wymiana worka. Ogólnie nigdy dłużej jak 10minut nie czekałem na udrożnienie maszyny czy to w starej na trzmielowickiej czy tej nowej na średzkiej. Za to w lidlu mają to opanowane do
Mam internet światłowodowy T-Mobile z ich firmowym routerem. Mam jedną nazwę sieci WiFi i sam router decyduje czy urządzenie podłączone pracuje na 2,4 czy 5 GHz. Do niedawna chodziło w miarę ok. Od jakiegoś czasu wszystko podłącza pod 2,4 GHz - najważniejsze urządzenia: TV, Laptopy, Telefony komórkowe, tablety... Pod 5 GHz podpina np. zmywarkę. Efekt jest taki że na kompie po WiFi zamiast dotychczasowej prędkości 300 osiągam np. 56 Mbps, You Tube
@niedorzecznybubr: Był wybór: wszystkie 3 opcje, a nie narzucona jedna konkretna. Usunęli bo albo coś się odwaliło grubego, albo zamiast skoczków chcą mieć stałych kierowców bo obecni odchodzą do innych prac/na stałe godziny pn-pt/emerytury.
Zaraz zrobią podwyżkę cen biletów, zapłacą kierowcom wyższą stawke bazową to kursy nie będą wypadać xD Teraz który młody się zgodzi jeździć z rozpieprzonym
Mam telewizję przez internet TVSmart od Jamboxa, ale nie ma kilku kanałów które mam w Orange TV. Istnieje jakaś aplikacja na Android TV, aby połączyć te 2 usługi i mieć wszystkie kanały w jednej aplikacji? #androidtv #iptv #orange #vectra
W normalnym banku byś przynajmniej do oddziału poszedł i wyjaśnił wszystko.
To tak nie działa. Najwyżej przyjęliby reklamacje i kazali czekać ustawowe 30dni na odpowiedź. W banku masz handlarzy którzy mają sprzedawać i ew. aktywować aplikacje/odblokować dostęp który se klient zablokował wpisując złe hasło + obsługa kasowa dla emerytów którzy codziennie chodzą po 20zł wypłacać, a nie departament aml & reklamacyjny.
Nie wydaje się Wam to dziwne, że taka impreza jak Mistrzostwa FIFA 2026 nie będzie transmitowana w 4K w Polsce? Nie jestem może jakimś strasznym kibicem, ale od czasu do czasu obejrzę dobry meczyk w TV. Tyle kasy przepalone z budżetu państwa na TVP, a jakość obrazu, za przeproszeniem, "z d#py".
Fifa nie produkuje sygnału 4K. Jedynie 1080 z hdr. Podobny downgrade zaliczyła la liga, UCL czy nawet ostatnie euro - 1080 z hdr bo 4k się po prostu nie przyjęło - zbyt wysokie koszta.
Tivimate ma teraz wbudowany aktualizator. Aplikacja znów zniknęła ze sklepu Play więc jeśli ktoś ma starszą wersję bez tej funkcji i nie może jej zaktualizować to musi zrobić to ręcznie (np. pobrać plik ze strony lub poprzez Downloader). #tivimate #iptv
@adi0: fyi: naprawił w końcu uprawnenia dla zewnętrznych nośników, teraz wystarczy podłączyć pena/microsd i wskazywanie lokalizacji do backupu/nagrywania działa od ręki bez errora o scoped storage.
@marlod: Instalujesz normalnie przez menadżer plików jakiś lub adb: adb install xx.apk A jak nie odpala ikona z launchera to wystarczy wyczyścić dane aplikacji launchera (google tv) i bzika.
Z google play lecą wszystkie apki do iptv bo mundial się zbliża.
Nie wiedziałem że to tak działa dopóki sam nie sprawdziłem. Polskie prawo nie ogranicza liczby kont osobistych więc możesz mieć ich ile chcesz. Banki dają bonusy tylkko nowym klientom więc każdy bank to osobna pula pieniędzy.Policzyłem aktualne oferty samo pięć banków to 4650 zł brutto.
#biedronka #systemkaucyjny Super z tą promocją. Tak by nie było zbyt fajnie to ten voucher wykorzystasz dopiero za 2 tygodnie, bo jak to, dać możliwość wykorzystania od razu? Jeszcze może klient nie miałby szansy o tym voucherze zapomnieć i b--ń boże z niego skorzysta
@Nemk0: Przecież właśnie o to chodzi. Robisz im obrót, jak jesteś kumaty wpiszesz przypomnienie w kalendarz i wykorzystasz, jak nie to przepada, machniesz ręką i dalej kupujesz xD
Emeryci też przepłacają bo nie mają telefonów z aplikacjami do ofert aplikacyjnych/kuponów czy nie potrafią rozwiązywać rebusów które sklepy prezentują na półkach przy cenówkach.
@Afrobiker: Kolejny wysryw AI artykuł typu z d--y. Fiserv od dawna oferuje taką usługe - problem w tym, że nikt nie chce płacić prowizji za takowe transakcje dlatego wstawili kilka pokazowych automatów do sklepów ikea i to w sumie tyle xD
Teraz nowy janusz od butelkomatów ogłosił partnerstwo z nimi (dalej nie wiadomo kto odda swoją część z 50gr dla fiserv za obsługe płatności), w momencie gdy największe sieci handlowe