Hej, moderacja zapytam kulturalnie ale prosze o konkretna odpowiedź. Za co bana dostał @mickpl ? Jeden z najaktywniejszych nielicznych użytkowników tego portalu którzy generują ważne i orginalne treści i trzymają poziom tego portalu a wy mu dajecie bana? Za co? #moderacja #moderacjacontent #afera #nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parę dni temu pisałem, że Orange zwinęło mi kasę z konta, bo twierdzą, że nie mam na nim więcej niż minimalna kwota (20zl) zwrotu.
Dzisiaj kontakt z infolinią i facet potwierdza, że mam 16zl. Tylko te 16zl to kwota, która mam już po migracji do nju. I to pieniądze, które doładowałem już po migracji do nju. Natomiast po kasie na karcie Orange zero śladu. Konto z aplikacji po prostu znikło i nie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@prawdziwek: już ugrałem. Wczoraj dzwonili z BOK i potwierdzili, że dział techniczny sprawdził jaki był stan konta przed likwidacją i mi to wypłacą.
  • Odpowiedz
  • 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto: 5zl70gr? To zapomnij o temacie. Ta kasa nie przechodzi do nju, tylko zwracają na konto, ale robią zwrot jak miałeś więcej niż 20zl jednocześnie pobierając 20zl za fatygę. Czyli jakbyś miał 21zl to by zwrócili 1zl. Pięciu zł Ci nie zwrócą wcale.
  • Odpowiedz
Zobaczcie, co @Moderacja wyprawia! Usunęła mi dwa wpisy, które już wcześniej usunęła (!), a następnie - po moim odwołaniu - przywróciła je. Wyobrażacie sobie sytuację, że zostaliście prawomocnym wyrokiem sądu uniewinnieni, aby po kilku miesiącach dowiedzieć się, że jednak zostaliście skazani za ten sam czyn przez sąd? Takie właśnie metody stosuje moderacja wykopu. Nie możecie być pewni, że przywrócony wpis nie zostanie za jakiś czas znowu usunięty, bo moderator nawet nie
Malpigaj - Zobaczcie, co @Moderacja wyprawia! Usunęła mi dwa wpisy, które już wcześni...

źródło: IMG_5581

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Żeby było śmieszniej, post, który już dwukrotnie został usunięty przez moderację, zawierał tylko hasztag i nicki dwóch użytkowników wykopu!

Edit: Moderacja w kilkanaście minut odpowiedziała na moje odwołanie, odrzucając je - oczywiście bez żadnego uzasadnienia! To pozwala mi domniemywać, że moderatorzy wykopu nawet nie weryfikują zgłaszanych treści z regulaminem, tylko od razu zrzucają posty w obawie przed potencjalnymi pozwami. Doszło już do absurdu, że nie można oznaczać w postach użytkowników wykopu xD
  • Odpowiedz
Żenada jest banowanie za brak tagu polityka.

Szczególnie, że nie ma w tym żadnej konsekwencji i moderacja według uznania sobie wymyśla co jest polityka, a co nie.

#afera
#nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach