jestem zawiedziony swoim życiem, myślałem że będzie lepiej że będę żył jak każdy normalny człowiek, nigdy nie marzyłem o luksusie typu szybkie auta duży dom i ubrania gucci czy prady
ale moje życie przypomina bardziej te roślinki co rosną u mnie za plecami
chciałbym mieć dziewczyne, prace i brak depresji
tylko i aż tyle
#przegryw #depresja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedna kasjerka z biedronki zapamiętała że ciągle kupuje wódke i p--o, i dzisiaj ją spotkałem i się na mnie tak popatrzyła w stylu: o znowu przyszedł kupić a-----l, alkoholik 20 letni beka z niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #alkoholizm #depresja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

166 cm wzrostu, brzydka morda, zwiększone ryzyko nałogów przez urodzenie się w rodzinie z problemami. Mój przegryw został zapisany w genach. Od początku mego żywota byłem skazany na to, co aktualnie przeżywam. Its over, a nawet nigdy się nie zaczęło. Determinizm jest brutalny, ale prawdziwy.

#przegryw #depresja #alkoholizm #itsover
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

166 cm wzrostu, brzydka morda, zwiększone ryzyko nałogów przez urodzenie się w rodzinie z problemami. Mój przegryw został zapisany w genach. Od początku mego żywota byłem skazany na to, co aktualnie przeżywam. Its over, a nawet nigdy się nie zaczęło. Determinizm jest brutalny, ale prawdziwy.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Plusem jest to, że jako doświadczona losem osoba jesteś w stanie dostrzec więcej odcieni życia od innych i w tym tkwi twoja mądrość. Nie
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: przestań tak myśleć , naogladales się filmów, materiałów i zamknąłeś sie w swojej bańce , jest masa kobiet ktorym wzrost nie przeszkadza, sam jestem z dziewczyna ktora jest wyzsza odemnie . Jest bardzo duzo kobiet które pociaga inteligencja , zacznij cwiczyc , zbuduj mase mięśniową , czytaj dużo , edukuj sie , ubieraj ze swoim stylem , i sam zobaczysz ze to co mowisz to bzdura .
  • Odpowiedz
Znalezione na grupie jak myślicie jakie rady dostał od normików w komentarzach ? kilka było takich żeby nie przejmował się bo wzrost nie ma znaczenia, żeby nadrabiał charyzmą, pewnością siebie, ubiorem i poczuciem humoru a kobiety same będe zainteresowane, być może niedługo chłopak zawita do nas do świętego tagu blackpill.

#blackpill #przegrywpo30tce #przegryw #p0lka #depresja #samotnosc #alkoholizm
TTedbundYY - Znalezione na grupie jak myślicie jakie rady dostał od normików w koment...

źródło: vbn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilka było takich żeby nie przejmował się bo wzrost nie ma znaczenia, żeby nadrabiał charyzmą, pewnością siebie, ubiorem i poczuciem humoru a kobiety same będe zainteresowane, być może niedługo chłopak zawita do nas do świętego tagu blackpill.


@TTedbundYY: typowe normickie bingo ale też coraz rzadsze. Mnie blackpill wypaczył właśnie w kwestii wzrostu i zacząłem zwracać uwagę na wzrost w parach. Zdarzają się pary gdzie chłop jest niższy od kobiety ale
  • Odpowiedz
@Maxior99: Ja po prostu zakładałem, że odwoła, albo całkiem urwie kontakt i w ten sposób unikalem rozczarowania. Bo z tych już umówionych spotkań to doszło zdecydowanie mniej niż 50%.
  • Odpowiedz
Nie umiem żyć jako singiel. Rozstanie po tylu latach i po prostu czuję się, jakbym był teraz jakimś studenciakiem I roku, co dopiero wchodzi w tę prawdziwą dorosłość. Mam 27 lat, rocznikowo to 28. Spędziłem z nią najlepsze lata życia. Mam tyle pięknych wspomnień, że tego się nie da wymazać z pamięci. Nie wiem czy kiedykolwiek kogoś znajdę i się zakocham. Pewnie nie. A jak znajdę nową, to boję się, że nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też dochodzicie do wniosku że te wszystkie rady typu medytuj ureguluj sen ćwicz na siłowni morsuj bierz zimne prysznice to są rady dla normików i jeśli masz #zaburzeniaosobowosci #depresja w moim przypadku schizoidalno border to te rady można sobie wsadzić w dupę bo i tak z zepsutą głową całkowicie nic to nie daje? Od pół roku to wszystko robię jestem trzeźwy zmieniłem wszystko w życiu i nie czuje
symulacjaszczescia - Też dochodzicie do wniosku że te wszystkie rady typu medytuj ure...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@symulacjaszczescia: jako borderka mogę śmiało powiedzieć że da się "znormalniec" ale to nigdy nie będzie takie samo szczęście jakie odczuwają ludzie naturalnie szczęśliwi. Nie wiem jak jest ze schizoidalnymi ale mi terapia sporo dała osobiście jeśli chodzi o jakość życia.
  • Odpowiedz
To jest bardzo ciekawe jeśli chodzi o ten płat czołowy, nie zdziwię się jeśli jest coś na rzeczy.

