Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
moja-walka

moja-walka

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24722
  • Znaleziska 1290
  • Mikroblog 23432
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 47
tomwick55
tomwick55
16 godz. i 19 min temu
  • 7
Miałem kiedyś takiego kolegę tak samo przegrywającego jak ja i on mi mówił, że jak biegał, to tylko wieczorami jak się ściemni, a w dzień to nie

#przegryw #bieganie #przemyslenia #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 4 godz. i 14 min temu via Android
  • 3
@Kimbo_slice: @tomwick55 jak byłem młodszy, to miałem tak samo. Bałem się, że ktoś, kto mnie zna, mnie zobaczy. Duży dyskomfort. Jednak upływ czasu to zmienia. Dziś mam wylane w to.
  • Odpowiedz
kamilek123
kamilek123
16 godz. i 15 min temu
  • 14
Chłop wsadził kutasa w cipe, wymacał, wylizał, wycałował i wyssał c------i, aż miło. Przynajmniej nie umrę prawiczkiem. Szkoda, że inni mają za darmo, a chłop musi płacić ech..... 23 lvl, a chłop pierwszy raz był z kobietą....
#przegryw #divyzwykopem #zalesie #samotnosc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 4 godz. i 16 min temu via Android
  • 2
@kamilek123: lizanie cipy diwy, gdzie jest duże prawdopodobieństwo zarazków, jest mocno kontrowersyjne i możesz się nabawić choróbska @tomwick55
  • Odpowiedz

470

Skończyli 95 proc. prac i zostali odcięci. "Rażące naruszenie"

Skończyli 95 proc. prac i zostali odcięci. "Rażące naruszenie"

Control Process wybudowała przetwórnie odpadów we Lwowie i nie otrzymała 17mln euro zapłaty!

ZlyCzarodziejRumburak
z
money.pl
dodany: 18 godz. i 35 min temu
  • 52
  • #
    polityka
moja-walka
moja-walka 16 godz. i 10 min temu via Android
  • -7
@Siwewh4: a po co słuchać drugiej strony, skoro jest moda na walenie w Ukraińców, to trzeba bezrefleksyjnie płynąć z prądem i zamykać się w swojej bańce, inaczej wykopek czegoś by się dowiedział i zobaczył, że świat nie jest czarno-biały i polski Januszeks nie musi mieć racji tylko dlatego, że jest polski
moja-walka
moja-walka 17 godz. i 10 min temu
  • 2
Po jakim czasie posiadaczom akcji Microsofta siada psycha? Ja siedzę w tym dopiero dwa miesiące, ale już czuję niesmak.
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
17 godz. i 7 min temu via Wypiek
  • 14
@moja-walka Microsoft się ma, bo tak trzeba, a nie by być z niego zadowolonym
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
17 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 8
@moja-walka: no jakbyś się załadował w microsofta na szczycie dotcom bubble to musiałbyś czekać na nowe ath ok. 16 lat
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
22 godz. i 22 min temu
  • 6
Dzisiaj zaliczyłem pierwszy trening biegowy. Wdrażający taki, aby się nie zajechać i nie zniechęcić. Zabrałem obowiązkowo czapkę z daszkiem

Dawno nie biegałem, więc tym bardziej jestem zadowolony, że udało się go zrobić

Zacząłem od rozgrzewki całego ciała, potem 5 minut marszu. Następnie zrobiłem 8 obwodów: 1 minuta wolnego biegu + 2 minuty marszu. Na koniec jeszcze 5 minut marszu i kilka ćwiczeń rozciągających na dół ciała

Według
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 20 godz. i 32 min temu via Android
  • 1
@tomwick55: Ogień hartuje stal. Trudne warunki tworzą silnych mężczyzn. Za dzieciaka to się grało w piłkę w najwyższych upałach i nikt od tego nie umarł. Mi nieraz zdarzało się biegać w gorące dni w środku dnia - w weekend lub w urlop. Więcej stopni Celsjusza, więcej chwały. A czapki nie zakładałem, by się opalić. Witamina D również się przyda. Ale teraz jak będę szedł w weekend biegać, to pewnie wieczorem.
  • Odpowiedz

