Biorę #kredythipoteczny na 300K w tym momencie.
Przez trzy lata spłacam zgodnie z harmonogramem spłat. W miedzyczasie stopy dobijają do 10%.
po 37 miesiącach wygląda to tak, że mam do spłaty 270k kapitalu i jakieś 300k odsetek (bo stopy w------o)
Jeżeli teraz spłace te 270k w jednej racie to bank zamknie mi kredyt?






























To, o czym możesz pomyśleć jako inwestycja, to mieszkanie pod wynajem w kredycie. Niekoniecznie teraz - raczej jak już skończysz remont i zgromadzisz dużo oszczędności na inwestycje.
Piękny dom 200m2 w kredycie znajomych to nie jest inwestycja... To jest konsumpcja i nie jest mądre konsumować na kredyt.