#benzodiazepiny #benzowraki #opiowraki #tramadol #tramal #lekarz #psychiatria #psychiatryk #psychiatra #leki #nfz #warszawa #depresja #borderline #przegryw #narkotyki #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #alkohol ##!$%@?
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
12
Pacjentka rzuciła się pod pociąg. Rodzina obwinia lekarzy. Ruszył proces

Czworo lekarzy z Gdańska przed sądem ws. samobójstwa pacjentki chorej na depresję. Kobieta wyszła na przepustkę i rzuciła się pod pociąg.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Mrowi cię w palcach? Wiedz, że to coś znaczy.

Zespół cieśni nadgarstka. W grupie podwyższonego ryzyka znajdują się też osoby w przedziale wiekowym od 30 do 50 lat wielokrotnie powtarzające te same ruchy i czynności.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#benzodiazepiny #benzowraki #opiowraki #tramadol #tramal #lekarz #psychiatria #psychiatryk #psychiatra #leki #nfz #warszawa #depresja #borderline #przegryw #narkotyki #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #alkohol ##!$%@?
- 0
- 1
- 0
Przeczytałem Twój wpis i mam nadzieję, że mnie nie czeka zmiana diety. Trochę ćwiczę, jestem aktywny i ciężko mi by było wcinać warzywa szczególnie dużo zielska :D W planach jest wizyta u lekarza, więc mam nadzieję, że dowiem się więcej i jakoś rozwiąże problem zatkanego nosa. Pozdro i dzięki za wypowiedź
- 2
"Ktoś powinien się cenić wyżej niż 160zl brutto..."
#lekarz #biedawposce
Byłam u lekarza, dostałam skierowanie na rtg kręgosłupa l-s. Myślałam że będę musiała czekać z miesiąc, pojechałam na miejsce się zapisać bo telefonu nikt nie odbierał. Poszłam tam, a oni do mnie że mam iść pod gabinet... nikogo nie było i od razu zrobili mi to badanie. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku.
#nfznfz #zdrowie #polska #medycyna #lekarz
- 43
- klebsiella
- motokate
- Turambar022
- adableble
- Mroczna_Pyra
- +38 innych
- 1
- 0
- 0
- 0
generalnie wszystko perfekt poza jedna rzecza tj. poziomem glukozy bo wyszlo mi 105 mg/d
@Stingeree: Nie przejmować się tym, jeśli reszta jest ok. Trójglicerydy poniżej 200 ?
Jeśli sam twierdzisz że lubisz dużo jeść to po prostu jesz widocznie zbyt wiele ale tego co NIE TRZEBA ale bez sensu jest żebyś rezygnował z przyjemności i zaczął jesc trawe. Z tego co lubisz, wybierz potrawy gdzie jest więcej mięsa i jajek a
dieta, schudnac, zaczac aktywnosc fizyczna, za 3 miesiace zrobic badania w kierunku cukrzycy, jak wyjda zle to konsultowac sie z lekarzem.
@r4do5: mysle ze tak zrobie!
@Bigbluee: Cholesterol całkowity 117 -> przedzial wynikow w normie 115-190 (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Co do fastfoodow to owszem jem ale dosc rzadko zeby one mialy jakis wiekszy wplyw.
#progenia #ortodoncja #lekarz #przegryw #kiciochpyta
Witam.
Czy urolog posiada jakieś tabletki czy maść, która sprawia, że beniz rośnie? XD
Poważnie pytam.
jestem #niebieskipasek i mam dziwny guzek pośrodku, którego nie czuć w spoczynku.
3 lata temu myślałem, że to kamień z nerek, ale urologrobiąc USG nie widział nic, myślał, że to po prostu od seksu zrobiło mi się zapalenie.
Ale w tym roku już drugi raz mam zapalenie, i guzek nadal wyczuwalny jest przy podnieceniu. Przy
Siema sytuacja wygląda tak, że wyszedłem z kontuzją z wfu na studiach i od wczoraj nie mogę chodzić. Nie ma mnie na zajęciach, a jakoś trzeba to usprawiedliwić. Chciałem się umówić do lekarza, ale i tak nie ma wolnych terminów no i okazało się, że nie jestem ubezpieczony bo pracowałem do września i teraz stara mnie w pracy próbuje ubezpieczyć ale to trochę potrwa. Szukam jakieś prywatnej teleporady na którą wystawią
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Lekarka na skierowaniu napisała, że mam zrobić badanie kreatyny z krwi. Czy to to samo co kinaza kreatynowa? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pytam bo próbuje znaleźć takie badanie jak kreatyna i nie ma xD ciągle poprawia mi na kreatynina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie
5
MZ: lekarz specjalista będzie miał dostęp do EDM pacjenta “z automatu”

Przyjęliśmy założenie, że pacjent, który udaje się do specjalisty, automatycznie wydaje mu zgodę na dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej. Pacjenci, którzy nie będą chcieli udzielić lekarzowi specjaliście takiej zgody, będą mieli możliwość zaznaczenia, że nie wyrażają zgody na taki dostęp.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Moja żona trafiła do szpitala w czwartek, diagnoza - cukrzyca, wylądowała na diabetologii. Zbijali jej cukier, udało się. Wczoraj dostała gorączki, diagnoza - COVID. Przenieśli ją na oddział covidowy, mówiąc, że diabetolog będzie dalej ją prowadził. Dziś rano przyszła pani lekarz, internistka i powiedziała, że diabetolog nie będzie do niej przychodził, a ona to nie bardzo wie jak jej z tą cukrzycą pomóc. Dostaje insulinę,
Moja rada - wziąć dokumentację medyczna że szpitala i od razu z nią jechać na prywatna wizytę do diabetologa.
9
Kolejne 24 wypowiedzenia lekarzy z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

W czwartek kolejnych 24 lekarzy z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu złożyło wypowiedzenia. Łącznie, od 30 września, 48 takich pism trafiło do dyrekcji i kadr szpitala.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #





















Potrzebuję receptę, ktoś zna jakąś stronę z lekarzami online. Pilnie szybko i sprawnie?