363

Niemcy. Merz nie chce Tuska i Meloni na rozmowach z Rosją "wszystko skomplikują"

Niemcy. Merz nie chce Tuska i Meloni na rozmowach z Rosją "wszystko skomplikują"

Friedrich Merz uważa, że z Rosjanami, Ukraińcami i USA lepiej rozmawiać bez Polski i Włoch. Zdaniem kanclerza warunki przyszłego pokoju powinny w imieniu Europy negocjować Niemcy, Francja i Wielka Brytania, bo udział pozostałych dwóch państw formatu E5 "mógłby wszystko skomplikować".

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 10:26:45
  • 97
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
moja-walka
moja-walka 22 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
To są zwykłe dywagacje niemieckiego brukowca, a wykopki się podniecają, jakby to miała być prawda objawiona.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AXSIS
AXSIS
wczoraj, 11:47:24
  • 1
#gielda
Hipotecznie, mając dzisiaj wolne środki i chcąc wejść all in w jedną spółkę, to co wytypujesz?
Moim zdaniem Syn2bio ma spory potencjał. W zeszłym roku Synektik był przodownikiem mojego portfela inwestycyjnego, podczas gdy inne spółki miały barwy czerwieni. Ewentualnie KGHM, gdy spadnie do okolic 300zł
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka wczoraj, 12:07:29 via Android
  • 1
@AXSIS: Alphabet
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
wczoraj, 10:53:41
  • 3
Chat gpt jako osobisty trener by chuopa przygotował do tego biegu. Ale kozak

#bieganie #pomagajzwykopem #przemyslenia #przegryw #polska #chatgpt
tomwick55 - Chat gpt jako osobisty trener by chuopa przygotował do tego biegu. Ale ko...

źródło: 1000033420

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka wczoraj, 11:07:40 via Android
  • 0
@tomwick55: ze mnie chatgpt robi gladiatora. Szkoda że chatgpt nie istniał, gdy byłem dzieckiem.
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka wczoraj, 12:06:42 via Android
  • 2
@tomwick55: w sylwetce. Do 6 km nie trzeba żadnej filozofii. Wychodzisz pobiegać wolnym tempem, jak juz Ci się nie chce, to kończysz. Za każdym biegiem rób trochę więcej dystansu, ale nie forsuj tempa. I w ten sposób naturalnie przyjdzie Ci coraz łatwiej pokonywać większe dystanse i tempo samo się poprawi.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
przedwczoraj, 21:36:16
  • 14
Białorusinka
Urodzona w 1998 roku
Ma 182 cm wzrostu

#przegryw #tenis #ladnapani #ankieta #przemyslenia
#pytanie
tomwick55 - Białorusinka
Urodzona w 1998 roku 
Ma 182 cm wzrostu 

#przegryw #tenis #...

źródło: 1000033381

Pobierz

Czy podoba Ci się tenisistka Sabalenka?

  • Tak 47.4% (45)
  • Nie 52.6% (50)

Oddanych głosów: 95

tomwick55 - Białorusinka
Urodzona w 1998 roku 
Ma 182 cm wzrostu 

#przegryw #tenis #...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka wczoraj, 09:09:09 via Android
  • 0
@tomwick55: ale d000psko, bym. Uroda typowo ruska.
  • Odpowiedz

2330

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: przedwczoraj, 08:54:20
  • 184
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
moja-walka
moja-walka wczoraj, 07:55:29 via Android
  • 0
@jeden_z_gapiow: nie dostali całości zapłaty, bo nie wywiązali się z umowy
makolem
makolem
przedwczoraj, 18:16:58
  • 0
#gielda $ONDS po bardzo dobrych wynikach kwartalnych na $14 skoczył, a dzisiaj jest po $7.7, dajcie spokój xD * to nie jest porada inwestycyjna
makolem - #gielda $ONDS po bardzo dobrych wynikach kwartalnych na $14 skoczył, a dzis...

