Czy ktoś z was cierpiał na zaburzenia erekcji/impotencje z powodu zaburzeń psychicznych (nerwica, depresja itp) ?? #nerwica #depresja #psychologia #psychiatria #zdrowie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

JesteMlodyGzGdyni
- 0

xiv7
via Wykop- 0
@JesteMlodyGzGdyni: to normalne, stres może bardzo przeszkadzać np. w seksie kiedy traktujemy go zbyt zadaniowo "muszę stanąć na wysokości zadania" oprócz leków na uspokojenie możesz wytestować czy taki sildenafil pomoże (viagra i masę innych marek które teraz to produkują)

Jack47
via Wykop- 0
@JesteMlodyGzGdyni: stres jak najbardziej powoduje zaburzenia, a tym bardziej jak się leczysz na nerwice i bierzesz leki np SSRI
- 5
#przegryw chłop się czuje dobrze
To dziwne uczucie bo zawsze odliczal godziny
Do przyjęcia kolejnej dawki leków.,
Które srednio pomagały.
Coraz później kładę się spać.
Nerwica natręctw już nie atakuje.
To dziwne uczucie bo zawsze odliczal godziny
Do przyjęcia kolejnej dawki leków.,
Które srednio pomagały.
Coraz później kładę się spać.
Nerwica natręctw już nie atakuje.
- 0
@telemark: bierzcie leki na receptory gaba, to pomaga, już z trzy razy zapomnialem wziąć leków na nerwicę i lęki, tak dobrze leki działają.
Kiedy wy byliście zajęci podziwianiem sukcesu malala7, nie dostrzegaliście jeszcze większego sukcesu @Dejw983 Na czym polegał jego sukces? Na tym, że wyruchał swoją dziewczynę w dupę bez gumy. #gumpill Daje wam to do
myślenia?
#depresja #przegryw #przegrywpo30tce #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #programista15k #nerwica
myślenia?
#depresja #przegryw #przegrywpo30tce #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #programista15k #nerwica
źródło: Screenshot_20240418_144334_Opera
Pobierz@lukasz5801: korzystaj póki możesz
#przegryw ale mam chaos w głowie.. zapomniałem wziąć rano pregaby i taki c-----y stan mnie złapał. Tam już jest wszystko.
Jakby otworzyć mój umysł to wyglądałby jak postapikaliptczyny świat, gdzie każde wyjście z kryjówki naraża cię na śmierć z powodu promieniowania i o wszystko musisz walczyć ze zmutowanymi stworami.. wszystko chce cię zabić a ty walczysz żeby jakoś przeżyć kolejny dzień. A przyszłość to co najwyżej kilka godzin do przodu,
Jakby otworzyć mój umysł to wyglądałby jak postapikaliptczyny świat, gdzie każde wyjście z kryjówki naraża cię na śmierć z powodu promieniowania i o wszystko musisz walczyć ze zmutowanymi stworami.. wszystko chce cię zabić a ty walczysz żeby jakoś przeżyć kolejny dzień. A przyszłość to co najwyżej kilka godzin do przodu,
- 1
@akaisterne: a taki że to jedyne co mi pomaga. Tolerka nie rośnie mi na niej szybko, na benzo rosła dużo szybciej. Ale tak, trzeba dokładać, później odstawić na 12dni i znowu. No cóż, wszystko na swoje minusy
konto usunięte via iOS
- 1
@depresyjnydziad do tego ja jeszcze zawsze mam duże gastro po pregabie
@aczutuse: się powodzi oski
5
Potencjalna kardiotoksyczność psylocyny

wielokrotne przyjmowanie psylocyny, alkaloidu zawartego w łysiczce lancetowatej (Psilocybe semilanceata), wywołuje widoczne zmiany histopatologiczne w mięśniu sercowym. Efektem działania psylocyny jest zauważalne włóknienie okołonaczyniowe, wyrażające się zwiększeniem liczby fibroblastów...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Prawda jest taka, że życie nie jest dla wszystkich. Niektórzy pewnie tej pigułki nie przełkną, ale taka prawda.
#depresja #samobojstwo
#depresja #samobojstwo
źródło: Screenshot_20240418-115157
PobierzNiestety ktoś musi wegetować żeby ktoś inny mógł żyć, taki stan rzeczy utrzymuje się od początku ludzkości :)
@derek1: Zależy pod jakim względem i dla kogo. Osoby uprzywilejowane są w świetnej sytuacji względnie łatwo jest się również do tej grupy dostać o ile masz odpowiednie predyspozycje. Za to "przegrywy" są w fatalnym położeniu. Jeśli ktoś nie jest w stanie uzyskać ponad przeciętnej pensji to nic nie osiągnie, nawet zaoszczędzanie na kawalerkę jest nie możliwe bo ceny rosną szybciej niż jest w stanie oszczędzać. Ponad to wszechobecna pogarda i
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do osób, które chodziły na terapię.
