✨️ Czy życie przegrywów to tylko iluzja? Ⓘ
Niby tutaj każdy narzeka na swój przegryw ale jakby nie patrzeć to żyją jak panicze. Sporo tutaj zarabia całkiem niezłe pieniądze, połowa tagu tu programiści ale niech nawet ktoś zarabia te 5k to mieszkając u matki mają 0 kosztów. Cała kasa na zachcianki, gierki, fast foody więc wieczne bajlando. Niektórzy tutaj jeszcze jakieś podróże, chodenie do klubów albo na divy. Nikt im nie suszy głowy,
Niby tutaj każdy narzeka na swój przegryw ale jakby nie patrzeć to żyją jak panicze. Sporo tutaj zarabia całkiem niezłe pieniądze, połowa tagu tu programiści ale niech nawet ktoś zarabia te 5k to mieszkając u matki mają 0 kosztów. Cała kasa na zachcianki, gierki, fast foody więc wieczne bajlando. Niektórzy tutaj jeszcze jakieś podróże, chodenie do klubów albo na divy. Nikt im nie suszy głowy,
























Pytanie do osób przegrywających, biorąc pod uwagę brak powodzenia u krajowych kobiet i prawdopodobnie także wśród zachodnich to jaką nacje byście wybrali (i tolerowali/akceptowali) pod katem przyszłego #zwiazki jeśli byłaby taka możliwość? Ewentualnie wśród jakiej raczej byście szukali?
#podrywajzwykopem #tinder #przegryw #niebieskiepaski #blackpill #redpill #tfwnogf
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
źródło: GsPHwpEWQAAl54E
PobierzKogo byście chcieli najbardziej?