#depresja ale dobrze dzisiaj się czuję. Nic mnie nie boli, humor dobry, nastawienie pozytywne. Dziwne uczucie, ale tak mam. Odbijam się od ściany do ściany i jak wahadełko mam kilka dni dobrych i nagle kilka dni zjazd.
Zobaczymy, bo dzień się jeszcze nie skończył.
Zobaczymy, bo dzień się jeszcze nie skończył.




































#przegryw #depresja #samotnosc #apustaja
źródło: Zrzut ekranu 2024-04-15 141619
Pobierz