Jaki mieliście problem i jaki
Rodzaj terapii wybraliście? Jak ocenianie skuteczność ?
#
Pytanie do osób, które chodziły na terapię.
Jaki mieliście problem i jaki
Rodzaj terapii wybraliście? Jak ocenianie skuteczność ?
#
@mirko_anonim: ja korzystałem. Nie ja wybierałem metodę tylko moja terapeutka. terapia poznawczo-behawioralna.
Bardzo mi pomogła. Co najlepsze, będąc już po terapii, dobrze znając swoje obszary problemowe, widzę u wielu ludzi mnóstwo analogicznych problemów, którzy nic z tym nie robią i traktują po prostu jako część swojej osobowości, chwilowo pogorszony nastrój, nasilenie różnych problemów itd.
Bardzo mi pomogła. Co najlepsze, będąc już po terapii, dobrze znając swoje obszary problemowe, widzę u wielu ludzi mnóstwo analogicznych problemów, którzy nic z tym nie robią i traktują po prostu jako część swojej osobowości, chwilowo pogorszony nastrój, nasilenie różnych problemów itd.
- 1
Anonim (nie OP): Bardzo silna fobia społeczna uniemożliwiająca życie. Terapia z psychologiem 5 miesięcy co tydzień. Stan końcowy powrót do normalnego życia.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
- 44
Własnie gadam ze znajomą o jej deresji. Daleki jestem od oceny poprzez stopniowanie "kto ma gorzej" ale jak męska część z tą chorobą albo juz się dawno przewiesiła przez sznurek na klamce, straciła wszystko i ledwo zipie tak reszta wie ze musi zyc i o tym nie chce nawet mówić. A tutaj? No literalnie kobita mowi o tabletkach, terapiach, dołach w miedzyczasie na fb i insta pokazując high- life, imprezka i adoracja
@banicjant997: No sorry Mirek, depresja sobie, ale atencja musi się zgadzać, inaczej nikt się o niej nie dowie
@banicjant997: Może nie depresja a jakaś dwubiegunówka że ma sinusoidę. Albo po prostu czasami jest jej smutno, ale depresja brzmi lepiej do wyłudzania współczucia. ¯\(ツ)/¯
- 4
Jak tam panowie ile już lat w nałogu?
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #uzaleznienie #depresja
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #uzaleznienie #depresja
@TabalugaChoNaSzlugaa: a c--j wie
jak jestem na kilka dni w domu to codziennie jadę na fecie, na wieczór benzo na spanie plus okazjonalnie jakieś inne u----i rekreacyjne.
ale jak wyjeżdżam do pracy to ze 3 tygodnie potrafię być czysty, ewentualnie parę piw, więc nie wiem czy pasuje tu uzależnienie
może po prostu dom i dysfunkcyjna rodzina działa na mnie depresyjnie
jak jestem na kilka dni w domu to codziennie jadę na fecie, na wieczór benzo na spanie plus okazjonalnie jakieś inne u----i rekreacyjne.
ale jak wyjeżdżam do pracy to ze 3 tygodnie potrafię być czysty, ewentualnie parę piw, więc nie wiem czy pasuje tu uzależnienie
może po prostu dom i dysfunkcyjna rodzina działa na mnie depresyjnie
konto usunięte via Wykop
- 0
@TabalugaChoNaSzlugaa: 10 lat bedzie jak pale papieroski (ha tfu)
Nikt nie odchodzi z tagu #przegryw bo mu się to po prostu znudziło tak samo jak gra MMO w którą grał kilka lat i po prostu ma dosyć. Z tagu tego odchodzi się po to, by odciąć się od toksycznego środowiska i zacząć wcielać zmiany w swoje życie.
Wiecie co jest najciekawsze? Zawsze jak usłyszycie przekaz, który napisałem wyżej, to wszyscy jak jeden mąż wykłócacie się że to g---o prawda, wyzywacie
Wiecie co jest najciekawsze? Zawsze jak usłyszycie przekaz, który napisałem wyżej, to wszyscy jak jeden mąż wykłócacie się że to g---o prawda, wyzywacie
@niemalala7: ooo niech cię UJ, chyba w końcu w pierwszym poście nie wspomniałeś malali7. Szacun w pewnym sensie
konto usunięte via Android
- 0
@niemalala7 oni i tak wrócą z podwójna siłą zobaczysz.... ja też wróciłam na wykop po roku przerwy xD
Byłem ostatnio u psychiatry to moja rozmowa :
Ja: dzień dobry ja tylko po tabletki
Psychiatra: ok jak pan się czuje ?
Ja: dobrze
Psychiatra: to dobrze ,150zl się należy
Ja: dzień dobry ja tylko po tabletki
Psychiatra: ok jak pan się czuje ?
