#gielda
Autystyczne pytanie kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czym się różni NVIDIA .DE od .US
Pod względem perspektywy, warto mieć dwie?
Autystyczne pytanie kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czym się różni NVIDIA .DE od .US
Pod względem perspektywy, warto mieć dwie?
źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany
Pobierz
źródło: i tak zysk
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: 1000016727
Pobierz
Nowe jądro usprawnia wydajność i mocno poszerza wsparcie dla sprzętu.
z
Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!
z
źródło: 1000009332
Pobierz
źródło: Screenshot_592
Pobierz
źródło: x5_2026
PobierzKomentator
od 07.03.2015
Rocznica
od 13.08.2025
Gadżeciarz
od 12.08.2011
Mikroblogger
od 26.02.2016
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jak dobrze widzę, większość na tagu ma 100% w micronie i nikt już nie ma orkalorzy, googlorzy i innych co świeca na czerwono od miesiąca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)