Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Strzalka

Strzalka

Dołączył 14 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13118
  • Znaleziska 1935
  • Mikroblog 11183
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 19
ocokamann
ocokamann
ocokamann
przedwczoraj, 17:12:24
  • 0
#gielda
Jak dobrze widzę, większość na tagu ma 100% w micronie i nikt już nie ma orkalorzy, googlorzy i innych co świeca na czerwono od miesiąca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka przedwczoraj, 21:25:29 via Wypiek
  • 0
@ocokamann apple po 296, skromnie 55 sztuk i skromne 1220 usd na czerwono kolor ladnego jabluszka
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
przedwczoraj, 09:36:58
  • 0
#gielda

Autystyczne pytanie kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym się różni NVIDIA .DE od .US

Pod względem perspektywy, warto mieć dwie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka przedwczoraj, 09:39:42 via Wykop
  • 5
@KjatanSveisson: tez sie nad tym zastanawialem, mialem przez chwile kilka rzeczy na DE i widze ze spread jest wiekszy, ruch mniejszy. Jedyny plus ze jak robisz koleczka to robisz je w godzinach europejskich :D Druga sprawa to trzymasz euro zamiast dolara.
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka przedwczoraj, 10:58:06 via Wykop
  • 1
@Wierzbek: ma to jakis zwiazek jezeli XTB robi to za nas?
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 629
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 21.06.2026, 20:57:31 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: przeczytalem cale. Ogolnie tez jestem z malego miasta 10k i kto nie s--------l z malego miasta na studia ten kisi ogora i glownie przegrywa zycie (jezeli nie jestes z klasy sredniej lub bogatszej rodziny)

jedyna rada ktora widze i inne wykopki napisaly to te C+E, wiem chujnia no ale tak tylko wyrwiesz sie z otoczenia (i rodzicow).
  • Odpowiedz
Ravd
Ravd
Ravd
19.06.2026, 15:41:09
  • 566
Wyobrażam sobie miny tych wszystkich milionerów (lekarzy) którzy patrzą jak przez jednego dzbana j---e im się ten chory system #lekarz100k
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 19.06.2026, 21:41:31 via Wykop
  • 1
@Ekrad: juz jest sposób. Od 1 lipca wchodzi ewidencja oczywiscie teraz wszystko bedzie robione przez spolke i nadal bedzie mozna krecic wały.
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
19.06.2026, 14:40:21
  • 0
#gielda Orlen tak po dupie dostał po spadku ropy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 19.06.2026, 14:49:29 via Wypiek
  • 5
odcina jeszcze byla
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 08.06.2026, 12:05:49 via Wykop
  • 10
@acpiorundc: da sie walczyć ale i tak jestes na straconej pozycji. Mi w 2021 udalo sie złapać klienta za prawdziwą europejską stawkę (80k netto netto, fvat eu to 0% vat) i w te 4-5 lat udało mi się nagromadzić 2kk pasywów (liczone w excelu po cenie zakupu, nie licze inflacji). Oczywiscie p-------------m też z 500k na samochody (leasing, gotówka) które nie licze jako pasywo, to samo zegarki i inne pierdoły.
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka 08.06.2026, 12:29:54 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1436
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 05.06.2026, 12:40:37 via Wypiek
  • 0
taktyk xD
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
20.05.2026, 12:56:53
  • 4
nawet jak spada to i tak jestem na plusie Microsoft to jest mocna spółka
#gielda
DziobakPepe - nawet jak spada to i tak jestem na plusie Microsoft to jest mocna spółk...

źródło: i tak zysk

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 20.05.2026, 13:02:43 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: u mnie bieda, zaraz kasyno otwieraja i bedzie cios w potylice kolejny od MSFT
Strzalka - @DziobakPepe: u mnie bieda, zaraz kasyno otwieraja i bedzie cios w potylic...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka 20.05.2026, 13:05:43 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe: jeden portfel, te 0,5% przewalutowania az tak nie boli, nie robie kolek.
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka 20.05.2026, 13:15:11 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: hmm moze masz racje, przyjrze sie temu, dzieki!
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka 20.05.2026, 20:22:53 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: otworzylem, widze ze prowizja i tak jest rzędu 1% jeżeli nie robimy standardowego przelewu. Zakładając, że pozycje są długoterminowe to tak bym powiedział średnio to wychodzi albo czegoś nie rozumiem
  • Odpowiedz
assninja
assninja
16.05.2026, 13:01:36
  • 333
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 16.05.2026, 16:26:45 via Wypiek
  • 1
@assninja cos wiecej jak zaczac zbierac i korzystac z broni? duzo jest z tym pierdzielenia?
  • Odpowiedz
HarryPothed
HarryPothed
15.05.2026, 14:54:44
  • 5
mmm okniorzyk #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 15.05.2026, 15:12:07 via Wykop
  • 0
@HarryPothed: przypomnij mi ktory to okniorzyk? msft?
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka 15.05.2026, 19:59:52 via Wykop
  • 0
@mk321: nie po prostu tak myslalem ze to ms ale cos mi pasowalo do orakla xD
  • Odpowiedz
krzysztof-szymko
krzysztof-szymko
krzysztof-szymko
08.05.2026, 11:25:26
  • 0
#devopsiarz #pracait, #ofertapracy