Ja: dobrze
Psychiatra: to dobrze ,150zl się należy
@Rencista_z_przypadku: tylko 150 zł? Zazdro, moja bierze 220
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam depresję. Trwa od około 3-4 miesięcy. Jednocześnie od dwóch lat mam chłopaka.
Jestem już po diagnozie, leków brać nie będę bo wywołały jeszcze większą katastrofę i mam już duży lęk, boje się ich, wszystko staje mi w gardle i to nie ma sensu.
Po diagnozie zaczęłam terapię ale idzie to wolno bo spotkania mam co dwa tygodnie, na więcej finansowo nie mam niestety.
I pojawił się problem...
Jest problem z
Mam depresję. Trwa od około 3-4 miesięcy. Jednocześnie od dwóch lat mam chłopaka.
Jestem już po diagnozie, leków brać nie będę bo wywołały jeszcze większą katastrofę i mam już duży lęk, boje się ich, wszystko staje mi w gardle i to nie ma sensu.
Po diagnozie zaczęłam terapię ale idzie to wolno bo spotkania mam co dwa tygodnie, na więcej finansowo nie mam niestety.
I pojawił się problem...
Jest problem z
@mirko_anonim: jeśli jest tak źle to leki są konieczne, depresja sama z siebie nie minie. Rozumiem, że masz z antydepresantami złe doświadczenia, ale może trzeba otwarcie pogadać z lekarzem i niech zaproponuje jakieś inne? No a rozstanie w takim momencie tym bardziej nie wydaje mi się dobrym pomysłem, jednak dobrze mieć przy sobie kogoś kto chociaż trochę normalności zapewnia i jest przy Tobie, choć może w tej chwili wydaje Ci
@mirko_anonim dobra rada, nie marnuj mu życia.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzystał ktoś może z usług tego ananasa? https://www.znanylekarz.pl/wojciech-gorzynski/psychiatra/krakow
Bo mnóstwo pozytywnych opinii, ale nie wiem na ile można ufać komentarzom na tym portalu, also 520 ziko trochę dużo XD także będę wdzięczny za opinię, opcjonalnie jakąś poradę czym się sugerować przy szukaniu psychiatry(chyba, że to loteria i brać najtańszego) XD
#depresja #fobiaspoleczna #psychiatria
─
Korzystał ktoś może z usług tego ananasa? https://www.znanylekarz.pl/wojciech-gorzynski/psychiatra/krakow
Bo mnóstwo pozytywnych opinii, ale nie wiem na ile można ufać komentarzom na tym portalu, also 520 ziko trochę dużo XD także będę wdzięczny za opinię, opcjonalnie jakąś poradę czym się sugerować przy szukaniu psychiatry(chyba, że to loteria i brać najtańszego) XD
#depresja #fobiaspoleczna #psychiatria
─
Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) • 520 zł
Ok oski
Ok oski
@mirko_anonim: ja p------e pół tysiąca złotych za wypisanie sertraliny xDD
- 5
Proszę państwa, oto lis. Lis jest bardzo chytry dziś. Chętnie państwu Prege poda. Nie chce podać? A to szkoda.
#psychiatria #leki #depresja #nerwica
#psychiatria #leki #depresja #nerwica
źródło: Messenger_creation_adf444a4-75c0-46ff-ab0f-e926e17c1f95
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@xiv7 też to mam xd
@xiv7: jakbym swoją szafkę widział suple kfd i tona leków xd
Ten wpis kieruje do autystów którzy lamią w gry jak ja a chcieliby sobie w coś pograć. Darujcie sobie iks deki, są ludzie którzy po prostu lamią jak nikt inny a powinni móc sobie comfy pograć. Generalnie opłaca się wziąć nintendo switch lite/przyszłe NS2 oraz steam decka bo co miesiąc są jakieś obniżki i generalnie konsole posłużą wam przez kolejne lata. Sprawdźcie sobie te gierki na Deku Deals by wyłapać ewentualne promki
@czasnawybory666: c---a wiesz o grach
@Mi_Amas_Linukson ja depresji nie mam, a w pełni rozumiem. Trzymaj się Mireczku tam.
Chyba wolę już nie mieć tych trochę lepszych epizodów, bo po nich jebnięcie o glebę jest jeszcze bardziej dotkliwe
#depresja #s----------e
#depresja #s----------e
- 3
przebiegł bym sobie pół maraton bo chlo cale zycie na wsi robi wysporotwany bez używek ale na moich zadupiach nie ma takich eventow a specjalnie jechac do krakowa czy warszawy to bez sensu zreszta samemu głupio nie robie jechac gdzies dalej samemu bo czuje sie jak totalny odludek gdy widze z kazdy z kims przyszedl
Moze sie przebiegne gdzies po polnych drogach 20km co to za różnica czy to oficjalny pół maraton
Moze sie przebiegne gdzies po polnych drogach 20km co to za różnica czy to oficjalny pół maraton