Ja codziennie rano od 15 lat czuję się jakbym wstawał na kacu i dla mnie okropne samopoczucie rano i ogromne zniechęcenie to jest coś normalnego. Taki kacowy ból głowy, taki że chciałoby się przykładać lód. Pewnie spowodowane to bardziej uzależnieniem od kompa / internetu niż SPD, no ale bez mojego SPD nie byłoby tego uzależnienia.

Dopiero
  • Odpowiedz
To od 3 do ponad 5 tys. osób rocznie (w przypadku kobiet od 700 do 1000). Wedle danych policji, w ostatnich latach liczba samobójstw wśród mężczyzn utrzymuje się w przedziale 4,2–4,5 tys. (przy 700–850 wśród kobiet).

#przegryw #depresja #pieklomezczyzn
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@202492 a w wypadkach drogowych w 2023 ofiar śmiertelnych było 1893.
I teraz ile w TV było programów o bezpieczeństwie drogowym a ile o pomocy psychologicznej... I jak o pomocy psychologicznej to jaki był podział czasu antenowego na płeć...
  • Odpowiedz
Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem samotności jest wygląd, w głowie badziew, finanse itp itd ()

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą uśmiechniętą parę na ulicy?
Co czujesz, gdy czytasz jakiś artykuł, rolkę na YT w stylu "spałem z 100 kobietami/spałam ze 100 facetami"? relacje fwb itp

opcja a) wk0rwia mnie to niesamowicie, czasami, to aż muszę po pokoju to
Zimny-jak-lod - Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem s...

źródło: c0d42e7ec53ba387de5df344fc5e2132

Pobierz

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą parę? Co czujesz, gdy wiesz, że ktoś miał np 100 partnerek?

  • opcja a 11.0% (18)
  • opcja b 39.0% (64)
  • opcja c 31.1% (51)
  • opcja d 18.9% (31)

Oddanych głosów: 164

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy nie pójście na komunię siostrzenicy to zły pomysł?

W dupie mam normickie życie, gdy ja nie jestem w stanie wyjść na prostą z depresją i fobia społeczną, a jeszcze dochodzą poboczne problemy.
Siedziałbym jak g---o, przytakiwał, że wszystko u mnie spoko i wysłuchiwał jak ludzie kupują nowe mieszkania i zmieniają prace.
Za stary jestem już na okłamywanie ludzi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Moja dziewczyna leci odwiedzić znajome do Polski niedługo i lot powrotny zaplanowała tak żeby był w dzień komunii i nie musiała tam iść.

Jeszcze jej jedna siostra podziękowała, bo „teraz będę miała wymówkę, że muszę cię na lotnisko odwieźć i też nie muszę iść”

Generalnie średniowieczne rytuały to są dla dziadków, a jak nie wierzysz w duchy to wywalone ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak myślicie, czy a-----l pity regularnie przez jakiś czas mógł mieć wpływ na mój #przegryw ?
Mam 35 lat. Popijałem sobie już od nastolatka, nawet przed 18. Uczyłem się super. Poszedłem na informatykę. Pracę po studiach odstałem od ręki. Ale po jakimś czasie odechciało mi się kodować. Wolałem łatwiejszą pracę, bez stresu. Poszedłem na magazyn i tak sobie pracowałem. Plusem było, że same przygłupy tam były z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim a-----l to najlepszy doradca życiowy. Wszystkie wielkie decyzje podejmujmy po kilku kieliszkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później to tylko zbieramy nagrody: problemy zdrowotne, zawodowe i osobiste. Cóż za wspaniała nagroda za regularne picie!
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno: Ok, ale da się to trochę naprawić chociaż w minimalnym stopniu?

@WaltherW: Tak, nie każdy ale Pani która robiła usg mówiła, że jest to w minimalnym stopniu, dopytywałem co to znaczy to mówiła, że nie ma się czym martwić, dużo osób w moim wieku tak ma i trochę mam zadbać o dietę.
Następnie lekarz do którego poszedłem z wynikami to samo powiedział, kazał zadbać
  • Odpowiedz
Nie polecam życia z autyzmem w tym obsranym chlewie.
Nawet rodzice rozumieją jak mi ciężko i obiecali pomóc w eutanazji w Szwajcarii.
Mam tego dość, bez szans na pracę, normalne życie, na każdym kroku nieporadność którą każdy chce tylko wykorzystać i wy%#%ć jak szmatę, traktowanie jak podczłowieka.

#zalesie #depresja #autyzm
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakaronowyStwor: Przynajmniej masz rozumiejących i wspierających rodziców. Ja pod względem s----------a mam raczej lepiej, ale i tak chyba balansuje gdzieś na cienkiej linii między względną normalnością, a niesamodzielnością. W sumie to nie jestem pewien czy bardziej jestem pod czy nad tą linią, następne pare lat pewnie o tym zadecyduje. Chociaż tyle mnie cieszy że ciekawość świata mnie jakoś trzyma nieustannie przy chęciach do życia.
  • Odpowiedz