Wykop jest miejscem, gdzie działają oszuści i naganiacze.

Kolejny już raz, gdy wskoczyła następna zrzutka i żebranie. Z moich obserwacji, działa tutaj na wykopie grupa pośredników, którzy wrzucają znaleziska do zrzutek, aby naciągnąć na następną zbiórkę. Mają chyba od tego prowizję. Były organizowane zrzutki dla potrzebujących i udało się pomóc, ale jest wiele takich, gdzie leczenie tylko w USA, Niemczech, albo tylko prywatnie. Jest wiele sytuacji, gdy polska służba zdrowia leczy w ramach
powsinogaszszlaja - Wykop jest miejscem, gdzie działają oszuści i naganiacze.

Kolejn...

źródło: Zrzutka

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EnzoMolinari: męczą typa nie dlatego, że ma cayenne, tylko dlatego, że jest przygłupim atencjuszem. Ludzie wrzucają tu dużo ciekawsze auta I jakoś nikt ich nie gnębi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niestety zostałem zablokowany przez @pogodny_mis65 xD, ale muszę uczciwie przyznać, że nigdy za kierownicą Porsche nie siedziałem i się nie znam, więc chciałem tylko podpytać tych zamożniejszych ode mnie. Co jest wyświetlane na ekranie w miejscu zaznaczonym czerwonym kółkiem? Autor fotografii niestety nie jest w stanie podać odpowiedzi. Rozumiem - nowy samochód, może nie wie.

#afera #heheszki #porsche
Flypho - Niestety zostałem zablokowany przez @pogodny_mis65 xD, ale muszę uczciwie pr...

źródło: xD

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 583
@xyz_xyz @LubieSzaszylkiZLublina Ratownicy powinni unikać publicznych ocen, kto „bardziej zasługuje” na pomoc, bo to nie tylko etycznie wątpliwe, ale i szkodliwe społecznie. Takie wypowiedzi nie tylko budują sztuczną hierarchię cierpienia, ale też mogą wzmacniać stygmatyzację osób po próbie S, sugerując, że ich życie ma mniejszą wartość.
  • Odpowiedz
  • 365
@xyz_xyz Każdy ma prawo do pomocy, niezależnie od sytuacji. W kryzysie braków ratowników takie słowa tylko podsycają frustrację, zamiast zwracać uwagę na realny problem – potrzebę lepszego systemu, by nikt nie musiał wybierać, komu ratować życie.
  • Odpowiedz
Może tu już czas nagłośnić aferke, że mamy najdroższe kredyty w Europie i chcemy marzy banków 1%, jak na zachodzie, a nie jak u nas 3,5%.
Dodam, że część z tych banków działa i tu i tu, ale wiadomo, żeby Niemiec nie stracił, trzeba p0laczka oskubać.
Manifest 1% marży banków na mieszkania!!!
Mafia deweloperska już się nas boi, teraz czas na banksterów.
#nieruchomosci #banki #afera #
b3rserke - Może tu już czas nagłośnić aferke, że mamy najdroższe kredyty w Europie i ...

źródło: 1000008809

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b3rserke: zwłaszcza że niczym nie ryzykują- to nie jest USA, ze spłacasz sobie 3lata- zostajesz zwolniony- ok nie spłacam dalej domu/mieszkania, to teraz problem banku- w Polsce , masz dożywotnie chomąto nałożone- całość kredytu musi być spłacona

po 2007r, raty kredytów frankowych wystrzelily, zas wyceny spadły o 25%- ergo podczas licytacji komornicznych- ludzie zostawali bez domu/mieszkania z kredytem do spłaty

A banki niczym nie ryzykowały
  • Odpowiedz
Przeglądając dziś sobie artykuły Allegro natrafiłem na takiego rodzynka... A propo Allegro Protect i tego jak Allegro sobie ustala samo prawo.
Według Allegro zwrotu środków sprzedający musi dokonać w ciągu 7 dni (od zwrotu zamówienia), bo w przeciwnym razie Allegro zwróci kupującemu z Allegro Protect i może zablokować konto sprzedającego.
Czyli idąc tym tropem kupujący może dokonać odstąpienia od umowy 24.02 i tego samego dnia odesłać zwrot. Zwrot dociera do sprzedającego 25.02,
wypokpok - Przeglądając dziś sobie artykuły Allegro natrafiłem na takiego rodzynka......

źródło: zrzut

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirko niech doradzi czy to zły pomysł rozliczenia.
Jest wyjazd w trasę 2x1300km. Ja + różowa i para znajomych.
Ja mam 6 letnie, wygodne auto klasy premium w którym założyłem LPG za 8200PLN by teraz spalanie w trasie było 11litrów +1l benzyny.
Znajomi wpadli na pomysł, że pojedziemy moim autem bo będziemy sie zmieniać na trasie i mam gaz więc jak podzielimy koszty to wyjdzie nam wszystkim taniej.
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirko niech doradzi czy to zły pomysł rozlicz...

źródło: 22552830_10155704374248150_6008567278218600863_n

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach