#depresja ale dobrze dzisiaj się czuję. Nic mnie nie boli, humor dobry, nastawienie pozytywne. Dziwne uczucie, ale tak mam. Odbijam się od ściany do ściany i jak wahadełko mam kilka dni dobrych i nagle kilka dni zjazd.
Zobaczymy, bo dzień się jeszcze nie skończył.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tęsknie za moim życiem, które miałem 2-5 lat temu. Każdego dnia tęsknię i pęka mi serce. Mój największy błąd to przeprowadzka do dużego miasta. 1,5 roku, które zmiotło mój 6,5 letni związek. Nie mam stamtąd PRAWIE żadnych pozytywnych wspomnień, poza jakimiś tam melanżami. Absolutnie stracony w życiu czas, który wywrócił je do góry nogami.

Wróciłem do rodzinnego, podobnie jak różowa i nokautują mnie tu wspomnienia. Tęsknię cholernie za tym co było. Było po
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Mądrość stara jak świat mówi, żeby nie opierać swojego szczęścia tylko i wyłącznie na tej drugiej osobie, bo potem kończy się to takimi płaczkami jak ty, którym ŻYCIE SIĘ SKOŃCZYŁOOOOO, bo partnerka z potencjałem nie okazała się tą "na zawsze". W dodatku jestem pewien, że jednak nie była taka idealna, ale abstynencja od seksu i minięty czas trochę zalepiły ci oczy, nieco przekłamując jej obraz.

Jak masz te 28+
  • Odpowiedz
Czy to możliwe, żeby stosowanie #escitalopram lub #trittico powodowało ciągłe uczucie zalegania flegmy, ktorej nie da sie odkrztusić, a do tego łaskotania i zaciskania krtani? Zauważyłem to po włączeniu w/w leków, laryngolog nie stwierdził żadnej choroby. Może ktoś z Was miał podobnie?
#depresja #ssri
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KotMruczek ja jak paliłam i przychodziła wiosna to miałam całe gardło taką flegmą od palenia z------e. Spływało po gardle, nos zatkany. Kaszel niekoniecznie. Potem mijało. Jeśli chcesz sobie trochę pomóc to warto pić co rano szklankę gorącej wody. Działa jak taka szczota na tę flegmę
  • Odpowiedz
  • 4
@Cobalt-Kinetics Nie wiem, czemu akurat na Litwie jest największa liczba samobójstw. Może to przez pogodę, sytuację w kraju (ciągła presja przed zaatakowaniem Litwy przez kacapów)?
  • Odpowiedz
#depresja #przegryw nie rozumiem jak ludzie tutaj tylko utrzymują normalny kontakt z rodzicami i rodzeństwem, u mnie sprawa wygląda całkowicie odwrotnie, bym wolał jakby już ich nie widział, całe życie z-----e przez nadopiekuńczą matkę tzn nie interesowała się Tobą tylko jak chciałeś w jaką stronę się rozwijać czy coś w tym stylu to groziła i stary z-----y który nic nie potrafi, wszystkim życie ma s---------e swoim j-----m ego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hahaahahaha grzeczniej, niewdzięczniku. nie obrażaj rodziców. rodzice dali ci życie. rodzicom należy się szacunek, nawet jakby cię bili kablem - mogli cię abortować
  • Odpowiedz
@Balento: nawet pingwiny karmią swoje dzieci, ma być wdzięczny bo starzy swój biologiczny instynkt wypełniają? Jak są c-------i ludźmi co robią mu z życia piekło to niech sobie k---i na nich ile chce on się tu nie prosił.
  • Odpowiedz
#motogp ale i #f1 i #motoryzacja a także #historia a to dlatego że polecam wam bardzo przybliżyć sobie historie takich kierowców jak John Hopkins czy Anthony West
Wiadomo że by zostać mistrzem czy tam wielokrotnym poświęcasz ćpanie picie a nawet s--s i w ogóle wszystko ale nie tylko! Robisz to także po to by dostać się na wysoki lub najwyższy poziom kategorii a także
Verdino - #motogp ale i  #f1 i #motoryzacja a także #historia a to dlatego że polecam...

źródło: 9AFBF0C3-7EDA-4D98-B30E-A64FB5DF87BA

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Infiniti46: ja lecę cały czas na lekach, ale nic nie pomagało na lęki które mnie strasznie ograniczały. Pomogła medyczna m-------a w śladowych ilościach. 5g wystarcza mi na kwartał, a lęki odeszły.
  • Odpowiedz
Kilkanaście lat depresji (i diagnoza depresji nawracającej, ciężkie epizody), rozkład cech schizoidalnych (i diagnoza), rozkład cech autystycznych (i diagnoza), objawy i podejrzenie ADHD. Pobyty w szpitalach przymusowe i dobrowolne. Próby samobójcze.

Praktycznie nic nie jest do stałego wyleczenia. Przez kilkanaście lat wydałem kilkadziesiąt tysięcy na leczenie. Wykorzystałem większość możliwej pomocy.

Poddaję się.

#depresja #autyzm #samobojstwo #feels
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@senselessness: Hej, naprawdę ciężko to czytać i nie wyobrażam sobie, przez co przechodzisz. Chciałbym móc jakoś pomóc, ale wiem, że to nie jest proste. Pamiętaj, że warto walczyć i szukać wsparcia, nawet jeśli teraz wydaje się, że nic nie działa. Jest mnóstwo ludzi, którzy mogą nie znać dokładnie Twojego bólu, ale którzy chcieliby pomóc. Trzymaj się tam, i daj sobie prawo do szukania pomocy kiedy tylko czujesz, że może być
  • Odpowiedz
czy jak gardzę alkoholem i nie pije wcale to nadal mogę zostać w przyszłości alkoholikiem? jestem chyba dda bo matka alkoholiczka babcia od matki alkoholicka i dziadek od matki alkoholik od strony ojca każdy normalny. czytałem gdzieś ze gen do alkoholizmu może się w jakimś etapie życia uaktywnić bez powodu nawet jak ktoś gardził dotychczas alkoholem i nigdy nie pił
#alkoholizm #przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: możesz, i to nawet szybciej

masz wbity jakiś program z alko który spowoduje że jak odpalisz będziesz miał w głowie niezłą spiralę (co ja robię, przeież tym gardziłem, teraz gardzę sobą, no to trzeba się napić żeby zapomnieć)
  • Odpowiedz
Cytat z moje dokumentacji psychiatrycznej:
" Z dużą gotowością do szukania przyczyny swoich trudności tylko w czynnikach chorobowych, bez dolności introspekcji, bez wglądu we własne mechanizmy osobowościowe".
Wcześnie powiedziałam jej( luźna uwaga), że nie mówię tego ( konkrerna sytuacja) by zasłaniać się chorobą, to był wrzask " ALE JA TAK NIE POWIEDZIAŁAM!!"
Przychodzi wariat do lekarza, lekarz tez wariat.
Przecież jeżeli ja nie mam w ogóle zdolności introspekcji to jestem totalnym czubem XD
Teraz idę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ana77: a ja bym innemu lekarzowi nie dawał dokumentacji, niech sam zdiagnozuje i oceni bez wpływu zewnętrznego, tym bardziej jak się nie zgadzasz z tym co tam jest.
  • Odpowiedz
ale mnie ten babyface denerwuje raz byłem w biedronce i stary chciał zeby mu monstera kupić i baba przy kasie mnie o dowód prosiła
23 lvl. nie stosuje uzywek dobrze spie , witaminy w normie , trenuje i dalej mam ryj jak 14 latek xD
#przegryw #depresja #testosteron
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja psycha is sitting, mam bardzo silną chęć zostania bezdomnym. W rodzinie mam kilku psychopatów, którzy stosują p-----c psychiczną, gaslighting i inne guwno. Moje poczucie własnej wartości nie istnieje. Efekt golema, defekt wyglądu i od dzieciaka jestem kozłem ofiarnym, nie mogę dbać o swoje zdanie, jestem dla nich śmieciem od małego, i czuję się jak śmieć.

#depresja #przegryw #psychologia #gehenna #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8:

W tym sensie oni też są bezdomni, bo nikt w tej rodzinie nie ma żadnej nieruchomości. Dom podzielony na części, musieli wyżebrać jedną część od dalszej rodziny żeby móc w ogóle tu mieszkać, ale i tak muszą to spłacać, bez tego deweloperka wywaliłaby na zbity pysk, przychodziła tu z prawnikami.

Jestem w rozypce psychicznej, i to nie mój wybór, że mnie tak traktują
  • Odpowiedz
Hej Wykopki! Stworzyłem właśnie miejsce, gdzie fani książek, AI, muzyki (i nie tylko!) mogą wymieniać się pomysłami i inspiracjami - serwer Discord “Nie przejmuj się”. To serwer dla ciekawych świata osób, które lubią głębokie dyskusje i dzielenie się wiedzą. Jako pierwszy użytkownik i twórca, zapraszam Was do współtworzenia tego społecznościowego kosmosu. Dołącz do nas i zostań częścią naszej galaktycznej społeczności! Link do serwera w prywatnej wiadomości dla zainteresowanych.
#chcepogadac #
nieprzejmujsie - Hej Wykopki! Stworzyłem właśnie miejsce, gdzie fani książek, AI, muz...

źródło: IMG_0030

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

społecznościowego kosmosu

galaktycznej społeczności!


@nieprzejmujsie: epitetów jakbyś ratował świat a prawda jest taka że szukasz kolegów xD ilu was tam jest na tym przezajebistym serwerze? 5?
  • Odpowiedz