O co jeszcze zapytac? co poprawic?
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej

Na podstawie art. 2 ust. 1 i art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. 2001 Nr 112 poz. 1198 z późn. zm.), zwracam się z wnioskiem o udostępnienie następujących informacji:

1.Imię, nazwisko oraz stanowisko służbowe osoby, która podjęła decyzję o wyłączeniu możliwości komentowania (tzw. cenzurze) na oficjalnym profilu Facebook Gminy Sztutowo, dostępnym pod
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChlopoRobotnik2137: trochę nie na temat, ale pewna ciekawostka w kwestii blokowania komentarzy. pewien radny na swoim profilu fb, gdzie umieszczał treści związane ze swoją działalnością publiczną, zablokował jakiegoś gościa, ten go pozwał właśnie ze względu na ograniczanie dostępu do informacji publicznej. sąd nałożył na radnego obowiązek listownego udostępniania swoich postów z fb typowi, którego zablokował xd
  • Odpowiedz
Jako, że ostatnio dużo słychać o Sztutowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chciałem dodać że jest to całkiem świetne miejsce na wakacje.

Plaża ładna i pusta (bo to jednak mała wiocha), nie ma takiego syfu i tandety jak w Krynicy Morskiej, ani januszerki na plażach jak w Jantarze. Jak się dobrze trafi, i jakimś cudem pogoda nad polskim morzem będzie akceptowalna, to można i popływać, i pojeździć na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@krzychooo11: w ogóle to starałem się parkować przed strefą płatną, trzeba wtedy ok. kilometr podejść do plaży. Same parkomaty to dramat, drogie, i nadal tylko na gotówkę.

Za to w czasie wakacji jeździłem też po okolicznych plażach - Jantar, Krynica Morska, Kąty Rybackie - i Sztutowo przebija każdą z nich, więc warto albo mieć gotówkę, albo stawać nieco dalej. A, i chyba po 18:00 czy tam 20:00 jest już za
  • Odpowiedz
Mirabelki, Mireczki,

Czuję się w obowiązku, aby znów zdać Wam relację z inby, która na naszych oczach odbywa się w mieście #zielonagora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Radio Zielona Góra zrobiło materiał na temat sytuacji w Barcikowicach, link, gdzie wypowiadają się wszystkie strony - gorąco polecam;
- Radio Index 96 fm dopytuje o kwestie Barcikowic kolejne osoby, niezależnych urbanistów, Radnych z różnych opcji politycznych, Prezydenta;
- Pan
StudentkaPrzestrzeni - Mirabelki, Mireczki, 

Czuję się w obowiązku, aby znów zdać Wa...

źródło: mpzp

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewandowscy w czerwcu muszą stawić się w sądzie w spawie nagrania telefonem rzekomego szantażu Cezarego Kucharskiego - podobno wątpliwości budzi autentyczność tego nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://sport.dziennik.pl/artykuly/9750872,robert-lewandowski-i-anna-lewandowska-stana-przed-sadem-padly-konkretne-daty.html

#mecz #lewandowski #lewandowska #afera
Tymczas0wy - Lewandowscy w czerwcu muszą stawić się w sądzie w spawie nagrania telefo...

źródło: Bez nazwy-2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #orange #neostrada
Mam od samego rana problemy z internetem stacjonarnym z Orange (do 80Mbit/s). Prędkość pobierania to nieco ponad 1Mbit/s, upload mam w normie. Zazwyczaj prędkość oscylowała w okolicach 50-60 i jeszcze wczoraj wszystko było ok. Sprawdzałem na dwóch routerach (Funbox i Tp-Link) po kablu i po wifi, wszędzie to samo. Na infolinii twierdzą, że u nich wszystko ok - pokazuje download na poziomie 60Mbit/s.
Dominias - #internet #orange #neostrada 
Mam od samego rana problemy z internetem sta...

źródło: Google Chrome 2025-03-03 10.52.57

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZionOfel: Oni tam wożą żywe powiązane sznurkiem świnie na tylnych siedzeniach skutera, więc wątpię, żeby się surykatką ktoś oficjalnie przejął
  • Odpowiedz
  • 1
Też wątpię ale spróbować trzeba. W organizacjach zajmujących się ochroną dzikich zwierząt pracuje sporo fanatyków, wystarczy że 1 zainteresuje się losem surykatki i bej zostanie pozamiatany, nie odpuszczą mu.


@JozefG_34: Na to liczę, zwłaszcza, że jego udawana kobieta również ma dużo wspólnego z NGO-sami, a wśród ich pracowników fama szybko się rozniesie, że dla żebrania jej "facet" dręczy zwierzęta.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pewnie mają wspólną grupę
  • Odpowiedz