Jedna kasjerka z biedronki zapamiętała że ciągle kupuje wódke i p--o, i dzisiaj ją spotkałem i się na mnie tak popatrzyła w stylu: o znowu przyszedł kupić a-----l, alkoholik 20 letni beka z niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #alkoholizm #depresja
#przegryw #alkoholizm #depresja































ale moje życie przypomina bardziej te roślinki co rosną u mnie za plecami
chciałbym mieć dziewczyne, prace i brak depresji
tylko i aż tyle
#przegryw #depresja
Komentarz usunięty przez autora Wpisu