źródło: image_picker_F7E08B1B-11EA-408B-8266-924FAE25312A-68961-0000115FDCA234F3

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka przedwczoraj, 18:35:24 via Android
  • 0
@makolem: to i Palantira trzeba było sprzedać wcześniej eh
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy
22.06.2026, 06:11:49
  • 0
#pilkanozna #reprezentacja #mecz

Jak ta firma przejdzie to bojkotuje mecze kadry xd
Hemingwayy - #pilkanozna #reprezentacja #mecz

Jak ta firma przejdzie to bojkotuje me...

źródło: IMG_2531

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka przedwczoraj, 10:01:16 via Android
  • 1
@Sylwiusz_89: oni musieliby przebić ofertę konkurencji, a nawet 4F nie stać na to, co dopiero to coś, co wstawił OP.
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 24.06.2026, 20:32:43
  • 2
Puszczają piosenkę don't stop believing na meczu Kanady, dobry wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Djodak
Djodak
24.06.2026, 20:36:08 via Android
  • 1
@moja-walka: te piosenki są fajoskie. Trochę jakbym grał w fife
  • Odpowiedz
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
24.06.2026, 20:41:33 via Wykop
  • 0
@moja-walka: a na koniec powinno wjechać Blame Kanada z South Parku.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.06.2026, 19:53:51
  • 18
taka by starczyła
#przegryw
splinter96 - taka by starczyła
#przegryw

źródło: 1000030753

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 24.06.2026, 20:25:05 via Android
  • 2
@tomwick55: ehh
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
24.06.2026, 18:03:27
  • 38
Ciekawe czy w niedzielę padnie rekord temperatury w Polsce

#przegryw #pogoda #lato #polska #przemyslenia #upal
tomwick55 - Ciekawe czy w niedzielę padnie rekord temperatury w Polsce 

#przegryw #p...

źródło: 1000033340

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 24.06.2026, 19:08:38 via Android
  • 1
@tomwick55: u mnie 35, chyba byłby rekord
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
24.06.2026, 17:38:07
  • 9
W Watykanie kur#a, a gdzie? 33 stopnie o 19.30. Leje się z chłopa jak ze świni #przegryw #spierdotrip
BasTajpan - W Watykanie kur#a, a gdzie?  33 stopnie o 19.30. Leje się z chłopa jak ze...

źródło: image_picker_66D93B2B-2939-41A6-883B-11CB8D95966C-32611-0000071D5EB29294

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 24.06.2026, 17:59:08 via Android
  • 0
@BasTajpan: co tak pusto
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.06.2026, 12:45:31
  • 1
Pytanie do nudziarzy, przeciętniaków,przecietniar.
Nie jest wam wstyd? Tak po prostu, tak żyć jak jakiś npc bez spektakularnych osiągnięć przynajmniej w jednej dziedzinie życia?

Wake up! Jak masz 25-55 lat wtedy trza działać bo później jest jazda w dół.

Ja już jako dziesięciolatek wiedziałem że moje życie to będzie spektakularna, przepotezna przygoda,
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 24.06.2026, 13:13:41 via Android
  • 0
@adamsowaanon: tak trzymaj
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka 23.06.2026, 19:19:34
  • 19
Najlepsze miejscówki na spacery są oblegane przez multum ludzi, w tym migdalące się pary, co sprawia, że ciężko czerpać przyjemność w takim otoczeniu. To skazuje przegrywa na piwnicę.
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka
Autor
23.06.2026, 19:29:57 via Android
  • 1
@Macuga_: dla mnie lasy są słabe właśnie przez te wielkie bydlaki bez smyczy i kagańca, ale też często stado dzików może zagrodzić drogę lub nawet lis, więc sobie odpuszczam
@Wiezien_grywideo_Ziemia ja to nawet niespecjalnie potrafię szukać takich miejsc
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One
23.06.2026, 19:14:01
  • 4
#przegryw
Nie policzyli mi dzisiaj jednej butelki kaucyjnej w sklepie i jestem teraz taki zły, że to szok. 50 groszy drogą nie chodzi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja-walka
moja-walka 23.06.2026, 19:15:06 via Android
  • 0
@Best_One: słusznie czy oszukali?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Jem mięso, ale identyfikuję się jako weganin.
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.01.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking