Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Muszę się ukrywać z tym, że piję przed mamą żeby jej nie było przykro, ale ja czuje że ona o tym wie :(((((
#przegryw #depresja #alkoholizm
#przegryw #depresja #alkoholizm
@Hugmii: najgorsze sa te puchy bo hałasują przy otwieraniu, choć można puchę wtedy kołdrą zakryć i otwierać powoli, trochę to pomaga
- 8
@whitepiranha: przy alko odlatuje w świat marzeń
źródło: 5rl2BVloIgEp9rPN
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@depresyjnydziad: Po leninizmie, zostały tylko czerwone flagi i jakieś internetowe kółka adoracyjne. Brutalny timepill.
@depresyjnydziad: dobre
@depresyjnydziad dlatego nie powinno się spolszczać wszystkich żartów
źródło: OIG.aXHWiWMO4HTOQSTbn
Pobierz@depresyjnydziad: Cos ci chyba estrogenik w------o od tego alkoholu
- 23
Trzymajcie się tam przy piątku wszyscy z myślami S. Często warto po prostu przeczekać te najgorsze myśli i położyć się spać, niż podejmować jakiekolwiek działania od których nie będzie odwrotu. A jeśli mam być szczery pociąg to jest jedno z gorszych rozwiązań. Dla wszystkich.
(PS - sam tego mema zrobiłem a nie umiem go znaleźć w oryginale, gdzie był jeszcze jeden slajd( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
(PS - sam tego mema zrobiłem a nie umiem go znaleźć w oryginale, gdzie był jeszcze jeden slajd( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
źródło: 106131454_681046576079162_1775203744763384246_n
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 4
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
@majkel_scofield: z perspektywy samobójcy? Jeśli nie wiesz gdzie się ustawić i jak to zrobić to skończysz mielony pod podwoziem taboru. Jeśli masz zostać uderzony a pociąg zacznie hamować dużo wcześniej niż się spodziewałeś bo maszynista Cię zauważył, to będziesz dogorywać koło toru aż przyjadą jakiekolwiek służby.
Z perspektywy pasażerów trauma i opóźnienia, z perspektywy maszynisty trauma. Z perspektywy innych pracowników kolei dołożenie więcej roboty.
Z perspektywy pasażerów trauma i opóźnienia, z perspektywy maszynisty trauma. Z perspektywy innych pracowników kolei dołożenie więcej roboty.
Trzy stadia w tym tygodniu:
1. podniecenie, euforia,
babka z hr rzuciła 9-10,5k (o cie ujj takich pieniedzy nie widzial)
2. smutek / niemoc,
3. pogodzenie się z bezsilnością,
#neet #oswiadczenie #depresja
1. podniecenie, euforia,
babka z hr rzuciła 9-10,5k (o cie ujj takich pieniedzy nie widzial)
2. smutek / niemoc,
3. pogodzenie się z bezsilnością,
#neet #oswiadczenie #depresja
@jakismadrynickpolacinsku: ale wziąłeś tę robotę czy nie?
- 0
@Boska_Klaudia: nie xD
- 60
Wiecie, po przeczytaniu, że nie dość, że ten kolejny program dofinansowania deweloperów robią, to, że ja nie mam nawet do tego prawa mimo, że nie mam swojego mieszkania, bo akurat w marcu skończyłem 35 lat, poczułem się jak totalne g---o i zacząłem mieć znowu myśli samobójcze. Powiedzcie mi, jak ja mam mieć choć kwant szacunku do tego kraju? W latach 90 moi rodzice zostali w-------i na piramidzie finansowej zwanej książeczką mieszkaniową, kiedy
@blargotron: na kredyt 0% jesteś za stary, ale na przymusową służbę wojskową już nie.
@blargotron: Wez ze soba kogos z polityki lub deweloperki. Znaczy sie gdbys nie dal sie namowic np. na emigracje zamiast inne rozwiazania...
No chuopy, chuop będzie się zdrowo odżywiać, warzywa na parze [brokuły, brukselka, kalafior, szpinak, marchewka], borówki amerykańskie, truskawki, jajka na miękko, ryby, zero słodyczy i tłuszczu chyba że oliwa extra virgin xDDD
Najgorzej z brakiem słodyczy, ale wierzę że samodyscyplina wystarczy, generalnie to zamysł mam taki by odżywiać się wyłącznie tym co jest najzdrowsze dla ludzkiego organizmu i ewentualnie suplementować niedobory :333
#przegryw #depresja
Najgorzej z brakiem słodyczy, ale wierzę że samodyscyplina wystarczy, generalnie to zamysł mam taki by odżywiać się wyłącznie tym co jest najzdrowsze dla ludzkiego organizmu i ewentualnie suplementować niedobory :333
#przegryw #depresja
Najgorzej z brakiem słodyczy, ale wierzę że samodyscyplina wystarczy
@czasnawybory666: Kup sobie mocno gorzką czekoladę, a z domu wywal wszystko co słodkie. Uważaj też na różne sosy, majonezy, kolorowe soki.
Do smażenia możesz jeszcze używać masło klarowane, ewentualnie smalec lub zwykłe masło.
#depresja #s----------e
źródło: IMG_20240412_220529
Pobierz#przegryw #alkoholizm #samotnosc #depresja #koholowetesty
Dzisiejszy test bedzie malo obiektywny. Testowac bedziemy Kentucky Straight Burbon -Jim Beam - White Label
Trunek do ktorego mam duzy sentyment, to od niego zaczela sie moja droga alkoholika. Owa butelka z biala etykieta byla pierwsza ktora swiadomie kupilem i w samotnosci wypilem. No dobra, moze nie do konca swiadomie, bo targaly mna ogromne emocje. To tego napoju wypilem
Dzisiejszy test bedzie malo obiektywny. Testowac bedziemy Kentucky Straight Burbon -Jim Beam - White Label
Trunek do ktorego mam duzy sentyment, to od niego zaczela sie moja droga alkoholika. Owa butelka z biala etykieta byla pierwsza ktora swiadomie kupilem i w samotnosci wypilem. No dobra, moze nie do konca swiadomie, bo targaly mna ogromne emocje. To tego napoju wypilem
źródło: JIM-BEAM-WHITE-40-07L-1
Pobierz@depresyjnydziad: co ty perfumy pijesz? XD
- 1
Czuje sie niespełniony jako mężczyzna mimo iż mam prawko, auto, w max przyszłym roku chce kupić moto (mówie już tak drugi rok xdd), względny hajs, (wiadomo zawsze mało) ale nie posiadam kobiety, kiedyś można było nie mieć nic a kobieta i tak była
Z wyglqdu jestem prawie top jedyne co to nadwaga z którą walcze już dwa lata, nie mam cofnietej szczeki ani zgarbionego nosa nie mówiąc o zakolach
Z większych ambicji
Z wyglqdu jestem prawie top jedyne co to nadwaga z którą walcze już dwa lata, nie mam cofnietej szczeki ani zgarbionego nosa nie mówiąc o zakolach
Z większych ambicji
- 0
@Winiok: a po za tym to o czym piszesz to nie jest pożądanie mężczyzny tylko jego portfela
@MetalowyBieg: Baby umia tak klamac ze nie odroznisz przy dobrej aktorce wiec nie pier ulomniaku umyslowy. Nie bez powodu sa nazywane dobrymi manipulatorkami
Biorę antydepresanty a napiłem się z mamą likieru kawowego i rzygam dalej niż widzę nie warto k---a było
#depresja
#depresja
Są takie dni, kiedy czuję, że jest mi ciężko. Ciężko żyć. Tak po prostu. Znowu dziś rozmyślałem o magiku, trochę wręcz fantazjowałem. Daję to dziwne poczucie ulgi, sama myśl, że wszystko co mnie dręczy zniknęłoby wraz ze mną jest... kojąca? Sam nie wiem jak to określić.
Po prostu nie daję rady. Cały czas szukam problemów, zamiast myśleć o tym, co mi wychodzi. Pogrążam się w tym, a nie potrafię się z tym
Po prostu nie daję rady. Cały czas szukam problemów, zamiast myśleć o tym, co mi wychodzi. Pogrążam się w tym, a nie potrafię się z tym
@razzor91: też miałam takie pomysły, ale... nie zrobiłam tego, bo złamałabym serce babci. Wyobrażanie jej sobie nad moją trumną było koszmarem. Z drugiej strony to kusiło. Póki nie zrozumiałam, że ulgą jest świadomość, że mogę "to zrobić". Nie zrobienie tego, ale sam luksus wyboru. I tak sobie żyję. Mierzę się z problemami dlatego że one się skończą. Tylko walcz z demonami po kolei - jeden na raz.
@moll: to świetnie. tak trzymać.
polecam obejrzeć film w wolnej chwili, może znajdziesz tam coś co ci się może przydać.
polecam obejrzeć film w wolnej chwili, może znajdziesz tam coś co ci się może przydać.
- 1
Karma wraca mam taką nadzieję #depresja
Czy tylko mi aktywność fizyczna nie pomaga na #depresja?
@dzikiwaz21: nie, to mit
Pewnie złej aktywności fizycznej próbowałeś.
#depresja ależ mnie p-------o dzisiaj paniką, godzinę zbierałem się z podłogi w kuchni. Pora na cs'a.
@depresyjnydziad: Kawka tylko. Obejrzyjcie męski świat na yt - wujek dobrze prawi
@depresyjnydziad: Chodziło to troche za mną ale nie pije i c--j, chociaż sie wyśpie :p




























źródło: temp_file1386989559867239942
Pobierz