Trzymajcie się tam przy piątku wszyscy z myślami S. Często warto po prostu przeczekać te najgorsze myśli i położyć się spać, niż podejmować jakiekolwiek działania od których nie będzie odwrotu. A jeśli mam być szczery pociąg to jest jedno z gorszych rozwiązań. Dla wszystkich.

(PS - sam tego mema zrobiłem a nie umiem go znaleźć w oryginale, gdzie był jeszcze jeden slajd( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
rozdartapyta - Trzymajcie się tam przy piątku wszyscy z myślami S. Często warto po pr...

źródło: 106131454_681046576079162_1775203744763384246_n

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@majkel_scofield: z perspektywy samobójcy? Jeśli nie wiesz gdzie się ustawić i jak to zrobić to skończysz mielony pod podwoziem taboru. Jeśli masz zostać uderzony a pociąg zacznie hamować dużo wcześniej niż się spodziewałeś bo maszynista Cię zauważył, to będziesz dogorywać koło toru aż przyjadą jakiekolwiek służby.

Z perspektywy pasażerów trauma i opóźnienia, z perspektywy maszynisty trauma. Z perspektywy innych pracowników kolei dołożenie więcej roboty.
  • Odpowiedz
Wiecie, po przeczytaniu, że nie dość, że ten kolejny program dofinansowania deweloperów robią, to, że ja nie mam nawet do tego prawa mimo, że nie mam swojego mieszkania, bo akurat w marcu skończyłem 35 lat, poczułem się jak totalne g---o i zacząłem mieć znowu myśli samobójcze. Powiedzcie mi, jak ja mam mieć choć kwant szacunku do tego kraju? W latach 90 moi rodzice zostali w-------i na piramidzie finansowej zwanej książeczką mieszkaniową, kiedy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No chuopy, chuop będzie się zdrowo odżywiać, warzywa na parze [brokuły, brukselka, kalafior, szpinak, marchewka], borówki amerykańskie, truskawki, jajka na miękko, ryby, zero słodyczy i tłuszczu chyba że oliwa extra virgin xDDD

Najgorzej z brakiem słodyczy, ale wierzę że samodyscyplina wystarczy, generalnie to zamysł mam taki by odżywiać się wyłącznie tym co jest najzdrowsze dla ludzkiego organizmu i ewentualnie suplementować niedobory :333

#przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #alkoholizm #samotnosc #depresja #koholowetesty

Dzisiejszy test bedzie malo obiektywny. Testowac bedziemy Kentucky Straight Burbon -Jim Beam - White Label

Trunek do ktorego mam duzy sentyment, to od niego zaczela sie moja droga alkoholika. Owa butelka z biala etykieta byla pierwsza ktora swiadomie kupilem i w samotnosci wypilem. No dobra, moze nie do konca swiadomie, bo targaly mna ogromne emocje. To tego napoju wypilem
depresyjnydziad - #przegryw #alkoholizm #samotnosc #depresja #koholowetesty

Dzisiejs...

źródło: JIM-BEAM-WHITE-40-07L-1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuje sie niespełniony jako mężczyzna mimo iż mam prawko, auto, w max przyszłym roku chce kupić moto (mówie już tak drugi rok xdd), względny hajs, (wiadomo zawsze mało) ale nie posiadam kobiety, kiedyś można było nie mieć nic a kobieta i tak była
Z wyglqdu jestem prawie top jedyne co to nadwaga z którą walcze już dwa lata, nie mam cofnietej szczeki ani zgarbionego nosa nie mówiąc o zakolach
Z większych ambicji
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są takie dni, kiedy czuję, że jest mi ciężko. Ciężko żyć. Tak po prostu. Znowu dziś rozmyślałem o magiku, trochę wręcz fantazjowałem. Daję to dziwne poczucie ulgi, sama myśl, że wszystko co mnie dręczy zniknęłoby wraz ze mną jest... kojąca? Sam nie wiem jak to określić.

Po prostu nie daję rady. Cały czas szukam problemów, zamiast myśleć o tym, co mi wychodzi. Pogrążam się w tym, a nie potrafię się z tym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razzor91: też miałam takie pomysły, ale... nie zrobiłam tego, bo złamałabym serce babci. Wyobrażanie jej sobie nad moją trumną było koszmarem. Z drugiej strony to kusiło. Póki nie zrozumiałam, że ulgą jest świadomość, że mogę "to zrobić". Nie zrobienie tego, ale sam luksus wyboru. I tak sobie żyję. Mierzę się z problemami dlatego że one się skończą. Tylko walcz z demonami po kolei - jeden na raz.
  • Odpowiedz