• 0
@nieteczasy2: Na czysto po odliczeniu kosztów stałych w klinice na etacie 100-150/h a ile zarabia dentysta który ma własny gabinet miesięcznie taki przeciętny typowy dentysta a nie turbospecjalista, czy świeżak?
  • Odpowiedz
#dermatologia #dermatolog #lekarz #pytaniedoeksperta #pytanie #zdrowie #skora

Hej mam pytanko
Miałam taką zmianę na pachwinie, zaczęłam wczoraj to dotykać i pościskałam…
Rano ta zmiana się przyciemniła, poleciała krew (bordowa) i trochę piecze. Na internecie pisze że to włókniak… iść do lekarza czy jakoś spalić tę zmianę rośliną glistnik?
Hiobe - #dermatologia #dermatolog #lekarz #pytaniedoeksperta #pytanie #zdrowie #skora...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav: Statystycznie każdy polak ma niedobory przez przynajmniej 8 miesięcy w roku. Latem suplementacja nie jest tak konieczna jak zimą. Ale możesz sobie zrobić inne badania. Niedobory żelaza też mogę się objawiać apatią. Zrób sobie też krzywą cukrową. Wyrzuty insuliny też mogą powodować przymulenie.
  • Odpowiedz
Miałem nie przyjemność dotykania gołymi rękami odzieży pracowników - (mój błąd) jakiś miesiąc później na lewej dłoni pojawiła się grzybica paznokcia - płytka się uszkodziła a sam kolor przybrał lekko żółty odcień. Tragedia :( pracuje z klientem b2b - nie mogę sb pozwolić na taki stan moich dłoni. Jak mogę szybko się tego pozbyć? Próbowałem różnego smarowania octem - zero reakcji.

#leki
#grzybica
#lekarz
#zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ponad dwutygodniowej nieobecności spowodowanej wizytą na izbie wytrzeźwień o nazwie "ban na wykop.pl' wrócił w pełni sił z nienawiścią, agresją i wódką przy biurku mój stary pijany i jak zwykle opanować go nie mogę, już matce w łeb czajnikiem wywalił, bo się okazuje iż przesiaduje ona na #z-------------j ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poradźcie mi co zrobić z nim
#pogoda #nerwica #zaburzeniaosobowosci
ForTravelSayYes - Po ponad dwutygodniowej nieobecności spowodowanej wizytą na izbie w...

źródło: av

Pobierz

Czy banicja coś zmieniła w postępowaniach tego użytnika portalu wykop?

  • Siedział tam dwa tygodnie na butelce od piwa 34.8% (8)
  • Wanna gotowa, więc wskakuj z nim do kąpieli 13.0% (3)
  • Jestem jego lekarzem, a nazywam się Jerzy Zięba 13.0% (3)
  • Całkowicie normalny jak przystało na wykop użytnik 8.7% (2)
  • Idźcie się przeruchać, albo coś 30.4% (7)

Oddanych głosów: 23

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam podejrzenie bezdechu sennego i skierowanie od laryngologa na badanie polisomnografii. Jednak podzwoniłem po szpitalach i najkrótszy czas ocekiwania na takie badanie na NFZ to 2 lata. To już prędzej umrę we śnie niż się doczekam. Dlatego planuję pójść prywatnie.

Czy ktoś robił taki zabieg w #warszawa i mógłby polecić jakąś klinikę/szpital?

Dodatkowe pytanie, czy jeśli zrobię badanie prywanie to będę mógł się ubiegać w NFZ o refundację aparatu CPAP
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stomatologia #dentysta #lekarz
4 tygodnie temu miałem wymianiane wypełnienie amalgamatowe na światłoutwardzalne. Głęboko. Od tamtego czasu ząb pobolewa przy gryzieniu rzeczy typu bułka (takich które przy przeżywaniu wypełniają przestrzeń i naciskają na wypełnienie, przy innych rzeczach tego nie czuję). Wypełnienie miałem poprawiane 3 razy i rzeczywiście przy pierwszym razie było wyraźnie za wysokie, teraz już stomatolog twierdzi, że nie ma z czego schodzić, a ząb nadal
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz: a to ja wiem, że ona jest specyficzna w kontaktach, ale to nie ma znaczenia przy jej kompetencjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kris Owczarek jest jeszcze specyficzniejszy, ale protę robi doskonałą.
  • Odpowiedz
@Pieniek1991:

większość stomatologów ma to wszystko w dupie i co? Ano nic, jak działali tak działają


No niestety, w Polsce nie egzekwuje się obowiązku doszkalania ani pracy zgodnie z obowiązującymi wytycznymi ¯\(ツ)/¯ Co prawda z roku na rok jest coraz więcej pozwów, więc to może niektórych zmusi do poprawy standardów, ale to tyle. Nie ma żadnej instytucji pilnującej jakości leczenia.
  • Odpowiedz