Cześć, mam dwie oferty w 100% zdalne.

Firma, którą reprezentuję, buduje protokół do komunikacji między agentami AI.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 08.05.2026, 13:40:01 via Wykop
  • 0
z azurkiem coś podsyłaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Snowdr0p
Snowdr0p
08.05.2026, 05:00:08
  • 1279
#heheszki #humorobrazkowy
Snowdr0p - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000016727

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 08.05.2026, 13:32:14 via Wykop
  • 0
@patykiem_pisane: masz gdzies ten wpis? pamietam jak przez mgle ze to jakas mirabela zamowila na 4 pietro ale przeczytalbym jeszcze raz
  • Odpowiedz

270

Linux 7.0 już dostępny.

Linux 7.0 już dostępny.

Nowe jądro usprawnia wydajność i mocno poszerza wsparcie dla sprzętu.

nameisnull
z
phoronix.com
dodany: 13.04.2026, 04:14:51
  • 109
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    zainteresowania
Strzalka
Strzalka 13.04.2026, 21:48:27 via Wykop
  • 4
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: co jest nie tak? mam co prawda 3060ti z 3 monitorami i siedze nia 590-open proprietary i jest git

2833

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
vtr.valasztas.hu
dodany: 12.04.2026, 19:49:22
  • 449
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    orban
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Strzalka
Strzalka 12.04.2026, 21:13:42 via Wykop
  • 29
@radzioso532:
- brak mateckiego w przestrzeni internetu
- wiecej pisowych bredni nie chce mi sie dodawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tommmekk
tommmekk
01.04.2026, 07:52:02
  • 1695
Witam wszystkich
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez samochód, który cofał. Kierowca nie zauważył mnie, przejechał mi po protezie a dokładnie po sztucznej stopie ( z całego nieszczęścia, szczęście, że to trafiło na protezę) ale i tak wykrzywiło mi kolano. Kierowca wyszedł z samochodu udzielił pomocy zadzwonił po pogotowie a potem pogotowie wezwało policję..
Po rozpoznaniu lekarza oraz zdjęcia RTG w szpitalu mam naderwane więzadła w kolanie..
Jestem w domu
tommmekk - Witam wszystkich 
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez...

źródło: 1000009332

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 01.04.2026, 18:48:09 via Wykop
  • 0
@tommmekk: a sie w-------m, konfitura dobra robote robi z patolą za kółkiem. Hajs wrzucać przez zrzutke czy chcesz bliczka?
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
28.03.2026, 21:31:31
  • 151
eee dzień dobry, kosmo slim mentolowe, te najcieńsze

#kapitanbomba
Raisei-chan - eee dzień dobry, kosmo slim mentolowe, te najcieńsze

#kapitanbomba

źródło: Screenshot_592

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 29.03.2026, 05:48:24 via Wypiek
  • 0
krory to odcinek?
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
24.03.2026, 08:51:04
  • 712
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 24.03.2026, 16:12:42 via Wypiek
  • 0
taktyk
  • Odpowiedz
__MadCat
__MadCat
__MadCat
19.03.2026, 11:03:38
  • 0
Jak wam się podoba nowe x5? Moim zdaniem na tle innych modeli tej marki to tutaj wyszło całkiem spoko. Już miałem kolejnego bmw nie kupować, ale chyba będę miał dylemat. Zobaczymy jakie q7 i gle zaprezentują.

#bmw #samochody #motoryzacja
__MadCat - Jak wam się podoba nowe x5? Moim zdaniem na tle innych modeli tej marki to...

źródło: x5_2026

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strzalka
Strzalka 20.03.2026, 04:46:38 via Wypiek
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.08.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking